Elonas Muskas: mano dukra visiška komunistė

laikmetis.lt

Elonas Muskas (Ilonas Maskas) mano, kad jo transseksualė dukra „komunistė“ nutraukė ryšius su tėvu milijardieriumi, nes prabangioje Kalifornijos mokykloje, į kurią jis ją išsiuntė, jai buvo išplautos smegenys ir įteigta, kad „visi turtuoliai yra blogi“.

Bendrovės „X“, anksčiau žinomos kaip „Twitter“, generalinis direktorius nusiplovė rankas nuo bet kokios atsakomybės už neseniai įvykusį nesutarimą tarp jo ir 19-metės Vivian Jenna Wilson – vietoj to jis apkaltino Krosroudo menų ir mokslų mokyklą Santa Monikoje dėl to, kad užkrėtė ją „nuobodžiaujančio proto virusu“.

Wilson persikeitimas buvo domino efekto, dėl kurio Muskas, vykdydamas savo misiją išnaikinti pabudimo (woke) ideologiją, nusipirko socialinės žiniasklaidos platformą, dalis, rašoma ištraukoje iš būsimos biografinės knygos „Elonas Muskas“, kurią neseniai paskelbė „Wall Street Journal“.

„SpaceX“ įkūrėjas pasakojo autoriui Walteriui Isaacsonui (Valteriui Aisaksonui), kad iš pradžių „iš esmės palankiai vertino“ savo vaiko sprendimą, kol 2022 m. balandį Wilson „tapo karštu marksistu ir nutraukė su juo visus santykius“, – atskleidžiama ištraukoje.

Tais pačiais metais Wilson buvo patenkintas prašymas pakeisti lytį, taip pat ir vardą, kuris, kaip ji tikėjosi, panaikins bet kokį ryšį tarp jos ir biologinio tėvo.

„Ji peržengė socializmo ribas ir tapo visiška komuniste, manančia, kad kiekvienas turtingas žmogus yra blogis“, – sakė Muskas, kurio grynoji vertė vertinama 257,5 mlrd. dolerių.

E. Muskas pridūrė, kad šis skilimas jį skaudino labiau nei pirmagimio Nevados mirtis.

„Aš padariau daugybę užuominų, bet ji nenori su manimi leisti laiko“.

Technologijų magnatas sakė, kad „iš dalies“ dėl dramatiško Wilson pasikeitimo kaltina Krosroudo menų ir mokslų mokyklą.

Ironiška, kad mokslas vadinamojoje „komunistinėje“ mokykloje vienam mokiniui kainuoja iki 50 000 JAV dolerių per metus.

„Jis manė, kad „Twitter“ užsikrėtė panašia mąstysena, slopinančia dešiniųjų ir prieš valdžią nusistačiusiųjų balsus“, – rašo Isaacsonas.

Pasakojimas apie šeimos išsiskyrimą buvo įterptas tarp pasakojimų apie jo 2022 m. balandžio mėn. pasiūlymą pirkti „Twitter“ už 44 mlrd. dolerių – tuomet jis save pavadino „ugnimi besispjaudančiu drakonu“, kurio reikia platformai, kad ji būtų sėkminga.

Po šešių mėnesių E. Muskas nusipirko socialinės žiniasklaidos įmonę, taip siekdamas apginti žodžio laisvę.

Nors šie pareiškimai buvo ne pirmas kartas, kai Muskas kaltino aukštąsias mokyklas dėl nesutarimų tarp jo ir dukters, tai pirmas kartas, kai jis nurodė konkrečią mokyklą.

Spalio mėnesį „Tesla“ vadovas teigė, kad „neomarksistai“ perėmė elitines mokyklas ir liberalius universitetus, kad išmokytų studentus niekinti turtingus asmenis.

Šaltinis: New York Post

4.6 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top