A. Antanaitis: Valstybinė kalba nėra vertybė dabartinei valdančiajai daugumai (I)

VideoAlkas

Kas atsitiko, kad mūsų tauta, atkūrusi savo valstybingumą lietuvių kalbos pagrindu, ne pavergėjų, ne okupantų, o šiandieninės savos Lietuvos valdžios yra išvalstybinama silpninant ir menkinant valstybinį lietuvių kalbos statusą? Apie tai ir ne tik Alkas.lt laidoje su žinomu žurnalistu, kalbininku, buvusiu Valstybinės lietuvių kalbos komisijos pirmininku Audriu Antanaičiu kalbasi Jonas Vaiškūnas.

4 4 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Lietuvos visagalės konstitucijos
14 straipsnis
Valstybinė kalba – lietuvių kalba.
Visos bei visi, kas nepaiso šios nuostatos yra vertos verti tremties iš Lietuvos su pilietybės panaikinimu.
________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neligitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 birželio 28

Dzeikas

Durneli,jokia valdzia negali atimti to, ka Dievas dave.
T.y. jeigu zmogas gime Lietuvoje ir jo tevai Lietuvos pilieciai – tai pilietybe is to zmogaus atimt gali tik tas, kas ja dave.
Atatinkamai valdzia gali atimt pilietybe is to, kam ta pilietybe dave.
Eik i mokykla durneli.Nepraleidinek pamoku – nerasysi durnysciu.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Kaltinamoji išvada dėl Jono Vaiškūno elgesio Nederamai paslaptingasis Jonas Vaiškūnas yra įtartinas liurbis, labai klastingas ir net pavojingas lietuviškai bendruomenei bei netinkamas būti bendruomenės vaidila (netinkamas būti AREKGT pirmininku), nevertas valstybinės Jono Basanavičiaus premijos, kai darė bei daro sąmoningus bendruomenei kenkėjiškus veiksmus nežmogišku ir bjauriu savo elgesiu, kai: 1) (alkas.lt skaitytojams) siūlė Tautos budeliams (komunistalaikiams, kgb’istams, stribvaikiams, …) naudingą durnai žmones moralizuojantį tekstą (J. Vaiškūnas. Laisvė gimti, pirkti ir mirti), kai viešai buvo paskelbta jog su neišjungtųjų komunistpalaikių sukurta bei palaikoma konclagerine sistema Lietuva tapo netinkama žmonėms gyventi; 2) trukdė daryti 2012 – 2014 referendumą Tautos valios išraiškai sužinoti (blokuodamas prieigą tekstų rašymo plote); 3) nepaisant perspėjimų, svetainėje (alkas.lt) nuolat skelbia tekstus 2003 sausio 23-ios aferistų Lietuvos pardavėjų Lietuvos priešų… Skaityti daugiau »

sakai tapo netinkama gyventi

o kada ji buvo tinkama?

valstybės suverenas tauta o ne valdžia

reikia žiūrėti kaip yra su gimta kalba kitose tautose , ypač mažose kaimynėse. Jei panašiai kaip Lietuvoje, vadinasi kalti ne komunistai, o patys žmonės. Niekada nereikia mažinti žmonių kaltės, bandant ją užkrauti mamai valdžiai. Žmonės atpranta nuo atsakomybės ir pamažu tvirksta

Dzeikas

Dabartinei Seimo daugumai ar Mi istru kabinetui nera vertybe kalbaj…bu vadas A.Antanaitis🤣🤣🤣

aiškus ženklas kad

tautai trūksta savigarbos, jeigu ji mano kad tai valdžia turi rūpintis kalba kuria kalba pati tauta. O jei valdžia ims kalbėti lenkiškai, tai ką, ir mes visi ururu irgi iš paskos?

stop

nejau nesupranti ,kad tuomet žmonės tiesiog privalės įvykdyt Konstitcijos reikalavimą ir tokią nelegitimia tapusią valdžią paimt už šiknos ir mest iš Lietuvos . Tai svarbiausia demokratijos taisyklė.

tai ne svarbiausia taisyklė ,

tai taisyklė iš bėdos, kraštutiniu atveju. Jeigu paaiškėja, kad tauta skandalingai susimovė, išsirinkdama išdavikę valdžią

Šūdamalystė

Ai nereikia. O tau buvo vertybė? Ką nuveikei jos labui? Nepastebėjau.

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top