Advardas Čiuldė. Metams atidėkime III-iąjį pasaulinį karą

Ar iš principo būtų galima bent pabandyti rasti balansą tarp ukrainiečių, kurie tikisi pakvietimo į NATO jau Vilniaus susitikimo metu, maksimalistinių lūkesčių ir įtakingiausių NATO veikėjų perspėjimo, kad to daryti nevalia, nes kariaujančios su Rusija Ukrainos įsijungimas į NATO išprovokuotų III-iąjį pasaulinį karą?

Taip keliant klausimą, man nelieka nieko kito, kaip vėl grįžti prie neseniai išsakytos minties, kad tokį balansą tarp tarsi ir nesuderinamų pozicijų būtų galima pasiekti jau kitą savaitę Vilniuje pakviečiant Ukrainą tapti pilnaverte NATO nare, drauge pasirašomoje sutartyje nurodant, kad šiuo atveju laikinai, t. y. 1 metams yra suspenduojamas 5-ojo straipsnio galiojimas, įpareigojantis kitus sutarties dalyvius įsitraukti į karą, jeigu to reikia, ginant vieną iš sutarties dalyvių.

Tokiu būdu, be visa ko kito, būtų atstatyta dermė tarp 6-ojo straipsnio, neleidžiančio priimti į NATO struktūras kariaujančios šalies ir 5-ojo, įpareigojančio vienas kitą ginti, kai, pažeidžiant atskiras sudėtines dalis, jų sudėtinė visuma nepraranda integralumo, o paradoksas įgyja loginės jungties funkciją.

Kas be ko, tokios sutarties ratifikavimas atskirų šalių parlamentuose gali užsitęsti, tačiau 5-ojo straipsnio 1 metų suspendavimo terminas reiškia, kad, prabėgus metams, straipsnio galiojimo atidėjimas pasinaikina automatiškai, nelaukiant laiko „po karo“, kuris savo ruožtu uždaro rato laiko ritmikoje, kartojant tą patį per tą patį, gali būti suprantamas kaip vienas iš „niekados“ variantų.

Tikriausiai, taip susiklosčius aplinkybėmis, kaip dabar pasaulį pasuko Rusija, nėra geresnio būdo išvengti termobranduolinio karo nei mūsų puoselėjamas įsivaizdavimas, kad pasaulis po tokio karo arba net visiškas žmonijos susinaikinimas nebūtų kažkas blogiau nei pasaulis su Putino Rusijos viešpatavimu.

Tarkime, toks įsivaizdavimas leistų drąsiai žiūrėti totaliniam pavojui į akis, o pikčiausi gąsdintojai atsitrauktų, neatlaikę mūsų, viskam pasiryžusių, žvilgsnio tiesumo.

Iš tiesų, ko vertas būtų tas pasaulis, jeigu Putinui būtų leista laimėti?

Taigi, kaip atrodo, III-iojo pasaulinio karo neišvengsime net labiausiai ištobulintais skaudančio danties užkalbėjimais, Ukrainos bičiuliams nepasidalinus pasaulinio karo pavojaus ir atsakomybės naštos su kovojančia už savo išlikimą Ukraina, nepriartėjus prie radikalaus pasirinkimo alternatyvos: arba – arba.

Kita vertus, jau šiandien prasidedantis Ukrainos priėmimas į NATO su 5-ojo straipsnio suspendavimu metams reikštų, kad turime ilgus kaip šimtmečiai metus padaryti viską, kad karas Ukrainoje baigtųsi per tą apibrėžtą laikotarpį ir III-iasis pasaulinis karas neprasidėtų.

2 8 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
73 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
puiki mintis !

Metams atkurkime CCCP (TSRS) su sostine Maskvoje !
Metams atkurkime Varšuvos paktą – kad rusų tankai būtų vėl visoje rytų europoje !
——
(ruskiai iš džiaugsmo metus gers vodkę, o po metų užmėtys A-bombomis likusį pasaulį:
čtob znali i bojalis !!!)

Jules

Gal žinai, kas rusams padovanojo tą A-bombačką?

Prašalietis

Nežinančiam iš kur atsirado ir kur esa runkeliui, kuriam „ruskiai iš džiaugsmo metus gers vodkę, o po metų užmėtys A-bombomis likusį pasaulį: čtob znali i bojalis !!!)” belieka priminti, kad ruskiai po karo 45 turėdami Varšuvos paktą, tik Vokietijoje laikytus berods 30000 tankų „džiaugėsi ir džiaugsmingai gėrė vodkę”. Likusiam pasauliui su JAV priešakyje net mintyse nekilo noras „pamėtyti” pasaulyje kur nors A-bombukių. Priešingai JAV su visu NATU darė su rusais visokius „razretkių” susitarimus, kurių žymiausias buvo Helsinkio aktas dėl Europos valstybių sienų neliečiamumo… Nusibodus ruskiui „džiaugtis Varšuvos sutartimi ir ta proga gerti”, Gorbačiovas Varšuvos sutartį, o Jelcinas ir Tarybų Sąjungą paleido „namo”. Tuščių ir pilkų zonų pasaulyje negali būti, todėl rusų į buvusią rytų Europą atėjo JAV su visu NATU… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Netiesa.
Ne NATO atejo, o Lietuva visom isgalem i ta NATO ejo.Tie priesingai visaip atsikratyt bande naujokais.

Prašalietis

Netiesa…priesingai visaip atsikratyt bande naujokais.”.. Rimtoje diskusijoje”rimti vyrai” savo teiginius argumentuoja patvirtinančiais teiginį konkrečiais faktais, matytais, skaitytais dokumentais, atliktais veiksmais, politikų pasakytomis „atsikratymo” kalbomis… Ukrainos pavyzdys, kaip ir NATO „naujausi naujokai” Suomija su Švedija, JAV vadovaujamo NATO nesibaigiantį „atsikratymą naujokais” akivaizdžiai demonstruoja… „Propagandistiniai pletkininka”rašo ir pasakoja, kad JAV pareigūnai svarsto kaip NATO „naujoku” padaryti Japoniją, kuri „atgrąsinėtų”Rusiją kartu su Kinija Tolimuose Rytuose…

Dzeikas

Zinai, as tau jau sakiau, kad esi moralinis urodas, ir diskutuoti su tavimi, kaip is š… kulkas lipdyti.
Pamirsai?
Tai kartoju.

Prašalietis

P.S.Lansberginio durnių laivo „moralinis maksimume”, čiuldiškai įjungei savo „argumentuotą morališkumo maksimumą” , ir paaiškinai „kodėl su NATU buvo netiesa”. Paaiškinai taip, kad kad net palatos ir mažaraščiui neišsivaikščiojusiam runkeliui „pasidaro aišku”, kad ne NATO atėjo į Lietuvą su savo tankais, lėktuvais, vokiečių brigada…, o Lietuva su visa kita centrinės ir rytinės Europos gausia naujokų kompanija atėjo į NATO su visomis savo teritorijomis ir tose teritorijose gyvenusiais čiabuviais. Ir ne NATO priartėjo prie Rusijos sienų, o atvirkščiai Rusija „priartėjo” prie NATO sienų. JAV su visu NATO „iš visų jėgų kratėsi naujokų ir labai nenorėjo, kad Rusija priartėtų” prie NATO sienų. NATO Stoltenbergas, eurokolchozo Borelis su Von der Leayn pasakoja, kaip NATO gins nuo „priartėjusios” prie NATO Rusijos, kiekvieną NATO teritorijos „colį”.… Skaityti daugiau »

Juozas

apie Prašalietį, smirdinčia mazutu vatinka, seniai susidariau nuomonę, kad jis ruskį su gėlėm sutiktų, o NATO samitui Vilniuje bombą pakištų… Tikras urodas.

Prašalietis

Juozuk, adekvačiam žmogui su tau „mazutu smirdančia iki grabo lentos vatinka” yra daugiau nei suprantama. Tarybinių laikų profesionalūs tarybinių „vatinkų”nešiotojai, kaip, pats minėjai jog buvai Iškausko kolega, profesionalus propagandistas Č.Iškauskas…, „mazutu smirdanti vatinka” šiai profesionalių tarybinių laikų propagandistų publikai smirdės iki grabo lentos.. Kaip ir žmogus, ilgai ir sunkiai gydęsis alkoholizmą, priklausomai pergyvento alkoholizmo sunkumo, negali ir negalės pakęsti: vienas buvęs alkoholikas „kentės” matydamas kitus geriančius alkoholį, kitas užuos visur ir visada degtinės kvapą, kitus varo ir varys iš proto pamatytas išgertas degtinės butelys… Buvusius sunkius alkoholikus, kaip ir buvusius tarybinius profesionalius propagandistus, kankina amžinos haliucinacijos ir blogi sapnai, „nuomonių susidarymai”, kad „naktimis ant baltų arklių atjoja komunistai”, „po lova palindęs tykoja Putinas”, visur „kabo mazutu smirdančios vatinkos”, neturėję alkoholizmo… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Ismąste…priimsime Ukraina taip nepastebimai…tarsi ir priimsime, bet ne is tikruju, o taip tycia. Sian priemem, bet ginsime tik po metu. Ir dar reikia patikslinti kuria Ukrainos dali ginsime: tik desinekrante Ukraina, ar visa isskyrus Kryma ir Donbasa, kas bus laikoma agresija, rusu tankas T80 ir T90 – agresija, o sakykime T34 ir T55 – ne agresija.
Tik Smetonos dvasine nuovala galejo tokia nesamone ismastyti.Tas tokiu paciu algoritmu maste: isvaziuosiu atostogu – Sovietai Lietuvos aneksuot negales, nes LEPas negali prezidento igaliojimu perduoti hi hi hi…Lietuvos politinis genijus esu ir tautos tevas 1 (viename) asmenyje.

Prašalietis

Advardas Čiuldė. Metams atidėkime III-iąjį pasaulinį karą… O aš”patriotiškai galvojau”, kad 3 pasaulinio karo „atidėjimas”mažiausiai 50-60 metų jau pasiektas. Prisimenu kaip metų pradžioje lansberginiame durnių laive visiems dar neišsivaikščiojusiems keleiviams aukščiausių „politinių” pareigūnų bei „galingiausių vietinių visų galų ekspertų” buvo skelbta, kad garantuotą Rusijos „atgrąsymą užtikrina NATO rytinio flango prailginimas visu 1000 kilometrų”, su Švedijos turinčios net 14-15 tūkstančių kariuomenę, kurioje yra net 9 tūkstančiai sausumos kariuomenės kontingentas, ir Suomijos, turinčios net 7000 kariuomenę, ginkluotos gerai suteptomis „superinėmis karo slidėmis”, priėmimu į NATO… Čiuldė rašo-„..net visiškas žmonijos susinaikinimas nebūtų kažkas blogiau nei pasaulis su Putino Rusijos viešpatavimu. Tarkime, toks įsivaizdavimas leistų drąsiai žiūrėti totaliniam pavojui į akis, o pikčiausi gąsdintojai atsitrauktų, neatlaikę mūsų, viskam pasiryžusių, žvilgsnio tiesumo….” Čiuldei ir kitiems… Skaityti daugiau »

kažin ar gerai

Rusas gauna metus laiko sugalvoti ir paruošti atsaką

blue yellow zov marinie

…Dievaizi,tai butu kazkokia sofistika..,naudos but tiek,kad natai isipareigotu baigt ta kara per metus,baigiant ta slykstu ginklu dozavima arbatiniais sauksteliais….Bet to,aisku,nebus.Siam kare vakaroidai pademonstravo,kad ….rylcie to,v puskie…..

kare taip nedaroma

kare tavo ėjimai turi būti netikėtumas priešui, pagal galimybes, aišku.

Dzeikas

…susitarti tikisi…

edvardas

Tai būtų galima pavadinti – kaip Ukrainai pralįsti pro adatos skylutę, tačiau tiesa yra ir tai, kad ne visi toli gražu Ukrainai linki gero.

blue yellow zov marinie

…ten visokie jermakai ,reznikovai plius klaiki korupcija neleidzia ukrainai net bandyt list pro ta adatos skylute….jau nekalbant apie isore……vargsai paprasti zmones….nepasiseke jiems siam gyvenime.

paprastam žmogui tik duok padejuoti

paprasti žmonės visur vargšai kur tik buvo ruso ir komunisto valdžia. O kur ruso valdžia pasibaigė, paprasti žmonės vėl dejuoja kaip jiems sunku prie Briuselio valdžios

Dzeikas

Pasamoningai varai komunistine propoganda. „Paprasti zmones” yra VISOSE valstybese, tiek Sovietijoje, tiek JAV, tiek Liuksemburge kur asfalta šampuniu plauna.Pas švaicus „paprasti zmones” mersais vazineja, ir senesnius nei 4 metai vokieciams parduoda. Tik ten turciai samdo masinos ploveja, o „paprasti zmones” patys savo mersus plauna. Tada koks skirtumas , paklausite? Skirtumas tas, kad siknaskyliuose kokia buvo Sovietija ir didele dalimi liko Lietuva jei esi „paprastas zmogus” tai juo ir liksi jei neturi globejo arba proteganto.JOKIE tavo asmeniniai sugebejimai, protas, issilavinimas NIEKO nereiskia – visvien liksi cholopas, tgal tik sviesto i kose tau ponai imes. I savo tarpa valstybeje-šiknaskylyje ponai taves nepriims n i e k a d a ! O.JAV – reiskia. Ir jei tu turi tas savybes ponu tapsi ten… Skaityti daugiau »

paprasčiausias būdas atsidurti

Svarbiausias dalykas gyvenime išmokti būti ne čempionu. Nes čempionų daug būt negali, ir jei tik imsi dejuoti kad va aš ne čempionas, viskas, jau ir esi šiknaskylėje

Dzeikas

Zmogaus paskirtis sioje zemeje , pasak „tarptautines žydijos” apsviestūnu, padaryti ja geresne ir tam panaudoti Apvaizdos tau duotus talentus. Buti cempionu siekiamybe kiekvienam, bet ir sryciu kur tapti cempionu yra begales. Ir net netapes cempionu tu gali isvystyti savybes kurios tinkamos tam tikriems darbams kuriuos gerai gali padaryti tik tu.
Gera valdzia stengiasi sociuma stumti ta linkme, bloga stiprina zmonese viena savybe – pataikavima, moketi list subinen ir imituot darba.

suklydai dėl valdžios

tikriau suklydai dėl demokratinės valdžios. Jei valdžia pati nesiklaususi užsėda tau ant sprando – turi teisę dejuoti. Aš menkas žmogelis, ką aš galiu padaryti? Bet jei valdžia demokratiškai išrinkta – viskas, pirštas rodo į rinkėjus. Jei nepavyko išsirinkti geros – kaltink save, o pradėk nuo klausimo: ar ne per daug aš iš valdžios noriu? Jei užsimanysi žemuogių žiemą – jokia valdžia neparneš, kad ir kaip valdžią berinksi, tik pats sau gadinsi nervus. Lietuvoje demokratija prasidėjo nuo rinkėjiško įsižeidimo – kaip, aš pats ją išsirinkau, kaip ji drįsta būti ne tokia kaip aš tikėjausi..Tai kaprizas, piliečiui tas nepritinka.

blue yellow zov marinie

…oi,kaip tu cia viska sumazgei….pasakyk,ar musuose sikmonkes valdzia isrinkta demokratiskai/kad ir ka reikstu tas terminas/…ar ne….

sikmonke

negaliu pasakyti, nežinau apie ką kalbi

blue yellow zov marinie

..apie sikancia bezdzione.Tuei,aisku,zinai tik viena pavarde.Lanzbergis.

GOJUS

Tiesos yra. Bent jau valstybiniame sektoriuje išsilaiko tik bailiai prisitaikėliai. Partijose, nors jos savo esme nėra valdiškos, bent jau kol nepapuola į valdžią, tas pats. Pvz., A. Rusteika nesugebėjo prisitaikyti, per daug aktyviai ir atvirai puolė ardyti perpuvusias Lietuvos konstrukcijas, teko palikti „šventą” NS bailių laivą.

Dzeikas

Kad korupcija galima patvarkyti net perdem korumpuota sali irode Michailas Saakasvili.
O ukrainieciai jeigu panori ir yra reikalas , daug ka gali.
Beje, jau dabar jie suvokia problema – be korupcijos suvaldymo jokio ES nebus.

blue yellow zov marinie

…na ja,tie frontavykai grize pakratys ta valdziuke su visa raudonaja rada…ten da ilgai po karo virs kose..bus ko mums is ju pasimokyt…manding,bus atveju…k stiekie parsidavelius.

blue yellow zov marinie

..stienkie..

Dzeikas

Kai kurie – taip. Bet nemazai be streso kuri teikia pastovi rizika fronte – nebegali. Jeigu tokiems neduosi darbo, jie taps banditais arba paskes alkoholyje.Tad i somalius vaziuot tikrai bus kam

blue yellow zov marinie

…gal…tie,kuriu seimos,gimines zuvo…,kurie grazdankej buvo be specialybes…,tie,kurie pikti ant viso svieto uz viska……..na,susidarys,aisku,kazkoks skaicius,negincyju…

Dzeikas

Kaip bus nezinau.Frontovikai gali veikti tiek konstruktyviai, tiek destruktyviai.
Cia nuo valdzios priklauso. As pvz. arsiausius frontovikus palikciau greito reagavimo pajegose, o jas , ne uz aciu aisku, siusciau i pagalba prancuzams, kurie Afrikoje nesusitvarko ar amerikieciams. O ramesnius palikciau verslus kurt. Aisku tam reikia pinigu verslo pradziai, tai cia is tu paciu prancuzu ir amerikieciu ismust uz pagalba sprendziant problemas somaliuose. O jie jei zinos kad „ukrainieciai reikala sutvarkys” mielai uzleis ir uzmokes. JAV kariuomene ar Svetimsaliu Legionas tai labai brangus zaisliukai ir jei ZSU padarys darba zymiai pigiau – tai ko nesumoket.
Vienzo po pergales Ukrainai atsiveria milziniskos tiek problemos, tiek galimybes jas spresti. Tik varnu negaudyk.

blue yellow zov marinie

…ciortas zino..,po karo kareiviai kazi ar da nores bekariaut/ypac kitur,tegu uz didelius pinigus/…grize namo darys tvarka vietose…..Cia jau neatspesi…..Juos turetu imt nuovargis…gi ne juokas tokioj miasorubkej pabut….

kaimetis,buves NS narys

visiskas nusisnekejimas ,vertas povilionio ir lopatos.Sitas durnius uzsibezdejes prie kompo nezino kas tai yra 3 pasaulinis karas, kas yra branduoline ziema.gali varyt i Ukraina, ten duos sautuva ir bus nukeptas uz „laisve ir pasauline demokratija” Lietuvoj vienu durnium bus maziau

blue yellow zov marinie

..labas,dibile,bla…

Dzeikas

Savo durnumu darai žala Rusijai. Tave reikia pasiusti i Ukraina.

geras straipsnis

kiek prorusiškų agitatorių jau išsidavė prieštaraudami

Paul Casimir

Vietoj tokio ir kitų panašių logikos lankstymo, geriau duokim Ukrainai visus ginklus tam, kad sumuštų kacapus pas save ir baigtų karą pergale. Jie tai gali padaryti, turi valią ir gebėjimus. Deja, Ukrainos nelaimei, kolektyvinis Baidenas valdžioje…

Dzeikas

Gali.
Bet Vakarai bijo kad sutriuskinti rusai susikrims ir suveiks pagal principa „Сгорел сарай – гори и хата!”( sudege kiaulide, lai ir troba dega!, rus.) numete A bombikiu ant galvu Vakarams. 2/3 ju sprogtu starto vietoje, paziurek i rusu „piechotos” technikos stovi – jei tai ne dvaro kariuomene tai viskas isrudyje ir isklere, tas pats su branduoliniu ginklu, – 30% nukristu ne ten kur taikytos. Butu Vakarams nuo keliu iki keliu desimciu tukstanciu gyvybiu nuostuolio.Taciau Rusijos problema butu isspresta galutinai, Kinija irgi uodega pabruktu – geras sprendimas issprendzia kelias problemas vienu ypu.
Bet jie bijo. Nes istvirke ir turi ka prarast.

Čiombė.

Rusai bus priversti panaudot inžinieriaus Garino hiperboloidą,kitaip visokie čiulpės,gitanos su 5 straipsniu neapsiramins.

blue yellow zov marinie

…inzinieriui Garinui nelabai kaip baigesi….pati paspirgino su jo paties hiperboloidu…

Dzeikas

😆😆😆

neabejoju

bus grybų neabejoju

Dzeikas

Ko gero.
Tik beprasmiska bijoti to , ko negali isvengt.
Su Rusija kaip su kandimis – kalt i slyva reikia ne kada pinigine praso parodyti, o kai klausia ar gali cigarete pavaisint. Kai kalba iki pinigines prieina atsimot kumsciais jau reikes nemenku pastangu, nes baime parodei.Spardyt subine jiems reikejo 2008m uzpuolus Gruzija – butu is Kremliaus inkstimas: „Mus ne taip suprato…!”
Bet ir tai ka turime dabar 2 PK tai atatiktu kai Hitleriui pasipriesina Cekoslovakija ir vokieciai istringa ten.
Pasaulis progresuoja…😏

putinas sakė

tikslai bus pasiekti

blue yellow zov marinie

…vel kacapuasai replioja is karo puslapio….kaip kokie uteles…..i raspalzutsja any,kak tifoznyjie vsy po vsiemu myru……

neabejoju

bus grybų, neabejoju

blue yellow zov marinie

grybas tik apie grybus teisgali..

neabejoju

putinas numes atominę bombą ant lansbergio, neabejoju, anksčiau ar vėliau

blue yellow zov marinie

…bhweeeeee…

neabejoju

grybas bus grybui, neabejoju

blue yellow zov marinie

..tuomet ir tau grybas,grybe.

neabejoju

ir tau bus grybas ir čiuldei bus grybas kai bus grybų karas, neabejoju

nu va kaip

bidono bobikai „loja” kad atominis karas gerai ir susinaikinimas gerai, ir mūsų ir mūsų vaikų mirtis gerai

Dzeikas

Jeigu jus ir jusu vaikai ateina svetimu zemiu grobt ju sunaikinimas nera geris. Tai yra mazesnis blogis.
Kuri kiekvienas doras zmogus neabejotinai pasirinks.

pilėnai

pilėnas

Al.

,, nėra geresnio būdo išvengti termobranduolinio karo nei mūsų puoselėjamas įsivaizdavimas, kad pasaulis po tokio karo arba net visiškas žmonijos susinaikinimas nebūtų kažkas blogiau nei pasaulis su Putino Rusijos viešpatavimu.” – Geniali mintis. Žmonija tūkstantmečius ėjo iki supratimo, kad Žmonijos sunaikinimas ne blogiausias kas gali nutikti žmonijai. Na o jei žmonijos sunaikinimą lyginsim su Vakarų strateginių partnerių kartu su Kinija ruošiamu elektroniniu komunosatanistiniu konclageriu ? Tada turbūt pasirinktume pastarąjį ? Praneškim šias įžvalgas Centrui. Baideno atsakymas tur būt bus ,,Dieve, Saugok Karalienę, žmogau.”

Dzeikas

Zmonijos sunaikinimas yra mazesnis blogis negu jos patekimas i totalitarizmo vergija.
Pastaroji tereikstu leta ir pilna kanciu ir pazeminimu jos issigimima ir mirti.
Kai sita supras zmogai nuo benamio iki valstybiu ir verslo sulu – sunaikinimo galimybe zenkliai sumazes.

Al.

Iš totalitarinės vergovės dar galima išsivaduoti, ir mes jau tai patyrėm, o iš ano pasaulio dar nieks negrįžo. Toks nedidelis skirtumas.

Dzeikas

Arba ignoruojate, arba nepastebite esminio skirtumo preambuleje – ZMONIJOS patekimas i totalitarizmo vergija.
Lietuva issivadavo TIK TODEL, kad zmonija NEBUVO patekusi auksciau mineta sit
uacija ir totalitarizmas patyres pralaimejima atsitrauke. Ir tai atsitiko Laisvajam pasauliui itempus visas jegas, nors totalitarizmas tebuvo uzemes vos 1/6 dali planetos.
Kai totalitarizmas uzgrobs VISA planeta jokia Lietuva is nieko neissivaduos.Aplamai jokia tauta neissivaduos.
Istorija nezino atvejo kai uzgrobus valdzia totalitarizmas butu pasalintas vidiniu jegu.
Pradedant antika berods Midijos karalysteje, Acteku imperija, Münsterio komuna (XVI amz).
Vengrijos Liaudies respublika 1918m – visi tie totalitariniai dariniai buvo sutriuskinti isoriniu jegu.
Tad zmonijos patekimas i totalitarizma reiks jos pabaiga ir tolesne jos egzistencija praranda bet kokia prasme.

Al.

Kai kurie dalykai atsitinką pirmą kartą. Bet iš mirusiųjų karalystės grįžti nėra nė teorinės galimybės.

Paul Casimir

Taikli mintis, tegul ir hipotetinė. Putinas ir Kacapija yra dalis to ateities skaitmeninio konclagerio, taip geidžiamo sorošinių padugnių. Kai buvo vykdoma Pandemija, Kacapija buvo viena griežčiausiai tas vykdymo ir valdymo priemones taikanti šalis. Beje, pati Gudija tuomet buvo laisvesnė šalis nei mūsų Pišdulkija.

GOJUS

Iš pirmo žvilgsnio gražiai skamba. Bet geriau pagalvojus, perdiem vertybiškas
Čiuldės pasiūlymas. Kur veda vertybiniai sprendimai, puikiausiai parodė jau landzbergiukai, maldeikiukai…
Ar pasiruošęs pats Čiuldė, jo vaikai mautis Tapino, Ohmano, Jekilaičio nupirktas pirštines, liemenes, žūronus ir eiti vaduoti Bachmuto, Mariupolio?
Dar toli gražu kažkodėl neišnaudotos visos Vakarų ginklų ir tušonkės tiekimo galimybės. Ilgai Vakarai tvirkino Ukrainą, bet kai ši papuolė į bėdą, net ginklų Ukrainai gaili.

che che

parsidavė Vakarai rusams, net ginklų Ukrainai gaili

tep tep

ci rulit

Jules

Taigi kas Maskovijai padovanojo A-bombačką, ko tylite? O į langų majorą nekreipkite dėmesio – jis kitaip negali. Tarnyboje. Na, o Kapsukė, kaip visada, – nežino. Ji labai užsiėmusi – babkes kala iš užsakomosios pseudo istorijos.

kas išrado paraką

O kas padovanojo kinams? Indams? Pakiams?

Jules

Klausiau, kas Stalino Rusijai padovanojo, kad ši gerai ir saugiai jaustųsi, o mus pasiuntė Gulagan?

Dzeikas

O kas spausdina geriausiai padirbtus eurus? Ir ar nereiktu tai tautai kurios atstovai ta daro uzkabint kolektyvine atsakomybe?

Jules

Pirmasis tai padarė, kad už tokius nusikaltimus atsakytų visi – visa tauta buvo prezidentas Woodrow Wilson, į jį ir kreipkis dėl išaiškinimo ar paaiškinimo.

tarkimės su ruskiais, siūlykime nuolaidas

ruskiai mėgsta ištižėlius – greitai juos suvalgo

partizanų dėka ruskių Lietuvoje ne taip daug įsiveisė – ne kaip Latvijoje, Estijoje
Reiganas savo žvaigždžių karo programa sugriovė ir taip silpną ruskių ekonomiką – žlugo CCCP

Jules

O Mėnulio programa nieko negriovė, kad bendromis abiejų šalių spec.tarnybų jėgomis reikėjo nužudyti prezidentą J.F.Kenedį?

Atpildas

Čiuldei žvelgiant į Putiną ir Rusiją,kaip į pragaro žemę ir į kokį „ne tą” pasaulį rusai pasuko.Vienas kalbintas JAV cžv agentas,kuris užsiiminėja JAV piliečių pedofilų gaudymų užsienio valstybėse,pareiškė,kad daugiausiai pasaulyje pedofilijos vaizdų žiūri JAV amerikiečiai ir taip pat daugiausiai pasaulyje pedofilinio turinio pagaminama JAV teritorijoje.Ir kažin kur keliavo tie surogatinių ukrainiečių moterų pagimdyti kūdikiai laikinai įstrigę kovido metu Ukrainoje,ar tik ne pas JAV Bidoną,kuris mėgsta uostinėti mergaičių plaukus.Taigi,manau prasidėjus termobranduolimiam karui demokratija ir visi kiti gaus po lygiai ir atsakys už savo nuodėmes.

Kalba cžv pareigūnas

https://youtu.be/rTBGNEliczc

73
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top