Advokatas G. Černiauskas: „Mes negalime kiekvieno įstatymo vertinti pažodžiui ar paraidžiui – įstatymą turėtume taikyti protingai“

Taip „Lietuvos ryto“ televizijos pokalbių laidoje „Lietuva tiesiogiai“ Laimutės Stankūnaitės advokatas Gintaras Černiauskas pakomentavo Seimo statuto pažeidimus, įvykdytus birželio 19 dieną Seime balsuojant dėl Neringos Venckienės apkaltos (kalba netaisyta):

Seimo statute yra numatyta, kad Seimo narys apie apkaltą turi būti informuojamas raštu. Tačiau šiuo atveju neaišku, ar tie laiškai, kurie buvo siųsti Venckienei, pasiekė adresatą. Jeigu iš tiesų Neringa Venckienė negavo raštiškos informacijos apie apkaltos procedūrą, ar, jūsų manymu, pati procedūra dėl to negali būti pažeista? Ji po to gali kreiptis į teismus ir reikalauti kompensacijos už tai.

Aš manyčiau, mes negalime kiekvieno įstatymo vertinti absoliučiai tiktais pažodžiui ar paraidžiui, kaip yra pasakyta. Mes vis dėlto turėtume taikyti tą įstatymą protingai.

Šiuo atveju, jeigu paimsime mes teismo posėdžiuose, tai ten yra truputėlį plačiau žiūrima, kokia forma būtų galima informuoti suinteresuotą šalį apie teismo posėdį. Tai šiuo atveju apie Seimo apkaltos procesą, kuris vyksta. Jis yra viešas, ji, kaip Seimo narė, privalo dalyvauti Seimo posėdžiuose, komiteto posėdžiuose, tačiau ji to nedaro.

Jeigu prisiminsim, kokiomis aplinkybėmis ji pabėgo ir pasislėpė nuo teisėsaugos, ir išvyko iš Lietuvos, tai mes puikiai žinome, kad šiuo atveju jinai ne tik kad kažkur pabėgo ir gyvena sau ramiai, bet aš manau, kad ji labai akylai stebi procesus, kurie vyksta Lietuvoje, kadangi visi tie procesai – ir teisiniai, ir politiniai – tiesiogiai liečia ją. Ir aš manau, kad viešas pareiškimas, kitom priemonėm informavimas jos apie šią procedūrą, galų gale, jos pareiga dalyvauti Seimo posėdžiuose, tai neatleidžia nuo atsakomybės kaip Seimo nario, kuris sulaužė priesaiką. Ir iš kitos pusės, mes negalim sakyti, kad šiuo atveju nebuvo imtasi visų priemonių, kad ji būtų tinkamai informuota. O tai, kad jai nesugeba įteikti raštu, neturėtų būti kliūtis išspręsti tokį opų klausimą. Galų gale, aš manau, kad tas klausimas jau senai turėjo būti išspręstas.

Visą žurnalistės Daivos Žeimytės pokalbį su „protingai“ įstatymus taikančiu advokatu apie pirmąją Lietuvoje apkaltą už akių žiūrėkite ČIA.

Daugiau apie advokato G. Černiausko „protingą“ ir nepažodinį įstatymų taikymą, pavyzdžiui, įtikinėjant teismą, kad 2012 metų gegužės 17 dieną nešdamas mergaitę iš jos gimtųjų namų į nežinią jis tik taip laikė rankas, kad liudytojai galėję jas matyti laikant, bet laikymo tikslą dešimtys liudytojų supratę neteisingai:

Advokato G.Černiausko smurtas prieš mergaitę

Interviu su advokatu G. Černiausku fragmentas

Klaipėdos teismai: melagingai liudydamas advokatas G. Černiauskas nemelavo

Kas verčia prokurorą A.Giniotį akiplėšiškai meluoti?

Nesėkmingai Garliavos bylą tyrusį prokurorą K. Betingį priglaudė Garliavos egzekutorius advokatas G. Černiauskas

Garliavos istorija suvienijo tris jos dalyvius: antstolę, advokatą ir ir eksprokurorą

Darius Kuolys: gelbėdama advokatą G. Černiauską teisėtvarka stumia Lietuvą į sovietinę tikrovę

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
31 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Maidano reikia Lietuvoj !  Pra6ykime Dievo sveikat

Iškrypėliai pasikeičia įstatymus „protingai”. Kas per sugyvulėjimas tų elitinių iškrypėlių, net nesigėdija tai viešai skelbti. Tiesiog didžiuojasi darydami nusikaltimą – keisdami įstatymus. Prašykime Dievo sveikatos ir stiprybės Neringai Venckienei. Ji – Lietuvos Viltis.

Rita

Ka padare vagys ir iskrypeliai su Lietuva ,isvoge ,praskolino ,grobia ir prievartauja ,tvirkina vaikus ,zudo ir kaltu nera . Ka jie daro tie skeriai ,prisigamino sau istatymu ir daro kanori ,nei vienas nera nubaustas o jeigu kas nors iesko tiesos tai yra teisiami ir ju gyvenimas Lietuvoja pasidaro nepakenciamas ,jie turi begti is savo salies. Kas sustabdys visa sita . Nejaugi nera kur kreiptis pagalbos ,saukti ,ieskoti budu ,viesinti visam pasauliui ,nes jie nesustos….

Sima

Kas moka Cerniauskui jeigu ir siandiena jis yra Stankunaites advokatas . Jeigu prokuratura dirbtu savo darba tai viskas isaiksetu kas dangsto pedofilus .

Kad

įstatymą taikyti protingai,reikia to proto turėti.O ką daryti jei jis parduotas ar kitaip užspaustas?

ramu

neabejoju, kad Dievas savo istatymus Cerniauskui & co pritaikys „protingai”.

komentuoti reikia su saziningu zmogum

Su Cerniausku diskutuoti,tai tas pats,kas plika pesioti.Sis judas issuks bet koki nusikalteli.

Įdomu

kas pasiunčia šį melagį į TV reikiamu laiku.

Tadas

Vienintelė Lietuvos viltis – jos žmonės: šviesūs, principingi, tvirti, atkaklūs, reiklūs visiems tiems, kurie veržiasi jiems atstovauti, jokiu būdu jų nesudievinantys, atvirkščiai, suprantantys, kad patekus į politiką, kur neva pradeda veikti kitokie principai, kurių mes, rinkėjai, jau nebegalime suprasti, atsiranda daug daugiau progų suklysti, imti tarnauti jau nebe rinkėjams, o galios šaltiniams.

vilte

Tai kad greitai tu Zmoniu neliks….

degs pragare

Koks baisu psichologinis smurtas buvo daromas autobusiuke mergaitei ,tam advokatui taip snekant…apie sysiojima ,kaip vyrai gali ziureti ,kaip motinele sventoji uzstos jei ka,..nu baisu.

jis nuskriaudė

mažą nekaltą vaiką-pagal Bibliją ir Dievo žodį jis degs pragare.Pasižiūrėk,černiauskėli,23 min.pragare ir pamatysi,kas tavęs ten laukia!!!Nes ten tau ir vieta.Šlykštūs šūdvėrariniai

ar jis

jums neprimena reptiloido?Man taip.Tai akivaizdus apsėdimas.Jis jau gatavas produktas pragaran…Chi chi chi

mociute

ka turejo ta mergyte,kad vienas vaiku gynejas ja netgi vienintele krikstijo?advokatas,turintis kelis vaikus ir zmona,vedantis simtus bylu,VIS LENDA PRIE MERGAITES?tada,kai autobusiuky pasiule sisioti prie vyru,pamaniau,kad galvele susisuko nuo busimu honoraru.bet dabar nesuprantu,kaip galima lysti prie vaiko kelis metus is eiles?JEI PROKURATURA ISAISKINTU JO SPONSORIUS -BYLA ZUDIKE BUTU PUSIAU ISSPRESTA MANO MANYMU.tame tarpe ir kaip kauno savivaldybe sumokejo jam simtus tukst,turedama SAVO advokatus,kaip garsiajai PRIVACIAI anstolei tas pats advokatas pameteja pinigingus „uzsakymus”,kai zu gedinga VAIKO ISNESIMA NIEKUR,tegavo gedingus 3000 litu.IESKOKIT PINIGU -RASIT NUSIKALTELIUS

ADVOKATAS

irgi turi turėti kažkokį padorumą ..Bet šitas – tai perspjauna didžiausią nusikaltėlį, gindamas savo nusikaltimą. Matyt, kad nešdamas mergaitę, pats suprato, kas jam gręsia už įstatymo [kad prie mergaitės pašaliniam ir liestis negalima] pažeidimą.Ir meluoja prieš pasaulį, padaręs suokalbį su tais, kurie jį ir pasamdė ginti pedofilus.

Jurga

Gali buti kad jis vienas is tu elitiniu ,labai jau itartinas tipelis tas plikis.

apie "liūdininkus" nusikaltėlius

Kol bylos žudikės „liūdininkais” bus nusikaltėliai, kaip kalėjime sėdėjusi Dalė Butkevičienė,, pedofilo brolis, sumušęs baltarusį ir + dar vagis iš Plungės M.Žalimas,, benamių vaikų mylėtojas, vagis, nusikaltimais pasižymėjęs Marius Kuprevičius,, ar prasigėrusi lryto „žvaigždė” A.K.(nesumaišykit su automatu), drąsiai kaišiojanti kitaip galvojantiems vidurinį pirštą („… aš turiu tokį stogą , tookį stoogą, aš nieko nebijau…”) , tol mąstančioji Lietuvos visuomenė nenustos tikėjusi, kad į dviejų mažamečių pusseserių tvirkinimą buvo įsivėlę aukšto rango veikėjai, kurie iš paskutiniųjų stengėsi šią bylą numarinti, o nepavykus, labai „nezgrabniai” savo nuodėmes bando suversti ant be priekaištų 10 metų dirbusios teisėjos N. Venckienės, kuri norėjo apginti našlaitę dukterėčią.

klaiku

kai advokato „manymas” yra traktuojamas kaip tikrai esantis ir irodymu nereikalaujantis faktas

daznai advokatai pamirsta

kad dar 1850 metais Europoje buvo įtvirtinta nuostata, kad advokato užduotis – teisybės ieškojimas ir jos gynimas. Deja, ši nuostata šiais laikais galioja labiau kaip išimtis, o ne taisyklė, nes advokatas gina ne teisybę, bet savo klientą. Konfliktinių skyrybų atveju advokatas taip pat gina savo klientą, bet ne jo vaikus ar tų vaikų teises ar jų gyvenimo gerovę. Advokatui nesvarbu, kokių galimų psichologinių ar elgesio sutrikimų turi jo klientas. Svarbu, kad laiku ir pakankamai būtų atsiskaitoma. Advokatas gali manipuliuoti faktais ar teiginiais, bet kokia kaina bandydamas laimėti bylą. Tai – jo garbės ir prestižo reikalas.

Kritikas Pikčiurna

Protingas įstatymų taikymas pagal G.Černiauską: teoriškai arklys, bet praktiškai nesikelia…
Svarstymas visiems prieinamas ir viešas, o Seimo narei N.Venckienei dalyvavimas privalomas. Bet jeigu ji yra ten iš kur negrįžtama, ko verta visa ta apkaltos komedija? Kur įrodymai? Gal 95-iems Seimo nariams reikės skelbti apkaltą už susidorojimą? Todėl teoriškai yra Seimas, bet praktiškai – gauja be atsakomybės.
Jeigu būtų Seimas, tai būtų išreikalavęs ne 12 sekundžių, bet visą įrašą, kurio pagrindu buvo grindžiama apkalta ir būtų iš Prokuratūros pareikalavęs ištirti, kas atsuko N.Venckienės ratų varžtus. Gal nusikaltėliams kitą kartą jiems pasisekė?

„protingai“ įstatymų taikymo metodas pagal:

„Aš manyčiau… tai mes puikiai žinome… Ir aš manau… Ir iš kitos pusės, mes negalim sakyti… Galų gale, aš manau…”

Tai revoliucinis sprendimas.

Nuo šiol įstatymas turi buti rašomas tokiu principu: „Bausti negalima pasigailėti” be jokio kablelio. Kablelis bus dedamas proceso eigoje protingai. Protingo sprendimo pavyzdys: 2+2 nelygu 2. Sprendžiant protingai, kiek reikės, tiek ir bus.

PLIKAS

ponas peržengė visas ribas. Taip kvailinti pasaulį gali tik visiškas KVAILYS…

Stasys

Černiauskas klykiančią iš siaubo, o vėliau, matomai, apsvaigintą nešė „protingai”, t. y. „visai nenešė, o tik ėjo šalia”. Nežinau, ar jis durnas ar kitus laiko durnais, bet visi matė kas yra kas, o be to, ir vaizdo medžiaga pasako viską…. Tai išeina, kad gyvename melo, smurto ir absurdo šalyje. O pažvelgti į jo abrazdėlį labai sunku prisiversti, nes pradeda pykinti……

Pensininke

musu kvailinamu yra mazuma, o dauguma balsuoja uz Grybauskaite ir jos skiriamus teisesaugos strukturu vadovus, kurie kalba ir dirba cerniauskiskai. Lietuvoje dauguma zmoniu gyvena pasiteisine runkeliu vardais , todel nera nei TIESOS nei TEISINGUMO.

du draugeliai che che che

Vytautas Ūsas wrote on his Timeline.
October 26, 2013 at 1:58pm
SU GIMIMO DIENA, MINGAUGAI !!! 🙂

Mindaugas Žalimas likes this.
Mindaugas Žalimas Aciuuuuu
October 26, 2013 at 7:16am

cheap_cialis
credit
cialis
31
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top