Afganistaniečiui pabėgėliui nužudžius paauglę Vokietijoje kilo nauja pasipiktinimo banga

„Saugumo mums ir mūsų vaikams“, „Reikalaujame saugumo ir apsaugos“– tokiais šūkiais nešini praėjusį sekmadienį į protesto demonstraciją rinkosi pietvakarių Vokietijos miesto Kandelio gyventojai, praneša Samhällsnytt redakcija.

Ši pasipiktinimo banga kilo po to, kai afganistanietis pabėgėlis, gavęs Vokietijoje prieglobstį kaip „atvykęs vienišas paauglys“, paskutinę praėjusių metų savaitę virtuviniu peiliu mirtinai sužalojo prie parduotuvės užkluptą penkiolikmetę mergaitę, panorusią nutraukti su juo santykius.

Pasipiktinę miestelio gyventojai, į demonstraciją jų susirinko apie tūkstantį, laikė plakatus su užrašais „Kandelis yra visur“, rodančius, jog Vokietija, suteikusi prieglobstį iki tol neregėtiems pabėgėlių srautams, pati išgyvena nesaugumą – sunkiai suvokiamo smurto proveržiai tapo šiurpia kadaise saugiausia laikytos šalies kasdienybe.

Kaip jau įprasta, priešingos stovyklos demonstrantai laikė šūkį „Stokime prieš rasizmą“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
albina

Gerai stovėti prieš rasizmą,kai ne tavo vaiką papjovė.Pildosi Vangos pranašystė – musulmonai statys mečetes ir naikins europiečius.Atrodė,kad tai neįmanoma,deja…

E951

ta padugnė antifa, kur gale klipo kalba akis nudelbus kaip ką pavogus…

Kažin kiek reikėtų Lietuvoj

nužudyti, kad runkeliai išeitų masiškai protestuoti? Jeigu nužudytų kieno nors vaiką turbūt džiaugtūsi, kad ne jų vaiką nužudė.

Pikc

„penkiolikmetę mergaitę, panorusią nutraukti su juo santykius” – dar viena paika „mai legs ar oupen for refjudžys” mergiščia sumokėjo už savo kvailumą. Spėkit, ar nors vienas liberastas (o ypač liberastė) iš to nors kiek pasimokys?

užtenka tų nesamonių,ponai

Juk akivaizdu ,kad tikrieji godūs runkeliai Lietuvoj senai sėdi bjaurių anekdotų kūrimo rūmuose – Seime.O aktyviausi iš jų – labai jau neša į apykvailius tų anekdotų ar juokingų visuomenei istorijų herojus.Kol kas tikrai nepralenkiama tampa kabyliaus valdymo „odisėja” su visom jos bjauriom pasekmėm Lietuvos žmonėms.Toliau seka tokio butkevičiaus tragikomedija su lietuviška valiuta – Litu.Argi ne taip?

Marginalas dėl albinų

Minios pabėgėlių tam ir atvarytos, kad albinos platintų „tiesą”, kad kaltas islamas. Tarytum šiuolaikinė „krikščionybė” su jos sodomodemokratija yra geresnė. Svarbu parodyti albinoms priešą, tuomet prasideda masinis kudakavimas ir globalizmo propaganda gali atsikvėpti.
Prisiminkite, kad terorizmo baubą imta pūsti po 911 provokacijos. O kas ją neigia, galbūt neigia ir Riazanės cukrų? Tiesa, albinos seniai nebežino, kas yra „Riazanės cukrus”.

jei

jei musulmonas moterį laiko savo meterimi kitiems savo moters neatiduoda. Skaitykit Koraną.

ruta

Esme tame , kad atbegeliai i civilizacija atsinesa ir savo kruvinos VII amziaus religijos supratima , kai lauke jau XXI..Musulmonai kitu konfesiju nepripazysta ir tik savo religija skaito ‘teisinga ir vienintele’.p.s. ko is musulmonu neatimsi , tai veidmaniskumo i akis bus nuolankus ir draugiski ir tuo paciu bet kokia minite gali ivaryti peili i nugara /asmenine patirtis , tik iki peilio nedaejo ../ ..

Jules to Albina

O kas juos ten sprogdina, mėto bombas ant galvų, remia ginklais opozicijas ir jėga bei apgaule varo į Europą, kad ją islamizuotų? O mūsų opozicijai irgi duos tie patys ginklų kaip Arabų pavasariui, ką? Duos nepatenkintiems esama socialine padėtimi išnaudojamiems žmonėms ginklų, kad apgintų savo orumą? Ar tik arabų ir afrikiečių opozicijoms duoda, o europiečiams neduos, o nugingluos bedalius?

Pikc

„Marginalo” komentaras labai gerai išryškina skirtį tarp kiauro fanatiko ir normaliai mąstančio žmogaus. 🙂

nieko greitai sitie

atbegs I Europa ot uzkurs- https://www.youtube.com/watch?v=c-NzhHv6AAo

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top