Agnė Širinskienė. Aštuoneri metai opocizijoje jau paveikė mąstymą

Virsmas, kad konservatoriai jau yra valdantieji, turi įvykti ne VRK lentelėse, bet ir konservatorių galvose.

Pirmadienio LRT forume visi išgirdome naujos pozicijos prisipažinimą (ištrauka – apačioje) – jie jau dabar mielai deleguotų žmogų, kuris dirbtų su Sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga tam, kad pandemijos suvaldymo perėmimas būtų sklandus. Jiems kyla daug abejonių ir jie nori viešumo.

Puiku. To norime visi. Kaip ir sklandaus valdžios perdavimo.

Ministras tą patį pirmadienio vakarą viešai pakvietė naujosios daugumos kandidatą į sveikatos apsaugos ministrus dalyvauti visuose COVID-19 suvaldymo formatuose ir stebėti, kad tik valdžios perėmimas būtų sklandesnis, nes situacija su pandemija tikrai nėra eilinė, o ir slėpti ministras neturi ko.

Atėjo antradienis. Ir…. kaip manote, kas gi įvyko? Būsimas ministras ar kitas būsimų valdančiųjų atstovas jau ministerijoje? Ne. Užuot priėmę kvietimą, kurio patys dar pirmadienio vakarą norėjo, naujai iškepti valdantieji trenkė – kviesdamas domėtis ministerijos veikla ministras kratosi atsakomybės.

Suprantu, kad aštuoneri metai opozicijoje tikriausiai paveikė mąstymą. Per tiek laiko užaugo visa opozicionierių konservatorių karta, kurios vienintelis realus darbas buvo provokuoti, matyti vien tik priešus ir klastas, būti socialinių tinklų, Seimo posėdžių salės ir TV ekranų riteriais. Tad virsmas, kad jau esi realiai, o ne vien klaviatūros barbenimu atsakingas už valstybės gyvenimą, pirmiausiai turi įvykti galvose.

Rinkimai baigėsi ir net ne vakar ar užvakar, jau reikia ne vien kalbėti, oponuoti ar žadėti saugiai pasislėpus už ekrano. Reikia dirbti, domėtis, suprasti, kad jau dabar laikas traukti tuos stebuklingus opozicijoje esant parengtus planus, kaip „kitaip nei pas valstiečius“ bus valdoma krizė, nors apie tuos planus pirmadienio LRT forume G. Landsbergiui taip ir nepavyko papasakoti. Nes kol kas tik sakoma, kad viskas bus kitaip, pandemiją valdys I. Šimonytė. Bet tai ne planas.

Tai net ne plano juodraštis ar užrašai apie planą. Planas – konkretūs darbai. O paklausus apie konkrečius darbus – ištinka tyla, ne mažesnė, kaip ta, kuri ištiko M. Adomėną rinkimų laikotarpiu užkluptą klausimo: „O ką Jūs padarėte per ketverius metus Seime?“

Tad linkiu planų, darbų ir to tikro viešumo atskleidžiant planus – juk taip žadėjote prieš rinkimus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
pagarba Agnei Sirinkienei

Seime ji tikrai puikiai atstovauja. Sazininga, turi stubura, protinga. Mafija ir klanai jos bijos ir jai esant opozicijoje!

DD plius DD

.”Planas – konkretūs darbai. ”
Sako Agnė Širinskienė.
Hmm. Konkretūs darbai visada daug pasako apie dirbantį.
O dabar, išmintingieji kurmiai, paskaičiuokim.
Širinskienės mazgojama stovykla veiklą pradėjo ne nuo „Gretos palto”, o nuo muitinės direktoriaus pavaduotojo išvarymo.
Tęsė Siaurusevičiaus išvarymu iš LRT, kur galiausiai gavo Garbačiauskaitę ir Makaraitytę. Ir čia jau sėkmingai-išsuko Skardžiaus aiškiai prisvilusią uodegą, prafinanasavo Kirkilo socdemus.Pasitelkė „liankus”. Dar vienas sėkmingas „darbas”- šioji madam buvo sėkmingai paskolinta Žemaitaičiui…….
Aš. koks bebūčiau, Lietuvos Republikos pilietis, bjauriuosi panašiais žaidimais. Šlykštu.

Iš Lenkijos

Žaliųjų valstiečių dauguma Seime labai daug gero nuveikė socialinėje plotmėje ir ekonomikoje,bet smarkiai pasiklydo sudėliojant Vyriausybės personalinę sudėtį,ypač jos vadovą. Einant į naujus į Seimą rinkimus pasirinko netinkamą Žaliųjų valstiečių politinį vedlį-S.Skvernelį.Kaip bebūtų A.Širinskienė buvo ir yra viena iš pagrindinių valdančiosios daugumos teigiamų vertybinių ir politinių veikėjų,- už tai ačiū Jai.

Al.

Valstiečių stovyklos sudėtis chaotiška, o veiksmai – panašūs į Brauno judesius. Bet Širinskienė prieš anūko gaują kaip brandus žmogus prieš ištvirkusius paauglius.

Pagarba,Agne!

Ramiai, protingai, atkakliu darbu nugyveno šiuos, tur būt beprotiškai sunkius, ketverius metus. Jei tokių politikų būtų daugiau, Lietuva klestėtų. Ačiū, sėkmės ir stiprybės jums ir visai valstiečių partijai.

DD plius DD

Dar sadistištiškai priminsiu- „laikykitės ir stiprybės jums, pone bankininke Stasy Jakeliūnai, kovoje prieš bankus….Briuselyje (šito dalyko karžygio Jakeliūno gerbėjai, žinoma, nepastebėjo)
Šičia buvo ir yra labai populiaru- vagys mafija kėslai sistema kryžiuočiai kagėbistai ir Landsbergio sugadintas popiežius, jei dar nesugadintas, tai neabejotnai bus.
AAAA, Gialbėkit. Trim metų mus teriojo genocidais liberalfaшистай. Bjaurybės. Užsislaptino ir kenkia iš pasalų jezaujezau, baisu koks siaubas. Mes statėm statėm ir beveik pastatėm, o jie sugriovė šunsnukiai….
Neįsižeiskit už teisybę, bet didžiosios dalies komentatorių didžiausias skundas paprastas- rūrija ožką, o giriasi, kad karvę…

DD pliu DD

Madam Širinskienei, madam aprimusiai Povilionienei ir vis dar nerimstančiai Armonaitei perfrazuosiu klasiką Vaižgantą- kitas vonioje orą pagadina, burbulus pažiūri ir šaukia- džiakūzis!

tiek>DD pliu DD

iš kur tokių nesamonių prisigaudei, tamstele?

DD plius DD> tiek

:).. Iš kur iš kur.. Iš jūsų tinklapio komentatorių. Kartais toks įspūdis, lyg ekskursijoje po bedlamą.

Ehrmantraut

naujos valdžios darbo apmatai daugmaž aiškūs: kurį laiką kars visus šunis ant valstiečių, paskui verš diržus (tikėkimės ne ant kaklo), o ten žiūrėk – rinkimai ne už kalnų ir saugus užutėkis – opozicija.

DD plius DD

Tiesa, komentatorius, kol galutinai savitvardos neprarado, galiu paguosti- žinokit, kad durnių ne tik jūsų tarpe, bet ir valdžioje pasitaiko (ir be madam Širinskienės). Antai Armonaitė nuo paties pažangos ir progreso smaigalio kuo rimčiausiu veidu šviečia atsilikusią Lietuvą- reikia ministerijas į internetą perkelti- karingai skelbia ši liberalios minties amazonė. Tada jau bus kūl okei olrait ir faina.
Bet kadangi dalis čia aktyvių komentatorių sunkiai supras kodėl šis pasiųlymas yra kvailas, paaiškinsiu- didžiąją dalį valdiškų reikalų jau seniausiai galima internete tvarkytis ir ministerijas ten iškelti nėra net mikroskopinės būtinybės.
Komentatoriai- bala jų nematė- kvailių visur pilna, ne tik „tiesos.lt”. Bet durnius valdžioje yra kas kita. Tokiais atvejais eilinis žmogus gali ir mizantropu tapti.

LInkiu

valstiečiams ir toliau taip pat šauniai dirbti Lietuvai, nepaisant dabar esančių chunveibinų valdžioje.Gerb. Širinskienė puiki, protinga, neleidžianti savęs išvesti iš pusiausvyros, taktiška ir inteligentiška moteris. O gerb.Verygo kantrumu, stebint 4 metus intensyvaus pasiutusių šunų puolimą, tikrai tenka stebėtis. Nepaisant šlykštaus atviro karo prieš šiuos politikus ir valstiečių partiją linkiu jai ir toliau kovoti prieš chunveibinus ir juos nugalėti.

p.  Sirinskienei

Jus daug kur teisi, bet politika yra politika. Konserv-liberalai rado savo buda daryti poline reklama- soc. tinklai, (neva laisva) ziniasklaida, influenceriai, patycios ir t.t. ir tai suveike. O Jusu partija sau geriau tinkancio budo nerado, todel ir pralaimejo. Ziniasklaidai buvo tiek isleista valdisku pinigu (per viesinimo sutartis, nesakykite, kad nezinote), bet naudos is to negavote, nes palikote viska savieigai ir kai kuriu asmenybiu pasireklamavimui, taip pat nuoltiniam zmoniu gasdinimui- kas antro uzsakyto straipsnio pavadinime buvo kazkas panasaus „jeigu sito nedarysite jums gresia bauda iki … „. Gal ir zinisaklaida tuos „skambius” pavadinimus dejo, bet, kadangi uzsakovai buvote jus (atitinkama ministerija, policija ar dar kazkas), galejote ta kontroliuoti. Kitas dalykas, kodel nesinaudojote jusu oponentu ankstesne taktika- jeigu kazkokia medija jus kritikuoja… Skaityti daugiau »

DD plius DD

„valstiečiams ir toliau taip pat šauniai dirbti Lietuvai, nepaisant dabar esančių chunveibinų valdžioje.”
Na štai- jums puikiausias pavyzdys idioto giesmės.
Juk šis/šita asilo kanopa net nesupranta, kad valdžioje kol kas valstiečiai….

Virginijus

Apie trolius… ir kaip paprasti norai tampa ,kūnu…Prieš penkerius metus jau šitokią pačią problemą viešinau delfyje,Lietuvos ryte, finale šitų abiejų portalų, buvau pats užblokuotas …bet kai ką,sužinojau, kai kas pašnabždėjo ,kad visi troliai, finansuojami, ar kažkaip susiją su „Laisvos rinkos institutu”,visos gijos ,siūlai veda į ten…beje, jie patys, viską daro, per antrines įmones, žodžiu, yra taip:Lietuvos oligarchai yra pagrindiniai „Laisvosios rinkos instituto „finansuotojai ,Jie, suformuoja užduotis, telefoninis skambutis į „Lri” ir šie, pradeda veikti,kaip ekspertai ir planuotojai t.y.nustato prioritetus ,kaip geriausiai ir tikslingiausiai įvygdyti pavestą užduotį, tie(gautieji „Lri” pinigai), užmaskuotomis sąskatomis faktūromus,kad būtų viskas oficialu (pvz.antrinėms įmonėms sąskatos rąšomos uź viešinimą,marketingines paslaugas,viešinimo paslaugas ir t.t.) permetami į antrines įmones, medijas ir t.t ,kurios jau per autorines sutartis ir kitais būdais… Skaityti daugiau »

Kis

dirbti ekstremaliomis salygomis,tai ne nykscio rodymas seimo saleje balsavimo metu.Jeigu neklystu,tai Gabrielius yra nemokus,kaip sakydavau-girto darymas.Juk vaiksto paskui pasturgali ir ne bum-bum,o propoganda net neprieina,nes bijos atsakymu,kurie nera isankstyniai?Bus cia tu cieku,reikia tam ruostis jau siandiena psichologiskai.

piminė

Šaunuolė p. Širinskienė – va ir parodė, kad parduot Lietuvą gali konservos, o kad dirbti tai ne jiems, nu dar melavimas, apgaudinėjimas jų arkliukas. Gerai sakė tėtis, kad jau ko ko, o vagių, melagių, išdavykų reikia vengti ir duot į sn..kį!

DD plius DD > piminė

„Gerai sakė tėtis, kad jau ko ko, o vagių, melagių, išdavykų reikia vengti ir duot į sn..kį!”
Skvernelis: „jMes kvietėm, o ie nėrė į krūmus”
Landsbergis ( ne tas , kuris pats baisiausias, o anūkas, kurio labiausiai ir baidomasi): ” negavom kvietimo”..
Ir kuris čia melagis? Kuriam čia j9ūsū tėtė norėtų duot į snukį?

DD plius DD

Eeee. Pats matau. Na, būna ir gudri višta išsidilgina. Aaa. Nesiteisinsiu. Eeee. Būna, kad ir kiemsargis tris lapus pražiopso.

Yumpa

Šiaip teisingai kalba A. Širinskienė. Būti valdančiuoju – ne garbė, o didžiulė atsakomybė. LVŽS tegu atsikvepia nuo valdžios ir nuo kritikų – tegu užleidžia vietą tiems, kurie jau seniai žino, kaip reikia valdyti COVID-19 sukeltą krizę. Nujaučiu, kad konservatoriai su liberalais neturi jokio veiksmų plano. Nieko keisto, juk Armonaitei svarbiausios Lietuvos problemos yra narkotikų legalizavimas ir homoseksualų santuokos. Tai jas reikia spręsti nedelsiant, per 100 pirmųjų Seimo kadencijos dienų. 2024 m. konservatorių valdžioje neliks, pamatysit.

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top