Aikštės TV reportažas iš VRK posėdžio

Kaip jau skelbėme, trečiadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) nesiryžo sabotuoti referendumo iniciatyvos: komisijos pirmininkui Zenonui Vaigauskui susilaikius, siūlymas stabdyti referendumą kaip galimai prieštaraujantį Lietuvos Konstitucijai ir Lietuvos įsipareigojimams narystei Europos Sąjungoje buvo nepriimtas.

Siūlome Aikštės TV reportažą iš šio posėdžio. Reportažo autorė – Aušra Gabalytė.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Anikė

Ačiū,jums,ištvermingi ir drąsūs Lietuvos sūnūs ir dukros,Tėvynės šviesuliai,lyg
lauko rieduliai stojote ginti brangios žemės.Bet prieš Jus mesti visi skručų
rezervai:kailiukus keičiantys „bėgikai”-žurnaliugos,kuriems atviri visi televizijos kanalai,radijo eteriai,spauda…O gerklės gerklelės ir liežuviai
tų visąžinių eterio ekspertų,visų galų meistrelių sidabriniais kaustyti,tai dirba lyg koviniai šunys ar mirtininkai.Baisu žiūrėti tokias laidas,kai prieš
gerbiamą Prančiškų tokie mūrų stoja,neleidžia šnekėti,pertraukinėja,tyčiojasi.
To sau neleidžia net Rusijos televizijos kanalų aktualių laidų vedėjai.Bet kokia valdžia,toks ir jos „veidrodis”-televizija:arogancija,visąžinystė,didybės manija.
Šlovė jums visiems drąsuoliams,stojusiems prieš daugiagalvius godžius drakonus.

A uga

gražus jaunimas,kurie gina savo žemę.Šaunuoliai,jūs suteikiat mums viltį,kad
dora nugalės,Lietuva išliks ant pasaulio žemėlapio.

Kas

delegavo šitą bobą į VRK komisiją?

grumstas

baisu klausyti to stalininio išperos. Plika akimi matomas absoliutus noras bet kokiomis priemonėmisįvykdyti užduotį- bet kokiomis priemonėmis neleisti žmonėms keisti situaciją valstybėje.

zero

Vakar R.Janutienė LR tv laidoje taip spardė į vienus vartus, kad net nebejuokinga buvo žiūrėti. Bet vistiek jos favoritai pralošė žiūrovų palaikymą. Tai ponia žurnalistė(lobistė?)nors tiek „atsigrajino”, kad 227 balsus „už” (žemės pardavimą užsieniečiams) įvardijo „šiek tiek mažiau nei 300 žiūrovų …”. Referendumo priešininkams net aritmetikos dėsniai nebegalioja? Tai galime įsivaizduoti, kaip tokie veikėjai apvalins kainas iš litų į eurus, jei mes žiopsosim ir tą eurą įsileisim.
Šalin socdemų intrigantus – euro lobistus.

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top