Airijos teismas atidėjo sprendimą byloje dėl krikščionio mokytojo, atsisakančio pataikauti translyčiams

laikmetis.lt

Airijos apeliacinis teismas atidėjo savo sprendimą dėl krikščionio mokytojo apeliacijos, kurioje jis prašo panaikinti draudimą dirbti Vestmito grafystės mokykloje.

Airis mokytojas buvo pašalintas iš savo mokyklos po to, kai atsisakė vartoti įvardį „jie“ (angl. „they“ vietoj „jis“ (angl. he), kaip to prašė translytis mokinys ir jo tėvai.

Pasakojama, kad mokytojas Enochas Burke’as (Inokas Berkas) nepaisė praėjusių metų rugpjūčio ir rugsėjo mėnesių Aukštojo Teismo įsakymų, kuriais jam buvo nurodyta neiti į Vilsono ligoninės mokyklą Multifarnheme, kol bus baigtas drausminis procesas.

Rugsėjį mokytojas buvo įkalintas už nepagarbą teismui po jo sprendimo – jis toliau lankėsi mokykloje ir sėdėjo tuščioje klasėje, teigdamas, kad atėjo joje dirbti. Vėliau gruodžio mėnesį mokytojas buvo paleistas.

Praėjusią savaitę gindamasis E. Burke’as apeliaciniam teismui sakė, kad translytiškumas prieštarauja jo krikščioniškiems įsitikinimams, kuriuos garantuoja Konstitucija. Jis teigė, kad mokyklos prašymas dėl įvardžių buvo „neteisėtas“ ir kad „jokiomis aplinkybėmis“ jo elgesys „negali būti vaizduojamas kaip šiurkštus nusižengimas“.

Mokyklos gynėjas teismui sakė, kad mokytojas buvo nušalintas nuo pareigų, nes elgėsi neprofesionaliai, o ne dėl savo religinių įsitikinimų.

Ketvirtadienio posėdyje Teismo sprendimas buvo atidėtas.

5 1 balsas
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pilietinis nepaklusnumas

Eurosovietinės „vertybės”.

Pamastymas

ot,man keista,anglai pabego nuo ES klaikalu,o durnysciu vis tiek neatsisako..man tas nesuvokiama.Ka,jos kaip grybai,pacios is niekur dygsta,velniai griebtu…Ir nereik cia globalistiniu aiskinimu apie nesuprantamus kapitalus,kuriais remiasi Mikalauskas…

Dzeikas

Teismas paeme pauze, nes reikia apsiuostyti ir susiorientuoti situacijoje – is kur vejas pucia.
Susiorientuos – tada priims sprendima.
Neieskokite sudetingo ten kur viskas be galo paprasta.

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top