Aleksandras Nemunaitis. Kaip man nebuvo leista sudalyvauti viešame Vilniaus savivaldybės Ekonomikos komiteto posėdyje

Tai sakote Laisvė?..

Šiandien turėjo vykti (gal ir įvyko) Vilniaus m. savivaldybės Ekonomikos komiteto posėdis.
Kadangi Vilniaus m. tarybos veiklos reglamentas (komiteto reglamentas irgi) sako, kas komiteto posėdžiai vieši, parašiau Tarybos sekretoriui dėl leidimo dalyvauti komiteto posèdyje. Įdomu, nes pradedamas svarstyti 2021 m. beveik 800 mln. Eur biudžetas!

Tarybos sekretorius maloniai atrašė, kad leidimą dalyvauti komiteto posėdyje turi išduoti komiteto pirmininkas. Norite žinoti, kas yra Ekonomikos komiteto pirmininkas? O gi Gediminas Jaunius!
Parašiau tiek jam, tiek jo padėjėjai – jokio atsakymo.
Prisiskambinau vakar iki padėjėjos (būtent ji prieš savaitę man patarė kreiptis į Tarybos sekretorių dėl leidimo), teisinasi, kad dar neturi atsakymo iš komiteto pirmininko.
Šiandien ryte gaunu laišką, kad 12val. ji mane informuos, ar aš galėsiu dalyvauti posėdyje. Pala, pala, posėdis juk 12 val.! Man sėdėti ir budėti?

Atsakau, kad vis tiek lauksiu, bet jei dėl kokių nors priežasčių man bus neleista dalyvauti posèdyje (jau įtariau, kad taip bus), prašau argumentuotai motyvuoti, kodėl man tas neleista, nors pagal reglamentą posėdis yra viešas.

Spėkite, ar man kas nors bent paskambino 12 val.?
Niekas!

Laisvės partijos deleguotas komiteto pirmininkas, matyt, kitaip supranta laisves ir kitaip skaito dokumentus.
Leis jis čia kažkokiam Nemunaičiui klausytis diskusijos, kaip bus skirstomi 800 mln.

Dar kartą su Laisvės diena, mielieji!

t.me/PagamintaLietuvoje

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kis

nemuneli,o atsitiktinai nesi siu laisvamaniu fanas,zinok jaunuoli,kad tokio lygio „politikanams”ypac siandien istatymai nerasyti ir nustokite dejuoti.

kisai

istatymai bendri visiems

man atrodo,

visi jau supratome, ka reiskia „laisve” Lietuvoje, o ypac „laisves” partijos sutves kartu su konservais valdomoje Vilniaus savivaldybeje.

Geras ėjimas

Taip įvyko dėl to, kad posėdžiai dabar nuotoliniai ir reikia gauti pakvietimą prisijungimui. Čia pavyzdys tiems, kas mano, kad viską skaitmenizavus atsiras daugiau laisvės.

Tomas

ir be leidimo reikejo nuvaziuot ir manau butu leide dalyvaut ..Jei- viesas, tai kokie dar leidimai?

Tomui

Į kompiuterį nelabai nuvažiuosi. Dabar tokia „aktualija”.

Gerai

Tiesa sakant,pirmą kartą matau realų NS praktinį veiksmą kasdieninėje politikoje. Pažiūrėkite, kiek delfyje reakcijų. Taip auginamas partijos žinomumas, o ne tik gražiai surašytomis deklaracijomis. Pagarba

stasys

… priminti visada sveika o va ar verta užkrauti papildomą našta ir įsižeisti
,gal ir ne . Kas ten žino kaip pas juos savivaldybėje tie nuotoliniai posėdžiai vyksta , juk kaip ne kaip tektų brautis į žmonių -valdininku asmenines erdves ..o ten žiūrėk ne tik ‘treningai’ .

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top