Algimantas Rusteika. Apie guminį teisingumą

Veidaknygė

Prokuratūra sako, kad 15 tūkst. eurų, pervestų G.Steponavičiaus fondui ir vienai viešajai įstaigai, panaudoti pilietiškumo pamokėlėms mokyklose. Ji teigia, kad tai yra netiesioginis partijos finansavimas, nes mokinukams buvo reklamuojamas Liberalų sąjūdis.

Labai gali būti, kad taip ir yra. Tvarka bus!

Bet iš pasąmonės paskambina Liuciferis ir klausia: kodėl prokurorai neįžvelgė įstatymų pažeidimo, kai V.Adamkus suteikė Gedimino ordino Komandoro kryžių KGB generolui V.Jakuninui, nors Konstitucinis Teismas nustatė, kad apdovanojimas skirtas pažeidžiant galiojančią tvarką ir Konstituciją?

Ir dar, kad jį kur velniai, teiraujasi, kodėl jie neįžvelgė įstatymų pažeidimo, kai V.Adamkaus fondas gavoi 0,5 mln. litų iš minimumus uždirbančių V.Uspaskicho fiktyvių aukotojų mainais į Lietuvos pilietybės suteikimą (t.y. pardavimą) tik keliskart Lietuvoje buvusiam M.Sadekovui, pažeidžiant nustatytą tvarką ir nesvarsčius Pilietybės komisijoje?

Atsakau jam: seni reikalai, kolega. Argi nesupranti politinio tikslingumo nekelti sumaišties aukščiausiojoje Lietuvos valdžioje tuo valstybei reikšmingu laikotarpiu?

– Idiote, suprask pagaliau, kad taip buvo padaryta visai ne dėl Lietuvos ir ne dėl kažkokio V.Adamkaus, – surėkia ausin ir numeta ragelį.

Ir aš pagalvoju: teisingumas negali būti senas ar jaunas. Ir negali būti guminis, kai vienu atveju plačiai atsimerkiama, kitu – dar plačiau užsimerkiama.

Ir dar pagalvoju: esu tikrai idiotas, jei taip dar pagalvoju.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Liberalizmas

yra iliuzija,kad žmogus gali būti laisvas nuo savęs ir 10 Dievo įsakymų.Šiandien per LRT,Savukyno laidoje,pašnekovai tiesiog entuziastingai,su ugnele vos ne teisino liberalus,šią kryptį,apsimetinėjo,kad nieko neįvyko ir nevyksta.Iliuzionistai.

albina

Kaip namui svarbu pamatai,taip ir Valstybei.Kaip mes pradėjom? Ant seno pamato su senais statytojais.Archyvai sunaikinti ar gerai paslėpti?Prezidentas gyveno Šiauliuose ar tik šlepetes laikė? Melas gimdo melą,o tada vienu daugiau ar mažiau.Ir viskas už pinigus,viskas dėl pinigų!Ar mes išrinktume prezidentu žmogų,kuris pasinaudotų tik keliom legaliom laidom per TV?Jei jo neremtų pinigai?

tikrai kodėl?

tikrai
1. kodėl amerikonui Admakui negaliojo LR Konstitucija ir jis tapo prezidentu negyvenęs Lietuvoje tris metus kaip to reikalauja konkretus LR Konstitucijos straipsnis ir negaliojo LR Konstitucijos konkretus straipsnis- negalioja joks priešingas aktas prieštaraujantis konstitucijai,
2. kodėl amerikonui Adamkui -citata iš straipsnio „kodėl prokurorai neįžvelgė įstatymų pažeidimo, kai V.Adamkus suteikė Gedimino ordino Komandoro kryžių KGB generolui V.Jakuninui, nors Konstitucinis Teismas nustatė, kad apdovanojimas skirtas pažeidžiant galiojančią tvarką ir Konstituciją?”
3. „kodėl jie neįžvelgė įstatymų pažeidimo, kai V.Adamkaus fondas gavoi 0,5 mln. litų iš minimumus uždirbančių V.Uspaskicho fiktyvių aukotojų mainais į Lietuvos pilietybės suteikimą (t.y. pardavimą) tik keliskart Lietuvoje buvusiam M.Sadekovui, pažeidžiant nustatytą tvarką ir nesvarsčius Pilietybės komisijoje?”

Emigrantas

Gerai, smagu, ir toliau ėskite vieni kitus ir patys save. Kai suėsite, atvažiuosim pusvelčiui ištuštėjusios Lietuvos žemių prisipirkti (galit sakyt prichvatizuoti, jei patinka).

kontoros troliui  "emigrantui"

A ne? Viską supirksit?
Nežinojom, kad už trolinimą Kontora jums taip gerai apmoka…

gum

Guminis teisingumas?
Nepatyyynka?
Nu kad labai geras.
Ir lengvai pasiekiamas.
Gali gaut ant kiekvieno kampo.
2-3 jevrikai už pakelį.
Vadinasi ” Lubricate candoms”
Toks teisngumas lengvai ir efektyviai pritaikytas visose lietuviško gyvenimo sferose.
Valdžia, oligarchai, policininkai, teismai, kanopų ir snukių patikros inspektoriai, bet kas kas turi virš tavęs bet kokių galių- visi gali tave paturėti išmaniai nei visais kamasutrose išvardintais būdais.
Ir aplamai – pas mus viskas guminiai. Ir kainos ir mokesčiai. Ir kantrybė – guminė.
Tik algos tvirtos. Sukietėję, maaaaažos lyg vyšnių kauliukai.

Daina

Jei gerai pakutentume sėdėjusius ar sėdinčius aukštose kėdėse ar bent vieną dorą rastume?

ruta

..vien del daugumos mentaliteto – ai , as nieko nepakeisiu , o jei dar turi normalesni darba , tai is viso baime / ir ne be pagrindo, galiu asmeniskai teigti ../ji prarasti .. Deja ,nera pas musu tuos kritines pilieciu mases , kuri priverstu politikus , valdininkus dirbti viesam interesui , nors net Rusija tokiu turi ir net lyderi .., tai kas atsitiko su ta musu laisve ir nepriklausomybe , jos ka , pavirto butaforija , ar ju buvo duota TIK tiek , kad vienus zulikus pakeistu kiti ?

Raigerdas

Autorius, be abejonės, yra tas „aštriadantis” lietuvis, bet tikrai ne idiotas, nes idiotas niekada neabejoja savo teisumu. Kaip ten bebūtų, bet pradėjau skaityti Algimanto Rusteikos straipsnius ir nei kiek nesigailiu. Apie tą prezidentą Adamkų su tapkiu istorija, dar išlys ne tokie dalykai, bet šaunu, kad Algimantas Rusteika apie jį prabilo. Pats Adamkus turi čia savų šalininkų, bet kai pažiūri į tuos šalininkus, tai įspūdis ne koks. Niekas nenagrinėjo tokio fakto, bet Adamkaus silpno vadovavimo laikais, į valstybines institucijas prilindo visokio plauko nekompetetingų bobelių ir kitokių šlykščių padarėlių, ir susikūrė klanai, kurie iki pat šiandien kontroliuoja jiems labai patinkančius nemažus pinigų srautus. Tokio silpno prezidento, koks buvo Adamkus, vargu ar mes kada nors turėsime. Jo žioplumo ir nekompetetingumo dėka priviso Lietuvoje… Skaityti daugiau »

tskant Raigerdui

Atsiprašau, vansi škia, noriu padaryti Tamstai vieną, tskant, pastebėjimą:
Jeigu jau, škia tskant kritikuojate Adamkų dėl teip vadinamo tskan silpnumo, kodėl škia, nekritikuojate, vansi tskant panelės Grybauckaitės dėl stiprumo?
Gal būt Adamkui, vansi ir trūko daigingesnio ryžto padaryti trept trept , teip vadinama, kojele, vansi. Bet ar teip vadinama Prezidentė, tskant ne perdaug paspaudė viską, vansi po savo padu, škia? Kas, vansi paskyrė Tamstos peikiamus, teip vadinamus prokurorus? Kas, škia dabar, vansi reguliuoja tskant telefonu prokurorus ir teip vadinamus, škia teisėjus? Adamkus? Tskant gal Valdo Alma? O gal Brazaucko taksas, škia? Ar Tamstos Grybauckaitė, vansi yra tskant ne prie ko, škia?

Raigerdas vamsi komentatoriui

Dėl puolimo D. Grybauskaitės atžvilgiu, aš kol kas nematau rimtų jos pražangų dėl ko reikėtų ją pulti. Prezidentai ne šventieji, jie taip pat daro klaidas. Tačiau teisingumo Lietuvoje tapo daugiau, nei buvo ankstesnių prezidentų metu. Išvalyti šitą pašvinkusią teisingumo sistemą nėra toks lengvas darbas, nes lemtingos klaidos buvo padarytos Vagnoriaus. Atlyginimai darbuotojams, teisėjams ar bet kam gali būti keliami tik vienu, vieninteliu atveju – IŠAUGUS TO VADOVO, TEISĖJO AR SEIMO NARIO KVALIFIKACIJAI, KO PASEKOJE PAGERĖJO TOJE ĮMONĖJE DARBAS, PADIDĖJO PAJAMO IR T.T. REIŠKIA JIS TAPO KVALIFIKUOTESNIS, KOMPETETINGESNIS, DAUGIAU IŠMANANTIS, TODĖL DUODA DAUGIAU NAUDOS, – TOKIU ATVEJU YRA KELIAMAS ATLYGINIMAS. O kaip Vagnorius pakėlė algas teisėjams? Motyvas buvo toks: KAD JIE NEIMTŲ KYŠIŲ. Tai parodo, kad valstybinėse institucijose dedasi kavardakas, nes… Skaityti daugiau »

Raigerdas vamsi komentatoriui

Tu be reikalo eikvoji tiek daug energijos savo vamsėjimui. Dabartinės Prezidentės kompetetingumas yra pripažįstamas tarptautiniu lygiu. Ir nei vienas Lietuvos prezidentas nėra susilaukęs tokio pripažinimo, kokio susilaukė dabartinė prezidentė. Iš kitos pusės paėmus, aš dar žinau ir tokį dalyką, ir tai vyksta iki pat šiandien, kai veiklus, energingas, protingas žmogus, išsiskiriantis savo neeiliniais gabumais, yra puolamas įvairių tipų, kurie neperneša netgi fiziškai, jeigu šalia jo yra kažkas tai geresnis. Visa žmonijos istorija yra nusėta tokiais netgi kraupiais faktais, kada talentingi žmonės ir netgi genijai, ir netgi pats Dievo sūnus (pagal krikščionių versiją) buvo puolami, šmeižiami, sodinami į kalėjimus, deginami ant laužų arba prikalami prie stulpo, kaip tai įvyko su Kristumi. Tarp kitko, tikrai tikėtina ta versija, kad Kristus mirė ne… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Kodėl Lietuvoje vyksta tokie procesai, kurie gali nuvesti iki negrįžtamumo ribos, kada jau nieko nebeįmanoma pakeisti? Kol kas apie tai rašo tik labai nedaug žmonių. Aš nekartą rašiau savo komentaruose, kad yra naktis-diena, juoda-balta, pliusas-minusas, vyrai-moterys, Dievas-velnias ir t.t. Ir, deja, niekas beveik, išskyrus vienetus, neatkreipia dėmesio į tokį reiškinį, kaip BEPROTYSTĖ. Kažkodėl tai daugeliui atrodo, kad bepročiai būtinai guli tik bepročių namuose. Deja, taip nėra. Pati visuomenė susideda iš ne tik iš sveiko proto žmonių, bet ir iš bepročių. Taigi, mes gyvename tarp bepročių, ir turime su jais reikalų, sudarome su jais sandorius ir renkame juos į Seimą ir t.t. Hitleris, Stalinas, Pol-Potas, Kaligula ir eilė kitų diktatorių, aiškiai pademonstravo, kad beprotystė yra neatpažįstamas reiškinys visuomenėje. Sveikas protas taip… Skaityti daugiau »

tskant Raigerdui

Labai gaila, škia, kad labai daug, tskant, prirašęs teip vadinamuose komentaruose, tamsta nesugebėjote atsakyti škia, į paprastus vansi klausimus.
Prie ko čia teip vadinami romiečiai, škia? Kas realiai, vansi teip vadinamame pasaulyje vertina pnl. Grybauckaitę, škia? Ar vertěs įrodymai yra abejotinos tskant reputacijos vansi ordinas ar pritempti ir pilni panegirikos teip vadinamų delfių straipsneliai? Kodêl ” neišgirdote” tskan klausimo, apie teip vadinamos prezidentės autoritarinį teip vadinamos veiklos stilių ir kriminalinio pobūdžio tskant piktnaudžiavimą vansi, pareigybinėmis galiomis, škia?

Raigerdas vamsi komentatoriui

Suprantu, kad tamstai norisi pasirodyti ereliu, bet, deja, pats skrendi kaip musė ir daužaisi į stiklą, nes nematai, kad pro tą stiklą nepraskrisi. Jokio konkretaus klausimo tu neuždavei, bet vaidini, lyg tai būtum jį uždavęs. 1) Visi tie tavo vansi, škia, tskant tik parodo, kad turi problemų su psichika. 2) Niekada sveiko proto žmogus taip klausimų neužduoda. 3) Jokio klausimo pats neturi, nes tavo užduodamame klausimo tone, jau yra matyti, kad pats esi išankstinių nuostatų vergas, bet pats šito nesuvoki, kaip ta nesuvokia musė bandydama praskristi kiaurai stiklą. 4) Tavo klausimas yra tik eilinė provokacija, kuri parodo, kad nesi tu tuo, kuo save pristatai, nuo čia ir ta erelio poza su musės skrydžiu į stiklą su vansi škia bandymais praskristi… Skaityti daugiau »

Qark  p. Raigerdui

Smalsu- o kodėl Jūs būtent apie klevus rašote? Ne apie beržus, ne apie agurkus, ne apie jazminus ar grybus? Kuo klevai tokie ypatingi?

Raigerdas>Qark p. Raigerdui

Kadangi jūs mano elgesį tapatinsite su savo elgesiu, nes kitokio jūs kaip ir nežinote, nes jūsų elgesys yra pavyzdinis, o mano blogas, kaip tai vaidenasi jūsų galvoje, tai apie klevus rašau tik tam, kad jūs nesuprastumėte, kodėl aš apie juos rašau. Kaip liaudyje yra sakoma „Visiems neįtiksi”, tai jūs esate būtent iš tokių, kuriems neįtiksi. Net, jeigu aš rašyčiau apie jūsų mėgstamus medžius, vis vien jūsų išvada būtų tokia pat, kaip ir apie klevus, – ji būtų neigiama. Jūsų klausimas man asocijuojasi su anekdotu apie milicininką, kurį ne kartą esu jau pasakojęs: „Ateina jaunas vaikinas darbintis į miliciją. Ir viršininkas sako jam:”Dabar mes tave patikrinsim, ar tu tinki milicininko pareigoms. Štai matai kieme stovi šitas medinis stulpas. Prieik prie jo… Skaityti daugiau »

Andriukas dviratukas

Raigerdai, Gilioje „vaikystėje” aš irgi lauždavau iš piršto liaupses „partijai„: http://andrius.saugokmedi.lt/kadaryti/rinkimai#Konservatoriai Bet Andrius Kubilius ir Vytautas Landsbergis, Gabrielius Landsbergis pasistengė įrodyti esą nusikaltėliai. Jiems ir daug kam kitam iš jų bei kitų partijų pranešiau apie prezidentės Dalios Grybauskaitės, ministrų pirmininkų Andriaus Kubiliaus, Algirdo Butkevičiaus, Sauliaus Skvernelio nusikaltimus: http://andrius.saugokmedi.lt/oficioz/teise Šios, tokios tariamai skirtingos partijos – išvien. Dangsto vieni kitus. Todėl jie dažnai ir kalba viešai, neva reikia tęsti bendrus darbus (nusikaltimus). Nei vieno žinių apie nusikaltimus gavėjų jos nedomino. Jie tik keršijo tiems žmonėms, dėl kurių jie įklimpo. Jūs ginate Grybę. Štai ir ji: http://andrius.saugokmedi.lt/oficioz#prezidentė Grybauskaitė http://andrius.saugokmedi.lt/oficioz/teise#prezidente dangsto teisejus Įrodymai jums guli panosėje. Pati Grybės Kanceliarija kiekvienam norinčiam „oficialiai” pasakys, kad Grybė nedirba tuo laužo Konstitucijos §89. Niekas neturi teisės ją… Skaityti daugiau »

Raigerdas>Andriukui dviratukui

Pats rašai:”Raigerdai,

Gilioje “vaikystėje” aš irgi lauždavau iš piršto liaupses “partijai”.
Na, pirmiausia, aš niekada šito nesu daręs.
Antra, pats rašai, kad aš esu apgavikas, o tu esi sąžiningas žmogus. Tvarkoje, tegul bus taip, kaip tu teigi, tik su viena sąlyga: atsakyk prašau sąžiningai į mano vieną klausimą – ar esi gulėjęs kada nors psichiatrinėje ligoninėje ir ar tiki, kad psichiatras tau padėjo? Štai, tik tiek. Kadangi pats skaitai mane apgaviku, o save laikai sąžiningu žmogumi, tai prašau sąžiningai atsakyti į mano klausimą. Tik „Andriuk dviratuk”, būk geras neapgaudinėk nei manęs, nei kitų žmonių. Tikiuosi, kad atsakysi sąžiningai.

Raigerdas>Andriukui dviratukui

Mielas pone, kur jūs pradingote su atsakymu? A-ūūūū… Nesupratau jūsų logikos, nes elgesys tikrai keistas. Jūs mane pavadinote apgaviku, o kai aš uždaviau jums klausimą ir paprašiau sąžiningai atsakyti, tai jūs staiga išnykote. Tai, jeigu pažėrėtė kaltinimus, tai būkite malonus ir atsakyti už savo veiksmus, nes susidaro įspūdis, kad jūs nepakaltinamas. O gal jūs sąžinę savo pametėte ir dabar jos ieškote? A-ūūū… kur jūs, Andriuk dviratuk?

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top