Algimantas Rusteika. Apie „pozityvą“ ir „negatyvą“

Vis dar atsiranda keistų žmonių, kurie atlėkę piktai, negatyviai reikalauja „pozityvo“. Nors jei paklaustum, kas tas „pozityvas“, nelabai sugebėtų rišliai pasakyti. Tik pakalbėk apie žmonių bėdas ir skaudulius, kad išsiaiškintum, kad suprastum, kad būtų geriau – tai jau ir „negatyvus“.

Ir dar sako – per daug apie problemas! Tarsi čia būtų kavinė su meniu. Arba vėl – kritikuok tai, ką „pozityvieji“ nori, tik neliesk jų mylimos partijos mylimų šulų, nes tai jau „negatyvu“.

„Pozityvūs“, matyt, kurie kultūringai kalba apie malonybes, kiša galvas į smėlį arba patys iš problemų pelnosi. Na tai neskaitykit, mielieji ir ypač mielosios. Yra juk malonesnių, „pozityvių“ FB paskyrėlių.

Apie gėlytes ir katytes, gražius saulėlydžius, dideles blizgias mašinas, su pozityviomis bliūdelių nuotraukėlėmis, ką šiandien sveikai ir pozityviai valgė, kaip gražiai mano kojytės jūros fone atrodė… O kur dar žanras „pakeitė profilio nuotrauką“ su šimtais „kokia fainulka“, „nu bet ir graži“, „nuostabu“ ir kuklių „ačiū“.

Ar įsivaizduojate publicistą, ne kritikuojantį, o giriantį valdžią? Ar esate kada nors tokį regėję ar skaitę?

Aš tai esu – LKP CK Tiesos puslapiuose.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Algis  Keburis

Dievinu pozityvias pasakas apie tai, kaip Herojė ar Herojus atsidūrė ant bedugnės krašto mieste V. Tada išėjo į gatvę skandintis ir atsitrenkė į arabų šeichą. Momentaliai ji ar jis apturėjo minėtus straipsnyje saulėlydžius, lambus, bliudelius su veganų salotomis , podiumus Milane ir vietą TV laidoje Gyvenimo blūdas.

O CK Tiesos tai Calvin Klein šių metų triusikėlių mados?

tiesa

Saunu!

ah1

rezonavino dėsnis Jums atsakys į klausimą kas yra pozityvas kas negatyvas: jei matomas daiktas atitinka gamtos suformuotą „aukso pjūvio” proporciją, kuri yra jumyse (jei yra), rezonuojant su tuo daiktu ar reiškiniu jį matant, Jūs gėrėsitės tuo, jausite malonumą, negalėsite atitraukti akių, gėrėsitės tuo, jei neataitinka gamtos suformuotą aukso pjūvio proporcijos – rezonavimo dėsnis Jūsų viduje sukels pasidygėjimą, sąmonė priims kaip negatyvą. Na o tai kad kritikuojate valdžią, tai taip pat dėl to kad nesutinkate su valdžios sprendimais, kad jie kelia pasidygėjimą jūsų viduje, kelia nepritarimą – žinoma, jei tai ne Jūsų darbas ir jūs negaunate už tai pinigų. Nepajudinamus dėsnius suformavus gamta ir tas kas užaugęs sąlytyje su gamta rezonuoja su gamtos suformuota „aukso pjūvio” proporcija ir yra didžiausi pliurpalyno… Skaityti daugiau »

UMEA

Šitas niurgzlys niekada nekalba apie sprendimus ,todėl rezonavimo dėsnis viduje sukels pasidygėjimą,o sąmonė trokštanti veiklos ir sprendimų ,šį bėdavotoją visada priims kaip negatyvą.

Yra čia to pozityvo!

Ogi… štazis! Jis vienas kaip Sizifas ant savo silpnų pečių bando atsverti visą tokių kaip autorius nuolat pilamą negatyvą! Pagal štazį ir teisėsauga gera, ir Austėja, ir Gabriukas, ir Dėdulė, ir Magnolija ir visi visi kiti. Ir vaikai iš šeimų atiminėjami ir pardavinėjami tesingai. Apskritai, jei ne karbauskinis deguto šaukštas, Lietuvos statinėje būtų… komunizmas!

Linksmis

ah1,

geriau nefilosofuokite, nes filosofija yra tuštybė iš tuštybės. Ji neduoda jokių gerų vaisių, išskyrus tuos, kurie ją naudoja savanaudiškais tikslais (neva, šviesuoliai, dėstytojai, sukilimo vedliai, ir kt.).

stasys

2020-01-19 12:57 :)) Teisingai sakote „kolega“ aš tik pridėčiau dar prie to R.Karbauskio ir A.Rusteika ir jam pritarčiau , kokio velnio čia tie visi ‚berazumiai‘ stasiu piktinasi .? Kritikuoti galima viską kas patinka ir kas papuola po plačiu rankos mostu ..kai pamatau tas plačias šypsenas moterų taip ir norisi vožti plačia kritika ..ko čia šypsotės mieli žmonės ar Jums dar maža tu feizbuku ? šypsokitės pozityvu ten virtualioje padangėje o čia reikia susikaupti ir kautis už valstybės idealus .. Pirmyn A.Rusteika ..paskui tave masės lygiuojasi .. kritiku .

ah1

autorius klausia:”Ar įsivaizduojate publicistą, ne kritikuojantį, o giriantį valdžią? Ar esate kada nors tokį regėję ar skaitę?” Tai va mačiau ir skaičiau TSRS laikais, apie valdžią buvo tik gerai, labai gerai, labai labai gerai arba „Gulbių ežeras”

Jota

Taikliai A. Rusteika pastebėjo. Dar nepraėjo nė pusmečio, kai rašau savo fb, bet tas „profilių keitimo” , katyčių ir gėlyčių, didelių rožinių „plakančių” širdžių žanras jau ne tik gerai pažįstamas, bet ir vėmulį varo. Iš pradžių gąsdino baisus triukšmas, iš visų kampų kyšančios įvairiausios informacijos nuoplaišos, „judantieji” video, didžiulės nuotraukos su „katytėmis ir gėlytėmis”, bet paskui apsipratau. Informacija irgi gali būti agresyvi ir triukšminga, bet prie jos triukšmo galima priprasti, nebematyti jos. Tačiau informacijos pigumas, tuštybė, vienodybė nuteikia nykiai. Esi tarp milijonų žmonių, „draugų”, kuriuos gali „pakviesti draugauti, jei nori pamatyti, kuo jie dalijasi su draugais”, tačiau pakvietęs pamatai, kad jie irgi įkalinti standarte, banalybėse, vienodybėje. Keista, šiandien kaip tik ta diena, kai nusprendžiau informaciją rinkti ir rašyti tik sau,… Skaityti daugiau »

Dar vienas „pozityvas“, kuris yra „negatyvas“

Tai žiobienės-pūro-šakalienės „POZITYVIOSIOS tėvystės” perauklėjimo kursai, besiremiantys Tomo Gordono pedagogika ir vadinamąja „humanistine” psichologija, kuri grindžiama SEKULIARISTINIŲ ideologijų nuostatomis,
ir kuri perdėm mechanistiškai aiškina tėvų ir vaikų santykius.
Tai užmaskuota ateistiškai dogmatinė asmenybės performatavimo programa,
atmetanti tradicinę prigimtinės šeimos sampratą.
Šia prasme „vaikų teisių” tėvams brukami „pozityviosios tėvystės” kursai aptarnauja žmogaus nudievinimo ir šeimų ardymo antikristinį projektą.
Konstitucija užtikrina sąžinės ir tikėjimo laisvę, todėl Kručinskų šeima teisėtai atsisakė lankyti tokius „pozityviosios tėvystės” kursus,
kaip prieštaraujančius jų sąžinei ir krikščioniškajam tikėjimui.
Taip elgtis – atsisakyti tokio „pozityvumo”, kuris iš esmės yra negatyvumas, atsisakyti tokios „šviesos”, kuri yra tamsa (anot Evangelijos)
– privalu kiekvienam sąmoningam krikščioniškos pasaulėžiūros tėvui,
jei tik jaučia atsakomybę išauklėti atžąlas,
kurios būtų ištikimos krikščioniškai Vakarų civilizacijai. NK

ah1

Linksmis,
vedanta, vedantos žinios nėra filosofija. Žinojimas yra žinojimas, žinojime filosofijai vietos nėra.Žinojimas yra tiesa ir tiesa jus išlaisvins, išlaisvins iš pliurpalizmo, žinojimas sąmonėje stato blokus pliurpalams visokiausiems, todėl ir valdoma nežinojimu, žinių slėpimu – geriausias iš šių laikų pavyzdys – KGBistų įslaptinimas, kad neturėtumėt pasirinkimo rinkti ne KGBistą kad nežinotumėt kas KGBistas kas ne KGBistas ir KGBistai papultų į valdžią – taip valdoma panaudojant nežinojimą. Tik tiesa, žinojimas išlaisvintų nuo KGBistų valdžioje – kaip sakė Jėzus/Jašua/ „Jahvė gelbėja” – tiesa Jus išlaisvins, pagl Bibliją/Šventą raštą. Jūsų tėvas velnias, melagis, galvažudys, jame niekada nebuvo tiesos sakė Jėzus/ Jašua/”Jahvė gelbėja” pagal Bibliją. Kur melas ten velnias pagal Jėzų/ Jašua/ „Jahvė gelbėja”pagal Bibliją/ Šventą raštą.

stasys

ah1 > cit. „autorius klausia:“Ar įsivaizduojate publicistą, ne kritikuojantį, o giriantį valdžią? Ar esate kada nors tokį regėję ar skaitę? ” klausimas į klausimą : kur Jus matėte kad buka kritika taptu publicistika ? Be abejo po tokios kritikos labai sunku matyti geras nuotaikas ir bandyti įsilieti į bendruomene . Deja prie sovietu irgi buvo „teisingos” kritikos ir netgi buvo privaloma sukritikuoti kokį visuomenės reiškinį ir vėl teisingai nukreipti liaudį teisingu mastymu . Autorius maišo laisvos visuomenės publicistą su raudonojo kampelio herojumi . Kritika turi ir privalo būti paremta geresne idėja – sprendimu o ne buka iškalba viska kritikuojant.

ah1

taip pat autorius straipsnyje nebyliai palietė vedantos pusiausvyros dėsnį sugulusį į lietuvių liaudies patarlę „Kas per daug tas nesveika”, Hitlerio panaudotą ” Mano kova” – kaip mechanizmą sunaikinti tai ko negali sunaikinti- išplėsk ir sunaikink, kas yra praktiškai padaryta su NATO per 5 straipsnį ir ką demaskavusi konservatorė R. J.

Kis

o man tie pazityvai ir negatyvai po ku-ku.As suprantu tik geris ir blogis,o toliau nors skradziai zemen.

Kas

yra feisbukas.Gal galime interpretuoti kaip”bukas feisas?”Arba, kas yra elektronines erdves draugai, arba draugas?Gerai pamakaluokim savo prota.Jeigu jis neuzsnerkstas.Tai yra tustybiu tustybe.Jeigu zmogus butu tobulas, tai interentas butu jam draugas ir pagalbininkas.Bet, visi puikiai zinome kas ir koks yra siuolaikinis zmogus.Tad, internetas jam siais laikais yra pragaro kunigaikscio dziugus projektas.Tam, kad galutinai zmogu pajungti sau.

Raigerdas

Šiame straipsnyje Algimantas Rusteika išėjo, panašiai, kaip į skaitytojų žvejoklę. Panašu, kad autorius pats nelabai išmano apie šį dalyką. Iš komentarų matyti, kad yra ir pozityvių žuvelių sugauta ir negatyvių. Štai vienas iš negatyvų:”Linksmis 2020-01-19 13:04 ah1, geriau nefilosofuokite, nes filosofija yra tuštybė iš tuštybės. Ji neduoda jokių gerų vaisių, išskyrus tuos, kurie ją naudoja savanaudiškais tikslais (neva, šviesuoliai, dėstytojai, sukilimo vedliai, ir kt.)”. Tai va, žmogus pasivadina „linksmiu”, tačiau tokiu jis nėra, nes pagal tekstą viskas yra at atvirkščiai. Šitas žmogelis yra išsidvejinęs, bet liaudis nesupranta, kas tai yra, todėl tokius išsidvejinusius vadina veidmainiais. Dabar, kodėl žmogui reikalingas pozityvas? Atsakymas labai paprastas: kad kovoti su negatyvu. Kodėl reikia kovoti su negatyvu? Todėl, kad žmogus, kuris toje kovoje pasidavė, taps… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Matomai, Algimantas Rusteika palietė skaudančią žaizdą Lietuvoje. Štai jums pavyzdys. Paskaitykite Delfyje straipsnį:”Saulius Skvernelis: nekaltinu prezidento, bet tai panašu į diskriminaciją tautiniu pagrindu”. Ir pasverkite, kiek ten pozityvo ir kiek ten negatyvo. Pirmiausia, prmjerui Skverneliui užduodami klausimai tokiu tikslu, kad tikimasi, kad premjeras netyčia gali suklysti ir paliesti neatsargiu žodžiu Prezidentą G.Nausėdą. Ir tada „VALIO – PAGALIAU SKANDALAS IR KOKS GARSUS,ANT VISOS ŠALIES IR ILGAM”. Ir kokia nors grupelė žurnalistų triumfuoja, nes dabar jie uždirbs iš to skandalo. Taigi, prekeiviai chaosu triumfuoja, nes jiems nuo skandalų bus daug daug gero pelno. Taigi,mes matome, kaip negatyvus dalykas yra paverčiamas pozityviu grupelei savanaudžių. Štai kodėl reikalinga VISUOMENINĖ TELEVIZIJA, KURI GALĖTŲ PATEIKTI INFORMACIJĄ OBJEKTYVIAI. BET ŠITO NEBUS LEIDŽIAMA PADARYTI,KADANGI VALSTYBĖ PRIVALO BŪTI DRASKOMA… Skaityti daugiau »

stasys

Mes ir nebūdami žiniasklaidos atstovais galime ginčytis kiek pas Regardą to idioto geno skuroje. Problema tarp Prezidento G.Nausėdos su premjeru S.Skverneliu kilo kampu dėl J.Narkievič kompetencijos užimti susisiekimo ministro postą, todėl ir sprendimas palikti ta žmogų toliau pareigose turėjo būti grindžiamas argumentais susijusiais su jo tinkama kompetencija toms pareigoms . Jokios surukytos taikos pypkės R.Karbauskio negali išsklaidyti ministro kompetencijos trukumo ,todėl ir žurnalisto teisė gavus tokį juokinga atsakimą ..pasilikti sau teise interpretuoti ta žinia kaip jam patinka .:))

štaziui

pypink į „pozityviąją” Švediją. Jau savo durnyno palatą užšikai, sanitarai tavo mėšlo nespėja iš psichiatrinės lauk nešti bidonais. Tavęs laukia „tolerancijos” sklidini Švedijos miestų mikrorajonai. Tik tikrovės injekcijos sprogdinimų, subadymų peiliais, šūvių į galvą, išprievartavimų ir apiplėšimų pavidalais palaikys tavo tonusą, гебнявая моль. Laukiame tavo entuziastingų ataskaitų „kultūriškai turtingų” rajonų Švedijoje.

Ar jau ruošti drobulę NS Herakliui? 1 dalis

Deja, bet nepozityviai nuteikė Panevėžyje įvykusiame VF veikėjų susitikime su savo šalininkais nuskambėjusios V. Sinicos pakiliai pozityvios tezės apie šviesią NS partijos ateitį ir bręstantį gerą pasirodymą Seimo rinkimuose…Tas,regis, padangėse sklandantis inteligentiškas linksmokas poztyvus vyrukas faktiškai šypsojosi iš tų, kurie dirbo dėl 3 procentų kartelės. Nejučiomis besiklausant optimistiškų jo teiginių, apie tikėjimą NS sėkme rinkimuose, iškilo mintyse priešrinkiminis plačiašypsnio liberasto R. Šimašiaus, budelio kūdikio veidu, reklaminis plakatas su vieninteliu šūkiu: ,,Viskas bus gerai“. Pagal V. Sinicos pakilų, pozityvistinį nusiteikimą, x steigėjų turinčiai, dar net negimusiai partijai, ,,valstiečių“ stumtas žemesnės kartelės įstatymas- visiškai ne fundamentalus, gyvybinės svarbos NS kūrėjams ir partijos likimui neturintis klausimas. Pagal jo romantišką logiką ir optimistišką tikėjimą, gerai pasirodęs EP rinkimuose V.R. komitetas,įgijęs partinį pavidalą, be vargo… Skaityti daugiau »

Drobulė  NS Herakliui... 2 dalis

Spalio rinkimuose ši pakilių svajotojų, puikių ,bet nepraktiškų teoretikų kompanija, aišku jei per stebuklą įsteigs NS, gaus tuos pačius 3- 4 procentus. Gal tada, nesavikritiškumu ir žmonių nepažinimu išsiskirianti VF kompanija, rausis plaukus, dėl to, kad kietakaktiškai, bet su išminčių povyza, stovėjo po medžiu , o ne plušo, įdarbinusi visus forumų pajėgumus, 3 proc. kartelės labai…Tam pokyčiui,deja, dirbo tik pavienės demokratų grupelės, įskaitant įžvalgiuosius ir adekvačius Kauno forumiečius. Politinės nuovokos, praktiško ir adekvataus veikimo įgūdžių, ONS slegiamame politinio veikimo lauke, niekaip neįgyjanti optimistų kompanija iš VF jau pasmerkta būtent dėl to, kad lemiamu momentu ,,išmintingai“ prastovėjo po medžiu…Garbių inteligentų kompanija nesugebėjo suprasti paprasčiausios tautos išminties, bylojančios, kad mažas kelmelis didelį vežimą verčia…Visas ONS šulų ir gynėjų lageris, pradedant didžiule daugumos… Skaityti daugiau »

Žinoma!

Skaitėm „publicistą”, valdžią tik liaupsinantį. Tokį draugą Valatką. Prieš 30 metelių

22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top