Algimantas Rusteika. Apie slaptą teisingumą ir slaptą vaiko bei visuomenės gerovę

Sveikinu visus brangius ir pigius brangios Lietuvos žmones su naujųjų komunizmo statytojų nauja pergale kelyje į šviesią policinę valstybę!

Nuo šiol mūsų pačių ir vaikų gerovės labui turėsime slaptus teismo sprendimus, vyks slapti posėdžiai slaptose teismo salėse, kuriose įslaptintas bylas slaptai nagrinės įslaptinti teisėjai su gobtuvais.

Sprendimų, slapta priimtų pagal slaptą baudžiamąjį ir slaptą civilinį procesą, niekas nesužinos.

Francas Kafka susijaudinęs eina parūkyti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
23 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Rūta

Nors tas teismo sprendimas yra slaptas, kažkodėl galvoju, kad aš jį zinau. O jūs?

sovershenno sekretno

Taip, tai Slaptoji Santvarka. Ji susiformavo „ir tada dirbusius Lietuvai” liustruojant kabinetuose ir įslaptinant juos dar 75 metams.
Iš įslaptintųjų susiformavo Valdžios Vertikalė kurios viršūnėje riogso Mėlynoji Tumba, kuri savo ruožtu yra Rusijos Federacijos paslaptis.

viltė

Manau , kad atėjo laikas veikti , nes šis atvejis pasako , jog vaikų biznio išgamos nepaleis iš rankų .

Slepiami nusikaltimai

kaip visi žinom.

Prasideda

Slaptas periodas, aišku jis ilgai tęstis negali, istorija sako slapti protokolai visada išlenda.

Tobula,

Žavu, itikinama. Ačiu autoriui.

Klausimas.

Ar pasaulis žino kas pas mus darosi? Kodėl nebėra „kronikos” platintojų AUUUUUUUUUUUU, kur jūs Lietuvos patriotai? Negi jums dar ne aišku kas darosi. Kodėl pasauliui nepasakojate apie šiuos dalykus? Negi dar liko bet kiek vilties, kad gerb. Neringa Venckienė Lietuvoje liktu gyva? Iki skausmo brangi, Katalikų Bažnyčia, ar dar gyvi mūsų disidentai? Gal dar nepamiršote kelių informacijai platinti Amerikoje? Juk dabar kur kas paprasčiau tai daryti, tereikia, kaip popiežius Pranciškus ragina – PAKILKITE NUO SOFŲ ir važiuokite į kitų šalių parlamentus, Lietuviškas bendrijas ir šaukite, visa gerkle šaukite, kad naikinama Lietuva, kad mus valdo brutaliausia jėga, kurios apčiuopti ir viešai įvardinti neįmanoma, bet ji mus negailestingai naikina. Taip, galimai palaikys kvailiais, bet faktų per akis. Visame pasaulyje paviešintas Neringos Venckienės… Skaityti daugiau »

šiek tiek porno:

Premjeras Saulius Skvernelis dalyvavo Lietuvos Prokuratūros įkūrimo 100-mečiui pažymėti skirtoje konferencijoje, kurioje buvo aptarti nuveikti darbai, pasidalinta įžvalgomis apie ateinančiame šimtmetyje laukiančius iššūkius. „Atsakomybė, kuri šiandien jums tenka, – milžiniška. Nuo jūsų darbų priklauso, ar visuomenė jausis saugi. Turite sudėtingą uždavinį – prisidėti prie teisingumo vykdymo ir apginti nukentėjusiuosius, likti nepriklausomi ir sąžiningai tarnauti įstatymui ir valstybei“, apasakė kalbėjo premjeras. Vyriausybės pabrėžė, kad prokuroro darbas yra emociškai sudėtingas, dažnai jį dirbant tenka aukoti savo šeimos ir asmeninius interesus, sveikatą. Pasak premjero, šis darbas duoda šalies klestėjimui būtinų rezultatų. „Atsakingas požiūris leidžia atskleisti sunkius nusikaltimus, o žinios, kruopštumas ir tinkamas pasirengimas ikiteisminiuose tyrimuose padeda užtikrinti vaiko interesus, apsaugoti pranešėjus. Pasiteisino prokuratūros dedamos pastangos užbaigti ikiteisminius tyrimus, taikant ekonomišką procesą“, – skelbiama… Skaityti daugiau »

Man įtartina

Su vaiko įvaikinimu dingsta jo vardas ir pavardė ir ko gera tikrieji tėvai, o gal ir pats vaikas? jei jis panaudojamas kaip kūno dalių donoras? NEŠVARU čia oi nešvaru PONAI IŠ LIETUVOS VAIKŲ TEISIŲ, tuo labiau,kad KONCY V VODU.

nacių laikais

žydų vaikus lietuvaičiai slėpdavo pas save nuo jų sunaikinimo,net nebijojo realios grėsmės, kad juos sušaudys ar ištrems, o dabar neatsiranda vietoos saviems, neatsiranda kas juos užstotų, tik pavieniai didvyriai. Kas su mumis darosi, ar durnaropių apsiėdėme?

stogas

Lietuvos prokuratūrai nusipelnęs asmuo yra prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Prokuratūros jubiliejaus proga Ji buvo specialiai pagerbta, nes neva stiprino „prokuroro statuso nepriklausomumą“.
Prezidentė išties pasistengė, kad prokurorai Lietuvoje būtų priklausomi tik nuo vieno žmogaus – jos pačios“,
Švenčiant prokuratūros įsteigimo 100-metį, prezidentė buvo apdovanota prokuroro garbės ženklu „Už ypatingus nuopelnus“.
Štai ir paaiškėjo, kas Lietuvoje yra pati svarbiausia, nepakeičiama prokurorė. Nuopelnai tikrai dideli.
Negalima nesutikti, kad prezidentė budriai saugojo prokurorų nepriklausomybę nuo brangių Lietuvos žmonių.
Kartu ji taip skatino priklausomybę nuo Prezidentūros, kad terminas „kišeninis prokuroras“ darėsi vis populiaresnis.
Įdomu, kaip viskas bus pasibaigus ponios Grybauskaitės kadencijai?
Kas apgins vargšus prokurorus nuo visokių priklausomybių?
Patikimiausias būdas juos apginti būtų ponios Grybauskaitės paskyrimas generaline prokurore.

Dei

Seniai metas realiai imt kovot su Lt chunta, tik kaip tą daryti nieks nepasako.

taip

Paskutinės istorijos mergaitė, jei nenuėjo į nežinią, atsimins, kad ji kilusi iš Lietuvos. Tačiau norėčiau pažiūrėti į akis VTAT darbštuolėms, kurios iš Lietuvos išsiunčia mažuosius, jau Lietuvoje pakeitusius dokumentus, t.y. pagimdomus iš naujo.
Kodėl šios tarnybos moterys tokios nelojalios Lietuvai, kas jas verčia varyti vaikus iš globos namų į užsienį, o ne ieškoti įtėvių čia ar leisti gyventi vaikų namuose, ko prašo vaikas iš Tauragės, jau bijantis būti išvežtas per prievartą? Nes ponių planas neįvykdytas? Nes fotografijos su Prezidente įpareigoja?
Jei elementarus viešumas atskleidė tikrai nenormalius dalykus, reikalingas nepriklausomas auditas iš esmės, tikros atskaitos ir tikri patikrinimai vietose, o ne Kukuraičio peraiškinimai, po šaltų žodžių „be komentarų”.

Niurbergas

Liberoidų konspiracija ir agresija de facto,

to nacių laikais

O Dresden ir Hamburg vaikus neslėpei nuo sudeginimo gyvais, ką?

Kazin

Kiek dar liko kadencijos ziobienes vadovavimui? Ar ne laikas butų jau dabar ieškoti žmogaus į ta vieta ir daryti reorganizacija įteikiant atleidimo lapelius visiems be išimties dabartiniams dirbantiesiems – Visiems. O kukuraiciui apkalta! ( tik ne salaviciute, kuri vėl pradėjo trintis prie šio…verslo).

???

1.Kur skelbiami sąrašai vaikų,kuriuos būtų galima įsivaikinti?
2.Ar ne vaikų gerovės tarnybos turėtų ieškoti norinčių ir galinčių įsivaikinti?
3.Kiek ir kokią pagalbą yra suteikusios vaikų gerove besirūpinančių tarnybų personos asmeniškai?
4.Kaip dera emigracijos mažinimo planas ir tuo pačiu metu vykstantis vaikų ištrėmimas?
5.Kur ataskaitos apie išvežtus,dingusius vaikus?
6.Kur tapininio ryžto ir drąsos žurnalistai?Primityvų filmą nagrinėjo po kadrą,dėl trąšų ir tariamos neištikimybės po užsienius juodvarnėm lakstė,o rimtos medžiagos iš baimės nė pradėt nebando.Drąsios šalies *objektyvi*žiniasklaida.

Šveikas

Teisingumas TAMSOJE prilygsta teisingumui SUBI NĖJ.

stasys

Sunku ta autoriu suprasti .. ką jis nori tuo tekstu pasakyti . Pavadinti bobos žliumbimu kažkaip ranka nekyla .. o aptarti tai kas kaba jo galvoje ir nesinori ..trūksta informacijos .

Keista,

kazi kodel viskas vyksta Kaune?Megstinius mezge,pardavinejo,dabar vaikus?

 Rinkėjas

Tik Kazimieras Juraitis žada reformas ir tašką idiottvarkei.

grybų rinkėjasui

Tarp sąvokų „žada” ir „gali” tvyro kosminė praraja.
Bet tamstai tai suvokti negresia.

mazgys

Ar yra kokia nors galimybė identifikuoti pogrindinius pinigų srautus? – nes aišku, kad vyksta slapti sandoriai ir kad cirkuiuoja nemaži pinigai.
Jeigu būtų nustatytas visas apmokėjimo už pardavinėjamus vaikus mechanizmas – su įmonių ir bankų pavadinimais, sąskaitų numeriais bei vairdais ir pavardėmis, tai būtų visai nemažas pasiekimas.
O tą šaunųjį sąrašiuką, kuriame pateikiamos ,,vaikų globos” organizacijos, el. paštų adresai ir taip toliau, reikia patalpinti ne tik šitame tinklalapyje, bet ir visuose kiruose ir jį skelbti periodiškai.

23
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top