Algimantas Rusteika. Apie viską jų pagalvota

Praktiškai du mėnesius nelegalūs migrantai kiaurai, kaip grybaudami, ėjo per valstybinę sieną kur, kaip ir kada norėjo. Nors neteisėtas sienos kirtimas yra kriminalinis nusikaltimas, tačiau niekas jų nei stabdė, nei apgręžinėjo. Ir tos pjaunančios vielos vis trūko ir trūko, nors lietuviškos įmonės sandėliuose jos buvo ir tebėra apsčiai, su visais ES kokybės sertifikatais, bet niekas net siūlant neėmė.

Nieko nebuvo daroma, kol nekviestų svetelių neprigužėjo tūkstančiais. Ir tada staiga, per vieną naktį atsirado bukalaurių ryžto jų per sieną nepraleisti. Ir – koks netikėtumas! – paaiškėjo, kad jokios tvoros tam nereikia, pakanka leisti pasieniečiams dirbti savo darbą.

Klausimėlis – kam taip buvo daroma? Atsakymėlis – kad tvorą reikėtų statyti! 152 milijonai juk ant gatvės nesimėto. O ir tvorelės kaina neabejotinai, kaip stebuklų ir otkatų šalyje priimta, didės ir dar padidės. Todėl paėjėkim truputį paskui pinigus, brangūs Lietuvos žmonės.

Ir pamatysim, kad brangiąją tvorą statys energetikos įmonė Epso-G. Teisingiau ne įmonė, o „grupė“, kuri yra tik administracinė galvutė, o esmė tame, kas tą „grupę“ sudaro. Atsidarome „grupę“ ir, atspėkit iš trijų kartų, ką pamatome! Bingo, teisingai, prizą į studiją! – grupėje pirmu smuiku griežia seni pažįstami iš Litgrid. Kuriai vadovauja kas?

Ogi senas, geras Lietuvos, D.Grybauskaitės ir konservatorių bičiulis Rokas Masiulis! Tas pats, kuris pradėjo nuo LEO TL, po to, netikėtai ir reikiamu momentu staiga pasimirus B.Lubiui, perėmė dujų terminalo statybos reikalus ir pastatė Tėvynei ofšoruose registruotą, rusiškas dujas perpardavinėjantį „Independensą“, kainavusį triskart daugiau negu kainavo.

Šventasis Rokas dabar, matyt, pastatys dar vieną „Independensą“, brangūs Lietuvos žmonės sumokės – argi pirmas kartas? Kai konservatoriai valdžioj, tai, žinokit, strategija reikalauja strategines įmones parduoti už eurą, strategiškai pirkti ko nereikia ir strategiškai keliskart permokėti už tai, ko reikia.

Ir štai, zombių ilgai laukta valanda atėjo. Naujas dujolaivis, miestai migrantams, tvorelė – gražus milijardukas išeina. Otkatas tai kaip visada – 10 %.

Skaičiuokim, protingieji kurmiai, skaičiuokim – apie viską jų pagalvota.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
41 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kis

juk kazkas turi tuos banditelius is Landzbergio gaujos isgaudyti ir patalpinti ,kur ir pridera.?Kad ir kiek?

Žinovas

„Otkatas tai kaip visada – 10 %.”

Autorius optimistas. Kodėl Maria turėtų būti 10%, kai nėra konkurentų ar kitokių pavojų? Kokią nori, tokią užsideda, Landsbergių šeima šiaip ar taip labai skaitli. Manau, iki 40% laisvai. Pavyzdžiai – valdžios korupcija Malaizijoje ir pan. – bet net ten prižiūri, pagavo, nuteisė, atėmė, net Ameriką privertė surasrti pavogtus pinigus ir grąžinti. Bet ne visos valstybės tokios laimingos ir išsivysčiusios, kaip Malaizija.

Žinovas

Atleiskit, klaviatūra sumaišė Marią su marža. Lietuviškai klaviatūrai praktiškos sąvokos sunkiai girdėtos, ją traukia prie aukštesnių materijų.

Vagilkos

ir vagiai susirinko prie Lietuvos paskutiniu grašiu.

Taigi

jie tuos svetelius kvietėsi, lakstydami su plakatais lddp-istai, konservatoriai ir liberoidai.

Konservatoriai be naudos

nei piršto nepajudins.Net mamos kapo netvarkys.

stasys

Apie ka čia tas ‘ausė’ rašo ? Otkatai trukdo jam ramiai gyventi ? O kaip tie įsivaizduojami otkatai bus mokami? ‘vokeliais’ prikimštais doleriu ? Svajonė proletariato . Eik tu geriau miegoti Algimantai R.su tuo savo tualetiniu popieriumi rulonėliuose .

Gerą

foto parinko

Skaičiuokim, protingieji kurmiai, skaičiuokim!!!

zombių ilgai laukta valanda atėjo!…

Skaičiuokim, protingieji kurmiai, skaičiuokim!!!

zombių ilgai laukta valanda atėjo!!!…

Skaičiuokim, protingieji kurmiai, skaičiuokim!!!

zombių ilgai laukta valanda atėjo!!!…

Trumpa žmonių atmintis

Premjeras Butkevičius ir vidaus reikalų ministras Skvernelis pasirašė pagrindinius nutarimus dėl pabėgelių priėmimo,taip atrodo, kad dauguma tai pamiršo 🙁 Visi jie vienodi…..

štaziui

stazele padlele, grįžk atgal į savo „žmaogaus teisių” ar kokį ten „fondą” (ar kas ten pas jus). Tenkink toliau savo šeimininkus be vazelino. Užtat su galinga analine atotranka. Ir bus tau viskas rudame „šokolade”. Net apie trisdešimt norveginių nebesvajosi. Ir čia tuščiai prasivėrusia analine anga tuščiai nebepirsnosi.

Marija

Visur yra suirutė,
įvykiai šokiruoja mus kiekvieną dieną,
nesuderinami su terminu „normalumas”.

Yra tik vienas Gelbėtojas: JEZUS KRISTUS.
JIS yra arti – JIS netrukus ateis!

Nebijokite!!!

Marija

Labai ačiū Algimantai!
Dievo palaimos!!!

Artüras

O jūs, tarnaujantys šėtonui, ar tikrai manote, kad jis jums rūpi? Ar tikrai manai, kad po tavo mirties jis tau paruošė karalystę? Aš tau galiu atsakyti … Jis to nepadarė. Jis verčia jus meluoti, vogti, žudyti ir naikinti, nes jis taip pat daro. Jei jis išmokė jus meluoti ir apgaudinėti, ar tikrai tikite, kad jis pats su jumis bus sąžiningas ir teisingas? Jame nėra tiesos, nes jis nuo pat pradžių buvo melagis. Jis privertė jus patikėti, kad aš blogas, o jis geras. Jis yra apgaulės meistras. Jis mokė jus vogti, žudyti ir naikinti kitus, kaip ir pats, ir tai darydamas juokiasi iš jūsų, nes kai mirsite, jis tyčiosis ir žemins jus, kai pretenduosite į jo pažadėtąją karalystę. Jis jums pasakys,… Skaityti daugiau »

Heiders

Koks prietranka surase sita rasliava ???? Nelegalus sienos kirtimas nera kriminalinis nusikaltimas!!!!

Faustina

PABAIGOS APOKALIPSES LAIKO ŽENKLAI Audra prasidejo! Daugėja požymių, kad žmonija susiduria su dramatiškais pokyčiais, kurie tampa matomi ne tik gamtoje, visuomenėje, bet ir pagrindiniuose etiškuose įsitikinimuose. Įvykiai, keliantys klausimų dėl jų priežasties, ateina milžinišku tempu. Masinis išnykimas gyvūnų karalystėje, manipuliavimas orais, apsinuodijimas maistu ir didėjanti žala, kurią sukelia aplinkos apsaugos priemonės, tokios kaip geoinžinerija ir beveik visų augalų genetinė modifikacija, kelia nerimą. Vis daugiau ir daugiau planuojamų veiksmų galima pamatyti gyvybės naikinime. Tačiau verslo, politikos ir religijos ženklai taip pat atskleidžia susivienijimo siekius, kurie vis labiau riboja sprendimų priėmimą ir sąžinės laisvę. Ar šie įvykiai yra susiję su įvykiais, kuriuos Jėzus paminėjo prieš 2000 metų kaip savo sugrįžimo ženklą? Ar Jėzaus atvykimas arčiau, nei daugelis tikisi, ar manote, kad įmanoma?… Skaityti daugiau »

ah1

va va, laisvė tai bardakas – darau ką noriu, su kuo noriu, kaip noriu – o bardake parazitai todėl ir reikia parazitams bardako. Kas rėkavo prieš trisdešimt metų bardako? lansbergys? KGBistai?
…tai štai kodėl ausrinos marinos, šlykštus, atvėsusios ir kt. fruktai šaukėsi atėjūnų – verslui visokiausiam finansuojamam iš biudžeto ir iš skolų?

Artüras

Pakeisk savo gyvenimą dabar! Neverskite manęs sakyti – aš tavęs niekada nepažinojau! – Jėzaus įspėjimas Aš niekada jūsų nepažinojau. Pakeisk savo gyvenimą dabar! Neleisk man sakyti … Aš tavęs niekada nepažinojau! Miela kataliku ir visu šeima. Viešpats labai prašo nuoširdžios atgailos ir atsivertimo. Jo sielvartas yra didelis dėl nelaimių, kurios turi ištikti visą pasaulį, dėl nuodėmių, padarytų musu tautoje ir visame pasaulyje. Jis labai aiškiai pasakė, kad ši tauta turi atgailauti už savo nuodėmes ir nusigręžti nuo blogų šėtono kelių, o priimti teisumą, taiką ir meilę. Mūsų sielos priešai mums neduoda ramybės. Jie nuolat kelia blogas mintis į mūsų galvas ir širdis ir veda mus į pyktį, pasididžiavimą, geismą, godumą, geismą ir visokias kitas bjaurybes. Viešpatie, ar turi ką mums… Skaityti daugiau »

Artüras

Ne laikas sėdėti ir laukti;
laikas įsitraukti!!!

Marija

Skaičiuokim, protingieji kurmiai, skaičiuokim!!!
zombių ilgai laukta valanda atėjo!!!…

Bet neilgai, t.y. nedaug laiko jie tie zombiai turi.
Tuoj ir jiems galas + pabaiga !!!
Net juokas iš jų ima!!!

NEBIJOKITE!!!

KATALIKAI IS VISO PASAULIO IR LIETUVOS!!!

JEZUS LAIMINA MUS VISUS!!!

BRANGIAUSIASIS JEZAUS KRAUJAU, GELBEK MUS, LIETUVA IR VISA PASAULI!!!

AMEN.

ah,ą

58 :11
https://youtu.be/lyzsckg0An4
Bilotaitė už 726 mln. Eurų nuomos konteinerius 40 000 nelegalų.

Eisiu i mitingą

Niekada netikejau,kad eisiu,dabar tikrai,ne del skiepų,del tvoros

Ta melynoji tumba

Ar dar nepaspringo?

stasys

Nesuprantu kodėl ‘troliai’komentaruose tapo tokie pamaldus ? Dievo ir politikos santykis kaip ir niekur neturėtų persipinti . Gal čia autoriaus ‘satrapai’ bando mums parduoti kokia pašvinkusia antį ?

To stasys

Tamsta tikra šlykštyne

amam

Staseli,ar uzgimei toooks,ar palaipsniui tokiu pasigaminai..Ohoho,velniai griebtu..

Dzeikas

Na prirankiojo Rusteika sh…ku apie valdanciuosius. Neneigiu.Lietuviskos neigiamos selekcijos fruktai. Gerai. O kas vietoje ju? Nacionalistinis gaivalas galvute papuose puskvaile , padebesiuose skrajojancia (ateikite banditai ginti zodzio laisve prie Seimo) N. Vasiliauskaite. Gaus valdzia naciukai , numes Vasiliauskaite kaip kandoma ir uzraugs tokia kose,kad prietrankos agro pligarcho zakidonus kaip mike pukuotuka prisiminsite.
Esamoje situacijoje tegu jie tig gesina vienas kita. Padorus zmones turi laikytis toliau ir nuo vienu ir nuo kitu. Darykite savo mazus darbus, taip kadtiek Patriarxo isperos chebra, tiek naciukai jaustusi nejaukiai jusu draugeje.

Diedas

Šimonytę von.
Rusteiką į premjerus.
Nepaliauju žavėtis.
Taip viską žino, nu taip viską išmano, nu jau toooooks gudrus, kad šiai dienai lygių tikrai nėra.
Kur mūsų akys anksčiau buvo.
Būtų Rusteika valdžioje, niekas nevogtų, šviestų saulutė, žydėtų obelys, visi būtų laimingi, visiems visko užtektų, vaikučiai juoktųsi, pencionierai plotų laduški laduški.
Visi be prievartos pasiskiepytų, atsibastėliai patys pareitų namo. Išauštų šviesi ateitis ir laimingas rytojus.

stasys

Pritariu diedui . A.Rusteika į premjerus Baltarusijoje . Atleiskit Lietuvos man vis dar gaila , na per brangi ji man tokiems eksperimentams .

hmm..

Independensas – ekonominis ginklas. O ginklai kainuoja, bet atsiperka… turint tokius kaimynus..

elfe

ar mitinga tikrai jau pereme SOCIALISTINTERNACIONAL priklausantys socdemai su savo globojamomis profsajungomis? iskaitant ir Soros CEU baigusio Karolio Dambrausko Geguzes !-osiios, ginancios imigrantu teises ?..

Jei taip, tai idomiai apsisuko judejimas pries Stambulo konvencija ir partnerystes,… Juk V.Blinkeviciute arsiausiai stume STAMBULO KONVENCIJOS RATIFIKAVIMA…

Pal. TEOFILIAU, melski už mus!

Kai jaučiatės pavojuje, jūsų pirmasis prieglobstis yra MALDA. Tai turėtų būti jūsų pirmoji reakcija. Bus daug dezinformacijos kampanijų, kaip visada vyksta karas, kad būtų nukreiptas dėmesys nuo to, kas tikrai svarbu. Jei pasikliausi vien JEZUMI, tu nepasiduosi šiems neteisingiems nurodymams.
Dabar melskitės už tai, kas bus vėliau. Melstis, melstis, melstis. Įsivaizduokite, kad jūsų kultūra yra sunaikinta. Įsivaizduokite, kad jūsų tėvynę LIETUVA užima svetimi žmonės, visiškai svetima kultūra. Tai tikrai liūdnas vaizdas. Jūs žinote, kas yra nepriklausyti šaliai.

Žemyna

Kadangi pažinojau Roko tėvelį – nepaprastai inteligentišką, išsilavinusį žmogų, man sunku patikėti jam primetamais įtarimais bei kaltinimais.

Tekstas nukeliavo prezidentui ir Ko

Gerbiamas pone prezidente, tamsta rodote deramą pagarbą įvairiems piliečių sluoksniams, tame tarpe ir NVO ,,Lietuvos šeimų sąjūdis” akcijų dalyviams, kurių ginamas vertybes pagal apklausas palaiko virš 70 nuošimčių piliečių. Gal galėtumėte atkreipti Seimo pirmininkės dėmesį į jos akivaizdžią nepagarbą piliečiams, pasireiškiančią ne tik baime kalbėtis su piliečiais įvairių renginių metu, bet ir panieka paminėtos NVO atstovams, vos ne vos išreikalavusiems susitikimo su šia savo esamas pareigas prastokai vykdančia liberalų veikėja? KGB karininkas- rezervistas akivaizdžiai išauklėjo dukrą Viktoriją, švelniai tariant, prastokai. Seimo pirmininkės V. Čmil pasirinktą ,,puikią” vietą- Seimo kiemą, tinkančią baudžiauninkams, antrarūšiams žmonėms, o ne oriems piliečiams, galėtų pelnytai išjuokti visi neabejingi jumoristai bei pasmerkti visi dori inteligentai internete… Yra gi apsčiai neutralių, deramų vietų Vilniuje panašiems pokalbiams- Mokytojų namai… Skaityti daugiau »

Pasaulis kryžkelėje -  melstis už laisvę LIETUVOS!

Radikalieji kairieji atvirai planuoja naują pasaulį po C_r_na. Jie sako, kad pasaulis niekada nebus tas pats. Jie nori padaryti pasaulį lygesnį, ekologiškesnį, socialistiškesnį. Jie tai vadina „didžiule transformacija“. Tačiau jų naujoji pasaulio vizija neištaisys senų klaidų, jau nekalbant apie grįžimą į tvarką, pagrįstą prigimtine teise ir organinės krikščioniškos civilizacijos principais. Vietoj to, kairieji liberalai svajoja apie vieno pasaulio policinę valstybę: pirmiausia visuomenės sveikatos, tada ekologijos, politikos ir galiausiai net filosofijos ir religijos srityse. Remdamiesi „kinišku socialinės kontrolės modeliu“, marksistai ir kairieji rengia tinklinę, globalizuotą ir socialistinę visuomenę po C_r_na visame pasaulyje diktatoriškoje ir vis labiau lygiateisėje pasaulio vienybės sistemoje. Šiuo lemtingu metu turime sutelkti visas patriotines jėgas, kad galėtume imtis kovos su globalizmu, kultūriniu marksizmu, islamo terorizmu ir tironija. Prisijunkite… Skaityti daugiau »

Alisa

Popiežiaus audiencija įstatymų leidėjams katalikams Rugpjūčio 27 dieną Pranciškus audiencijoje priėmė Įstatymų leidėjų katalikų tinklo narius, kurie dalyvauja 12-ajame kasmetiniame susitikime Frascati, miestelyje Romos apylinkėse. Popiežius kalbėjo apie vieną iš didžiausių šiuolaikinių uždavinių – pasiekti, kad technologijos tarnautų asmeniui ir bendrajam gėriui, taip pat apie pandemijos krizę, iš kurios turime stengtis išeiti geresni. Pandemijos krizės kontekste, pažymėjo popiežius, įstatymų leidėjų vaidmuo labai svarbus, siekiant politinėmis priemonėmis visapusiškai atnaujinti bendruomenių ir visuomenės gyvenimą. „Ne vien tam, kad būtų įveiktas virusas ir ne tam, kad paprasčiausiai būtų grįžta į prieš pandemiją buvusią situaciją, bet tam, kad būtų sprendžiamos giliosios problemos, kurias krizė parodė ir pagilino: skurdas, socialinė nelygybė, plintantis nedarbas, prieiga prie švietimo trūkumo“, – pažymėjo popiežius. Jis pridūrė, jog dabartiniu, neramiu… Skaityti daugiau »

Kada

jiems užteks?

Margarita Starkevičiūtė

Energetikos ministras kuruoja šią įmonę. Kažkada jis buvo Ekonomikos ministru, tai teko atsistatydinti, nes skyrė ES paramą savo firmai Moki Veži. Dabar irgi galimai tas pats tik iš toliau veikiama. Šiaip politinė korupcija yra didelė problema.
Švietimo ministrė skyrė iš valstybės biudžeto lėšas savo giminaitės privačioms mokykloms, pritariant premjerei ir ją iškėlusios partijos pirmininkui, kurio žmona ir yra ta giminaitė.
Nelaisvės partijos rinkimai buvo finansuojami iš užsienio įtartinų kompanijų, to neleidžia Lietuvos įstatymai. Dabar grąžinama skola per neskaidrius projektus. Reikia kreiptis į ES prokurorus, tai ES lėšos.

41
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top