Algimantas Rusteika. Dėl vieno dėdė Marksas buvo teisus: naujieji jo bendražygiai viską verčia farsu

Čia ne juokas. Ką tik per LRT sukosi „socialinė reklama“. Akimis nepatikėjau, net atsisukau – ne, nesapnuoju. Žiūriu ir matau: FNTT gaudo PVM grobstytojus! Ekrane kaip pasiutęs sukasi mokesčių sukėjų karuselės paveiksliukas, Europos kontūrai, o susirūpinęs balsas mums praneša didžiulę, džiugią naujieną: FNTT su tuo kovoja! FNTT – Sąžininga, Skaidru, Saugu! Žodžiu: Miegokite ramiai, brangūs Lietuvos žmonės!

Tai tęskime, ponai, tęskime. O kur SAM reklama Mes Jus Gydome, Ateikite Tik į Mūsų Poliklinikas? Kur Teismo medicinos tarnybos reklama Tik Mes Kaip Reikiant Išskrosime Jūsų Lavoną? Kur VSD reklama Žinome, Ką Vakar kalbėjotės su Žmona po Sekso? Kur policijos filmukas Mūsų Trikojai Jus Myli? Ar Seimo klipas Mes Priimsime 100 Įstatymų Viršum Plano ir Įvesime Naujas Baudas Jūsų Pačių Saugumui?

O gal taip ir reikia, gal taip turi būti? Nes jei to mums nepraneš už mūsų pinigus išlaikoma proto dulkinimo dėžė, tai to ir nebus? O gal tie pranešimai ir yra visa veikla? Taip ir matau, kaip per kokį nors CNN eina reklamikė CŽV Apgins Jus Nuo Teroristų! Ar kaip per RTV suka klipą FSB Saugo Jūsų Ramybę!

Bet ne, nei supuvę kapitalistai, nei prakeikti rusai dar iki mūsų lygio nepriaugo. Nuo durnumo vaistų nėra, asilas visada lieka asilu.

Ir kiekviena visuomenės tragedija baigiasi komedija – tą dar dėdė Karlas Marksas rašė. O jis žinojo, ką sako – dabar atėjo jo naujųjų bendražygių laikai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
aktyvus balsuotojas

Nuo durnumo vaistų nėra? Reiške mias nepagydomi, reiške – mias nepakaltinami!
Tai va pons Rusteika- daugiau negrūmokite mums, brangiemslietuvosžmonėms.
Ligonius reike ušjausti, o ne kaltinti. Mias esame neygalūs, todėl mums viskas atlejstina. Ir dar lengvatos priklauso. Nes mias Didvyriū Tauta.
Niaygaliū!

ah1

skaitmeninis fašizmas nebus komedija.

rename

Tai ne farsas.
Tai faršas.
Malta dvėseliena su malto šūdo įdaru.

įsižeidusiems "didvyriū" actovams

Vaidas Jauniškis.
straipsnis
:
„Karūnos virusas”
.
To autoriaus meile valdžiukei tikrai neapkaltinsi, bet brangiemslietuvosžmonėms irgi nepatiks.

Taikliai

Į dešimtuką. // Už krūmų mėgstantys slėptis policijos patruliai ant automobilio užsiklijuoja lipdukus, kad neima kyšių, kad turi saugoti, ginti ir t.t. Štai nenori atsilikti ir FNTT – pasirūpino savo pareigūnais, kad namie pažiūrėję LRT, bent teoriškai žinotų, kas ir kaip. Netyčia kas nors ir paklausti gali… Prezidentė per tą patį televizorių atvirai prisipažįsta lankiusi KGB mokyklą, bet visi apsimeta, kad nematė… O VSD tuo tarpu Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinime skaito Anderseno pasakėles… Senais laikais baudžiauninkams, paimtiems į kariuomenę ir neskiriantiems kairės nuo dešinės – rišdavo prie vienos rankos šiaudų, prie kitos šieno, ir vietoje „dešinėn” ar „kairėn” komanduodavo „šienas” arba „šiaudai”. Arba kaip pradinukams į mokyklą mama iš vakaro sudeda knygas ir sąsiuvinius. Tiesiog matyt dabar tokio lygio visas… Skaityti daugiau »

As dezes klausytoja

laukiu reklamos is atatinkamu istaigu ”mes jau pasodinom i tam tikra vieta masiuli su dezute”

Al. Juozui

Na ir kas tam Jauniškio rašiny gali mums nepatikti? Viskas teisinga. Nebent tik tas, kad teatralai pagaliau pamatė, kad ir jie valdžiai yra runkeliai, ne tik tas išvažiavęs milijonas ir dar vienas besiruošiantis. Vaidinimas juk vertingas ne tuo, kad geriečiai lieka gyvi. O tuo, kad padeda žiūrovams nusikratyti luobą nuo akių. Šis vaidinimas tai ir padarė. Ir laureatė puikiai atliko savo vaidmenį. Jai nėra dėl ko nors grąžyti rankas. Žiūrovai ir pamatė tai, ką ir turėjo pamatyti. Kad visi vaidina netikrą spektaklį, ir Lietuva paversta Potiomkino kaimu.

Ramiros

Nesimato to medingėnų kloikos štazio. Negi pramiegojo. Bet gerai, neužteršė kol kas straipsnio….

Komedija ar tragedija?

Viskas praeis,nes viskas po saule tik migla,ne sniegas,ne lietus,tik migla.Kai klerkai nesuskaito iki 10,nieko keisto.Patarėjai tokio lygio,kad rimtas direktorius vadybininkais nepriimtų,bet man keista,kad išsilavinusi prezidentienė nesusivokė,negi ir ji susirgo žvaigždės liga? Va dabar Pranskietis būtų teisus su GĖDA šūksniu.Kur nepažvelgsi,tookios nesąmonės,kad nė nežinai ką galvoti.Baisu pasakyti,bet:koks vadovas,tokia ir komanda,tai ypač tinka LRT,kurioje pinigai ne naudojami visuomenei aiškinti ir informuoti,pinigai įsisavinami.Kaip privatizacija tapo prichvatizacija.

Prašalietis

„dėdė Marksas buvo teisus: naujieji jo bendražygiai viską verčia farsu”….. Straipsnelio autorius apie „tikrų tautinių patriotų iškovoto ir išlaisvinto iš komunistinės rusiškos okupacijos”,antimarksistinio ir visokio kitokio anti…, šiandieninį”tautiškai patriotinį” lansberginio durnių laivą vairuojančių įgulų ir jas aptarnaujančių struktūrų „daromus vakarietiškai civilizuotus chodus visų šio laivo keleivių labui”, rašo „nelabai džiaugsmingus”, bet tur būt teisingus vertinimus…. Tik straipsnelio autorius savo negatyvio jausmo pademonstravimui ir, siekdamas galimiems skaitytojams”būti įtikinamesniu”, neapsieina be 30 metų visiems šio laivo „patriotiniams” keleiviams visas blogybes paaiškinančio „patriotinio argumento”- dėl visų buvusių, esamų ir būsimų blogybių yra „kaltas” Marksas, komunistai, komunizmas,socializmas ir t.t…. Nes pseudo valstybinių durnių laivų „intelektualiniams” keleiviams, tik vadinant ar įsivaizduojant vieni kitus Markso „bendražygiais, komunistais, komunarais…”, visus 30 „nepriklausomybės nuo rusiško okupacinio komunizmo” ir… Skaityti daugiau »

Pagarba aut.

Saunu!Aciu.Visada malonu skaityti Jusu str.

ah1

kažin kodėl Karlas Marksas,o ne Karlas Mordohajus? Tėvas tai Mordoxajus…to „Markso”… „Labas rytas teta Xaja, linkėjimus sunčia Mmardoxaja…. Mordaoxaja iš Šanxaja” – ir vėl dainoje sudėta tai kas sudėta. O dar jei pridėtume karūnos virusą, o karūnos laikomos ant galvos, Biblijinę gyvatę žeme šliaužiojančią ir vizualiai žemėlapyje atitinkančią kinų sieną, Bibliję JAHVĖS/VIEŠPATS triūsą rytuose, tai ir gautume tą ką gautume… Tai va ne Marksiszmas o Mordaxajizmas, jokio Markso nebuvo – Marksas nebuvo pagimdytas, pagimdytas buvo Mardoxajus nuo tėvo Mardoxajaus. Tiesa Jus išlaisvins – sakė Jėzus Biblijoje. Ir tada gaunasi ne Marksizmas o Mardoxajizmas.

Raigerdas

Ir taip, aš prieš pusmetį rašiau viename komentare prie Algimanto Rusteikos straipsnio apie tai, kad Vydūnas pabrėžė, kad K.Marksas neteisingai suskirstė visuomenę į dvi klases: engėjus ir engiamuosius. Ir Vydūnas gana detaliai aprašė iš kokių luomų yra sudaryta mūsų visuomenė. Taigi, K. Marksas, kuris klaidingai pateikė visuomenės paskirstymą į dvi klases, buvo panaudotas komunistų, socialistų visame pasaulyje, o Vydūno idėja išlieka nežinoma netgi mūsų tautoje, o politikai net nesigilina, ką jis pasakė, nes jie save laiko PROTINGESNIAIS UŽ VYDŪNĄ. Klaikus AROGANTIŠKUMAS IR ČIA MŪSŲ LAUKIA TIKRA PRAPULTIS, nes dėl savo AROGANCIJOS šitie politiniai padarai nesugeba mokytis. Yra tik viena kategorija žmonių, kurie nesugeba mokytis – tai BEPROČIAI. Štai ir mūsų nemokšos politikai sukūrė BEPROTIŠKĄ TAUTOS SUSINAIKINIMO SISTEMĄ IR JIE DABAR… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Be abejo, Algimantas Rusteika yra nepaprastai talentingas žmogus, tačiau ateina laikas, kada reikia koncentruotis į svarbiausius Lietuvai dalykus, arba mes čia išnyksime besvarstydami apie Marksą. Pirmiausia, reikėtų išsiaiškinti bent jau tą reiškinį, kad šituos mokesčius mes mokame pagal K. Markso idėją, t.y. Marksas valdžios yra naudojamas kiekvieną dieną. Antra, šitie jau visiškai baigiantys nukvakti tautiečiai, kurie įsivaizduoja,kad internete ir yra visos žinios, net nesugeba suprasti, ką pasakė Vydūnas apie tą patį Marksą. Kodėl taip yra? Manau, kad tai yra susiję su mūsų gana tobula kalba, kurioje yra daug ŽINOJIMO nuo senų senovės. Reikia žinoti savo tautos problemą – tai AROGANCIJA. Šita AROGANCIJA neleido mūsų tautai išsivystyti iki stiprios ir galingos tautos lygio. Kodėl? Pirma, lietuviai, skirtingai nei rusai, nesugeba susivienyti… Skaityti daugiau »

ah1

pagal Bibliją tai yra dvi žmonių rūšys nefilinai (f/d – nedalomi, neklonuojami) ir klonai, padaryti VIEŠPATIES rytuose kur gyvatė žeme šliaužioja – tai Gruzijos, Derbento, Kinų ir Korėjos siena pagal Bibliją ir žemėlapius net neabejoju. Neklonuoti ir klonuoti. Klonuotieji ir klonuojami valdomi programomis – pliurpalais visokiausiais prieš tai juos izoliuojant nuo gamtos ir gamtos dėsnių pažinimo dykumoje ar betono džiunglėse. O tie kur gyvena gamtoje,su gamta, pagal gamtos dėsnius, neklonuoti, neklonuojami tie pliurpalams netiki nors tu ką… Trumpai tai puiki knyga Biblija o sintezėje su stebuklinga stabatikių/akmentikių lietuvių kalba atsiveria durys suvokimui.

Raigerdas

Raigerdo patarimai: 1. Kuo greičiau lietuviai nustos vartoti „Nepriklausomybę” kaip narkotiką arba kaip „šventą karvę”, nors karvė duoda konkrečią realią naudą žmonėms, tai reiškia tai yra daugiau kaip narkotikas arba saviapgaulė,tuo greičiau jie pradės matyti realiai egzistuojančias problemas ir jų priežastis. 2. Kuo greičiau jie nustos absoliutizuoti „laisvės” sąvoka, spekuliuoti ir manipuliuoti ja, tuo greičiau ateis noras matyti ir aiškintis priežastis, jų pasekmes ir padaryti teisingas išvadas, kur baigiasi laisvės ribos, ir kur prasideda beribė fantazija, kad laisvė ribų neturi. 3. Kuo greičiau lietuviai supras, kad LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖ YRA LAIKINA PERGALĖ IR YRA LAIKINAS REIŠKINYS IR JIS TOKIU IŠLIKS VISĄ TĄ LAIKOTARPĮ, KOL IŠLIKS RUSIJA KAIP PRIEŠAS, KURIS JAU NE VIENĄ ŠIMTĄ METŲ SIEKIA UŽKARIAUTI ŠITĄ TERITORIJĄ, tuo greičiau tautiečiai… Skaityti daugiau »

ah1

Tai va pagal Vikipediją Karlas Marksas rabino Mordoxajaus sūnus. Rabino. Na ir kas tas rabinas pagal Vikipediją?. „Этот титул не записан в Торе, но записан в Танахе[источник не указан 81 день]. Таргум Онкелоса в таких конструкциях, как «тысяченачальники» и «стоначальники» (например, в Исх. 18:21) переводит на арамейский с иврита שרי (сарей, «…-начальники») как רבני (рабаней).”

ah1 > Raigardui

Nu jo. Akių muilinimas pliurpalais ir kalpokinimas pažinaus proto. Pažinus protas sako kad valstybės nepriklausomybė tai savi pinigai – nėra valstybės pinigų nėra nepriklausomybės. Lietuvos nepriklausomybę panaikino butkevičiniai ir prezidentė Grybauskaitė įvesdami eurą, prieš tai išnaikinę bedarbius lietuvius emigracija, kad nebūtų bedarbių ir galėtų įsivest eurą, ir toliau valdantieji gyventų „komunizme” kaip gyveno TSRS laikais kai duodavo pinigų TSRS tiek kiek reikia, dabar pinigus duoda ES -a.

Kis

O kodel neparduoti Landzbergio klanui,visvienai knysa prota pats auksciausias kupriukas.Maniau siemet jau neuzlips i signataru balkoneli,blia vos nesuspardziau,prisiminiau,kad tai tik telikas.Viespatie auksciausias,uz ka?

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top