Algimantas Rusteika. Dešiniųjų svajonė mirė

Jau maždaug metus aiškiai matom Prezidentūros remiamą planą išstumti kairiuosius. Čia liberalams teko garvežio vaidmuo ir, ko gero, paklusnesnio premjero postas. Nes konservatoriai seniai beviltiški ir, jei kam ir galėtų vadovauti, tai tik naujajai dešiniųjų ir centristų Seimo daugumai.

Tam skirta šitiek teisėsaugos ir valdiškos žiniasklaidos pastangų visiems įmanomiems dešiniųjų konkurentams sukompromituoti, kad to nepastebėjo gal tik aklieji ir psichikos ligoniai.

Ar yra Lietuvoje nežinančių, kad STT yra Prezidentės visiškos įtakos struktūra? Ar be jos palaiminimo įvyksta bent kiek svarbesnis STT judesys? O dabar svajonių koalicijos, kurią išnešioti tiek stengtasi, favoritas sudorojamas pavaldžios struktūros rankomis. Todėl visi apstulbę ir nesupranta, kas vyksta. Nes nėra įvykių logikos.

Kas atsitiko? Variantų begalė, ir visi – beveik beprotiški. Tik faktas kaip blynas, kad E.Masiulis pinigėlius tikrai paėmė. Gal ne asmeniškai sau, gal partijos reikmėms, rinkimams ir t.t. Kitaip nieko nebūtų įvykę, o ir jis pats nebūtų pasidavęs.

A.VARIANTAS. Prezidentė valdo situaciją ir savarankiškai priima sprendimus:

E.Masiulis pradėjo žaidimą už Prezidentės nugaros su jos oponentais, gal ir nekaltą, tik kaip porinkiminių galimybių zondavimą, bet ji tą sužinojo ir jį eliminavo iš politikos.

Prezidentė išsigando augančios E.Masiulio įtakos, galimo pasitraukimo iš jos sprendimų lauko ar (ir) kandidatavimo į Prezidentus kitai kadencijai, kur jam vieta nenumatyta.

E.Masiulis tikrai ėmė kyšį iš Prezidentės asmeniškai labai nemylimo asmens ir užsitraukė rūstybę, nepaisant visų ankstesnių jos planų. Moteriška jausmo logika – tegu viskas skradžiai, bet aš jam parodysiu!

Tai netikėtai pasitaikiusi gera proga sudoroti seniai neapkenčiamą D.Mockų ir E.Masiulis čia tik paaukota figūra šachmatų lentoje.

B.VARIANTAS. Prezidentė šiuo konkrečiu atveju nekontroliuoja situacijos ir tik į ją reaguoja:

STT savarankiškai vykdė tyrimą ir, paaiškėjus rezultatams, nebegalima buvo užglaistyti situacijos, nes tai taptų viešai žinoma ir būtų prarasta dar daugiau.

Tai socdemų, D.Mockaus ar kitokių niekadėjų provokacija. Pakišti pinigų kokiu nors pusiau legaliu pretekstu, po to apskųsti ir pradėti tyrimą savo žmonių teisėsaugoje, ypač prokuratūroje, rankomis, kurio stabdyti dėl grėsmės tokius veiksmus paviešinti nedrįstų niekas, net Prezidentė, kuri jau neblogai pasimokė iš D.Ulbinaitės bylos.

Tai atskirų įtakingų grupuočių teisėsaugos struktūrose tarpusavio kovos rezultatas, siekiant arba susilpninti ir sukompromituoti Prezidentę, arba priversti ją elgtis pagal iš anksto suplanuotą scenarijų, kai gali rinktis tik iš blogų ir dar blogesnių sprendimų. Pakeisti žaidėjų išsidėstymą ir jėgų santykį politikos aikštelėje.

Aišku, yra ir variantas, kad niekas čia nieko neplanavo ir jokių išskaičiavimų nebuvo, tiesiog visi sąžiningai vykdė savo pareigas, nedvejodami demaskavo niekšą ir tiek. Šis variantas – naivuoliams ir pensininkams, rimtais veidais žiūrintiems „Panoramą“ ir „Teisę žinoti“.

Jei E.Masiulis paprasčiausiai vienaip ar kitaip prisidirbo, tai neabejotinai tapo žinoma visuotinio vienas kito sekimo atmosferoje. Šalyje, kur teisėsauga dalyvauja politikoje valdydama kompromatus. Ir kur visos grupuotės visose struktūrose turi savo kurmių, per kuriuos informacija nuteka politiniams oponentams. Ir tada įvyksta kas įvyko.

Dėl vieno neabejoju – sprendimus priėmė arba bent aprobavo Prezidentė. Be jos čia nieko nebuvo. Ar tai padarė savo iniciatyva, ar priversta susiklosčiusios situacijos – kitas klausimas, kurio variantus čia ir bandom aptarti.

Pastebėjote, kokia atsargi ir abstrakti jos laikysena? Beveik kaip Garliavos atveju – viską spręs teisėsauga. Ir jokių nuomonių ar komentarų, kad nepaveikti tyrimo. Nors apie prisidirbusius V.Uspaskichą ar kitus neprietėlius kalbėjo kiek širdis geidė, kada pilnu tempu vyko ir tyrimas, ir teismai.

Susitvarkyti su priešu, aukojant savus, galima ir šachmatuose, ir politikoje, nors tai ir žiauru. Bet šiuo atveju auka nepagerino padėties lentoje, o tik pablogino situaciją tokius sprendimus priimančiam asmeniui. Ir atstūmė likusius savus, ir svetimų daugiau neįbaugino, nes jie ir taip jau bijo. Kas iš tokios pergalės, kai lieki vienas mūšio lauke su pralaimėjusiais, kurie tavęs neapkenčia ir išduos pirma pasitaikiusia proga?

Aišku, kompromatų sandėliukuose ant lentynų gal dar dulka neiššautų sprogmenų. Toks branduolinio ginklo variantas, kurį saugo ne kitam sunaikinti, o atgrasymui, sau apsisaugoti. Ir jei tuos ištrauks – bus nenuobodu iki rudens. Tokiu atveju viskas dar prasideda, tai tik pirmasis kėlinukas ir pirmojo aukštaūgio penkta pražanga.

O ką valdžios portalas ir TV etatiniai kalbėtojai? Kokia nuomonė turi tapti tautos nuomone? Jokio ten pasmerkimo ar diskusijos apie politikos ir verslo banginių slaptus santykius. Puse lūpų pusę minutės apie tai, kad vyksta tyrimas ir po to – pirmyn! E.Masiulis pateikiamas kaip didvyris.

Ir kaip dabar mes be jo? Šiuolaikiškas lyderis, na, kaip gražiai ir kilniai anas išeina iš politikos! Karlsonas išskrido, bet prižadėjo sugrįžti! Kiek pavyzdžių iš Vakarų pasaulio šventųjų gyvenimų. Net gaila žmogaus, reiks sekmadienį už jį pasimelsti.

Ir visi labai labai nustebę, kad taip galėjo atsitikti. Tiesiog akivaizdu, bet neįtikėtina! Pradedant konservatorių archangelu, baigiant baisiausiai piktais, kada kalba apie kitus, publicistais – visi žnaibosi paslėpsnius, kad pasitikrintų, ar nesapnuoja.

Ši vieša atmosfera, nepaisant nuomonių formuotojų budinčių frazių apie švarią politiką, neklystamai rodo: netyčia įkliuvo savas. Ir jo visuotinai gailimasi. Kaip kad šeimoje avariją padarytų brolis ar vyras. Kaltas, bet savas. Mes jį mylim, jam padėsim ir lauksim sugrįžtant.

O va, kas bus su liberalais – kitas klausimas. Su A.Guoga ar R.Šimašium ateitis beviltiška, E.Gentvilas jau pernokęs. Kitų lyderių nėra ir V.Alekna čia neišgelbės. Visos viltys dėl rinkimų subyrėjo.

Neabejoju, kad socdemų rateliuose alkoholis, o žaliųjų valstiečių – bealkoholinės sultys – šį savaitgalį liejosi laisvai. Jei nieko neatsitiks, svajonė apie dešiniųjų koaliciją valdžioje numirė.

algimantasrusteika.wordpress.com

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
44 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
pedofilai atsikeršijo pederastams

pedofilai-kgbistai atsikeršijo liberastams-pederastams
tiek žinių

Povilas

O kodėl nesvarstoma versija, kad Antanas ir čia profesionaliai makliavoja gan stambią pokeriuko partiją?
Aišku, ne pats vienas. Paslapčiom suderinęs su kuo reikia.
Kad tas vyrukas šitaip gali, žino daugelis.

blogasblogas

Aha, tai jau taip. Numiro svajuko dramblionė.
Mirtinai.
Amžinai neduok atilsio Viešpatie.
Amen.

Smagu kad ir mūsų Ašarų Pakalnėje būna gražių maujienų.
Nes juk, perfrazuojant jankius- tikrai geras liberastas yra miręs liberastas.
Aišku, lavonas tik politinis, bet vis geriau nei nieko.

Pedofilosofui

Ar nenusibodo visur kišti savo kontorinę propagandą ir bet kokį klausimą redukuoti į iškrypėliškas dilemas. Žinios kur kas rimtesnės nei uodegų klausimas. Ant akių matome politinės sistemos žlugimą su pagreičiu. Rusteika siūlo svarstyti, į ką visa būsima partinė griūtis gali išvirsti ir kaip ji kliudys matrioškyną?

b.b.--- Povilui

Sveiks.
Na, kad Tonny yra Hevros (Laidotuvių brolijos) dalyvis/narys, tai neaišku tik žiopliems arba fanatikams. Bet, mislyčiau jog labai svarbus faktorius, jog Tonny yra neoficialus Matrioškos pažas.
Toks pažąstinukas kuris kaip ir koks akmencemento Murklys be leidimo/paliepimo iš Ponios rankinuko nelenda.
Regis čia turim progą steběti Karatistės eilinę metodo ” Oašneprieko” vizualizaciją/insciją/instaliaciją.
Toks postmoderniai berijiškas bajeriukas liumpenų auditorijai.
Multiko „Kieno miške konkorėžiai” remeikas.
Įžvelgiu labai toli siekiančių planų.
Nuobodūs laikai baigėsi.
Čia turiu omenyje aliuziją į kitajcų posakius.

blogaslabaiblogas --- nakvišai tarabarui

Nu jau. Rimtai manai, kad matrioškynui libikų krachas pakenks? Oooooo ne, nesirįžčiau tokiai versijai pritarti. Nepamiršk kas galimai stovi už kailių lupimo akademijos absolventės plataus torso. Manai Šeimininkas nepastrategavo į priekį? Muchamorkina tik vykdytoja-prezentuotoja. Lyg kokia brangių puodų ir keptuvių pardavėja. Brendas. Misliju jog ruošiama dirva Šv. Titititiutijos keitimui. Avinams bus pateikta idėja jog vietoj apsitriedusių/apsivogusių partijų valdymo bus daug geriau prezidentinio valdymo sistema. Suprantama softas ir instaliacinis paketas bus demokratiškai nulakuoti,bet valdymo skydo prisijungimo slaptažodžiai bei rubilnykas Vkl/Otkl bus ant Šeimininko stalo. Taigi, nors daug kam gali pasirodyti jog šiame durniaus žaidime Tonny yra túzas, bet man dingojasi jog tai tikrai nesmulkus pokeriukas kuriame guogtelėjës Antoška yra tik valetas, nors ir kozirnas. Kažkodėl tas naujai iškeptas bažnyčių statytojas iš… Skaityti daugiau »

skaitytojas

Ačiū Dievui, vienu ciniku mažiau. Pagaliau Zuoko lizdo paukščiai vieni paskui kitus nugaišta. Pirmiausia žmonės pagaliau perprato Zuoko aferas. Po to, rinkėjai numarino „Centro liberalus”, atskilusius nuo Zuoko partijos. Ten tokie žymūs, kaip Bogušis, Palaitis, Čaplikas ir panašūs išnyko per rinkimus kaip dūmas. Pagaliau kita Zuoko buvusios partijos šaka — Liberalų sąjūdis — taip pat nusipelnė išnykti su steponavičiais, šimašiais ir panašiais. Liberalų partijos, tai cinikų, „apsukrių vyrukų” partijos. Ko verti Eligijaus Masiulio žodžiai: „už 5000 Litų gali dirbti tik bepročiai ar vagys”.Tai jis išsakė būdamas Susisiekimo ministru, kai žmonės pasipiktino, kad Pašto viršininkui Masiulis pasiūlė pakelti atlyginimą nuo 5000 Litų iki 10000 Litų. Kaip matote, jie kai kuriems labai dosnūs, bet paprastiems žmonėms, ne viršininkams, o eiliniams jie paaiškina… Skaityti daugiau »

blogasblogas ---skatytojui

Stebuklo nebus.
Kaip sakė toks vaikis vienoje senoje filmoje- „Aitvarai būna tik pasakose”.
Nes JIE nežino „kaip skauda”.

Vaje vaje

Didžiausius sąmokslų detektyvus visi kuria. Perdaug sudėtingas tas jūsų gyvenimas Lietuvoje, vargšeliai. Manau kad jokios čia medžiagos Holivudo nuotykių filmui nėra. Vienas turtuolis norėjo prastumti kažkokį sau ar savo kompanijai naudingą įstatymą, kitas žmogelis susigundė lengvai užkalti krūvą pinigų ir viskas. Taškas. Gyvenimas ralybėje yra žymiai paprastesnis negu įaudrintose lietuvių vaizduotėse.

Vajevajavui

Labas vakaras kontorini, atbėgai skalbti sutrino Matrioškos kitelio?
Turbūt daug muilo subinėj atsinešei, juk pastaruoju metu čia vien blogosblogos kalbos vyksta.:)

Tarabilda  to B.B.

Pats dėstai per sklandų scenarijuką. Jei Matrioškai nepasisekė pirmaatskyrininko lygio skiepų kombinacija, vargu bau ar tokia galėtų įvykdyti paties įsivaizduojamą rimtą grajų. Ant kortos čia pastatyta labai daug kas. Suvok situaciją, kad griūna politinė sistema. Nepaprastoji padėtis, aišku, gali būti įvesta, ir tie kurie įves tikrai turės marias darbo, kol visus tokius kaip mes išblusinės ir neutralizuos. Nuo tokios perspektyvos tik daugiau adrenalino vožtelėja per galvą ir kepenis.Valdžios kaktomuša su visuomene tuomet tikrai neišvengiama. Įdomūs įvykiai artėja, ar ne?

Ar visi jau perskaitėt

Neringos Venckienės naują straipsnį apie vagį ir kyšių ėmėją Masiulį? Šaunuolė Neringa, 10 balų.

Klausimas patvoriniams

Kokios jums partijos patinka? Neskaitant Drąsos Kelio.

blogasblogas Tarabildai

Na, kaip bus tai pamatysim kada bus. „Persklandumas” nebūtinai paneigia scenarijų. Per didelis sklandumas kartais ir yra vienintelis įvykių dirbtinumo įrodymas. Gebistinį raugą kaip tik išduoda saldafoniškai padcholujiškas uolumas. Va, pažiūrėk kaip susizgribo kontora reaguoti komentarų skiltyje. Nepatinka jiems tai į kur pasukome kalbą. Matyt pajudinome „sviataja sviatyx”. Buvo jau paukščiuką matyt užsidēję, kad portaliuks neutralizuotas, bitės išvaikytos. Razmečtalis. Bet kuriuo atveju sezonas turėtų būti neeilinis. Sezonas bus įdomesnis nei galima tikėtis. Daug dalykų sirpsta. Todėl negerai būtų švaistyti laiką plepalizmams. Geriau mažiau, bet geriau. Būtų geriau jeigu redakcija tam turėtų vieningą nuomonę. Tai svarbiau nei kada nors prieš tai. Nes įdomūs įvvykiai jau per arti. Pasižiūrėk į delną iš pusmetrio atstumo. Matai – visos raukšlelės matosi. Nors varažyk. Dabar… Skaityti daugiau »

Stasys

Šitas galimai stambaus masto kyšių ėmėjas to nusipelnė per savo liežuvį, aroganciją, kitų žymiai sąžiningesnių už jį juodinimą. Tokių yra, manau, nemažai ir , tikėkimės, kad visiems ateis pelnytas atpildas

keista

prezidentės tyla, kuri rinkimus skelbėsi kad kovosianti su oligarchais ir korupcija Lietuvoje. Vadinasi ne tuos sugavo, nes šitie dešinieji-vadinasi prezidentė principingumo neturi. Tad vis dažniau iškyla abejonės ar mūsų teisėsauga nuteis šiuos stambius kyšinikus pagal jų nuopelnus, jeigu to nebus aš TIKRAI NEMYLIU LIETUVOS ir bėgsiu iš jos.

Teisė žinoti

LRT valdžios portalas ir TV etatiniai kalbėtojai Interpeliaciją E-lygio Masiulį pateikia kaip didvyrį. Ir čia kokia tautos nuomonė jiems nesvarbu. Jokio pasmerkimo ar diskusijos apie politikos ir verslo banginių slaptus santykius. Taip, jų smegeninėse E.Masiulis didvyris, na toks buvo gerutis, visų mylimas ir gerbiamas, nors prie žaizdos dėk. Ir ką dabar daryti, kai tas žaizdos tvarstis prasmirdo ir tapo didele bacila ant Lietuvos kūno. Nu, nėra vieno tvarsčio, žiūrėk, atsirado kitas pupuliukas svieto lygintojas, liberastinis visų liberastų ir ypač liberastėlių šauklys Guogaaaaa, kuris užsimojo kviesti, traukti į naują, nors jau prasmirdusią krūvą naujais makaronų kabinimais, naujais populistiniais pažadais apie naujos kartos liberastizmą. O ką galvoja Visuomenė? Seniai sakiau, Laisvosios rinkos šunauja su sava liberastine ideologija atvedė Lietuvą prie to ką… Skaityti daugiau »

Pensininkė (sąžiningai užsidirbusi tas išmokas)

Autorius, turbūt, pats naivuolis ir pensininkas, jei mano, kad: „pensininkai rimtais veidais žiūri „Panoramą“ ir „Teisę žinoti“…” Brangus rašliavotojau, pensininkai mato ir supranta daugiau už tave. Nemanyk, kad išėjęs į pensiją žmogus nustoja suprasti jūsų (žiniasklaidininkų) žongliravimą informacija ir pastangas prakišti tą ar kitą kažkam naudingą nuomonę. Viską matome, viską suprantame ir prisimename! Ir visus išverstus kailius užuodžiame iš toli!

VaidasVDS

Kalba poetai-pranašai: Jurijus Ševčiukas — Šiuo … (didžiu laiku) — Čia nėra kitų judėjimų, išskyrus kriminalinius Negelbsti nuo mirties šventas vanduo, Mums leido stotis, tačiau nėr kur eiti, Nes nieks kol kas nežino, kur ir dėl ko. — Čia dangus išaustas iš muštynių, žemė – iš problemų, Kūnas reikalauja muilo, o sielos – katilo, Ir kaip mes norėtume tikėti, bet nežinome kuo, Čia nėra derlių, čia šeši metai – pavasaris. — Čia sprogdina karves, čia pusryčiams luošiai, Čia našlaičiai vakarienei, ir dainuoja ne apie tai. Seksualūs dėdės, o lipšnus rytojus Vėl prispaus mus, nuodėminguosius, riebia vieta. — Ir ši visiška veidmainystė apie rytdieną, Išminčiai kalba, gėrybiškai mums, Mes taip pripratom prie mėšlo, kad kvietimas švarai Neprapūs jums ausis, neišplaus mums… Skaityti daugiau »

Žalia rūta

Ima kyšį ir taip pasiduoda provokacijai… Gerbiamas vagis, taip?…
…Ko čia skiesti? Akivaizdu, kad kyšis buvo, akivaizdu, kad vieni davė, o kiti ėmė, ir kokie čia gali būti išvedžiojimai.

Jules

Oi, koks suktas dezinformacinis straipsniukas runkeliukams pametėtas, tiesa?

visos versijos beprotiškos

Nes žilgalvių pilvotų nomenklatūrinių liberalų „Panamos popieriai” kalti.Su banditais verslą Klaipėdoje pradėjęs Ožkutis tik mokėjo gražiai pakalbėti,dėl to ir buvo paskirtas žilagalvių partijos pliurpalu-„spikeriu”.Iškilus rimtesnei bėdai,Ožkutis buvo paaukotas,kad nukreipti dėmesį nuo žilagalvių dėdžių,kažkada išmąsčiusių net kaip Klaipėdos uostą be didesnio kraujo praliejimo pasidalinti,ofšorų reikalų.
Gal bent dabar išplauks jaunojo Masiulio vakarėlių nuotraukos su kriminalinio pasaulio veikėjų fotosesija? Pas policijos kriminalistus jos tikrai turėjo užsilikti.Ten ir žymesnių Klaipėdos sportininkų būta,gal neatsisakytų jie paliudyti.

kaip galvoja patvoriniai to

Klausimas patvoriniams 2016-05-17 6:02
Labai patinka Liberalai- rąsiai ima. Labai patinka konservai- drąsiai stumia savo anūkus aukštyn – valdyti valstybę, dar labiau -socdemai- įvedė eurą, ir panaikino senas kurortines ribas, dar neblogai Paksas ir Uspaskis su savo partijomis – nuo jų častuškų norisi skaridyti Borisovo laumžirgiais, valstiečiai gyvenime yra šio to nuveikę -prisiminkime Prunskienę. Visos kitos, tautininkai, drąsininkai,ir pan. mums nepatinka nes jų nereklamuoja žiniasklaida, jų tiesiog nėra. Tau patiko , kaip galvoja patvoriniai , dabar?

Pikasas

Dešiniųjų svajonės miršta kasmet. Kai kada net po kelis kartus. Ypač, jei specifiniai politologai pro tamsius akinius dairosi. Jei rinkimai kairiems nepavyksta, tai laikinai pritylama. Po to vėl nuo varčios iš pradžios… Vieni aktyvistai su karstu po gatves laksto popierinių kregždučių prisilankstę, kiti gėlių vainiką laidotuvėms pina, tačiau iš to naudos kaip iš ožio pieno. Nepavyksta dešiniųjų užsmaugt – nors verk. Gal šiems ir už tuos žymėtus E.Masiulio tūkstančius eurų atsakyti? Čia būtų panašu, kaip kaltinti V.Landsbergį kolūkio fermas sugriovus… Laaaabai graudu…

Pikasai

Baik tu vieną kartą savo durnus išvedžiojimus.

Algirdas

Nesuprantu, kur straipsnio autorius mato kairiuosius ir dešiniuosius? Gal suklydo, taip pavadindamas kairiarankius ir dešniarankius politikus? O jeigu rimtai, bent jau Seime tikrai nėra nei vienos dešiniosios partijos – ten visos tik kairiosios partijos.

Pikasas >  "Pikasai"

Jūs galite išsakyti savo nuomonę. Kas gali neleisti? Kol kas matau tik visiško anonimo pyktį. Manęs tai visai nejaudina.

Pikasas2

Tokie autoriai, kurie naudoja terminą „psichikos ligoniai” atrodo labai keistai. Turiu gerokai kitokią nuomonę negu Algimantas Rusteika, tačiau nei jo nei ką nors kitą niekada nevadinu aklu ar psichikos ligoniu. To labiau, kad šiuo atveju rašinyje matau labai gudrią manipuliaciją, stengiantis pažeminti politikos dešiniuosius ir prezidentę. Tai nėra kažkokia naujiena Lietuvos žiniasklaidoje. Tokie rašinėtojai kai kurioje žiniasklaidoje gal net į eilutę susirašo. O po to lenktyniauja, kas labiau minėta prasme „kiečiau” pasireikš. Tokie teiginiai, kaip:(cituoju) „Tai socdemų, D.Mockaus ar kitokių niekadėjų provokacija” ar panašūs yra niekuo nepagrįstos spekuliacijos, manau, skirtos nelabai išrankiam skaitytojui. Maža to. Atsiranda net ir tokių anonimų tarp komentatorių, kurie prabyla kagėbistinių stiliumi su rusicizmo priemaiša. O juk šio internetinio leidinio pavadinimas skelbia, kad čia turėtų vyrauti… Skaityti daugiau »

T. Vatnikienė to o kaip galvoja...

Nu o kaip jums patinka žaliųjų žmogeliukų partija. Ar geriau patiktų komunistai? Gi kažkas turi patikti, juk negali visiškai jokia partija nepatikti. O jūsų violetinis Drąsos Kelias de facto yra nebe partija, nes dabar būtinų 2000 narių jie tikrai neturi ir jie patys tai pripažįsta.

Žaliųjų žmogeliukų partija

Be Liberalų sąjūdžio Mockus nuosekliai rėmė ir konservatorius.Gudru.Draugą laikyk prie savęs,o priešą dar arčiau.O TSKP-LKP-LDDP-LSDP taip visą laiką žinojo ks darosi priešininkų stovykloje.Panašiai Mockaus alfa.lt Garliavos įvykių metu apsimetė violetine,kad susirinkti asmeninius skaitytojų ir komentatorių duomenis.Bet patys duomenys pasirodė praktiškai mažai vertingi,o ir bylą ne vieną uždirbti turėjo.
Tad kuris iš MG Baltic finansuojamų politinių projektų yra Žaliųjų žmogeliukų partija? To,kur ilgą laiką kantriai toleravo antivalstybinę veiklą savo žinyboje?

Liepa

Paprastai,kai kam nors tarkuojama minkštoji, labiausiai „skauda” ir labiausiai panikuoja tie,kas „nėprieko”: o kas,jei ir jiem ryt-poryt pritaikys tokią procedūrą???// Nė kiek negaila šventaisiais apsiskelbusių apie jų mistines dorybes ir visokius privalumus.//

Tarabilda

Neilgai seni sistemos vilkai buvo sutrikę. Juos siaubingai suerzino Guogos naivus įssivaizdavimas ir idėja, kad skandalas yra gera proga apsivalyti nuo mafijos. Tiesiog kaip komunistai susiėmė ir kažkokios Mackevič prašymu išmetė naivuolį lyg musę iš barščių ir apipylė srutomis. O ką jis tokio negero p-asakė? Kad reikia patikrinti partijų bosus. Kuo ta mintis jau tokia nepakeliamai nuodėminga? O vien tuo, kad , kaip tie bosai suvokia, sugrius Lietuvos politinė sistema, jei pasitikrins skaidriausi ir švariausi melo detektorium. To jau buvo per daug.
Va šį makarą jau ramiau negu buvo vakar, nes per dieną pavyko išsišokėlį iš grajaus pašalinti. Grubu, bet esant tokiam pavojui visos priemonės tinkamos.

Julius Puras

Kam ta eilinė mėsos partija yra dar įdomi? Niekam. Kas man įdomi tai šiandien gegužės 17 o moraliai klyna apsišlapines lrytas apie tai net neužsimena. Net nie vienas lryto „įžvalgų” pliurpalas jokios „įžvalgos” nesupliurpė. Kas yra? Sarmata ant jūsų? Sąžinė nešvari? Moraliai klynai jūsų šlapi? Ar kas jums yra? Būtų gražu jaigu Rusteika perduotu tuos mano klausimus savo kolegoms.

Povilas

Stebint gamtą šiandien, darosi aišku, kad vyksta kažkas žymiai didesnio, nei kyšininko pagavimas.
Žymiai didesnio, nei liberastų žlugimas.
Kažkas užkabino labai stipriai ir labai skaudžiai VISĄ mafiją.
Iki proveržio trūksta nedaug. Bet ar TAI įvyks – klausimas.
Ir dar klausimas – KAS visą košę užvirė?
Tenka pripažinti, ne Guoga. Jis tik gudrus kilbukas šioje partijoje.

Tarabilda Pavlikui

Kad ne Guoga, tai tikrai. Tas australiokas greičiausiai nė nenujautė, kad jo partijos „bičiuliai” iki tokio lygio smulkmė ir rizikuoja už tokius grašius. Guogai 250 tūkst. jevrų tai tik eilinio statymo sumelė apšilimui už pokerio stalo. Iš jo kūno kalbos ir reakcijų buvo matyti, koks jis suglumęs. Vaikinukas negalėjo suvokti, kaip pigiai kolegos parsiduoda ir į kokį kilbukyną yra patekęs.
Šiaip jis psakė vieną akivaizdų dalyką, kad Lietuvoje žmogui, turinčiam idėją išskaidrinti politines žaidimo taisykles, politikos scenoje nėra vietos. Toks vaidmuo nebuvo scenarijuje numatytas.

stasys

‘Sprogdinti’ partijas iš vidaus prieš rinkimus gana radikalus metodas skatinant jose pokyčius ..aišku ..taip kaip Prezidentūra gana tyli šuo atveju ..visu sąmokslininku akys nukrypsta į ja ..pateikiant aibes galimu versiju kas prie ko limpa ir kas ne , o ir Šimašius paskubėjo pareikšti jog sulaukė Prezidentūros palaikimo. Tai kaip čia nesumodeliuoti tamsiojo kardinolo sąmokslo teorijos. Nekvailai atrodo čia ir ta aplinkybė kad Seimas dar tik praita savaite pritarė Seimo komisijos sukurymui ..siekiant aiškintis teisėsaugos slaptų pąžimu istorijas..o šia savaite še tau, torpeduojamas dar vienas politiniu reitingu flagmanas liberalai . Peržiūrėjus visa nukentėjusiu sąrašą .. mums matyt dar reiks laiko suvokti ir patikėti, kad teisėsauga vizgi ėmėsi to darbo ..kurio niekaip nesiryžo daryti tuos 20 su virš metu .Tai kas pasikeitė… Skaityti daugiau »

Pikasas

Vienas iš tikslingiausių būdų nustatyti tikrąją kurio nors politinio apžvalgininko poziciją – stebėjimas kaip jis vertina Lietuvos priklausymą NATO ir ES. Tai kaip lakmuso popierėlis, kuris net ir pas labai tautines prasmes išsakančius kartais nusidažo raudonai ar rausvai, kai apie tokią narystę prakalba. Malonu pastebėti, kad Algimanto Rusteikos rašiniuose nieko panašaus nepastebėjau. Gal viename rašinyje kartojama frazė, (cituoju) „Ir tada supranti, kad pasauliui reikėtų karo. Tam, kad nebūtų karo.” praskamba kaip perteklinė, tačiau to ir kitų šio autoriaus rašinių visuma pakankamai pozityvi ir taikli. Tačiau tai visai nereiškia, kad autorius įgijęs imunitetą prieš bet kokias pastabas naujiems rašiniams. Ir jei man atrodo, kad dešiniųjų ir prezidentės niekinimas nėra adekvatus situacijai, tai į tą ir atkreipiu dėmesį. Ir ateityje stengsiuos visada… Skaityti daugiau »

Julius Puras

Gal kas nors man paaiškintu ką pliurpalo Rusteikos atvaizdas veikia prie straipsnių kuriuose yra minimos gegužės 17 metinės?

o man rūpėtų sužinoti

Ką Tiesos.lt veikia trolis Julius Puras?
Galėtų administratorius nusiųsti bent pas nykštukus.

marazmų Purentojui Juliukui

vaikeliuk,nusivalyk panosę ir kelnytes pasiraitok-neišsitepsi,kai smėlio dėžėj perdien kapstysies ;nepriešgyniauk suaugusiems- nejau mamytė tavęs to nemokė?

replika Tarabildai

Perskaičiau Povilo komentarą, perskaičiau tamstos repliką Povilui.
Abiejų komentarai geri. Tik nesupratau kodėl į Povilą taip kreipėtės- su pašaipėle. Ar Povilas yra koks „marozas” Marozovas? Čia pasitaiko tikrų „marozų” tipo purai, stasiai ir pan. troliai, bet kažkaip neteko pastebėti jog komentatorius Povilas savo tekstais būtų nusipelnęs tokio atsainaus požiūrio.
Neskaniai atrodo.

Julius Puras

Kokie geri komentarai. Kokie spalvingi komentatorių charakteriai ir kaip jie gerai iliustruoja Rusteikos kūryba. Ir „tiesas”.

Egidijus

Jau kelintą kartą pastebiu J.Puro komentarus po Rusteikos tekstais. Visada asmeniški, pikti, gausūs ir įkyrūs. Klausyk, Juliuk, jei turi tam žmogui pretenzijų, tai jam į akis jas ir reikšk. Pažiūrėjau feisbuke, jo postai vieši, šis taip pat. Rašyk ten jam komentarus, pliekis iki išprotėjimo. O čia, būk malonus, savo asmeniškumų nekišk. Ir pats idiotiškai atrodai, ir kitiems trukdai. Sėkmės.

Julius Puras

Egidijau noriu jūsų paklausti jaigu Rusteika ką nors parašo ir nesugeba prisiimti atsakomybės už tai ką jis parašė tai ar aš turiu teise kvestionuoti ką veikia Rusteika „tiesose” ar neturiu tokios teisės?
Jaigu jums reikia pavyzdžių su Rusteikos logikos „šedevrais” tai aš jum juos pateiksiu. Kalbant apie feisbuka tai Rusteika kaip feisbukinis autorius parašė „tiesos.lt” žinutė po vienu iš savo straipsnių. Norėjo parodyti kad jis yra moralus bet kada aš kaip skaitytojas paprašiau jo paaiškinti detaliau ką jis vienu ar kitu atvėju turėjo mintyje tai Rusteika mane užblokavo. Rusteika yra despotas tai apie kokią jūs čia diskusija feisbuke kalbate Egidijau?

44
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top