Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai, kvailiai – valdžioje

Mano mieliems bičiuliams, sužavėtiems laisvės populizmo, kurį propaguoja Laisvės partija, siūlau pažiūrėti Vilniaus savivaldybės Tarybos posėdžio įrašą nuo 18:50 iki 30 min. ir nuspręsti, ar su šios partijos atėjimu į Seimą laisvės bus daugiau, ar mažiau.

Tema: Vilniaus miesto savivaldybės šeimos ir vaiko gerovės komisijos sudėties patvirtinimas (žr. ČIA).

Laisvės partijos (Tomo Petro Raskevičiaus) siūlymas dėl komisijos sudėties: neįtraukti į ją bendruomenės atstovės Kristinos Paulikės kandidatūros.

Motyvas: kandidatė pasisako už tradicinę šeimą.
Balsavimas: balsavimo rezultatai: už – 21, prieš – 11, susilaikė – 13.

Kasparas Adomaitis Laisvės frakcijos vardu prašo perbalsuoti.
Užsiregistravo 45 Tarybos nariai.
Balsavimo rezultatai: už – 22, prieš – 13, susilaikė – 10. NUSPRĘSTA: nepritarti siūlymui.

Nepritarus siūlymui Laisvės partija siekė apskritai nepatvirtinti komisijos.
Posėdžio pirmininkas kviečia balsuoti dėl sprendimo priėmimo (komisijos sudėties patvirtinimo).
Užsiregistravo 44 Tarybos nariai.
Balsavimo rezultatai: už – 29, prieš – 11, susilaikė – 4.

Darius Radkevičius prašo jo balsą įskaityti „prieš“.
Balsavimo rezultatai: už – 28, prieš – 12, susilaikė – 4.
Prieš balsavo 11 Laisvės frakcijos narių, įskaitant ir miesto merą Remigijų Šimašių, trys Laisvės frakcijos nariai susilaiko, kaip ir vienas Liberalų sąjūdžio atstovas.

Mano komentaras: toks siūlymas išbraukti kandidatę ne dėl jo kompetencijos, bet dėl pažiūrų yra ne kas kita kaip asmens persekiojimas už jo turimas pažiūras, pažeidžiantis LR Konstitucijoje įtvirtintą sąžinės ir įsitikinimų laisvę.

Tad jei manote, kad Laisvės partija jums atneš laisvę, klystate.
Laisvę sau, liberalfašizmą – turintiems kitą nuomonę.

O precendentų yra.
Bene garsiausias, precedentinis buvo italo Rocco Butiglione nepatvirtinimas į ES komisarus dėl jo, kaip kriščionio, nuomon4s, jog homoseksualizmas yra nuodėmė.

Tai ir liberalų pastangos Seime blokuoti Ramunės Jurkuvienės paskyrimą į NŠT primininkes dėl to, kad ji skeptiškai vertina Stambulo konvenciją ir kvestionuoja jos įvardijamas smurto prieš moteris priežastis.
Tai ir Gedimino Jauniaus skundas, kad Bernardinai.lt nespausdino jo politinės reklamos.

Politinė (anti)reklama, skleidžiama neatlygintinai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vargu

ar ta p[ilkoji rinkeju mase supranta apie ka jus rasot ir ka jie renka.Mase rinkeju yra uzzombinti tos dezutes, i kuria visa vakara spokso.O tai ka ta dezute transliuoja, ne kiekvienas gali atsijoti purva nuo grudu.Matyt reikes nemazai laiko, kad tie , kurie neatejo i rinkimus ir tie, kurie susizavejo laisvunais, pajaustu savo skura to gerumo, kuri nesa siuolaikinio pasaulio laisvamaniai.

Prašalietis

Jei A.Rusteika, „turėdamas savo atskirą nuomonę,pasikinkė” Laisvės partijos „antireklamai” tokį „NS patriotinio antisisteminio intelektualo”savo straipsnelio pavadinimą -„Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai, kvailiai – valdžioje”-, tai šiandieniniame lansberginiame durnių laive su „tikru antisisteminiu patriotizmu” NS yra pasiektas visiškas ir galutinis intelektualinis, politinis ir visokis kitokis dugnas. Toli nuo Seimo taburetkių užsėdimo atsidūrusiems, save įsivaizduojantiems „didvyriais ir nesuprasti genijais opozicijoje”, Rusteikai pakliuvusi į valdžią Laisvės partija yra niekšai ir kvailiai parodo, kad NS „intelektualiniai” veikėjai po jiems „nuostabių” rinkimų rezultatų pasiekė tokią stadiją, kokią turi tik Vileikoje reziduojantys „intelektualai”. Vileikoje reziduojantiems „intelektualams” visi ne Vileikoje reziduojantys taip pat yra kvailiai ir niekšai valdžioje, o jie patys esa didvyriai ir nesuprasti genijai „opozicijoje”….

bjž

Tuoj prasidės „ne tuos išrinkom” vergų choro koncertai.Rezultatus reikia pajusti organoleptiškai.Konservatoriai su liberalais valdys Lietuva sekančius 4 metus.Tai jau aišku beveik visiems,turintiems bent kiek proto.O ir Valinski išsišokimas tai patvirtina.Juokdariai karalių svituose dažniausiai taip elgdavosi,nes jausdavosi nepakaltinamais.”Juk durnelis-ko iš jo norėt”

Kis

kaip senais gerai laikais sakydavo-TEVYNE PAVOJUJE 1111111.Ka tik paskambino i duris,stovi 30 metu vyras ir praso padeti del sunkios padeties,nes siandiena jis oficialiai nedirba.Argi sis brudas gali rinkti valdzia,jaunas stiprus ,eik pas ukininka,jis tau bey kada duos darbo,jam reikia padeti?Sptga tokiems,uzaugino dykaduoniu,man ;laikais jis sedetu paru ir sluotu miesto gatves.Tai musu „elektoratas”basliuok ir balsuosiu uz paskutine kreive.

Geroji naujiena  Nuoroda:

Popiežius Pranciškus sako, kad pritaria tos pačios lyties asmenų partnerystei

Dzūkija > Kis

…jūs neteisus…ūkinikas darbo duotų, tik ar mokėtų…gal net arbatos nepasiūlytų…o jeigu tas vyras mieste gyvena, tai reikia turėti ir už ką iki kaimo nuvažiuoti…daina be pradžios ir be pabaigos…tai va…ne viskas taip paprasta…

Dzūkija > Geroji naujiena

…popiežius geras naujienas praneša ne filmo, tegu ir dokumentinio, pagalba…popiežius kreipiasi į tikinčiuosius…ne ??? o netikri pranašai labai mėgsta ištraukti frazes iš konteksto, kurti prikurti…juk gali būti ir taip…

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top