Algimantas Rusteika. Galimybių pasą kiekvienam (lietuvių idėja Lietuvai)

Asmens dokumentų nei parduotuvės, nei kavinės, nei niekas, išskyrus pareigūnus (ir tai tik įstatymo nustatytais atvejais) reikalauti neturi teisės. Nes bus nubausti pagal Asmens duomenų apsaugos įstatymą.

Vienas lietuvis pasiaukoja ir susileidžia marmalo ar šiaip yra paskiepytas. Gautą į telefoną „galimybių pasą“ su QR kodu išsisaugo kaip pdf failą ir pasidalina su patikimais draugais. Na, o pakeisti pavardę pdf faile gali net darželio vyresniukų grupės auklėtinis.

Ir kiekvienas įeidamas gali parodyti ekranėlį bet kokiam išprotėjusios kavinės vargšui padavėjui ar rūsčiam maksimų apsauginiui. Ir tegu užsikruša.

Valdžia galėtų tą „užkardyti“ tik pastatę prie kiekvieno verslo subjekto įėjimo po farą su skeneriu ir prieiga prie duomenų bazės, tikrinantį kiekvieno kliento asmens dokumentus – na, kaip per karą buvo, seni žmonės dar prisimena. Halt! Hande hoch! Ausweis!

Tačiau problemikė – tam ir visos Lietuvos pareigūnų, ir kariuomenės pajėgumų nepakaktų. Tektų dulkisšimonyte vakciriausybei skelbti mobilizaciją.

O jūs čia su savo mitingais… Žmonės seniai savo uždaruose ratuose šitaip jau susitvarkė reikalus, kerta kepsnius net ausys linksta ir maukia skaniai sau Grinbergeną. Patirties antigenai prieš valdiškas nesąmones nuo tarybinių laikų kruta lietuvio genuose ir pasikartojus atvejams aktyvuojasi.

Pradės gaudyti? Na, tada failus ir išsitrinsit, atsiras kitų idėjų. O dabar visos Lietuvos kavinės ir restoranai laukia jūsų. Skanaus!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top