Algimantas Rusteika. Iš duobagyvių gyvenimo

Berods, kai ką esu apie tai rašęs, tai bus tęsinys
_________________________________

Pradžioj buvo pirmuonys, ir jie buvo iš nieko ir buvo niekas, bet visada buvo pirmi ir tapdavo viskuo. Pirmieji gavo triratuką, pirmi klasėje paragavo moters kūno, pirmi stodavo senovėj į komjaunimą, dabar – į konsjaunimą, pirmi turėjo pirmuosius plytos dydžio debiliuosius ir blizgias, ilgas mašinas.

Pirmuonys pirmi, kur tik įmanoma, kalba, tuštinasi ir mylisi kaip reikia, pirmieji ima maitintis ir galvoti kaip reikia. Agresyviai dvasingi ir trykšta entuziazmais, visada priešakinėse linijose ir pirmieji pabėgs.

Visai kitas reikalas – duobagyviai. Kūnas vamzdelio tipo, viename gale burna, kitam – šikna, viduje – virškinamoji ertmė, galvos ir užpakalio neturi. Nemėgsta nieko, net savęs, tik savo nieko nemėgimą ir į niekur nestoja.

Visaėdžiai ir visažiniai, gyvena kolonijomis, dauginasi pumpuravimo būdu. Aktyvūs kasdien iki 20.00, sekmadieniais – iki 15.00. Nekanda, prisitaiko prie bet kokių sąlygų ir gali ištverti ilgai be maisto, todėl jų niekas nebijo. Turi savo slaptas vietas, bet nacionaliniams saugumui nepavojingi, visada paskutiniai ir niekur nebėgs.

Arba štai kirmėlės. Būna gražios, blakstienuotosios, mažiau patrauklios – siurbikės ir, aišku, dar tie niekšai kaspiniuočiai su kairiosiomis spalinukėmis. Visos irgi turi priekyje maitinimosi, gale – šalinimo angas. Nors kartais pasitaiko atvirkščiai ir visaip, tačiau gyvenimo kokybei tai įtakos neturi, nes be mitybos ir dauginimosi kitų poreikių neturi.

Akių, smegenų ir pažiūrų taip pat neturi, kraujo irgi nėra, todėl širdis nereikalinga. Iš principo tai gyvoji žarna. Geriausiai jaučiasi, kai įsitaiso kito organizmo viduje, nes tada gali siurbti suvirškintą maistą visu savo paviršiumi.

O moliuskams patinka, kai juos ryja gyvus, nekramtydami su baltuoju vynu – skonis švelnus ir primena visokius organizmo skysčius. Slepiasi geldelėse arba, kurie dideli, ėda kitus. Ir jau turi pailgąsias smegenis, todėl turi ir pažiūras: slėptis arba kitus ėsti, o svarbiausia – kuo įvairiau poruotis.

Dažnai būna net dvilyčiai ir atskiros jų dalys tarpusavyje nuožmiai santykiauja. Štai pasiguglinkit, jei netikit – jūrų šliužai po kiekvieno karto net numeta penį ir užsiaugina kitai dienai naują, kad vėl galėtų. Gyvena tam, kad daugintųsi, todėl jų vis daugėja ir kasmet atsiranda naujų rūšių.
____________________

Polytinė reklama

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kis

bijosiu eiti miegoti,tikrai sianakt vaidensis,bus naktele-kosmaras?

Negalvojau

kad pas mus taip plačiai atstovaujama demokratija.

grumstas

Šiandien truputuką per elertė girdėjau NS lyderį dalyvaujant dispute rinkimuose į Seimą. Suporavo sugrupavo moderatoriai partijas taip , kad buvusių valdžioje partijų nesimatytų nykus įdėjų ir tuščiakalbystės deficitas. Radžvilo reklama ir programa buvo turiningiausia ir įdomiausia – tai lyg šviesos spindulys tamsiame tunelyje. Neblogai atrodė ir Tomaševskis, tik jam jau sunkiau girtis ir girti savo partiją ,kartu su valstiečiais, pandemijos įvykių fone, kuriame šmėsčioja Verygos liapsusai ir nuolanki tarnystė pasaulio galingujų sugalvotai krizei. o apie tūlą kalbėjusį konsrvų atstovą, kuriam priešingai nei Rdžvilui ir Tomaševskiuipagarbiai netrukdė laidos vedantysis , nebekalbėsiu. Nes ir visi ten susirinkę buvusieji nieko naujo ir gero nepasakytų. Taip kad pirmuonių ir duobagyvių gyvenimo būdas nesikeis , nes viskas jau sureguliuota ir nuspręsta. Ačiū Rusteikai už sveiką… Skaityti daugiau »

Atspėjau, atspėjau...

taigi ar čia ne mūsiškiai liberalai ir konservatoriai?

VRK

Jus paaiskinkit-kodel beveik visi VRK komisijos nariai ruskiai?

Todėl,

kad elito galutinis tikslas ir sprendimas – Rusijos Federacija arba imperija.

stasys

Idėja nebloga str. , vienok jos realizavimas manau stringa ,per daug to poravimosi įlieta į tekstą . Ne viskas pasveriama iš to taško problemas vertinant .Va kad ir Liudvikas kitame str.? Nors imk jį ir prie širdies dėl. ..vienu žodžiu ‘saldainiukas’.

T0mas J.

Algimantai,
negerk!

štaziui

stasele, tu vėl čia?

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top