Algimantas Rusteika. Jūs žinot, aš bijau, kad kai tai prasidės, gali ir nesibaigti

Jokiame įstatyme neįmanoma numatyti visos begalės gyvenimo atvejų ir konkrečių aplinkybių. Tikrovėje visada susidursi su situacija, kai galiojantis teisinis aktas neatitinka realybės ir jo taikymas yra absurdiškas.

Todėl visų bent kiek neišsigimusių valstybių teisinėse sistemose ir praktikoje taikomas proporcingumo ir protingumo kriterijus.

Štai darant posūkį, būtina įjungti posūkio signalą. Pagal kelių eismo taisykles to nepadarius yra kritinis pažeidimas, už kurį galima atimti vairuotojo teises. O dabar pasakykit, ar grybaujant miške, kur važiuoji vienas ir jokio eismo nėra, ir žmonių nė vieno nėra, sukant į kitą keliuką reikia rodyti posūkį?

Pagal taisykles taip, reikia. Tačiau kaip pavadintumėt policininką, kuris miške iššokęs iš krūmų nubaustų ir atimtų teises? Ar tai iš principo suderinama su misija ginti, padėti, saugoti? Ar tai tik buko bambuko noras pabūti „vierchu“ ir nubausti?

Teisingai – tai MENTAS.

Štai vyrai, turintys žmonas, vaikus ar bent moteris, su rankom ir kojom, važiuojantys tuščiu pamiškės keliu, kuriame iki horizonto nei žmogaus, tik varnos pilkame danguj.

Pamato bėgiojančią vienišą jauną moterį, kuri kaukę nusileidusi ant kaklo, kad būtų lengviau kvėpuoti, sustoja ir ją nubaudžia. Tai kas, kad niekam nuo to nieko, tačiau TAIP YRA PARAŠYTA. Kas jie?

Tai ne Lietuvos policininkai, tai – MENTAI.

Ir dabar dar labai gerai supratau, kas yra VERGAI. Tai tie, kurie sako, kad taip ir reikia, kad jiems tai patinka! Kad pamatę paskambintų kur reikia ir paskųstų, ir jaustųsi padarę gerus darbus! Taip, kaip prieš septynis dešimtmečius.

Tai kas, kad nuo to nebuvo niekam nieko, ką ir patys puikiai supranta. Bet jiems svarbiausia, kas yra pasakyta, ir jaučiasi teisesni už Dievą, ir jaučia malonumą, kai paskambina. Nes jiems patinka būti VERGAIS.

Jūs žinot, aš bijau, kad kai tai prasidės, gali ir nesibaigti. Kad socialinė distancija nusiėmus kaukes išliks. Ir taps dar didesnė, nes išlaisvins norą nebūti savim ir malonumą paklusti.

Ir bus ne visi už vieną, o kiekvienas už save ir visi prieš visus.

Čia ne šiaip rašau. Tai susiję su mano, mano šeimos ir vaikų ateitim. Su jūsų visų, su mūsų valstybės ateitim. Seniai jau taip rašydamas nenorėjau, kad būčiau neteisus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
35 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Birute

Tiesa parasete.Aciu.Ir ….-kiek metu dar visi busime versiu tauta?????

Taip.

Jau esame tik vergai, dvasios vergai. Dieve, padėk, padaryk mus laisvus. Mūsų pal. Teofilis Matulionis net kalėjime buvo dvasiškai laisvas žmogus. Tik nusisukimas nuo Dievo visą žmoniją paverčia dvasios ubagais.

Adam

Viešpats Sutvėrėjas sukūrė žmogų pagal Savo paveikslą, t.y. orų.
Ar Tas Kuris Yra galėtų būti ne orus? Kvailas klausimas!
Todėl tie žmonės kurie neturi orumo, jie tiesiog yra Kūrėjo paniekintojai.
Kokia bausmė laukia Viešpaties niekintojų?
Pragaras.
Savigarbos neturinčių lietuvių-kumečių- burliokų ateitis aiški.

kai.

kai prasidės vakcinacija?

Run Lola , run

„Policijoje baigtas tarnybinis patikrinimas dėl pareigūnės, kuri sausio 3 d. Vilniaus Trispalvės alėjoje sulaikė čia Lietuvos vėliava mojavusią mokytoją Astrą Genovaitę Astrauskę. Vadovybė pareigūnės veiksmuose nieko neteisėto neįžvelgė.”
Vsio zakonno!
Štai jums ir atsakymas į straipsnio autoriaus klausimą.
No future.
Šis kraštas neturi ateities.

O iš kur

biudžete atsiras pinigų? Iš nuo nieko nesaugančių kaukių versliuko ir iš baudų. O už ką bausti – visada galima sugalvoti. Kažkokiame kvailame (o gal ir ne kvailame?) horoskope skaičiau, kad valdžios persistengimai gali sukelti sprogimus. Taip iš chaoso gimsianti geresnė tvarka. Būtų gerai, kad ta geresnė tvarka gimtų taikiu būdu.

Apsireiškimai.

Tai valdžios politika – paprastų žmonių įbauginimas. Kaip Rusijoj, Kinijoj, Š.Korėjoj ir panašiai. Įbauginus, visai lengva nevaržomiems daryti savo šuri-muri. Kiek žmonių pagreitintai iškeliavo anapilin dėl SAM aplaidumo??? Juk dauguma mirusių buvo užkrėsti pačių medikų ligoninėse, slaugos namuose ir tt. Ar uoli policija nubaudė bent vieną užkrato platintoją, juk dirbo be apsaugos priemonių? Galima dar pasakyti – beveik tyčinį platintoją medicinos įstaigoje, o ne į mišką išbėgusį pakvėpuoti žmogelį… Ne pirmas kartas kai tokie „reiškiniai” mūsyse apsireiškia. Matyt, dar ligai taip teks gyventi, jei korona nepakoros…

AŠ esu

Nuo pat karantino pradžios kaukę užsidedu tik parduotuvėje(vieną kartą pamiršau ir ten pasiimti).Niekas neskundė,nieks nestabdė,gal mūsų policija gera?O gal aš ją labai myliu ir su niekuo nesipriešinu cha cha cha.

FFP2

taikliai pastebėta. mūsų „silovikai” sparčiai panašėja į savo Rusijos kolegas.

Dzeikas

Pamenate, zlugus Sovietijai tuo metu esancia sudetinga kriminogenine situacija?
Vienkiemiu gyventojai tikrai saugus nebudavo. Daznas panaudodavo nelegalia „strielba” prilaikyta nuo pokario. Kokia policijos reakcija budavo? Bemaz kaip Amerikoje: isvilkdavo nudobta plesika uz koju(JAV jeigu nusauni nakcia isiverzusi i tavo namus – jokiu tyrimu nevykdoma – uz koju i morga ir tiek) „ponuli, ginkla tik uzregistruokite”.
Jus isivaizduojate nusovus plesika legaliu ginklu tokia policijos reakcija dabar?

Žmogeliukas,

gyvenantis iš 130 (ar panašiai) eurų, nubaudžiamas 250 eurų bauda. Kaime, kur aplink turbūt 100 km spinduliu niekas neserga. Štai kokia baisi ta korona. Tam žmogeliukui dabar kokius metus reikės dalimis tą baudą mokėti. Todėl verčiau nusipirkim už porą kepaliukų duonos tą sumautą kaukę ir vaizduokim, kad saugomės. Gal po kokių metų bus sugalvota dar kokia ,,koronė”, ir ta kaukė vėl pravers. Nors nuo nieko neapsaugos, bet nors baudų negausim.

stasys

Jei A.Rusteika , kaip jam čia priimta , ėmė tiems pareigūnams akis draskyti ..pamiršo persimesti paprastu geru lietuvišku žodžiu ..na bent išlementi laba diena pareigūnai ..ir tada dar lieka didelė tikimybė jog busi tik perspėtas dėl karantino sąlygų pažeidimo . Provincijoje irgi gyvena žmonės ir ju socialiniai bendruomeniniai ryšiai kur kas artimesni nei didmiesčio . Sakote paskundė ? ot zarazos vėl matyt ‘tamstelė’ savo šiukšles išpylė ant svetimos žemės .. Kur tik eini visur kliūną kojos .. na „jopštvai ..” ta S.Skvernelį ..na kas taip valstybei vadovauja ??

O ką reiškia,

kad turguje jau dalina testus, norintiems ,,pasitikrinti,,. Gerbiu šį žurnalistą ir ar nelaikas pradėti kelti klausimą dėl sveikų žmonių imuniteto žalojimo kaukių dėvėjimu, kurios neapsaugo nuo viruso. Ir kada prabils drąsūs medikai?

Štai, kaip
tiek

vis tik bjauriau už bet kokį virusą man nuolat aktyviai besireiškiantys kvaili mūsų Tautos niekintojai.Kad juos Viešpats,škia, bešik…čius kur sutrauktų 🙁

tiekui

o kur ta „tauta”?
niekas jūsų taip neniekina, kaip jūs patys – savo bukumu, apkiautimu ir neįgalumu.
pagarba nėra duotybė.
pagarbą reikia užsitarnauti.
jokios regalijos ir pompastiškos dekoracijos kvailių nepadaro protingais.
kontrastas tarp puošnių drapanų ir juodų panagių bei mėšlinų batų kelia tik pajuoką.
nėra nieko labiau apgailėtino nei ubago „triumfas”.

>>>11:59

Na, taip visi buki, tik vienas aššššš protingas. Kvailais mus daro mūsų pačių aššššššš. Žema niekinti savo tautą, kai pats esi jos dalis. Tauta yra ir liks, tik mes patys esame ne su ja, tad bandome kaltinti, o kaltintojas yra šėtonas. Tai negi eidamas su juo obuoliauti, gali ką nors gero padaryti. Štai taip.

tiekui

nelaikau savęs idiotų kaimenės dalimi.
myliu gražią kalbą, gerbiu turtingą istoriją, tačiau dabartiniai Lietuvos paveldėtojai tam neturi jokių nuopelnų – ne dabartiniai lūzeriai sukūrė lietuvių kalbą, ne dabartiniai lūzeriai kovojo Žalgirio mūšyje.
dabartiniai lūzeriai bevelija tik prabočių nuopelnais dangstyti savo gėdą.
kas gali gerbti tokius nevykėlius?
liaukitės nepagrįstai pūsti žandus ir pirmiau apsikuopkite mėšlą kuriame sėdite lig ausų.
gali dusti iš neapykantos man, bet mano nuomonė yra tik būsimos istorijos anonsas.
istorija pažymį dabartinei žlugusiąjai kartai parašys be emocijų.

Šiaip,

kaltini kitus, tai esi šėtono draugas arba jo nuolankus įrankis. Blogiausia tai, kad to net neįtari.

Na, o

Popiežius Pranciškus šiandien mus moko: „„Krizės metas yra ištvermės, tylos metas: turime pasilikti ten, kur esame, nesijudinti. Tai ne laikais permainoms. Dabar ištikimybės metas; ištikimybės Dievui, ištikimybės viskam, ką priėmėme ankščiau. Tai ir atsivertimo metas, kad mūsų ištikimybė įkvėptų keistis į gera, o ne atitolintų nuo gėrio.”

Būkime vieningi, nes dabar būdami silpni ir pažeidžiami, labai lengva mus suskaldyti ir supriešinti. Nepasiduokime jokioms blogoms mintims. Išlaukime tikrojo pavasario

>> 12:30

,,…apsikuopkite mėšlą, kuriame sėdite”. Tikrai gal jau laikas apsikuopti nuo to mėšlo – pirmiausia tavo asmenyje.

"egzorcistui"(13:32)

Griebiatės paskutinio šiaudo? Banalu, pigu ir neskoninga. Kita vertus- o ko gi dar tamstai griebtis, kai neturi agumentų. Bwt, tiek to- pakalbėkime ir apie kaltes bei nuodėmes. 1990-1991 m. Lietuva Nepriklausomybę atgavo tik Dievui padedant. Tai buvo didelė Viešpaties Dovana, ( jegu esi ne bedievis, neturėtum to neigti). Dievas malonėmis nesitaško, gaunat Jo malonę gauni ir Atsakomybę, Pareigą Dievo Dovaną branginti. Kaip su Dievo dovanota Laisve pasielgė lietuviai,a? Ogi po poros metų tekini nubėgo balsuoti už komuniagas, t.y. už bedievius, už išdavikus, už vagis ir melagius. Nes ponai komunistai kumečiams pažadėjo pigesnio ėdalo. Ir vergaivietoj Dievo Dovanos pasirinko Barabą. Ar už tai nereika atsakyti? Ta kaina kurią dabar tenka mokėti už Viešpaties paniekinimą yra teisinga, nes- Nes lietuviai neatgailavo ir… Skaityti daugiau »

log

Mindaugo lietuviai sukūrė Lietuvos Valstybę.
Gedimino, Algirdo, Kęstučio, Vytauto ir Jogailos lietuviai tą Valstybę padarė didžiausia Europos galia.
Badanavičiaus lietuviai plikbajorių prauliavotą Lietuvą atkūrė nuo nulio ir lygioj vietoj per 20 m vėl pastatė Valstybę.
Garbė jiems.
O ką sukūrė, ką kuria šiandienos lietuviai?
Dabartiniai lietuviai sukūrė pelkę, dvokiančią kloaką.
O gal tokią apgailėtiną Lietuvos parodiją sukūrė ne lietuviai?
Gal marsiečiai ?
Per amžius TIKRI lietuviai priešinosi tiems kas kėsindavosi pavergti.
Ar šiais laikais yra besipriešinančių?
Nėra.
Tad, arba tikrų lietuvių nebėra, arba tie kas Lietuvoje gyvena jau seniai nebe lietuviai.
Tokia sveiko proto logika.

Dzeikas

Suneraminti turejo dalykai, kurie butu skandalas (iki valdzios atsistatydinimo) normalioj valstybej, taciau Lietuvoj tik ranka numojama – nieko tokio. Kiekvienas siu punktu skandalas ir reikalas must pavojaus varpais buvo, bet savo laiku liko be JOKIO atsako: 1) Prunskienes automobilio pasiskyrimas paciai sau suklastojus dokumentus 1991m 2) „Komitetu Tarybu valdziai atstatyti” nearestavimas ir teisinis nepersekiojimas 1991m. 3) Imoniu direktoriu isleidusiu isakymus draudzianciu darbuotuojams palikt imones teritorija iki tam tikros valandos teisinis nepersekiojimas (valstybes prievartos monopolio pazeidimas – sunkus nusikaltimas pries asmeni) 1993-94mm 4) Kusaites kaltinamos terorizmu atidavimas tardyti Rusijos pareigunams nestebint Lietuvos pareigunams(apklaust tik stebint Lietuvos pareiunams galejo) – konstituciniu Kusaites teisiu pazeidimas , nusikaltimas besiribojantis su valstybes isdavyste. 5) Kedzio skundu del dukros zaginimo netyrimas. Cia tik tie kurie zinomi,… Skaityti daugiau »

Teisingas

Straipsnis, logiškas aiškus, jei kur ir yra teisingumo protingumo kriterijai, tik jau ne mūsų vadinamoje teisėsaugoje, čia galioja pirmiausia telefoninė teisė, paskui švogėrinė piniginė, ir dar visokių iškreiptų teisių, todėl, ši teisėsauga niekada nebus tikrai teisinga.

"teisingam"

Ir vėl kartojasi lietuvio kuris „ne prie ko” poza:
„Kalta bloga valdžia”.
O iš kur atsirado ištvirkusi valdžia?
Kas ją ištvirkino valdžią Lietuvoje?
Udmurtai, zulusai, tuaregai?
Ne!
Lietuvoje blogiui vešėti leidžia brangūslietuvosžmonės, „didinga Tauta”-
niekada prieš blogį neprotestuojantys, blogiui nesipriešinantys lietuviai.
Padarai be savigarbos ir verti tik gyvulių egzistencijos.
Ką pasėjot, tą ir pjaunate ponai apkiautėliai.

Teisingam

Pastebėjimas teisingas, buvo dėl straipsnio, ,,teisingam” yra jau interpretacija kodėl taip yra, yra taip pat teisinga, tik tiek galima konstatuoti, kad tai problema amžina, ir jos įveikti nepavyks, nes niekada nebuvo nėra ir nebus išrinktos tautos, kuri galėtu tai pakeisti.

Negražu meluoti

Vienkiemyje gyvenančio žmogaus tikrai niekas nebaudžia už kaukės nenešiojimą. Nebent jis grįžo iš emigracijos ir turėjo izoliuotis, bet slampinėja po kaimą be kaukės, pasakodamas kaimynams, kaip jis gerai gyvena emigracijoje ir koks blogas gyvenimas Lietuvoje

Al.

Paprasčiausia, šį ir panašius tokius atvejus reikia apskųsti. Nukentėjusiai ir visoms įmanomoms žmogaus teisių gynimo organizacijoms. Tiesiog priešintis kenkėjams. Tą baudą Skvernelis gal tyčia sugalvojo? Gal tai Anūko gaujos užsakymas,kad numuštų Verygos reitingus ? Gal natūralus bukumas? Gal tiesiog milicininko instinktas? Kaip bebūtų, jei norim būti laisvi, turim gintis. Tas laisvės nevertas, kas negina jos.

stasys

Negražu meluoti 2020-05-2 19:08 > tokiam gražu . Miesto berniukui reikia karštos istorijos štai seka pasakas atlėpausiams .

Kis

kiek isnesa mano protas,tai eilinis lazdos perlenkimas,juk nereikia per gyvenima zengti nuo vieno krastutinumo iki kito,o aplamai pas mus pons Rusteika tai senai yra ir prasidejo ne nuo kaukiu,ne man cia moralizuoti.mes jau iprate,kad nebutina buti kaltu,kad tave apkaltintu?Ir tai jau tapo norma,kodel?Mes uzmirsome kas yra paprasciausiais sveikas protas ir zmogiskumas.Tai musu vaisingu Nepriklausomybes metu rezultatai,o mes apie kazkokias kaukes,argi maza luzeriu Lietuvoje,juk jie pagrinde jau nebe sovietu kepimo?

Cia

Kaip karšta bulvė skaitytojo burnoje tas Rusteika str.Zmogus varto ją bando susigaudyti ,vienok lieka tik aikčioti paskubomis ir didelis nenoras ją išspjauti ..

Dzeikas

Kisas kaip sakoma „nuo liezuvio nueme” – ta pati norejau pasakyti. Kaip pasake Kazys Binis „naujas grazus atzalynas uzaugo”.O autoriu tegul dziaugiasi,kad gumine lazda galvon negavo „vardan tos”. Nes policajai pasventinti tautiniu zenklu, o jis – niekingas zmogeliukstis, galimai Rusijos itakos agentas provokaves pareigunus.
Ir nereikia sakyti, kad tai sovietinis palikimas.Ne.Tai -„atzalynas”.

Pagarba

Dėkoju autoriui.

35
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top