Algimantas Rusteika. Laikas atšildyti užšalusias širdis

Na, ką, šiandien ir vėl galėsime nupirkti gėdos makaronų pakelį ir įmesti į gėdos dėžę prekybcentriuose. O valdiški ekonomistai galės toliau delfiuose loti, kad skurdo nėra ir jo rodikliai nieko neatspindi – niekada taip gerai Lietuva negyveno! Nes BVP tai auga ir auga!

Per 2019 metus Maisto bankas išdalino vargstantiems beveik 8 milijonus kilogramų maisto. Šiemet išdalins daugiau, nes BVP dar paaugo! Gerovės valstybėje viskas tai žmogaus gerovei, susimesim dar, jei gerovės valdžia nesugeba užtikrinti valgytojams galimybės pakankamai pavalgyti.

Tuo labiau, kad rinkimai ant nosies, o nuo penktadienio nakties draudžiama politinė reklama. Tai ponai kandidatai į valgytojų balsus šiandien kaip pasiutę fotografuosis, mesdami į gėdos dėžes gėdos konservus ar gėdos makaronus. O rytoj pilnas feisbukas bus jų nuotraukų – juk tai ne politinė reklama, o tik žmonės padarė gerą darbą ir kitus agituoja prisidėti! Pasigėrėkit, kokie mes dori ir gražūs!

Galiu paagituoti, kol dar galima – NEBALSUOKIT už tuos, kurių išsišiepusias nuo savo gerumo fizionomijas pamatysit feisbuke prie Maisto banko dėžių. Tikrai geri darbai daromi tyliai, nepasirodant ir nesididžiuojant. Nėra nieko šlykštesnio už fariziejų norą pasidemonstruoti dėl savo naudos.

O Prezidentui irgi egzaminas – kaip nenusiristi į pigų, grybauskaitišką pasipiarinimą ekranuose perkant gėdos makaronus bėdžiams, už kurių skurdą esi atsakingas? Ar nereklamuoti gerumo akcijos žmonėms, nors ji tikrai gera? Kaip valstybės galva pasirodys savo žmonėms, kaip jam protingos galvos patars? Žinau, ką parašau, paskaito vienas jo patarėjas – gal ir dabar perskaitys.

Nesifilmuočiau jokiuose prekybcentriuose su jokiais makaronais. Tiesiog šeimos aplinkoje su pirmąja ponia geriausiu TV laiku kreipčiausi į žmones. Ne iš lapelio ar suflerio ekrano – jei kalba būtų nesklandi ir nesulaižyta, ji būtų tikra. Ir pasakyčiau jausmingus žodžius kviesdamas visus kartu prisidėti prie gerumo akcijos.

Žemai nulenkčiau galvą ir atsiprašyčiau valstybės vardu tų, kuriems to gerumo reikia. Žmonės tikrai suprastų. Nes laikas atšildyti užšalusias širdis.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Algimantui

bravo…

stasys

.. kur tas Algimanras dingo ,kuris čia niekus seniau ‘supildavo’ ? Va tai buvo laikai geri ir neskaitęs str. gali rašyti kritikos pilna komentara ir bus į temą.O dabar imk kad ‘gudras’ ir prisikabink prie kokio žodžio ar minties .

Prašalietis

Belieka pratęsti Rusteikos pastebėjimą dėl „atėjusio laiko atšildyti širdis” ir „palinkėti tuo neapsiriboti”, nes jau seniai yra atėjęs laikas, nuleidus žilas ir plikas galvas, „atšildyti ne tik širdis, bet ir išsikrapštyti pseudonepriklausomybių ir pseudolaisvių nuvargintų ir apskretintų kojų pirštų nekirptas panages, išsiplauti dar tarybinių laikų skalbiamu muilu galvą taip, kad gorbačiovinių laikų KGB-sąjūdinės ir „tautiniškai” komunistinės utėlės negraužtų jau 30 metų graužiamų galvų, pasikeisti užsilikusius dar tarybinių laikų ar iš vakarų šalių atvežtus labdarinius 30 metų niekaip nepakeičiamus eurokolūkinius priskretusius trusikus ir t.t. Bet deja Lietuva ne Šveicarija, o ir laikas minėtiems „atšildymams ir pasikeitimams” baigėsi kai ištraukę kojas iš rytinės karvės šūdo su džiaugsmu visi buvome „tautinių vadų” įtaisyti į vakarietiškos karvės šūdą, vadinamą NATO ir eurosojūzu… Naujasis šeimininkas… Skaityti daugiau »

stasys

Kas už tai jog Prašalietį čia įdarbintume socialiniais pagrindais tuo kuris čia visus užeinančius patikrina pagal jo pačio sudarytą trūkumų sąrašą ? . pav. tvarkingai nukirptos panagės, išplautos galvos ūkiniu muilu, pantalonai kvepia sovietiniais milteliais .Žmogaus pragyvenimuose juk yra maža dalis Tiesos ? Lietuviai kai nori buna labai apsileidę,.. na kur tu matęs jog taip mindomas būtų karvašudis ? Balai nematė dar kojos būtų bąsos o čia su batais

tiek

esi prašalietis ,todėl nenuostabu,kad nieko nenutuoki apie Lietuvą , apie Lietuvos geopolitiką ,aplamai apie jos vietą tarp Rytų ir Vakarų. Trumpai : juk ir arkliui aišku,kad „sėdėti ant dviejų taburečių” – slidus ir pavojingas reikalas ,taip pat ir valstybės politikoj. Tuo pačiu primenu,kad tų prašalinių patarimų Lietuva turi be proto daug .Tiesiog per daug.

ah1

skurdo rodiklis emigracija

Kis

pradedu abejuoti,kad „Stasys”-dedule?Negi sis skelotanagis turi tiek energijos,negi tai surum-burum nuopelnai.
Naujiena vakar pamaciau netyciom per seimo kanala.Steponavicius susirinkes chebra ruosiasi auginti kaip supratau hunveibinus del Cmilytes ir Armonaites bachuriuku-steigs privacias mokyklas.Rasiau,kad sis Stiopa-nusikaltelis,jau senokai teige turintis ideju,ruosesi jas vykdyti.Jis net zino ,kad ji9 niekas nenubaus,nes bratva grizta i valdzia.Apie kokia cia nach siluma kalbame,ruoskites ir turekite dar mazuma kantrybes,nes po keliu metu jos nebeliks.

> 2020-10-24 13:22

O mes niekada ir neabejojome, kad „stasys”. ne „dėdulė”! Blogiausiu atveju – Sedbaras!? O kad tu, julius Milaitis, niekada, supranti, niekada neabejojome!

Prašalietis

tiek 2020-10-24 10:04
Tik skurde plūduriuojančio lansberginio durnių laivo, „nepriklausomoje” Lietuvoje galutinai pragėręs protą Gorbačiovinių laikų kolūkinis sąjūdinis arklys gali kažką sapalioti apie tokio pseudovalstybinbio darinio kaip Lietuva „geopolitiką” ir galimybę „pasėdėti ant vienos ar dviejų kėžių…”. Kaip rodo istorija, be trumpo tarpukario periodo”, šios teritorijos čiabuviai šimtus metų pasikeičiant yra Rytų ir Vakarų „civilizuojami „, jie temoka tarnauti užsienio šeimininkui ir stovėti su savo skylėtom tarbom ir lazdom prašydami, kad jiems šeimininkas ko nors duotų, juos gintų ir t.t. Štai ir visa „protingos savo galva gyvenančios” Lietuvos „politika ir geopolitika”….

marta

O galejo viskas buti kitaip. Lietuviai darbstus,islaike save, padejo savo vaikams, niekada neprase ismaldos – tu makaronu, viso gerio uztekdavo ir eksportui. Geda stoveti prie puodu ir dalinti, geda ir, nuleidus galva, atsiprasineti. Sirdeles irgi atsalo ir dar labiau atsals. Tavo problemos – tavo reikalas, giminiu nera, kaimynu nera, draugu nera, uzuojautos ieskok istaigose. Kiek besistengtumete jus, plunksnos broliai, nesusildysit atsalusiu sirdziu.

stasys

martai .. na nėra taip kaip rašote . Žmoniu širdžiu jautrumas kaip ir sąžinės negali pamesti . Žmonės tapo atsargus ir labiau įsižiurį kam ta dovana teigti . Jokia paslaptis kad pas mus irgi pilna politiku ir intrigantu kurie net ant keliu pasiruošę maldauti tos dovanos .. ir iš go pelnytis .Žiūriu piktai į ‘garliava’ ..

Labai dekui uz straipsni

Is tikruju dar yra geru zmoniu,kaimynu, kolegu,giminaiciu,kurie aukoja,padeda,uzjaucia, taciau jauciasi atvesimas tu akciju,zmones priprato prie ubagu,vargstanciusenu,vienisu,galetu padeti daugiau,kaip kitose salyse,kur padedami ne tik produktais,bet ,uo turi,laiku,paskirtu zmogu,dazniausiai svetima aplankyti,pakalbeti,susukuoti,pavalgdinti,paglostyti,patyleti kartu.Pas mus daugiausia rupinamasi savais vaikais ir tevais,kiti daznai lieka uzribyje,o atjauta,laikas padovanotas silpnesniam turetu puosti kiekviena musu,pagarba, turetu skiriama tokiems zmonems,
Zurnalistai nemazai prisidejok ad taip nebutu,rodo,pijarina popso atstovu vedybas,skyrybas,flirtus,kraustymsis,sukneles,rankinukus, katinukus,bet ne ju pagalba,nors zina,ad nemazai dainininku,menininku prisideda prie labdaros.Aciu jiems.
O del poltiku dalyvavimo produktu dovanojimo akcijose yra 2 puses,je sutelkia visuomenes demesi,skatina ir kitus dalyvauti,o is kitos puses tuo paciu ir pasirodyti nori, tai ne blogiausias reiskinys,galima patiems ktaip elgtis,ramiau.
Man lidniau,savisavivaldybes Lukiskiu pliazus ir kitokius beprasmius reginius uz visu pinigus daro,kiek maisto paketu butu….

štaziui

stasele, eik tu masturbuotis klaviatūra. Tavo vagina daugiau teisingų raidžių primaigys nei tavo pirštai, naudojami ne pagal paskirtį.

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top