Algimantas Rusteika. Laukimas

Protui pavojinga įsijungti teliką ar portalus, nors su humoro registru – sveika. Vyksta pamišimo, nupušimo, absoliučių nesąmonių, nusišnekėjimų lenktynės. Rekordai gerinami kasdien. Visi viską matot, pažvengiam, net nebekyla ranka, ką nors čia rašyt.

Tik jautresnės antenos pastebi vieną požeminį niuansą – įsijungė laikina pauzė. Toks laukimas, kai ir viršuje, ir apačioje renkamasi, kas bus naudingiau, kas bus nugalėtojas, prie kurio bus galima prisišliet. Normali prieškrizinė būsena, kada ateina nežinomi įvykiai, naujos jėgos ir nėra aiškumo, kaip su kuo mažesne pastanga išlikti komforto zonoje. Tipo, kaip pigiau nusipirkti ateitį.

Na, o valdžios kuluaruose pilnu tempu vyksta parengiamieji lemiamam šturmui prieš žmones darbai. Rengiami, derinami ir vizuojami įstatymų, kodeksų, poįstatyminių aktų, nutarimų ir instrukcijų, begalinių tvarkų projektai vienalytei partnerystei, transseksualumui įteisinti ir propaguoti nuo vaikų darželių, neapykantos kalbų, bausmių už „psichologinį smurtą“ ir kiti jų diktatūros įrankiai.

Niekas nesibaigė, žmonės. Viskas rengiama valandai x, kada vienu mygtuko paspaudimu, vienu balsavimu bus galima paleisti visą jau sumontuotą ir iki smulkmenų suderintą totalitarizmo mechanizmą. Neširskim, jie tiesiog dirba savo darbą ir taip pat laukia, kas bus.

Nes dabar pauzė – vieni rengiasi puolimui, kiti – gynybai, o dauguma laukia dangaus ženklų. Juk juntat tą laukimą, kaip baigsis, tą artėjančio apsisprendimo būtinybę, netikrumą dėl ateities ir dvejones, su kuo ir kur eiti? Ir to, kad viskas gali pasikeisti, ir nebūtinai jums naudingai, neišvengiamybę? Tą vaikišką norą kišti galvą į smėlį, nors supranti, kad nuo tikrovės nepasislėpsi?

Vargu ar yra pasaulyje, kas to nejunta. Vieni pyksta ir dėl to kaltina kitus, tarsi tie kiti sukūrė šį dešimtmečiais žengusį į šiandienos pasirinkimus pasaulį. Kiti džiaugiasi, nors džiaugtis nėra kuo. Treti tiesiog dirba ar gyvena šia dieną, kuri kiekviena yra mums dovanota.

Mums lengva, nes kalbam tiesą ir nereikia nei meluoti, nei galvoti, ką vakar pasakei. Mums lengva, nes girdim vienas kitą ir suprantam, kas prasideda. Nes žinom, kad bus sunku ir daugelis neatlaikys, pasitrauks, atsižadės. Tačiau ateina tikrasis gyvenimas, kurį atsiminsim, ir pasaulis, kurį paliksim savo vaikams.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Išduota

krikščionybė.

...

Čia ne laukimas, o mojavimas nuvažiuojančiam traukiniui.

Rusteika

„vieni rengiasi puolimui, kiti – gynybai“.
Čia kas ką puola, ir kurie nuo kurių ginasi?!!

Simptomatiška,

kad Vilniaus administracinis teismas nusprendė Maršo rengėjų skundą dėl Šimašiaus savivaliavimo nagrinėti ne prieš numatytą Maršo datą, o po paties Maršo. Suprasti paprasta: jeigu ir šis Maršas pavyks, bus toks pat gausus ir dargi gerokai radikalesnis, tai piliečių skundas bus pripažintas teisėtu ir jokių baudžiamųjų sankcijų nebus. Bet jei,Dieve neduok, žmonės pasiduos gąsdinimams, propagandai ir nesusirinks minių minios, tada reakcingos jėgos padarys viską visuomenės maištingoms nuotaikoms užgniaužti. Apie tai,kad jie eis į kompromisus, tarsis su piliečiais, nėra ko nė svajoti. Antras Maršas bus išbandymas, ar bus trečias, kuris pilnai gali būti paskutinis…

Šiandien

LRytas įdėjo apklausą,ar tikit Puidoku.Matyt kgbistams neramu,ar jų operacija pavyko.Visai Putino metodai.Reiktų žinoti ,kad Putinas didesnis žvėris ir mažesnius žvėris praryja.Todėl prarasti tautos pasitikėjimą valdžiai labai pavojinga,kai ir Bidenas Rytų Europos išsižada.

bijūnėlis

Kažkada vienas rusų dainininkas dainavo:šiandien pati geriausia diena,te plazda vėliavos virš pulkų.Šiandiena pati geriausia diena-šiandiena mūšis su durniais.Kas šiuo metu vyksta Lietuvoje nebuvo galima net įsivaizduoti.Petkevičius teisingai pastebėjo- durnių laivas.Koks sveiko proto žmogus gali pritarti Seime svarstomiems klausimams- narkotikų legalizavimui,gėjų ir lesbiečių vedyboms,vaikų seksualiniam auklėjimui- tvirkinimui ir panašiems klausimams.Vykstantys procesai rodo,kad visos kalbos apie demokratiją,pilietinę visuomenę,lygiateisiškumą yra blefas.Šiuo metu valdo kapitalas-pinigai.Gerai ,kad dalis Tautos dar neprarado sąžinės,doros ir laisvės siekio.

Taip, labai baisu.

O kad nebūtų taip baisu, laukdami ir turėdami laiko, prašykime Dievą pagalbos, kad padėtų atsilaikyti, kad išgelbėtų nuo piktojo.

Žodžio laisvė...

Tauta laukti negali.Teismas turi surasti teisėją,kuris sprendimą priims savalaikį,kitaip traktuosiu kaip sabotažą.O už sabotažą turi būti griežtai baudžiama net ir teisminė struktūra.Visi turi įsisąmoninti,kad valstybę valdo Tauta – Suverenas.Rinkti ir paskirti valstybės tarnai privalo tarnauti Suverenui.Taškas.

Kiekviena nauja karta

privalo kovoti už savo laisvę, guldyt galvas, jei reikia, antraip jos netenka.
Puikiai žinome ar bent nujaučiame, kad ši pareiga neturi išimčių.
Ir šventieji klysdavo, bet Viešpats atleisdavo jų klaidas dėl jų uolumo,
dėl jų intencijų ir tikslų gerunumo, kilnumo.
Su žmogaus prigimtimi ir Dievo įsakymais nesuderinamų iškrypėliškų lytinių santykių, šeimų draskymo atimant iš jų vaikus ar narkotikų laipsniškas įteisinimas yra absoliutus blogis, su kuriuo neįmanoma susigyventi jokiam savigarbos nepraradusiam asmeniui ir tautai.
Absoliutaus blogio atvejais jokie kompromisai, net formaliai, negalimi
– tik ir tik šaltas protas ir iki galo kovojanti karšta širdis.

>   Žodžio laisvė...      12:55

Puiku!!!
Tik va kaip tas SUVERENAS pasielgs ANTRADIENĮ…?

Man labai patiko šeimų maršo mitingas

Susirinko nuostabios šeimos pareikšti savo nuomonės. Ateisim kiek reikės!!!

Pagal konstituciją taikiam mitingui

NEREIKIA jokio simasiaus leidimo, būtinai ateisim:)

Giedrius

Tyla prieš audrą… jeigu tai galima pavadinti tyla… Įdomūs ir labai prasmingi įvykiai laukia.

Aldona

Kaip sakė toks ryšiais su kubiečių-lotynų mafija besigiriantis politikas Žygimantas: „Šie metai – Baltarusijos metai.” O kodėl? Paaiškinkite vienišai mamai, auginančiai du mažus vaikus, laukiančiai socialinio būsto, neturinčiai pinigų geriems vaikų batams, jau nekalbant apie kokybiškas vaikų atostogas, kodėl dabar svarbiausia – Baltarusija. Kad reikia gelbėti jos liaudį, juos priimti, popinti ir liūliuoti. Lietuviai geri ir užjaučiantys žmonės, jie tikrai nori ištiesti pagalbos ranką diktatoriaus persekiojamiems kaimynams. Bet kiekvienas žino, kad padėti kitam gali tada, kai esi pajėgus tą padaryti. Vadinkite tai egoizmu, bet pirmiausia – Lietuvos valdžia turi užtikrinti Lietuvos piliečių gerovę. O tada tegul gelbsti nors ir Antarktidą.

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top