Algimantas Rusteika. Metodiniai patarimai. Subalansuota LRT indrėms ritutėms, bet tinka ir … žmonoms

1. Negirdėkite nieko, ką jis sako. Nepastebėkite priešo argumentų.

2. Savo argumentus ir požiūrį kartokite iki begalybės, įvilkdamos vis į kitokį tekstą ir kontekstą.

3. Kai jūsų išradingumas išseks, pateikinėkite įtariamajam nesibaigiančius retorinius klausimus, o gavusi į juos protingus atsakymus, nesupraskite ir su idioto šypsena užduokite dar kvailesnius.

4. Į priešo lūpas įdėkite suvulgarintą, primityvų minčių variantą, tai, ko jis niekada neturėjo mintyse ir nesakė, tačiau šiek tiek panašu pagal leksiką. Tą butaforinę, savo pačios sukurtą nesąmonę negailestingai sukritikuokite ir išjuokite.

5. Raskite kokio nors Hitlerio ar Landsbergio, Lenino ar Gražulio pasakymų, kur keletas žodžių yra panašūs, ištraukite frazę iš konteksto ir apkaltinkite tardomąjį esant jų gerbėju. Į jokius atsikirtimus neatsakinėkite ir skubiai nukreipkite kalbą – darbas jau padarytas.

6. Į protingą prašymą argumentuoti atsakykite kuo kvailesniu klausimu, į kurį apskritai neįmanoma argumentuotai atsakyti.

7. Pateikite begales nuorodų į kokius nors tikrus ar pramanytus įvykius arba ilgus ilgus straipsnius šia tema, kurie priešui mažai žinomi. Pauze pabrėžę jo neišmanymą, pasakykite kokią nors nesąmonę ir su šypsena klauskite: o ką apie tai galvojate?

8. Iš anksto parenkite keletą provokacinių, geriausiai asmeninių, kaltinančių klausimų. Sunkiais momentais, kai priešininkas ima truputį atsigauti, juos netikėtai užduokite – tegu teisinasi.

9. Nė vieno rišlaus, išbaigto pasiteisinimo ir pasisakymo priešui! Viską nutraukite vidury sakinio ir po trumpos, ironiškos replikos imkite kalbėti apie kitką. Smūgiai turi būti netikėti ir temos staiga kaitaliojamos.

10. Jei pajutote sutrikimą priešo stovykloje, jei pametė mintį ar jam sunku atsakyti – su pitbulio atkaklumu įsikirskite ir nepaleiskite, įsiveržkite ir siaubkite užimtą teritoriją – tai jūsų žvaigždžių valanda.

11. Neužmirškite prieskonių – nuolat, be priežasties, netikėtose vietose darželietės tonu pateikiamų klausimėlių ir bereikšmių įterpinių. „Jūs tikrai taip manote?“ – „Bet daugelis taip nepasakytų“ – „Apklausos rodo ką kitą“ – „Beje, panašiai sako ir Kremliaus propaganda: cha cha cha cha!“ – „Aišku, galima galvoti ir šitaip“ – ir t.t.

12. Patartina keisti registrus nuo žaismingumo iki staigios psichinės atakos, kategoriškai reikalaujant atsakymo vienu sakiniu apie tai, kaip išspręsti neišsprendžiamą problemą, kurios sprendinių niekas neturi ir apie kurią jūs neturite žalio supratimo.

13. Tardymo metu rekomenduojama nepaliaujamai, ironiškai šypsotis, vartyti akis, dažnai sarkastiškai kvatotis. Giluminis veido kodas – panieka.

14. Kai priešas išseks, nutils ir tapsite nugalėtoja – paskatinkite motiniška šypsena ir šiltai atsisveikinkite. O jeigu nenutyla, įsižeiskite ilgam, baikite pokalbį su dalykiška neapykanta, tonacija – ugnis ir ledas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
monikutė

Straipsnį apsvarstėme elertė apkasų Gynybos posėdyje.
Nutarta:
Aftariaus nuotraukas an/fas išdalinti apsaugai.
Jeigu tas Rusteika bandytų vis tik prasmukti vidun – šaudyti „na paraženije”.
Muiliūtei ir Makaronytei nurodyta parengti specialų keršto planą:
patrupinus bulkos, įsileisti vidun Radžvilą su visom zylėm ir tiesioginiame eteryje užkapoti negyvai.
Kai Rusteika liks vienas, tada paskelbsime jį perversmininku, šachidu ir kremliaus agentu.
Šokolado ir švendrių, kaip visada, parūpins FėeSDė.
Darom.

Iš Lenkijos

Gerb.Algimantai,esate puikus tautietis,-ačiū Jums.Liūdna,kad LRT vis labiau klimsta į dvasinio ubagyno pelkę.Tad,kas ir kada tą pelkę išdžiovins ir sukultūrins politiniu ir vertybiniu atžvilgiu.

stasys

– Na va pagaliau A.Rusteika perprato moteriško pasaulio subtilybes ir jau gali didžiuodamasis stotį į vyrišką ..Aišku tas praregėjimo laikotarpis jam kiek užtruko , bet nėra nieko to blogo kas galiausiai neapsivertus kampu ir neišeitu į gerą ..Jei norėsite tęsti studijas toliau siūlysiu primigtinai aplankyti pirma pasitaikiusį alaus barą ..O jei rimtai kvaila tokius priekaištus žerti laidos vedėjams pritaikant savo asmeninius įsivaizdavimus kaip jos turėtu būti vedamos .Siūlymas ir čia galimas, nemaišykime diskusijose alaus baro lankytoju su emancipuotomis moteriškėmis, žiūrėk tu konfliktu bei erzelio bus mažiau .

stasys
Birute

Talentingos izvalgos…aciu gerb.Autoriui.Kaip pirstu i dangu,o juk tai tikra tiesa apie tas ale zurnalistes….

Babunė

Pritariu čia dažnai šmėžuojančiai poniai Stanislavai. Žynote, ponička, man irgi ne visi Algimanto apmąstymai patinka, ypač, kada į tą sąrašą ne visas eLeRTė paprastutės gudruolytės įrašomos. Aš einu su šūkiu: – visos Lietuvos paprastutės, vienykitės. Stasele, ar man pritari?

Dzeikas

Rusteika pateike valdzios media „metodicke”, nuostatas kuriomis vadovaujantis dusinami oponentai, ju poziuris tiksliau ten kur tenka vesti debatus su jais. Klausimas, kodel TENKA debatuoti su jais? Ar ne paprasciausiau atvaziavai nakti su „voronoku” isvilkai uz plauku, snukin, snukin pora kart ir nuvezes i Gaidjurgiu dvara(ar panasu 90-uju banditu „taska”) kojas i dubeni su betonu, susiklijavo – tada i kudra.Na atidirbta technologija gi… Na va, ateis laikas, paleisime „patriotus” nuo grandines – galesma ir taip. O kol esame ES tenka vaidinti sita spektakli. I kudra su ibetonuota koja kibire Briuselis nesupras. Na o pati „metodo” panaudojima fakta durnus tik gincytu. Jusu linksniuojamas komentatorius puikiai ivaldes si ginco buda tiesos.lt puslapyje. Beje pagal jo naudojimo buda galima speti kas yra is tautisko… Skaityti daugiau »

ah1

Debildėžė debilams debilinti

stasys

Povilui P.Gaideliui .. norite pasakyti kad jais remiantis ir žmoną sau rinktumėtės ? tada prisėskite šalia mūsų , su autoriumi, ..rasime ir Jums sklidiną alaus bokalą ..su patarimais :))

grumstas

šia darbo metodika -instrukcija vadovaujasi toks mindaugas aušra iš tos pačios lrt komandos. Jis , matomai , palaikomas jėgų pakeisti sėkmingai dirbusį žinomą jakylaitį, kuris laikinai , iki geresnių laikų , perkeltas „darbuotis” , berods į leitrydčio Tv -iki geresnių laikų, iki valandos X, kai bus primirštos daugiau mažau senos afioros.
Mums kol kas belieka vadovautis devizu; tauta neturi pamiršti savo „didvyrių” : niekas nepamiršta -niekas nepamirštas. (rusai turi taiklesnį sovietmetinį šūkį; ničto nezabyto, nikto niezabyt”.) Lozungas galėtų būti dedikuojamas sorošinės ideologijos kariaunos lyderiams.

stasys

po pirmo alaus bokalo apeito rato prie stalo prisėdo „grumstas” su savo tekstu .. bijau mes tiek alaus neturėsime , o žirniu troškinys tokiems netinka ..

Dar yra

spoksančių į televizorių???

Niekam ne paslaptis,

kad 90 procentų mūsų pasaulio informacijos yra melas. Negi tiek daug atliekamo laiko turite, kad nepasivarginate atsirinkti informacijos šaltinių, kuriuose melo bent jau mažiau? Televizorių išmečiau prieš 8 metus, o dabar beveik nesinaudoju ir radiju, išskyrus retkarčiais Klasiką. Nepraradau nieko, o atradau daug įdomaus. Negi šiais IT laikais televizorius – pats pažangiausias ir pats patogiausias naujienų gavimo būdas? Tai ATSILIKIMAS NUO GYVENIMO!

ah1

a tai šito moko žurnalistus?

kaip kovoti su gimdų turėtojomis

komplimentais.
jei pajutote agresiją, blogą valią ar energijos vampyrizmą iš gimdų turėtojų pusės – reikia kuo greičiau sakyti joms komplimentą:
– ponia – o kokios gražios jūsų akys
– panele – koks žavus jūsų veidelis ir daili figūra ir t.t.

Raigerdas

Komentatorius ah1 2019-12-1 15:32 klausia: „a tai šito moko žurnalistus?”. Juos ne tik moko, bet iš jų reikalauja. Kadangi Murdochas užsidirbo iš „geltonosios spaudos” milijardus, tai dabar visame pasaulyje jis yra kaip „etalonas” redaktoriams. Kokia yra idėja šitokio žurnalistų darbo? Idėja yra tokia, kad sukelti kuo daugiau įtampos visuomenėje, nes, neva, VISUOMENĖ NESIVYSTO TIK TODĖL, JEIGU JOS APLINKOJE TRŪKSTA „IŠŠŪKIŲ”. Todėl, kad jų netrūktų reikia atrasti profesionalių pavojingos aplinkos kūrėjų, kurie neriasi iš kailio, kad sukurti visuomenėje daug pavojingesnės aplinkos įvaizdį, negu yra iš tikrųjų. Ir jeigu žurnalistas nori tapti „labai reikšmingas” ir „svarbus”, tai jis būtinai kels pavojaus signalus ten, kur to pavojaus tiek nėra. Čia ir yra ta problema, kurioje atsiduria visuomenė, nes „susireikšminę žurnalistai” kelią chaosą visuomenėje… Skaityti daugiau »

TOLERASTŲ ARGUMENTACIJOS VADOVĖLIS

Naudok šią patikrintą taktiką,kai diskutuoji su išsilavinusiais oponentais.

1.Visiškai ignoruok faktus, kurie paneigia tavo poziciją.
Jei tai nepadeda:

2.Sakyk oponentui: „tau trūksta tolerancijos,turbūt esi homofobas”.
Jei ir tai nepadeda:

3.Išvadink oponentą rasistu, naciu ir dėk į krūmus.

Pastaba: jei ir tai nepadeda-rašyk skundą prokuratūrai pagal BK 170-tą straipsnį.

Dzeikas

Argumentacijos vadoveliui: Lietuvoje nera idejiniu „tolerastu”, kaip nebuvo idejiniu komunistu LTSR.Isskyrus isimti patvirtinancia taisykle – Burokeviciu. Pagarba jam. Yra dirbantys „tolerastams” konjunkturiniais sumetimais. Jeigu bus varcia ir plokstele teks keisti i kokia nors „patriotiska” melodija – jie bus „patriotais”. Metodai visu 3 isvardintu grupiu bus vienodi, kaip tamsta isvardyjai. Na su laiko pataisa – smegenu dulkinimo mokslas, psichologija , vietoje irgi nestovi. Lietuvoje gali buti tik 3 isgyvenimo strategijos: 1. Prostituoti jeigu esi gudrus.Beje cia sekme garantuoja greita orientacija ir vejo krypties nustatymas(is kur pucia). 2. Pasyviai pritart, t.y. paciam iniciatyvos nerodyti, tik jeigu privers , mazdaug arba giedi mums reikalinga nata , arba „psolvon!”(nuo kormuskes ir tada tavo gyvenymas bus „sunkus, bet neilgas”(Batjkos leksikonas)). 3. Emigruoti, jeigu esi pakankamai… Skaityti daugiau »

Pensininke

Jau atejo tokie laikai, kad televizijos visi kanalai, uzsiimantys tuscios banalybes skleidimu, po simtais kartu rodomas tariamas „reklamas” Kas atsitiko su LIETUVOS TELEVIZIJA, KA APIE TAI KALBA JOS VALDYBA, AR JOJE YRA nors KELI ADEKVATUS NARIAI?
O kai pradeda kalbeti nuo mano vaikystes metu matytos personos: miliutes, punprickaites, tapinienes darosi liudna, kad sios damos rodomos kaip nepakeiciamos is komunistines sitemos. P. Cvirkos skulptura nori griauti, o to laikmecio dirbanciu TV eteryje nekeicia. Paradoksas.

žiūrintiems telikus

Lietuvos televizijų ir radijų (bet kokių) ĮPRASTINĖ PROGRAMA 6:00 – Sveiki, jeigu dar gyvi. 7:00 – Labas rytas, Lietuva. Rusai puola! 8:00 – Svarbus pranešimas. Suįžūlėjusi Rusija atsakė į mūsų demokratiškas sankcijas – sūrio nebeperka. 9:00 – Ramanausko-Užkalnio žinios. 18+ 10:00 – Rytų Europos pornostudijų centro įžvalgos „Anal‘itika“. 11:00 – Labai nuobodi laikraščių apžvalga „Putinas kaltas dėl visko pasaulyje“. 12:00 – Himnas, snargliai,ašaros, miško broliai vis dar bunkeryje – duokite pinigų. 13:00 – Karinė programa. Lietuvos kreiseris „Aukštaitis“ pervadintas į „Š…“ (kad nenuskęstų). 14:00 – Tapino laida – pinigų nėra, bet jeigu atimti iš visų Lietuvos ubagų terbas, keli liberalai galėtų pasistatyti po pilį. 15:00 – Vaikams. Kasparas apie dėdulę Vytuką, žiaurius sovietus ir nepriklausomybę. 16:00 – Laida „Sveikata” .… Skaityti daugiau »

"Žiūrinčiam teliką"

Išjunk tu pagaliau ruskių televiziją ir pradėk naudotis vieniša smegenų ląstele. „Pervyj Baltijskij kanal” su kitais ruskių pamazginiais kanalais tau galutinai tuščią kaukuolę mėšlu užtvindė.

stasys

2019-12-3 8:27 .šis rinktinis broileris tik prašo patinkančiu sau programų o Jus jam kaip ir draudžiate . Dėl skonio reikėtu vengti ginčytis ..

taigi

Senai nebeziuriu LRT senmergiu ir Jakelaicio vedamu laidu,nes tai zema ir neidomu.
Geriau paskaitau tiesos.lt ir klausau puko radijo,tai nors tiesos isgirstu.
tai siulau ir kitiems nebeziureti sistemos uzpirkzu laidu.
senmerges nelabai suvokia ka joms sako ir aplamai jos yra keisto Budo.

Raigerdas>žiūrintiems teliką

Štai įdomus faktas: kremlinis trolis (žiūrintiems telikus 2019-12-2 21:21) ilgai laukė savo valandos ir štai ji išmušė-reikia pradėti aktyvią kremliaus propagandą, nes lietuviai jau ryjasi tarpusavyje, todėl pats laikas papilti benzino į tą įsiliepsnojusį laužą. Aha, lietuviai nepatenkinti LRT, tai davai papilam čia benzino:”6:00 – Sveiki, jeigu dar gyvi. 7:00 – Labas rytas, Lietuva. Rusai puola!”. O kadangi 1939 metais lietuvius pasisekė įtraukti į Raudonosios Imperijos sudėtį, tai reikia daryti tą patį, kas buvo daroma 1939 metais: sukiršinti tarpusavyje lietuvius, pažadėti tiems nepatenkintiems revoliucionieriams ir tėvynės išdavikams valdžią ir aukso kalnus, užmauti ant kaklo draugystės vainiką nes jie dar nežino, kad vėliau jiems bus uždėtas ir apynasris, ir pirmyn. Ir štai, kremlinis trolis sulaukia net 12 jį palaikančių asmenų. Aišku,… Skaityti daugiau »

Kis

Rusijos ir musu TV,tai du broliai dvyniai ,turiu pagrindo itarti,kad juos valdo mums priesiskos valstybes uzslaptinti darbuotojai su kodinemis raidelemis KGB,o visa si mesla koordinuoja rezidentas saukiantis be paliovos -„rusai puola”Tad mums lieka tik apgailestauti,nes mes tik renkame,o tvarkosi jie patys savo nuoziura.

25
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top