Algimantas Rusteika. Modernus fašizmas iš arti – tą reikia pajausti

Viena, kai klausai barzdotų kukuraičių apie pagalbas šeimai ar susiraukusių miliūčių apie vaiko teises, atvejo vadybą, gerovės komisijas ir modernios tėvytės kursus.

Ir kita, kai matai paprastą, modernų fašizmą kasdienybėje, gyvai, pro savo langą.

Aplink važiuoja mašinos, kaimynė štai pafilmuoja – galės draugėms parodyt.

Diena kaip ir visos. Ką tik vaikui atėmė jo gyvenimą – išvežė į geresnį pasaulį.

Tą reikia pajausti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
61 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
zita.

autoriau,kodėl neidėjot filmuko iš garliavos?juk artėja 17 ta.

Kokie komentarai?

!!!!!!!????????Akys užkliuvo už siūlymo remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi…Katalikai…?jie greičiau kovos su Romuviais,nei stos skersai kelio sistemai.O juk mūsų senasis Baltų tikėjimas ir yra tas išsigelbėjimas likti ŽMOGUMI.

Al.

Niekšiška. Jei kada nors turėsim žmonišką valdžią, kukuraičių gauja turės atsakyti už nusikaltimus žmoniškumui.

TO "Kokie komentarai?"

kokius čia blūdus rašinėji? nors ko norėti – kaip tikras romuvis, pasikakini viena eilute iš ilgo pasakojimo ir manai, kad jau žinai, kas yra „mūsų senasis Baltų tikėjimas”??? Beje, jei jis išties BENT tamstai padėtų „likti ŽMOGUMI”, tai tokių blūdų čia, portale, kuris veikia iš įsitikinimų, nerašinėtum ir nesikompromituotum dėl visokių krivių ir krivaičių, bandančių priversti valstybę, kad ši imtų ir atsidėkotų valstybinėmis pensijomis už tai, kuo jie tiki, kad tiki. todėl jukš iš portalo – eik į savo dotacijų alkanus alkus. – – – Beje, gerbiama redakcija, vasaros pabaigoje jūs paprastai paskelbdavote žinutę, kad štai baigiate kažkelintus metus ir pradedate kitus. Man toji žinutė kažkodėl skambėdavo kaip pažadas, kad toji jūsų dovana mums vis dar tęsis… Šiemet tokios žinutės… Skaityti daugiau »

zitai

Visi matė kas norėjo ir kas tuo domėjosi. Nereikia taip…

>TO'Kokie komentarai"

Romuviai atsiribojo nuo ginčųO komentaruose.Rašo širdimi jaučiantis protėvių pasaulėjautą.Nebūtina tapti Romuviu,kad jaustum vienybę ir gilų dėkingumą tave supančiam pasauliui.Darna,harmonija,kuriuos puoselėjo mūsų tėvai,seneliai ir proseneliai tokių vaikų teisių nesukurtų-paprasčiausiai nebūtų niekšų arba jie būtų užribyje.O žmonės perskaitę tamstos komentarą padarys išvadas kas yra kas.Mieli lietuviai,domėkitės senaja protėvių kultūra ir pasaulėjauta,joje slypi tiesos ir tyrumo sėklos.

Ehrmantraut

žiūrau tą klipuką ir nevalia peršasi toks stalino laikų posakis „trečdalis sėdėjo, trečdalis saugojo, trečdalis ant čemodanų laukė kol pasodins” . ar tie apstoję mamą su vaiku įsitikinę, kad kolegos opričnikai rytoj neateis pas juos?

pakartoju komentaruose perskaitytus žodžius:

„Nėra tokio daikto kaip kūdikis,yra tik kūdikis ir motina”(D.W.Winnicott)

Jota

Baisus yra tas vaiko išplėšimas, motinos skausmas, bet šlykšti ir romuvių propaganda komentaruose. Tiek pagonys, tiek šitie policininkai, tiek tikėjimą praradę krikščionys – vieno lizdo paikščiai. Tokius nusikaltimus prieš žmogiškumą daro ir prigimtinę moralę praradę žmonės, ir nukrikščionėję tipai.

Vieniems gerbti tautiškumą

jau nacionalizmas,kitiems prisiminti ir puoselėti prigimtinę gamtiškąją protėvių pasaulėjautą-jau šlykšti propaganda.Ir nepainiokit visur Romuvių ir jūsų įsitikinimuose sukurptų pagonių,nes eiliniai piliečiai jau BUNDA.

Žodžio laisvė...

Pasaulis išsigimė.Kam pačiai gimdyti,jei galima pasiimti jau kažkieno pagimdytą.
Stovėdami Baltijos kelyje net negalėjome ir pagalvoti,kad sulauksime tokių laikų,
kai iš MOTINOS jėga bus atimamas jos brangiausias turtas – jos VAIKAS.Tik mamos gimdžiusios vaikus gali tą siaubą suprasti pilnai.Ir jokios pasaulio žmogaus tesių
organizacijos nesidomi ir bažnyčių kunigija apsimeta,kad pasaulyje nevyksta siaubingi
kriminaliniai šitie veiksmai.Ar tose valstybės nėra valdžios,kad nesiima jokių pre-
vencijos veiksmų.O ar pas mus kitaip?O Kručinskų iš Kauno šeimos atvejis???Tai įvairių kukuraičių nusikaltimus toleruojantys atvejai.
Jie nebijo Dievo ir visuomenės bausmės.O juk galima apginti šitą mamą.Visuomenė yra
ne visuomenė,o individai,kurie tik pasyviai stebi ir džiaugiasi ,kad vaikgrobiai
neįsiveržė į jų namus.Ar gali garantuoti,kad rytoj vaikgrobiai neįsilauž į tavo namus.Vaikas – brangi prekė ! ! !

Jota

Žiūrėkite, kokioj situacijoj propaguojate savo pagonybę! Jūs pasinaudojate skaudžiausios nelaimės akimirka. Man būtent tai ir sukėlė pasibjaurėjimą. Lyg nežinotume, kad pagonys savo sugedusia prigimtimi yra tokie pat žiaurūs kaip ir visi kiti?

Apsaugok Dieve,nuo tokių Jotų

Paklausykim dainos-„Bunda jau Baltija,bunda jau Baltija…”Žemė-Žemyna vėl gido LIETUVĮ,šventoj trejybėje tėvo-motinos ir kūdikio jėga išsprogsta žiedų gausa laukuos ir medžiuos ir širdy.Močiutės sakmėse,senelio rimtyje saugi tebūna mūs šeima.
Spontaniškai su meile LIETUVĖ

Jota

Į kokį dievą kreipiesi? Į Perkūną? Žemyną? Nepadės ;).

Kai kam

šiuose komentaruose labai tinka posakis:”kuo patys kvepia,tuo kitus tepa”

Tik vienas žodis:

siaubas….

Vienykimės

ŽEMĖ-ŽEMYNA
Vėl gimdo LIETUVĮ
Šventoj trejybėje
Tėvo-motinos ir kūdikio JĖGA
Išsprogsta žiedų gausa
Laukuos ir medžiuos ir ŠIRDY.
Močiutės sakmėse,
Senelio rimtyje
SAUGI tebūna mūs ŠEIMA.

stasys

– kaip visada erzelys lūpose . Jei autorius turėtu proto ‘truputi’ nesiūlytu žiūrėti video be jokiu komentaru . Deja deja .. pasirodo dėl to kalti ir ‘barzdoti kukuraičiai’ ( vatniko akys visada plačiai atvertos ) .

štaziui

– rišliau mintį išreikšk. Tu čia ką tik kurkuraičiui viešai minetą atlikai?

stasys

2019-09-15 17:12 .. vitamino C išrašiau smegenu darbui pastiprinti Tiesas skaitantiems.

štaziui

manęs nedomina, ar kokiam „žmogaus teisių”, ar kokioje „mažumų gynimo”, o tiksliau, lėšų išvogimo kontorėlėje dirbi už trisdešimt norveginių. Stebėdamas vaizdo įrašą, suprantu, kodėl ir už kiek mūsų „žiniasklaida” tyli. Už tuos pačius trisdešimt norveginių. Viskas labai akivaizdu. Tokių menkystų, atidirbinėjančių už trisdešimt norveginių, nei nuomonė, nei pirdalai „komentarų” pavidalu yra visiškai neįdomūs. Kaip ir klausimas, iš kur tokie niekšai atsiranda. Šiandien už trisdešimt norveginių viešai minetą darai, rytoj už trisdešimt rublių tą patį seniems/naujiems šeimininkams daryti.

Man štai kas neaišku – kodėl kaimynai bailiai filmuoja ir neina vaiko ginti? Nes rytoj pas pačius ateis. Ką, NKVD teroras nieko neišmokė? Išgaudys po vieną, o šiaip būriu lengviau apsiginti.

dar tikintiems "holokausto" kliedesiais   .

Visa oficiali žmonijos “istorija”-atviras žydaujos melas:

sunaikinta-tiesa.jimdo.com/blog

.

stasys

štaziui 2019-09-15 18:45 > kaip gi nepadeda ‘vatinuk’ ? žiūrėk atidžiai ir viska rasi , jei tik nevarvinti ‘garliavine’ seile lupomis pirmas klausimas kaip tik toks ir turėtu būti koki uždavei o toliau jau Tiesos paieškos, sunkios kai kada nepakeliamos bet niekas juk ir nežadėjo kad Tiesos paieškos gali būti lengvos ir paprastai sukramtomos .

sąsiui

Garliaviniai – „vatinukai”, bet „zombojaščykas” kažkodėl giria aršų antivioletinį Šimošių. 🙂

Marginalas Rusteikai dėl Orwello

Fašizmas, žinoma, skambus žodis, dirgina dar sovietines asociacijas. Pačiam išėjus į veiklas geriau būtų vartoti ne skambius, bet adekvačius terminus, nes tikrovė darosi ne fašistinė (fašizmo gimtinėje Italijoje valstybė neatiminėjo tėvų iš vaikų, o pas Musolinį apsilankęs Mahatma Gandis buvo sužavėtas italų tautine politika), bet elementariai vergvaldine. Pakanka, kad tėvų „teisės ir pareigos” jau suformalintos su visomis „sankcijomis”. Tai reiškia, kad vaikais rūpinasi valstybė, kuri perleidžia globą vadinamiems tėvams, nes pati dar nesukūrusi atitinkamų auginimo įstaigų. Kadangi ši globa bet kada gali būti panaikinta „pagal /… rusiškai/ „teisės aktus”, ji iš esmės yra laikina, kitaip tariant, vaikai priklauso valstybei, bet ne tėvams. Čia pat skaitykit R. Visocnik publikaciją, kaip reikia forminti vaikų vasarojimą pas senelius ir kokios turės būti tėvų… Skaityti daugiau »

>Marginalui

Teisingi pastebėjimai, fašizmas čia visai ne prie ko, grįžtama prie materialinės vergovės, materialinė vergovė yra žiauri, gimsta netiesa, ir išnaudojimas.

stasys

sąsiui 2019-09-15 22:19 > Nežinau ar giria ? nemačiau , bet va kam autoriui zombiu su plačiai atmerktomis akimis armija ir toliau lieka neaišku ? . Bet kokią problemą galima už-zombinti paveiksliuku pagalba ..ir tai daug blogiau nei ta propaganda kuria kartais sušeria vietinė žiniasklaida .. 🙁

grumstas

Marginalas Rusteikai dėl Orwello 2019-09-16 6:05 Sveiki gyvi. dalinai sutikdamas su tuo ką parašėte, norėčiau priminti tą faktą, kad valstybių , ypač mažų , vyriausybės yea bejėgės prieš didesniujų , galingų valstybių ir jose veikiančių galingų , turtingų korporacijų, bankų vykdomą mažujų valstybių nukariavimo politiką. Šios jėgos veikia per per piniginę sistemą,- bankus diktuodamos savo valią, papirkinėja silpnų valstybių politikus, kurie po to tarnauja jiems ir dažnai tauta nesupranta , kodėl vykdoma pseudovalstybėje politika nenaudinga tos valstybės piliečiams. Moderni okupacija vykdoma nr ginklų paglba , o pinigų, bankų pagalba. tai akivaizdu Afrikoje, kur turtingiausios iškasenomis valstybės yra biedniausios , o jų „prezidentai; renkkami rinmimuose ,,kurie būna per kelis dešimtmečius tik vieną kartą. Mes skiriamės nuo pastaryujų tom , kad rinkimai… Skaityti daugiau »

grumstas>

stasys 2019-09-15 18:23

Prieš gydydamas kitus – visų pirma pats išgerk vaistų nuo protinės trydos.

Raigerdas >Jotai

Su Jota ginčytis yra beprasmiška, nes tai yra žmogus, kuris nesuvokia, ką daro. Dabar paimkime ir palyginkime istorinius faktus. Prieš tai būti išsiaiškinti vieną labai svarbų dalyką. Yra toks žmogus-kaltintojas, kuris momentaliai jus gali padaryti kaltu. Kas tie žmonės? Štai buvo tokia Inkvizicija, kuri galėjo apkaltinti bet ką. Pasekmės: kankinimai kalėjime, kur buvo sukurti net specialūs kankinimo įrankiai, o moterims net tokie, kuriais buvo draskomos moterų krūtys, ir po tokios egzekucijos jos dažniausiai nebe išgyvendavo. Toliau mes matome NKVD-istus su savo kankinimų metodika, toliau mes matome fašistus su savo kankinimų ir žmonių naikinimo metodika, stribus ir KGB-istus. Keista, kad didžiajai žmonijos daliai dar šitų pamokų neužtenka, kad suvokti, kad žmonių tarpe egzistuoja kažkoks keistas žmogaus tipas, kuris tik išore yra… Skaityti daugiau »

asmuo

Marginalo komentaras labai geras. Kai susimąstai, tai iš tiesų imi pastebėti, jog gyvename vergovinėje / baudžiavinėje santvarkoje.

grumstas apie Šv.Inkviziciją

Raigerdas >Jotai 2019-09-16 13:01 Įkišiu ir aš savo trigrąšį. nereikia ir Jotos kaltinti, kad ji kaltina pagonis. Juk tai ,kas vienai ideologijai, papročiams , tradicijoms ir t.t yra prasižengimas, nuodėmė ir už tai reikalaujama bausmės, kitiems yra pagirtinas vertybė. O inkvizicijos , dar buvo vadinamos Šv, Inkvizicijos , negalima vienpusiškai apkaltinti. Šia inkvizicija naudojosi karalysčių kaip Ispanija , Prancūzija valdantysis sluoksnis gan paprastiems dalykams – turto pasisavinimui. Ispanijoje gyveno daug žydų , jiems buvo taikomos inkvizicijos taisyklės. Buvo reikalaujama , kad jie priimtų krikščioniškajį tikėjimą. bet ir tuo atveju jie patekdavo į inkvizicijos rankas. Popiežius neturėjo galimybių kaip nors apginti to suvereno karaliaus valdose veikiančią inkvizicją, kuri veikdavo pagal Karaliaus nurodymą. Nuo mūsų, kurie atėjome iš sovietmečio ,nežinau , kaip… Skaityti daugiau »

atliepiant grumsto komentarui

…Ispanijos kunigaikščių vaikai paimti vergijon..?Šioj ašarų pakalnėj(kaip sakė Buda,o krikšč.suabsoliutino nukryžiuotojo simbolį)viskas greit pasikeičia.Pralobę ir pasipūtę kenčia dažnai dėl vaikų nuopolių,pataikautojai paniekinami.Tai gal mažiau teiskime,mažiau vertinkime vieni kitus-daugiau atjauskime ir mylėkime.Tik tokia aura(psichinis-dvasinis laukas)neutralizuos žiaurių bedvasių žmogystų ketinimus.Vienybės jėga pažadina drąsą ir teisingą veiksmą.Jei norim apsaugoti vaikus…

Marginalas grumstui

SAVAIME aišku, kad su silpnomis ir mažomis valstybėmis didžiosios nesiskaito, o savo „eksperimentus” tikrina praktikoje pirmiausiai mažosiose. Gal paliesiu skaudžią vietą, bet išdrįsiu. Žydų bendruomenės pirmininkė visai teisi, kad getoizacija – pirmoji būtina žudynių pakopa, o nori ar ne, Noreika joje dalyvavo vardan lietuvių tautos išlikimo. Nesvarbu, išgelbėjo jis ką nors asmeniškai, ar ne. Kyla tad klausimas, ar tauta, dėl kurios jis paaukojo savo gyvybę, turi teisę laikyti jį savo didvyriu, ar neturi? Abelis Kovneris (tai reiškia „kaunietis”) buvo pasišovęs atkeršyti milijonams paprastų vokiečių užnuodydamas Vokietijos miestų vandentiekius (beje, pavyko nunuodyti tik vieno kalėjimo kalinius, bet ne mirtinai). Ar jis tuo pat metu nebuvo pasižymėjęs, kaip žydų rezistencijos didvyris? Ar patys tautiečiai neturi teisės spręsti, kuris iš jų tautos laikytinas… Skaityti daugiau »

Marginalas PS

Dar dėl vaikų atėmimo – paskutinės pavergimo pakopos. Primenu, kas buvo pradžioje (be „laikino” laisvės apribojimo, kuriam vienbalsiai pritarė seimas po 911 provokacijos): paskelbimas, neva šeima – tai tik tėvai ir vaikai, bet seneliai šeimai nepriklauso (dabar tai jau „savaime suprantamas” dalykas: seneliai – tokie pat pašaliniai asmenys, kaip ir gatvės praeiviai; mat vergų giminė, kaip asmens kilmės kategorija, panaikinta, nes pats asmuo nuvertintas iki kodo: asmuo, fizinis ar juridinis, tėra tik priedas prie savo kodo).

Al. Marginalui

Taip, šliaužianti vergija. Bet religiniai žudikai mums irgi ne paveikslas. Ar būtų islamistai, ar kokie kiti Pasaulio Gelbėtojai nuo pačių savęs – koks mums skirtumas kokiu pretekstu jie mus žudo ar pavergia ? Dėl Škirpos svarbu motyvai. Ar jo tarnyba burmistru buvo pasipriešinimo dalis, panašiai kaip Vilniaus geto viršininkui Lietuvos karininkui Gensui? Tada tai tiesiog kario kelias, pasiaukojant. Vorutoj buvo skelbtas tyrimas, kad net stalininio saugumo darbuotojai – stribai ir net viršininkai -perdavinėjo žinias pasipriešinimo pogrindžiui. Ar jie didvyriai ar kolaborantai? Jei viskas buvo taip, kaip pateikta, tai, aišku, didvyriai. Dėl zylių. Žmonės stengiasi – pagal savo supratimą ir galimybes. Ar jie privalo persikrikštyt ar pradėt nuo kažko kito? Man atrodo, laisvi žmonės, nieko neprivalo, išskyrus vadovautis savo Dievo duotu… Skaityti daugiau »

Jota

Marginalo aprašyta pavergimo scena (6.05) yra tikrai reali ir grėsminga. Kas sakė, kad mes kažkur grįžtame, neva į vergovinę baudžiavinę santvarką ar panašiai? Mes niekur negrįžtam, nes ten, kur dabar esame vedami ir einam nesusimąstydami, manydami, kad viskas daroma dėl mūsų patogumo ir gerovės, mes niekad nebuvome. Antikristinė tikrovė veriasi lyg pragaro vartai. Ir teisingai šitie paskutinieji laikai lyginami su Nojaus ar Loto laikais: „Kaip yra buvę Nojaus laikais, taip bus ir Žmogaus Sūnaus dienomis. Žmonės valgė, gėrė, tuokėsi, kol atėjo diena, kai Nojus įlipo į laivą. Tuomet ištiko tvanas ir visus sunaikino. Ar ne taip dėjosi ir Loto laikais? Žmonės valgė ir gėrė, pirko ir pardavinėjo, sodino ir statėsi. O tą dieną, kada Lotas paliko Sodomą, iš dangaus ėmė… Skaityti daugiau »

Prašalaitis

Marginalas > 2019-09-16 20:13

Į 6-os kolonos gretas su Šimašiumi priešaky taikote? Ar jums nei kiek negėda kažkokį žydų psichopatą lyginti su J. Noreika paaukojusiu gyvybę už tėvynę ir tiesą? O kolaborantinę išgamą FK irgi atsitiktinai čia įkišote? Nežinau, Letai, gal ir ne iš piktos valios tokie nuodai iš jūsų lūpų, bet siūlyčiau atsipeikėti. Ir dar noriu paklausti, ar į tai apie ką straipsnelis pažiūrite prieš rašydamas komentarą?

Joat,Jota

Kai Žemė-ŽEMYNA nustos gimdyti lietuvius,pragaro vartai išspjaus a n t i k r i s t ą su visa jo armija.Tuščių vietų gamtoje nėra.Kai pamatai ką”protingi”seimo vyrai ir moterys daro,belieka konstatuoti-aklas aklą veda.Viskas verčiasi aukštyn kojomis taip geit,kad jaunimas be senolių išminties ir meilės nespėja išsiugdyti imuniteto pragaro vilionėms.

Maginalas Al.ui

Kalbama ne apie tai, neva zylė „blogai elgiasi”, bet kad ne ta kryptim. Visas šis „sukilimas” ignoruoja pamatinius baisiausius dalykus: asmens laisvės pakopinį naikinimą iki visiško pavergimo: va dabar jau dar viena stadija: kontroliuoti „lygias galimybes” ŠEIMOJE, t.y. tarp vyro ir žmonos ir tarp jų bei jiems laikinai (iki pilnametystės) patikėtų vaikų, kurie ne jiems, bet sistemai priklauso. Nė vienas iš kakariekuotojų kompanijos nė žodeliu neužsimena būtent apie siaubingą ir akivaizdų laisvo asmens sunaikinimo procesą, kuriame vaikų atėmimas tik galutinė pavergimo pakopa. Nė vienas nekelia programinių klausimų dėl visų pakopų neatidėliotino ATŠAUKIMO, bet bailiai ir išdavikiškai tyli. Užtat reikalauja „grąžinti valstybę”. Praktiškai tai reiškia eilinius „rinkimus”, per kurias su vaigauskinio cirko pagalba kakariekuotojai pagaliau ateis į „valdžią”. Todėl ir išreikšta… Skaityti daugiau »

Al. Marginalui

Aišku. Tai gal zylėms verta įnirtingiau tuos dalykus siūlyti. Net jei ir nėra vilties, bent pamatysim ko jie verti ?

Maginalas Al.ui

per kuriuos, pardon.

Maginalas Al.ui

Reikalas seniai aiškus, kam dar siūlyti. Tikrovė siūlo.

Prašalaitis>Marginalui

Ne tuo adresu, Palmaiti, savo iškrypėliškas pramogas pasilaikykit sau.

Marginalas: Heureka!

Tik dabar pastebėjau Sinicos straipsnį apie „šeštąją koloną”. Stebėtina, jeigu tikrai jis būtų Prašalaitis, nes iki tol apie „šeštąją” niekur nebuvau girdėjęs. Taigi tikint Prašalaičiu, man visai šauniai sekasi: 1) Gaunu nacionalines premijas ir valstybinius apdovanojimus: Valio! Nuostabi naujiena! 2) Mano nuolatinės pastangos – perrašinėti Lietuvos istoriją, partizanų juodinimas (E. Zingeris, L. Truska) – kas teisybė tai ne melas: savo laiku tikrai talkinau Emanueliui rengiant tarptautinę konferenciją On Jewish Assets. Buvo solidus renginys, nors dalyvavau tik techniškai ir neprisimenu, kad Emanuelis būtų juodinęs partizanus, o vargšui Truskai tenka smūgiai po lygiai iš visų pusių, 3) Sieju Birželio sukilimą ir Laikinąją Vyriausybę su nacizmu ir Holokaustu – naujiena, nežinojau (bent šeštajame, rodos, dešimtmetyje įvesto holokausto termino niekad nevartoju, sakau „genocidas” ir… Skaityti daugiau »

Jota > 19.09

Sutikčiau su jūsų komentaru, viskas, regis, teisingai pasakyta, tik Žemynos įvaizdžio niekaip negaliu priimti kitaip, kaip tik poetiškai, metaforiškai ar lyriškai. Žemė (jūsiškai Žemyna) dalyvauja kūrime tiek, kiek jai numatyta Dievo. O ir mudviejų pragaro samprata skiriasi.

Marginalas dar Sinica įtariamam

Prašalaičiui:
pažiūrėk, Gerbiamasis, į save iš šono: iškilmingai dukart „atskleidei” Marginalo vardą slėpdamasis už niko ir dar teidgdamas, kad su savo iškrypėliškom pramogom neva kreipiuosi ne tuo adresu, kuomet Pats šitaip niekšiškai paslėpei savąjį. Nuo ko? Negi VSD neatpažins Paties kompo? Vadinas, tik nuo kitų komentatorių. Juk net nesugebėjai įdėmiai perskaityti mano komentaro puldamas tapatinti mane su šimašiumi ir kaltinti, neva nesu skaitęs Rusteikos straipsnio, painiojančio sovietinį „fašizmo” abstraktą su šios dienos totaliniu nuasmeninimu ir pavergimu.
Tiesa, jei esi Sinica, visa tai atleistina dėl nesubrendimo.
Marginalu vadinuosi nesislėpdamas, bet džiugiai ir su padėka priėmęs šį savo krikštatėvo Tikro Lietuvio padovanotą vardą!

Marginalas "krikščionims" antisemitams

Vladimiro Solovjovo rašinys (jei tik bus įkandamas):
khazarzar.skeptik.net/books/jud/thal_sol.htm

Prašalaitis Marginalui

Jūsų demagogija ir nuskriaustojo vaidmuo nedaro jokio poveikio, todėl ta kryptimi galite nebesivarginti. Dėl vardo minėjimo visiškai nesijaučiu kaltas, nes tą esu daręs ir anksčiau, todėl tamstos priekaištai yra visiškai nepagrįsti. Visiems ilgiau čia besilankantiems tai nėra jokia paslaptis, nes jūs to ir pats neslėpėte. Apie VSD ir „niekšiškus” slėpimus visai nusisvaičiojote. Nesu viešas asmuo, neprivalau skelbti savo vardo ir niekam neprivalau aiškinti bei teisintis kodėl. Pakanka to, kad visuomet pasirašau tuo pačiu slapyvardžiu. Gerokai pralinksminote įtarinėdmas mane esant Sinica. Arba esate nenuovokus arba tiesiog visiškai jo nepažįstate, bet ar tokiu atveju ne protingiau būtų tiesiog nutylėti? Pasikartosiu, tikrai kreipėtės ne tuo adresu. Jums gal ir pramoga laisvalaikiu žiūrinėti į karo nusikaltėliu ir psichopatus teroristus, tačiau mano požiūriu panašios pramogos… Skaityti daugiau »

Marginalas Prašalaičiui

Gerai jei ne Sinica. Mat pražiopsojau staiga išsprogusį Šeštosios kolonos terminą ir netikėtai radau jį Sinicos publikacijoje. Visa kita, išskyrus iš dalies teisingą paskutinį sakinį, tuščias teisinimasis.

61
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top