Algimantas Rusteika. Niekas apie valstybę čia negalvoja – nesvaikit

Drąsioji Lietuva dėl Jeruzalės nepritarė JAV ir Izraeliui, su kuriais sieja didžiuliai valstybiniai interesai, o pritarė arabų pasauliui, kur valstybės interesų beveik nulis. Matėt L.Linkevičiaus akis po D.Trumpo pagrasinimo? Tokio išsigandusio dar nebuvau matęs – supranta, kas įvyko, bet jis – tik vykdytojas.

Ir kaip linguoja politiniai apžvalgininkai: kokie ten punktai rezoliucijoje, ką sako, kas ten teisesnis, kaip mes norime gero pasauliui, kaip tai paveiks „Artimųjų Rytų taikos procesą“, koks čia reikalingas „politikos tęstinumas“, čia „tarptautinės teisės klausimas“ ir t.t., ir pan. Niekų niekai.

Lietuva jau seniai balsuoja tik taip, kaip nori ES viršūnėlės asmenys. Kartais tai sutampa su valstybės interesu, kartais – ne, bet lemia ne valstybės, o asmeninis politinis interesas. 2019-siais rinksim ne tik Prezidentą, bet ir Europos Parlamentą, kuris sudarys naują Europos Komisiją ir Junkeris su kompanija eis šieno pjauti. D.Grybauskaitei irgi teks ieškotis darbo.

Griežta poza, reikli retorika ir absoliutus, iki smulkmenėlių pritarimas viskam, ką Briuselio dundukai benutartų, savo – patikimo, visiškai lojalaus –žmogaus įspūdis, asmeninės savybės, „o gal pabandykim moterį“, kas Europos tolerantams ir feministėms patiktų… O gal ką pasiūlys? O gal jau preliminariai susitarta – tik reikia nesusigadinti ateities?

Niekas apie valstybę čia negalvoja – nesvaikit. Visus šiuos metus iki 2019 rinkimų visus iki vieno sprendimus lems ne valstybės, o politikų asmeninės karjeros interesai. Ir nėra tokios nesąmonės ar bjaurystės, kurios nepadarytų dėl šio švento tikslo. Žiniasklaida apvalyta ir paklusniai vizgina uodegėlę. Nusipirkit spragėsių ir alaus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Daiva

Jei nepriversime politikų dirbti savo šaliai, tai jie to ir nedarys. Istorija su Lukiškių aikšte parodė, kad priversti juos dirbti galima. Bet tie, kuriems smegenys europasakomis neišplautos, turi įdėti pastangų. Nes tie, kur su spragėsiais ir alum, tai tik kanalą perjungs.

Kaip čia pasakius

Dėl va šito, manau, kalta Vanagaitė ir jos „sužadėtinis”, sukėlę baisią isteriją Lietuvoje.

Juozapas

Labai gaila, jog Redakcija ignoravo puikų A.Rusteikos straipsnį paskelbtą balsavimo JTO išvakarėse:
https://algimantasrusteika.wordpress.com/2017/12/08/nereikia-musu-gasdinti/

Ponui Juozapui,

ką Jūs sakote – Vokietija užpuolė Lenkiją, vėliau Sovietiją? O ką iki tol buvo užpuolusi Lenkija, Sovietija(Stalino Rusija) kažkodėl nutyli – prarandi atmintį, žadą, ane? „Po čiom” Jūsų atmintis, pone Juozapai?

mulkiui

Asile tu asile- prie ko čia balsavimo JTO ir lenkų sąsajos?
Nebent tu agentėli bijai jog Trumpas pritrumpins lietuišką chuntą paskelbdamas turimas info.

to mulkiui,

Nepsichuok, moksliuk, nes taip ir raudoną Kapsukės VU diplomą gali praganyt. Nenuvarysi mus Žečpospoliton be taikios atominės bombačkos, ar supratai?

grumstas

Taip , pritariu Rusteikai, kad toks balsavimas Lietuvai atnešė žalos daugiau nei už 100 limonų+ sugadinti santykai su žydais ir JAV. beje Lietuva nebalsavo prieš Trumpą, ji balsavo prieš JAV sprendimus., nes Prezidentas įgyvendina savo valstybės sprendimą. Putinas juokiasi ir trina rankas – štai ką reiškia investicijos į agentus padarytus prieš keletą dešimtmečių.

albina

Kiek jau buvo noro ir pastangų sutaikyti Palestinos arabus su žydais?Tai neįmanoma!Kanada nedalyvavo balsavime,Latvija susilaikė,o mes – mes kaip Vokietija!Ji NATO 1 proc.neskiria,mes tuoj viršysim 2.Diplomatijos nebuvimas,ne pirmas kartas.O dėl asmeninių interesų – ryškiausias pasityčiojimas,kai valdžios olimpas gieda himną:vardan TOS …vienybė težydi.Šlykštu klausyti ir matyti.

Na taip,dabar Grybauskaitė

žiūri tik asmeninių interesų.Liberalmarksistinė Europa jos praeities paslapties slėpimo garantas?

Ir viena gera žinia

Nors Lietuvos propagandos bastionas -LRT-visaip bando įteigti,kad į provinciją investuoti neverta,bet provincijai tai nė motais.Ji gyvemna savo ritmu-namai-užsienis-namai…Ir jei prie Jurbarko maksimos šiandien nebuvo įmanoma pastatyti mašinos,o rajono centre spūstis,reiškia provincija gyva ir gyvuos.Ką jie bekalbėtų ir ką jie bebandytų mums įteigti.

Nesvaikit...

„Drąsioji Lietuva dėl Jeruzalės nepritarė JAV ir Izraeliui, su kuriais sieja didžiuliai valstybiniai interesai, o pritarė arabų pasauliui, kur valstybės interesų beveik nulis. Matėt L.Linkevičiaus akis po D.Trumpo pagrasinimo? Tokio išsigandusio dar nebuvau matęs – supranta, kas įvyko, bet jis – tik vykdytojas.Ir visus šiuos metus iki 2019 rinkimų visus iki vieno sprendimus lems ne valstybės, o politikų asmeninės karjeros interesai.”

Kada ateis "padėkos" diena?

„Smagiausia” bus, kuomet koks nors šviežiai „integruotas” Lietuvoje refugas abdulahas, „atsidėkodamas” už paramą, gruzoviku sutraiškys kokį šimtą lietuvių Katedros aikštėje.
Suprantama, matrioškė ir jos satrapas komsomolcas bus tada „neprieko”.

Pikc

Nesuprantu verkiančių dėl „sugadintų santykių su žydais” – KĄ ten gadinti? Norint „pataisyti” santykius su žydais, reiktų jiems perduoti valdyti visą Lietuvą, įsipareigoti amžinai mokėti „kompensacijas” už visokius halakaustinius marazmus – ir vis tiek jie nesiliautų mūsų tautos šmeižti. Taigi, verkti dėl „sugadintų santykių su žydais” – iš esmės tas pats, kas verkti dėl „sugadintų santykių su rusais”.
Na, o Trampo bučkis žydams į „tolerantišką vietą” – diplomatinė „kliurka”, ir tiek (nenustebsiu, jeigu padaryta veikiant Trampą per jo žydą žentą (ir patarėją)). Tuo labiau „kliurka”, kad patys žydai šiuo klausimu nėra vieningi – berods (kaip teigė politologas Ainius Lašas), 55 proc. apklaustų žydų pasisakė už dialogą su arabais dėl Jeruzalės, o ne už ėjimą kaktomuša.

Izraelis gali palaukt

Tegul mokosi musulmonams TOLERANCIJOS.

ruta

..net juokas ima – kada zydai padare ka nors vertingo del Lietuvos , ar kai iszize 128 000 000 lt uz tipo ‘religiniu bendromeniu turta’ / kuriu CCCP laikais net nebuvo/ uz pastovu smeizima per savo satelitus – zurofus , katcus, vanagaites .. Zydams tik rupi Holokausto industrija , jie net savo kapus nesugeba susitvarkyti .. Zydai turedami , praktiskai , ziniasklaidos monopoli skleidzia TIK savo ‘tiesa’ , pamirsdami apie savo teroristu kruvinus darbus Palestinoje 1948 m , kai sionistu teroristai /Ecel , Lexi/ ispjove visa arabu Deir -Jasin kaima / vaikai , moteris , .. 245 zmones /vadovavo bnditams Beginir Samir / kurie paskui, kiekvienas savo laiku , tapo Izraelio premjerais ../informacija apie tai D. Lapjer ir L. Kolinz… Skaityti daugiau »

Klausimas

Ar ne dėl KGBistų planų infiltruoti KGBistus į tarpatautines organizacijas aukojama Lietuva?

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top