Algimantas Rusteika. Numylėtoji Lietuva

Kada sužinom, kad mus turguj apgavo? Kai pareinam namo, išvyniojam ir pasisveriam.

Su politikais tas pats – įjungia valdišką žiniasklaidą, savanaudiško įstatymo prekę apvynioja traškiu, blizgiu „rūpinimosi Lietuva“ celofanu. Po to kameras išjungia, užtraukia užuolaidas, Lietuvai numauna kelnes ir daro ką nori.

Pamenat, kaip „žalieji“ balsavime dėl bendro tikslo susijungė su amžinais savo „priešais“ konservatoriais, kaip klykte klykė, kad kerta miškus! Kaip panaikino urėdijas ir įsteigė vieną monopoliją su centru Vilniuje su saviškiais, priimančiais sprendimus? Nepamenat, nes po to žiniasklaidą išjungė.

Dabar grįžom iš turgaus, išvyniojom, pasvėrėm ir matom – didysis miškų naikinimas, vadovaujant „žaliesiems“, kovojantiems už „darnią miškų politiką ir jų išsaugojimą“, prasidėjo būtent tada, po „reformos“. Miškų kirtimo kombainai ir šimtai miškovežių iki šiol skuta miškus kaip pasiutę.

Na, tai piliečiai supyko ir žaliuosius žmogeliukus išvijo. Ir miškų kirtimo ministru dabar bus liberalas S.Gentvilas, didysis urėdijų naikinimo aktyvistas ir žaliųjų draugas toje aferoje. Kuris viešai čiulba tą patį blizgų ir traškų celofaną apie aplinkosaugą, o draugeliams feisbuke rašo, kad miškai nekertami supus, jie per lėtai kertami, reikia daugiau ir greičiau kirsti.

Matyt, po šios kadencijos miškai liks tik stringais aplink kelius, kad važiuojantiems mėnulio peizažų nesimatytų. Gal gerai, nebus miškų – nebus problemos, kai kurie brangūs Lietuvos žmonės dar praturtės. Tada bus galima vėl iš keršto išsirinkti dar kokius nors kitokius, gal tada bus madoj jau ir santuokos su gyvūnais ar robotais. Tobulėjimui ribų nėra.

Skubėti reikia, nes gali greit nebelikti ką kirsti.

Įsijunkit Google žemėlapius ir pasigėrėkit. Šioje nuotraukėlėje Lietuvos ir baisiosios tiranozaurų Baltarusijos siena. Mūsų pusėje pažanga – miškas kaip šachmatų lenta, šviesūs lopinėliai – tai kirtimai. Sąžiningai parašyta, kad tai draustiniai ir saugomos teritorijos.

Baltų lopinėlių praktiškai jau pusė viso ploto.Viskas europietiška, kaip ir turi būti. O Baltarusijoje tai gūduma, lopinėlių nėra. Neišplėšti dirvonai, taip sakant.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top