Algimantas Rusteika. Paskutinį kartą apie TAI, nes šįvakar pasidarė šlykštu

Paskutinį kartą apie TAI, nes šįvakar pasidarė šlykštu.

Garbę suteikia žmonės laisvai, o ne valdžios nutarimai.

Garbė nėra dovana. Ir nėra didesnės negarbės už garbės reikalavimą.

Pabaiga darbą vainikuoja ir, kas pasiaukština, tas bus pažemintas.

Išliks tik svetima gėda ir šleikštulys.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
59 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tamsta, matyt,

neturit ką veikt – tik su Landsbergiu kariaut, kaip ponas leidžia? O jei neleistų, ką darytum?

sutrikusios psichikos

senoliui tik vienas tikslas prieš akis – paminklas šalia AMB, iškilmingos laidotuvės… Ne veltui padovanojo ir suparalyžiavo partiją anūkėlui (pedofiijos aukai). Tik niekad negalvojau, kad toje partijoje tiek avigalvių, kuriems vadovauja pienburnis,pedofilijos auka. BJAURU.

Kada balius?…

Kam jam tas vadovo vardas??? Dievuli, senis jau sukriošęs, pampersas prisysiotas kabo iki žemės, susuktas į kuprą visas, balsas dreba, vemt verčia nuo jo. Šlykštu žiūrėti!…

Dvigubi standartai

kada buvo svarstymai dėl prezidento Rolando Pakso, tai koncervai šaukė, kad negalima priimti įstatymo dėl vieno žmogaus, o kgb profesoriui dėdulei tai negalioja ?

ĮSITIKINĘS

Seimas NETURI GALIŲ rinkti šalies vadovo, skaitykite konstituciją. Visi tie karalių rinkimai niekiniai.

Va taip va

Raskit 10 skirtumų tarp Lietuvos ir Rusijos ,,vor v zakone” karūnavimų?

habilitās

Lavonai pūva ir visada skleidžia kvapą. Tai natūralu. Lyžtelėjo Seimo pirmininkė ir Premjerė Papūnio užpakalį ir tiek.
Šlykštėtis reikėtų tuo, kad kubilistanas vakar išėjo atostogų, palikęs nuo šiandien iškastruotą konstituciją.

Raimundas

Mielas Algimantai, dar šlykščiau yra tai, kad tartiufo įprezidentinimu gauja pridengė katastrofišką seimo sprendimą. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos pertvarkymo į akcinę bendrovę įstatymą. Nuo 2023 m. sausio 2 dienos Uosto direkcija taps akcine bendrove, kurios 100 procentų akcijų valdys valstybė. O tai reiškia, kad visa uosto ifrastruktūra bus parduota hansui,john’ui ar ivanui. Esmė ta, kad pelnu naudosis nebe Lietuva.
Pertvarkyti įmonę į akcinę bendrovę buvo nuspręsta po to, kai Lietuva įstojo į tarptautinę Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizaciją (EBPO). Ši organizacija rekomendavo Lietuvai sumažinti valstybės įmonių skaičių, pertvarkant jas į akcines bendroves. Taip vyksta tikrasis išvalstybinimas, o tartiufo dalyvavimas tame yra prioritetinis.

>Tamsta, matyt,

O Tamsta, matyt, neturit daugiau ko veikt – tik su Rusteika kariaut?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Tebūnie prakeiktas l klastingas Tautos bei Lietuvos priešas Vytautas Landsberg’is.
_______________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 liepos 1

Rusteika

galėtų garbingesnę už Landsbergį vietą užimti, jei gebėtų sustabdyti kovidistų bakchanaliją ir išspręstų socialines problemas, bet matyt negali, kaip negalėjo ir anuomet užimti Landsbergio vietos. Na, o kolchoznikų ir Banko vergų nuomonė neįdomi. Turite paskolą, esate skolingi Bankui ir tylėkite – nesikiškite į politiką.

to Raimundas

Tamsta gali skelti Amerikai karą? Esi toks jau kietas, ane?

kgb agentas,

kgb agento sūnus, seime, lovio politikams įgavus daugumą, skelbiamas buvęs valstybės vadovu, šalis verčiama žydų protektoratu

to kgb agentas

O pats kas tokis, ypač jei rinkai AMB-lą arba kolchoznikus?

Taip, Banko

skolininkai nuomonės neturi – tokie pat, kaip Covid’o avinai.

Hm.

Lietuvoje yra TIKRŲ problemų. Lietuva turi TIKRŲ priešų. Kartais, deja, Lietuvoje įvyksta TIKRŲ nesąmonių. Tai kokio velnio, kai yra dalykų, TIKRAI vertų pasipiktinimo, eikvoti laiką ir pastangas, rašant tiek piktų žodžių dėl V. Landsbergio? Šiaip ar taip, tam tikru metu už jį Lietuvoje aukštesnio valstybės pareigūno nebuvo. Taigi, jis buvo aukščiausias valstybės pareigūnas. Tai, žinoma, akivaizdu ir be specialaus įstatymo, bet jeigu bus ir įstatymas, niekas nuo to nepasikeis. Nusivyliau tamsta, p. Algimantai. Apsiraminkit.

Kurkime ŠS grupes vietose

K…Kartu galime užkardyti Anūko vadovaujamo liberastinio valdančiųjų lagerio šėlsmą rudenį. Kaip buvęs LPS Kauno IG narys ( niekada nebuvęs jokioje partijoje, bet dalyvavęs keliuose demokratiniuose judėjimuose, oponavusiuose ONS režimui), kaip Maršo ir 3-jų dienų jo tęsinio ištvermingas dalyvis ( bei infoplatintojas komentaruose ir laiškuose aibei pažistamų žmonių), noriu pasidalinti keletu idėjų su visuomeniškais asmenimis.. Rudens sesijoje ONS režimas SUSITELKĘS galingai kontratakuos neabejotinai. Jie pasimokė iš klaidų ,kai buvo pristabdytas ( DĖL Maršo iniciatoriaus ,pasiaukojančio visuomeniško žmogaus R. Grinevičiaus suburtos komandos veiksmų, pasitelkus aibę žmonių bendram veikimui) partnerystės įstatymas ir panašūs žingsniai. Be abejo, skubiai reikia kurti ŠS grupes ir reikia pagirti kilniam darbui pasiaukojantį ŠS aktyvą už šį sprendimą ir suvažiavimo idėją BET lygiagrečiai būtų labai pravartu – 1.. ŠS… Skaityti daugiau »

Sofkutės švancams

Oi, kiek čia kietų gudragalvių prisirinko, gebančių skelti karą Amerikai? Ar pačių proto blauzdos ne per plonos, ką? Jei Landsbergį remtų sionistai Amerikoje – Landsbergis seniai LR Prezidentu būtų išrinktas. O jei jis būtų dar ir kagebistais – tai jau ir dvi kadencijas LR Prezidento pareigose seniai būtų atpylęs. Na, neremia jo sionistai – būkit ramūs. Nusiraminkite. Ar dabar supratote? Tyčiodamiesi iš Kovo-11-osios, kur norite atsidurti kartu su Juozaičiu arba tais Dubnos veselnykais, ką? Esat Banko skolininkai – nuomonės neturit ir tylėkit.

Raigerdas

Štai komentatorius posttringauja:”Hm. 2021-07-1 16:31 Lietuvoje yra TIKRŲ problemų”. Kas čia per „tam TIKROS” problemos? Perkaitai saulėje, kad pradėjai šnekėti apie kažkokias mistines „TIKRAS” problemas? Lietuvoje ir toliau auga skurdas ir emigracija. Lietuvoje ir toliau šlubuoja TEISINGUMO sistema, Švietimo sistema, o dabar dar prisidėjo ir Užsienio reikalų ministerija. Matomai su savo perkaitusia galva pamiršai kiek ir kokių medalių buvo ant Leonido Brežnevo krūtinės? Kartais galima matyti net tokį paradoksą, kai apdovanojimai nebetelpa ant švarko, tada jie yra kabinami ant kelnių.Su Lietuvos valdymu įvyko tragedija, nes Autoritarinio valdymo sistemos nebuvo sugriautos. Batlaižiai nori įtikti ir tam jau kuriamos atitinkamos sistemos, kurios leis batlaižiams užimti valstybės valdyme postus, kai nereikės jokio profesionalumo, jokios moralės, kaip tai dabar yra su Gabrieliu Landsbergiu. Kieno… Skaityti daugiau »

Al.

Išeidami rusai sakė, gerai, prakeikti nedamušti fašistai, dar mus paminėsit. Savo nepriklausomybę ir Sajūdiso vadus keiksit vien išgirdę tą žodį. O savo vadą vadinsit ožiu. Na ir ką ? Negali neigti ir sąjūdiečių pastangų, bet komunočekistai savo tikslą pasiekė. Savo agentų rankomis patenkino žmogiškąją tuštybę ir tuo dar pažemino Sąjūdiečių vadą liaudies akyse. Kartu apdovanojo už paramą sodomitų klausime. Ir kartu – išeliminavo iš bet kokio oponavimo būsimajame Didžiajame Perkrovime.
Lygiagrečiai, tų pačių politikų rankomis diskredituojami 1941 m. sukilėliai.

Dalia

Niekaip nesuprantu,kodel tauta taip nemyli ir neberbia V.Lansbergio?

Gal jiems

nereikia Lietuvių valstybės? Nori būti Žečpospolita arba Rusijos kokiu tai kraštu, arba Švabo projekto švilpukais.

ah1

JIEMs negalioja Konstitucinio Teismo 2002 metų birželio 19 dienos nutarimas „…akivaizdu, jog 1990–1992 metais dirbusios Aukščiausiosios Tarybos pirmininko statusas nėra tapatus 1992 metais Konstitucijoje įtvirtinto prezidento, kaip valstybės vadovo, statusui.“ ?
JIEMs negalioja LR Konstitucija? Esame okupuoti žydų? Žydai duoda Galimybių pasus, žydai turi prieigą prie valdžios vartų, žydai kontoliuos mūsų sveikatą, žydo Georgijaus Švarco Sorošo tarnai propoguos „šūdaterlizmą” vakams, vergausim pagal JAHVĖS/ VIEŠPATS sukurtą vergovinę – bankopalūkinę sistemą žydams?

Žaviuosi

Rusteiką skaitau eilę metų. Jo mintims pritariu. Kartais netgi žaviuosi. Kaip ir šį kartą. Būčiau labai dėkingas, jei autorius pasidalintų patirtimi, kokiais būdais įmanoma sukaupti tiesiog tokią šventą neapykantą.

O pats nesižavėk tokiais ir panašiais

Tokią šventą neapykantą kaupia skola Bankui. Banko skolininkų nuomonė neįdomi, nes ką Bankas liepia – tą skolininkas ir daro. Liepia varyti ant Landsbergio – varo prieš Landsbergį. Liepia agituoti už Landsbergį – agituoja. Ir taip apie visus kitus: loja prieš apsiputoję arba už. Nesvarbu, ar tai būtų Landsbergis, Karbauskis, Vaišvila, Juozaitis, Puteikis, ar Rūtelė, ar dar kas nors kitas, pavyzdžiui, Uspaskis. Mūsų ekonominis ir politinis Lietuvos elitas va dabar loja už Švabą, už visuotiną sunulinimą („Great Reset“, arba lietuviškai – „Didysis sunulinimas”, runkeliams vadinamas dar ir „Didžiuoju perkrovimu“), ir istorijos skaičiuoklę nuo Covid-19 metų, nes šalis ir jie patys prasiskolinę arba skolingi už išsilavinimą, diplomą, karjerą, meilužes ir pareigas – šiltą ir socialiai saugią vietelę visuomenėje. Už asmeninę gerovę ir… Skaityti daugiau »

> 2021-07-2 4:53

pagal tavo, juliau Milaiti, kagebisto provokatorius pageidavimą, niekas nelos, kad ir kaip anksti užkakarikuotum!

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Lietuviai, varom iš seimo apsišaukėlių gaujas, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 str. nuostata.
_______________________________________________
Visuotinio maišto pradžia. Nemaištauti yra pavojinga Tautos gyvybei.

Dzeikas

Rusteika, gana is sh kulkas lipdyti!

Raigerdas

Kaip atsitiko taip, kad senelis nesugebėjo ANŪKUI paaiškinti, kas yra KOVO 11 d.? Kodėl senelis nenuėjo pas anūką ir nepasakė: „klausyk, anūkėli, aš tau daug padėjau, bet dabar tu sumenkinai KOVO 11 d. ir aš esu liudininkas to, kaip žmonės aukojo gyvybes, kad kiti, tame ir aš, išliktume gyvi. Tu pasielgei kiauliškai ir neatleistinai šitų žmonių atžvilgiu. Aš prašau tavęs, palik šį postą, išeik iš partijos ir eik kur nors indų plauti. Plauk, valyk, šveisk juos tol, kol tu nesuprasi, kas yra Kovo 11 d. Kai suprasi, ateik į partiją ir pradėk joje veiklą, kaip eilinis pilietis. Ir siek savo pripažinimo tik darydamas Lietuvai ir partijai, daug gerų ir visuomenei naudingų darbų.Viskas, daugiau, aš pridurti neturiu ką”. Ir pabaigoje ponia,… Skaityti daugiau »

Raigerdas>poniai Daliai

Ponia, ar Putinas myli savo tautą? Ne.O ką jis sako? Kad jis tai daro vardan rusų. Ar myli A. Lukašenka savo tautą? Ne. O ką jis sako? Kad jis myli Baltarusiją. Tas pats yra ir su V.Landsbergiu. Duodu jums pavyzdį. Štai blogai dirba Švietimo sistema. Aš kaip vadovas, surandu, kas gali tai sutvarkyti, pasikviečiu, tarkim 5 specialistus, kurie dirba,pvz, nuo pusės metų iki metų, ir jie sutvarko šitą Švietimo sistemą. Toks yra V. Landsbergio sugebėjimas spręsti valstybines problemas, nes jis tiki LENINO idėja:”Kiekviena virėja gali valdyti valstybę”. Ta virėja yra anūkas. Pirmiausia, jūs nesugebate teisingai atsakyti į klausimą:kas išvadavo Lietuvą iš TSRS gniaužtų:V.Landsbergis ar Sąjūdis? Atsakymas aiškus – Sąjūdis. Kas įkūrė Sąjūdį? V. Landsbergis? Ne. Ką darė tada V. Landsbergis?… Skaityti daugiau »

Stiklo vslytuvas

Raigerdai, kodėl V. Landsbergis nevykdė desovietizacijos?

Ne vienas Landsbergis nevykdė,

o visi buvę ir esantys valdžioje, nes to reikalauja Amerikos sionistai. Ir pats nevykdytum kartu su Raigerdu, kitaip lėktum pas ką?

Kas yra

Sionistai?

tikrai

šlykštu p.Rusteika.Ir kaip jūs nepavargstat tampyti Landsbergio pavardę.Sakot ,paskutinį kartą,kažin ar ištversit.Jau tie jūsų rašinėliai…kam ir vardan ko visa tai,gal čia jūsų vaikystės traumos neduoda ramybės .Eikit geriau ravėti šieno, bus naudingiau visiems.

Bjauru

Liūdna. Kažkada kultūra spindėjusiam portale beliko tik komentuojančių, neretai ir jame besipublikuojančių spjaudymasis palankia vėjo kryptim. Tai primityvu ir žema. Tikriausiai dėl to ir gerb. V. Radžvilo senokai čia nebematom.

to Kas yra

O kas yra semitizmas? Sionizmas – tai judėjimas istorinei valstybei atkurti. Kokiai – patys geriau žinote. Sionistai yra tie, kurie palaiko Robert H.Jackson’ą, kuris „Before leaving to Europe, on June 11, 1945, met Judge Nathan Perlman, dr.Jacob Robinson, and dr.Alexander Kohanski” – ir nusprendė, kad verdikte bus 6 milijonai. Mes irgi palaikome, nes toks Teismo verdiktas, nors lenkų prezidentas Dūda prieš kelis metus sakė kitaip – pamažino trimis milijonais, berods, 2019 metais. Tiek šiandien žinių, apeinant dezi LRT ir viršininą – TASS-ą.

O kur prapuolė

trys taisyklingi žodeliai „ir jos viršininką TASS-ą”. Dingo pakeliui į Čikagos KGB biurą ar pakeliui į Rygą – pas ES cenzorių Baltijos šalims? Dovanokit už rašybos ir komentaro kelio klaidas.

Kas yra

V. Landsbergis, jeigu jis vykdo (Ne vienas Landsbergis nevykdė, 2021-07-2 13:52) sionistų valią?

Al.

Raigerdai, kokiam veikale Leninas pasakė, kad ,,Kiekviena virėja gali valdyti valstybę” ?

to Kas yra

Jei jis būtų aklai vykdęs sionistų valią – seniai, kaip Brazauskas (AMB), būtų prezidentu išrinktas ir jau atpylęs dvi kadencijas. Ar dabar supratai?

Jokia virėja

ar skalbėja, ar melžėja dar jokios šalies nevaldė. Tai baika runkeliams.

Ką tu sakai

Negi Brazausko (AMB) tautybė žydiška? Pagal motiną?

>  Ką tu sakai     16:22

Paklausk Kristinos.

O Kristina kas tokia?

Negi Filipo Kirkorovo dainuška „Kristina”, kurio neįleidžia Lietuvon, o Kijevas jau atšaukė draudimą. Lietuvą vėl liko durniaus vietoje. Kas mus valdo, jei tokie dyvai dedasi Mūs Lietuvoje, nežinot? Kirkorovo neįleidžia, o Gudijos pabėgėliams – prašom!

Raigerdas

Gal, sakau tiesos.lt redakcija nustotų toleruoti neapykantos kurstymą žydų tautos atžvilgiu? Jau fašistinės Vokietijos nebėra daugiau nei 75 metai, o jūs vis dar nematote, kad yra skleidžiama Hitlerio ir Gebelso fašistinė propaganda. Ar jūs suprantate, galų gale, ar nesuprantate, kad neapykantą išreikti tautai, kaltinti tautą, gali tik PSICHIŠKAI NESVEIKI ŽMONĖS? NIEKADA NEBŪNA KALTA TAUTA, BET VISADA BŪNA KALTAS VIENAS ŽMOGUS, KURIS PRIKLAUSO TAI TAUTAI. JEIGU JIS NUSIKALTO, TAI JIS IR TURI BŪTI BAUDŽIAMAS. IR DĖL JO KALTĖS NEGALI BŪTI NUBAUSTAS JOKS KITAS ŠITOS TAUTOS ATSTOVAS. Kaltindami visą tautą, tie pusdurniai, gelbsti tikrąjį nusikaltėlį nuo bausmės, nes vietoje jo nukenčia kiti niekuo dėti žmonės. Kodėl jūs toleruojate visokių pamišėlių Anoniminius komentarus? Ar jūs suprantate, kad pamišėliui ar nusiklatėliui visada yra kalti… Skaityti daugiau »

Šį kartą

A.Rusteika pasielgė ŠLYKŠČIAI. Kas per daug – nesveika.

Raigerdas >Daliai

Ponia Dalia, štai jūs rašote: „Dalia 2021-07-1 19:42 Niekaip nesuprantu,kodel tauta taip nemyli ir neberbia V.Lansbergio?”. Taip nėra, kad tauta nemyli V. Landsbergio. Bet nemažai žmonių tikrai nepritaria jo valdymo metodams ir jo elgesio „normoms” visos tautos atžvilgiu. Štai lietuvosrytas.lt patalpino savo tinklaraštyje Aloyzo Sakalo atsiliepimą apie savo klasioką Vytautą Landsbergį. Jūs tam galite pritarti ar nepritarti, bet, jeigu V.Landsbergis būtų buvęs sąžiningas vadovas, tai Lietuva nebūtų pradėjusi nykti. Tai abipusiai susiję dalykai, nes sąžiningi žmonės taip pat turi turėti savo teise, o jie Lietuvoje yra labiausiai nukentėjusi žmonių dalis. Štai cituoju ištrauką: „Man parodė N.Dušanskio raportą, kur mano klasės draugas V.L. įvardijo mane kaip antitarybiškai nusiteikusį, ir aš buvau suimtas bei nuteistas“, – žurnalistams sakė A.Sakalas. Jis taip pat… Skaityti daugiau »

Raigerdai, Leninas ne

darbininkų klasės atstovas. Rusijos darbininkai, proletariatas, negalėjo prabangiai gyventi Vakarų Europoje, Londone, Paryžiuje, Vienoje ir pan. Jie net nežinojo, kad tokie jų atstovai, Rusijos socialdemokratai, yra Vakarų Europoje ir dar remiami turčių ir turčių kvartaluose begyveną. Ar teisėtas sionistų noras, sionistų siekis, p.Raigerdai, atkurti savo valstybę yra nusikaltimas, yra antisemitizmas? Kiekviena tauta turi teisę turėti savo valstybę, o žydai ypač. Atkurti prarastas, okupuotas savo istorines tėvynes. Ir darbininkai, ir ne darbininkai turi savo kilmę, savo tautybę, savo istoriją, nežinojai, p.Raigerdai šito? Nėr žmonių be kilmės, be tautybės ir pan. Gal tamsta nebeskaitykite „Gyvulių ūkio”, o imkitės Žydų tautos patriarcho Theodor Herzl veikalų ir pagaliau perskaitykite jo knygas. XIX amžius Europoje buvo Tautų pavasario amžius, o žydai tuo metu irgi to… Skaityti daugiau »

to Raigerdas >Daliai

Raigerdas apsimeta durniumi, kad niekada nelaikė Mokslinio Komunizmo valstybinio egzo ir nerašė jokių kursinių darbų, kur reikėjo tą patį pakartoti, ką ir Landsbergiui, stojant į Komjaunimą ir pan., ir dar daugiau. Ar daug čia mūsuose anuomet nestojusių į Komjaunimą, a?

Raigerdai,

ne Hitleris moka reparacijas, deja, o Vokiečių tauta, vokiečių anūkai už du pasaulinius karus ir Holocaust’ą. Ar žinai, kiek milijardų dolerių jie išmokėjo? Taip kad nėr ko pačiam lialiakintis čia. O kodėl tas aukų skaičius trimis milijonais pamažintas ir nebaudžiami prezidentai, ir kiti politikieriai, dabar jau taip kalbantys? Kodėl eiliniai žmonės apie tai prabilę anksčiau už dabartinius politikierius buvo žiauriai nubausti arba užmušti, supūdyti kalėjimuose? Vėl privilegijos ant privilegijų ir kada tai pasibaigs? Kada baigsis ta dvejopų standartų manija, nežinai? Ir ką jums konkrečiai, valstybės atkūrėjas Landsbergis blogo padarė, gal gali pavardinti? Gal galėtum Rūtelės arba Sakalo biografiją mums čia papasakoti? Tikras biografijas, o ne išgalvotas.

59
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top