Algimantas Rusteika. Politinės veidmainystės epocha

Kauno forumas

Dar bus aprašyti šie Dalios Grybauskaitės penkmečiai. Palaipsniška valdžios koncentracija vienose rankose, lėtai perimant žiniasklaidos ir specialiųjų tarnybų, teisėsaugos kontrolę, vos ne kopijuojant V.Putino kelią į patvaldystę. Daugelis tą laikė būtinybe sutelkti jėgas griausmingai deklaruotai kovai su oligarchine-partokratine sistema. Vis laukė, kad va, tuoj prasidės tikrasis mūšis, net antrai kadencijai už tą gausiai balsuota.

Niekas neprasidėjo. Užtat viena po kitos pylėsi aferos su TVF paskolomis, „Independence“, lietuviškųjų bankų likvidavimais ir likvidatoriais, kuriems vien algų išmokėta milijonai, o su neapkenčiamais oligarchais noriai buvo bendraujama „tulpės paštu“. Kuo toliau, tuo plačiau žmonėms atsivėrė akys (kaip visada, kai turi reikalo su veidmainyste – po fakto), kad jokios kovos nebus – tik imitacijos.

Kam iš mūsų neteko sutikti akis vartančios, norinčios patikti liežuvautojos kaimynės, kuri apsimes kuo tik nori ir pameluos ką tik nori, kada tas jai naudinga? Atpažinti veidmainius nesunku – jie kaip šunys turi neklystančią uoslę ir akimirksniu nustato, iš kur vėjas pučia ir kur yra pašaras. Užuosti šeimininką ir jėgą yra jų talentas, ir pakeisti pažiūras lengva, nes neturėti įsitikinimų yra jų įsitikinimas – tiesiog užsidedi kitą kaukę ir viskas.

Politikoje viskas ne kitaip, tik primityviau ir baisiau, nes vartojama mentalinė prievarta ir propagandinės atakos, pašalinant priešingas nuomones ir neparankius asmenis iš viešojo diskurso. Nugalėti oponentą užvaldytos žiniasklaidos aikštelėje su savo taisyklėmis ir teisėjais visiškai nesunku. Minios psichologija primityvi ir suveikia visada.

Tam reikia tikro, baisaus priešo ir pavojaus, kurį pajustų kiekvienas. Ir išdavikų, kurie padeda priešui, ir išgelbėtojų, kurie pasiaukojamai kovoja už mus ir mūsų vaikus. Reikia, kad pasijustume silpni ir pažeidžiami, kad labai išsigąstume ir kasdien bijotume, o tada viens du – ir ateina Mesijas, kuris kaip sykis yra tas, kuris ši procesą sugalvojo ir valdo! Ir kas juokingiausia – ši paprasta kaip Gebelso šukuosena schemutė kuo puikiausiai suveikia.

Aišku, šimtas kitas analitikų ar koks profesorius tą supranta, bet juk propaganda skirta ne profesoriams – valdomoje demokratijoje Nobelio premijos laureato ir ištikimo bambalių mėgėjo balsai yra lygūs. Todėl veidmainystė generuoja primityvius, masinį virtualybės vartotoją bauginančius politinius pavidalus ir scenarijus.

Štai Rusija – argi galima paneigti jos valdančiojo elito revanšistines nuotaikas, kas globalių jėgų pusiausvyros persiskirstymo ir artėjančios politinės Europos Sąjungos krizės akivaizdoje yra tikras pavojus? Ypač turint galvoje, jog mes jau esame išspausta citrina, nes praktiškai viskas, ką buvo įmanoma privatizuoti už vieną litą, – jau privatizuota, perparduota ir mūsų interesas išlikti nepalyginamai didesnis už interesą mus išlaikyti?

Solidi, save gerbianti valstybė tokiomis aplinkybėmis ramiai rengiasi atremti pavojų, kaupia jėgas ir resursus, gerina santykius su sąjungininkais ir ieško naujų, neeskaluoja esamų ir neskatina naujų įtampų. Stiprina kariuomenę ir konsoliduoja, o ne skaldo visuomenę. Ir jau ko niekada, jokiomis aplinkybėmis nedaro – tai nekelia isterijos ir nekursto masinės psichozės.

O kokia isterija buvo pas mus eskaluojama prieš „Zapad“ pratybas! Atrodė jau atšuoliuoja Apokalipsės raiteliai, nors net kaimo alubariuose visiems buvo aišku, kad kol nebaigta Ukrainoje ir Sirijoje, Vladimiras Putinas niekur neis, nes tam neturi nei pakankamų pajėgų, nei realių galimybių. Pasakėle apie tai, kaip isterija padėjo mums gauti papildomų saugumo garantijų ir NATO pajėgų dislokavimo, netiki nei jos autoriai, nei ją eskaluojantys, už biudžeto lėšas apmokami „karo“ žurnalistai – ir latviai, ir lenkai, ir estai isterijų nekėlė, o gavo tokias pat garantijas ir tokias pat pajėgas.

Apie tai, kad esant pavojui negalima pyktis su savais, net kalbėti nepatogu. Tačiau ką kasdien labiausia puola, iš ko tyčiojasi ir ko neapkenčia mūsų visuomeninis, iš valstybės biudžeto išlaikomas transliuotojas ir lojali valdančiajam elitui „didžioji žiniasklaida“? Kas buvo ir tebėra didžiausias mūsų priešas – mus kasdien puolantis V.Putinas? Ne, mus praktiškai vienintelis ginantis ir galintis tą padaryti, kasdien dar labiau privalantis mus saugoti D.Trump’as!

Matot, šitaip kūrybiškai mes suvokiame solidarumą su sąjungininkais ir nesuprantam ar apsimetame nesuprantančiais, kad JAV ambasada stebi mūsų situaciją ir nuolat perduoda Valstybės departamentui informaciją apie tai, ką apie jų šalį ir Prezidentą galvojame, kalbame ir rašome. Pikti liežuviai plaka, kad taip stengiamasi užsitikrinti politinę ateitį ES federalistinėse ar globalizmo struktūrose, tačiau sveikas protas atsako, kad tai neracionalu, nes į savus šaudančių niekas niekur nepageidauja.

Veidmainystė čia yra ne reali grėsmė, o jos panaudojimas savo piliečiams bauginti ir priešininkams sunaikinti, nes bet kas, kurio nuostatos netelpa į politinės isterijos rėmus, automatiškai apšaukiamas rusofilu ir priešu. Tam nesunku rasti įtartinų pseudofaktų, nes agresyvi kaimynė yra čia pat ir nėra nei vieno žmogaus, kada nors neturėjusio ten pažistamų, draugų, kontaktų ar reikalų. Suūžia propagandos girnos ir neįtikėlis sutrinamas į miltus.

Ir tai puikiai suveikia, nors kiekvienas supranta ir mato, jog šių metodų autoriai ir palaikytojai iš valdžios viršūnių patys asmeniškai yra kadaise artimai bendravę su Rusijos specialiosioms tarnyboms artimais asmenimis ar net stovėję priešingoje barikadų pusėje Lietuvai lemiamu momentu. Žmonės išsigąsta viešos egzekucijos, masinių patyčių ir nutyla, o jeigu ir kalba – niekas jų nerodo, neskaito ir neišgirsta.

Lygiai taip pat politinė veidmainystė išaukština Lietuvos valstybės atkūrimo Šimtmetį. Skelbia 2018-uosius Sąjūdžio, Adolfo Ramanausko-Vanago, tėvo Stanislovo metais. Vyksta pompastiniai renginiai, kyla vėliavos, šoka scenose žvaigždutės ir išleidžiami milijonai. Viskas tikrai gražu ir prasminga, skamba iškilmingos kalbos ir griaudi saliutai.

O po to išlipę iš tribūnų tie patys ponai ir ponios toliau priiminėja šaliai pragaištingus sprendimus. Nepavargsta kovoti už globalią Lietuvą, kuri išsivaikščios. Labai pyksta ant pasisakančių prieš Europos Sąjungos federalizmą, kuris valstybę baigs sunaikinti. Nepaliauja sugalvoti vis naujų būdų šeimai atakuoti ir naikinti, kultūrai ir švietimui nususinti, kalbai ir tikėjimui marginalizuoti.

Politinei veidmainystei, užvaldžiusiai Lietuvą, žodžio ir darbų vienybė nieko nebereiškia. Tarimosi su žmonėmis seniai nebeliko, demokratija lengvai pakeičiama demagogija, masinis nepasitenkinimas nuskausminamas propagandos ir bulvarinės pseudokultūros nuošliaužomis.

Tam, kad neišnyktume, mums reikia visko – teisingumo ir būtinų gyvenimo sąlygų, teisių ir pareigų lygybės, atsakingumo ir meilės. Bet pirmiausia reikia nugriauti melo, pusiau tiesos ir apgavystės, politinio veidmainiškumo sieną. Sugalvotos, įkalbėtos ir valdžios dovanotos laisvės nebūna.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
40 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
$+$

„Ypač turint galvoje, jog mes jau esame išspausta citrina, nes praktiškai viskas, ką buvo įmanoma privatizuoti už vieną litą, – jau privatizuota, perparduota ir mūsų interesas išlikti nepalyginamai didesnis už interesą mus išlaikyti?”

Nei pridėsi, nei atimsi!

stars track

Dovanų būna!
Pamatai, išgirsti, patiki;
Nueini ir pabalsuoji.
Dykai naxaliavai. Gauni.
Ta prasme – gausim.
Gal.
Nu juk žadėjo.
Tikrai!
Žadėjo tikrai,
O gausim gal.
Nu bet juk kitaip nebūna.
Taip buvo,
Taip yra,
Taip bus.
Kaip radom,
Taip paliksim.
Reiškia svarbiausi
Du dalykai:
Kad kuo daugiau
Pažadėtų.
Ir kuo daugiau
Pabalsuoti.
Ir visai nesvarbu,
Kad neturim
Politinės klausos,
Kad traukam pro šalį-
Mes pop žvaigždės
Nes balsingiausi.
Žvaigždžių kelio
Asfaltuotojai.
Kelio kurio
Pabaiga
Driekiasi ir išnyksta
Tarp galaktikų.
Mes esame dideli
Mes didingi.
Neišmatuojamai!
Mes- kosminio mąstelio visuomenė.
Tai įrodyta Mokslo.
Kas netiki,
Lai skaito
Enšteino sentencijas.

Dzeikas

Be reikalo autorius kelia ant sake Gryb. veidmainiavima. Ji tokia is tautos.O tauta atpazino sava ir laike 2 kadencijas. Butu tai tiesos ieskas teisejas, kurio ivaizdi autorius suponuoja lietuviams, Gryb lektu lauk ne antrajame ture, o tada kai jos melai, nutylejimai eme listi lauk.
Kartojasi Prunskienes istorija. Ji is politikos buvo isstumta del visai kitu dalyku, ne del akivaidziu vagysciu ir veidmainiavimo.
Ar gali buti smauglys banderlogu vadovas? Gali, jei smaugliui reikalinga ilgalaike investicija i socius pietus. Ar gali banderlogai isrinkti smaugli vadovu? Ne jie isrinks vadovu kita banderloga su pacia raudoniausia subine.

Pavyzdukai

Iš tik dviejų vakardienos pavyzdžių tik vienas klausimas.Lryto TV naujoji *žvaigždė*Žiemytė atakuoja Kauno merą,nes jis kaltas,kad tiek daug balsų už jo judėjimą labai sumažins demokratiją ir opoziciją.Antra laida tą patį vakarą – Krivicko *topai*:kol kažkoks numerologas peikia Skvernelį,Povilionienė ir Masiulis pritariamai linkčioja,bet vos tik pasako,kad Šimonytė neturi atjautos ir netinka į tokias pareigas,visa *elito*kultūra dingsta,jiedu kaip Algimanto nurodyta kaimynė,puola į tokią isteriką,kad…klausimas tik vienas:demokratija yra tada,kai balsuoji pagal sistemos ir *žmonių*partijos pageidavimus?

stasys

Vat žmogus turi nuomone ir savo pasaulėžiūra , aš gal pulčiau ji įtikinėti jog Jis neteisus kad daug kur jo žodžiuose manipuliacijos svetima nuomone . Bet viename sako tiesa lauke ‚politinės vaidmenystės epocha‘ , kai tiesos niekam nereikia tik duok parėkauti ant bačkos įsivaizduojamai miniai . Bijau tai kelias į didele neuroze .. Politikai ateina ir išeina , o neišsipildžiusiu lūkesčiu nuoskaudos lieka ir kaupiasi .

MMA 2000 litų (€)

Tautos sėkminga išeitis iš (visokeriopo) skurdo
_____________________________________

Rererendumo būdu, Lietuvoje nustatyti:
1) mažiausią mėnesio algą (MMA) – 2000 € ir įpareigoti Seimą bei vyriausybę tai įgyvendinti nuo 2021 sausio 1;
2) mažiausią pensiją – 1119 € 45 centus nuo 2021 sausio 1.

Įgyvendinimo tikimybė
**********************

Galimybė l. lengvai surinkti 600 000 (ir daugiau) parašų, kad padaryti referendumą.
Galimybė l. lengvai sukviesti į referendumą 2/3 (ir daugiau) balsavimo teisę turinčių piliečių.

Panaudota išmintis
********************

Visuomenės kokybė yra tiesiogiai proporcinga pinigų kokybei.
Tautos noras – Seimo bei vyriausybės pareiga įgyvendinti.

Atsiliepkit
Kas norėtumėte imtis Tautą vienijančio tikslo įgyvendinimo?

tiek

Viskas teisingai. Tik pikta ,kai pastoviai atsiranda „pasišūdėliautojų” ,kurie iškart apkaltina nebūtais dalykais visą Tautą . Tai tiesiog kvaila.Kvaila iki tokio lygmens,kad jam apibūdint tinka : girtam ir jūra iki kelio . Tik toks pilietis/ė yra kur kas sudėtingesnėj „stadijoj” . Užuojauta ir linkėjimas pasveikt.

baba

Stai kaip norisi galutinai nubuksuoti jau nueinancia ” sluba anti”! Ar ne, ponas Rusteika? Gal pamenate, is ko tauta turejo rinktis pries astuonis- keturis metus? Kur jus buvote- Didziavyriai? Kur jus esate dabar, pries ateinancius rinkimus? Visoje Lietuvoje neatsiranda kandidato , kuri iskelus , butu visiskai aisku ka turime issirinkti. Nu, polnyj pyzz..d

Jules

Pirmiausia tai Dezinformacijos amžius.

stasys

Jules ..kas vienam dezinformacija ..kitam medutis ant liežuvio galo .

Melo

pagalba, pone Stasy, lengvai nukonkuruoji arba nukauni konkurentą, oponentą arba priešą, pagaliau, tampi prezidentu ar prezidente, seimūnu ar ministeriu.

Neatrado

Nieko naujo šiame Pasaulyje, seniau jei atrasdavo tai Ameriką tai kokį Žemyną, o dabar jau viskas atrasta, ir autorius nieko naujo neatrado, taip buvo yra ir bus, senieji protai jau atrado dekalogą dešimt Dievo įsakymų, pradžioje kol bijojo Dievo daugelis jų laikėsi, atėjus kitam amžiui vis mažiau jų laikomasi, todėl chaosas tik didės.

Atsakymas bus?

Gerb. redakcija. 2019-03-6 23:12

Toleruodami “stasius” Jūs išbarstėt draugus ir bendražygius. “Spiečius” ir Co. pasitraukė, išsiskraidė. Traukiasi ir likučiai, besitikėję, kad imsitės filtruoti “šiukšles”.
Ar nepastebėjot, kad ryškiai sumažėjo “elitinių” komentatorių?
Taigi, kol šiam tinklapy “ganysis” stasiai ir pan. nuostoliai tik didės. Gero kelio…

>Atsakymas

Ne redakcijos, jei ten dirba, bolševikinės pakraipos, tai bus, jei tikrai laisva Tiesa, tai nebus, laisva Tiesa tai Saulė,Dievas, kita, deja tiesa, melas, tamsa, ir velnias, ir viskas amžina.

Sakot,

kad Tiesa yra Velnias ir jos runkeliokams nereikia? Žirmūnuose totali anarchija – Maldeikienės traukinys į Briuselį seniai jau palydėtas, tik okupuotose Rytprūsiuose sulaikytas konsultacijoms su Putino parankiniais. Negi Tiesa tikrai yra nusikalstama ir ją reikia kuo greičiau kriminalizuoti – uždrausti?

Ar tiesa,kad Jungtinės

tautos nurodė Lietuvai Deimantės Kedytės advokatui leisti susitikti su ja.

"tautiečiui"

„tiek 2019-03-7 10:25 …../Tik pikta ,kai pastoviai atsiranda “pasišūdėliautojų” ,kurie iškart apkaltina nebūtais dalykais visą Tautą . Tai tiesiog kvaila./…….. /Užuojauta ir linkėjimas pasveikt.” . kritiką galima vadinti ir „pasišūdeliavimu” – reiškinių suvokimas tiesiogiai priklauso nuo suvokėjo mentaliteto. mentalitetui pretenzijų nėra – tai tamstos turtas. turėkite to kiek tinkamas. negaila. kritinio požiūrio painiojimas su kaltinimais yra menko išprusimo arba jo nebuvimo pasekmė. šioje bėdoje vargu bau ar galime padėti, nes tamstos nemokamas mokymas nuo abėcėlinių pradmenų iki minimalaus civilizacinio lygio, niekaip neįeina į mūsų planus. skęstančiųjų nemokšiškume gelbėjimas yra pačių skęstančiųjų reikalas. na ir smagiausia dalis: „Tauta”? kokia dar „tauta”? lietuvių? nėra tokios tautos. tiesa, yra tokia lietuvių gentis, na toks pavienių savo reikalais besirūpinančių individų telkinys apibrėžtoje teritorijoje. viskas.… Skaityti daugiau »

Dovanotos laisvės nebūna:

„Tam, kad neišnyktume, mums reikia visko – teisingumo ir būtinų gyvenimo sąlygų, teisių ir pareigų lygybės, atsakingumo ir meilės. Bet pirmiausia reikia nugriauti melo, pusiau tiesos ir apgavystės, politinio veidmainiškumo sieną”.

klausimas

Reik išjungti komunistinio konclagerinio režimo landsberginių, vagnorinių,
brazauskinių, grybauskinių, karbauskinių (ir panašias) banditų gaujas, kad Tauta
atsigautų, suklestėtų.
__________________
Kas žinote, kaip tai padaryti?

jei

butu galimybe, vel rinkciau Grybauskaite. Deja.

stasys

2019-03-7 14:51 argumentuosit savo sprendimą ?

$+$

O juk mintis dėl palyginimo su V. Putinu, ko gero, kilo ne vienam, t. y. ne tik autoriui. Kai sužinojau apie I. Šimonytės ėjimą į Seimą su konservatoriais, pradžioje nesupratau, kodėl buvo atsisakyta šiltos ir ramios vietos banke, tačiau kai paaiškėjo, jog ji neįstojo į partiją, tapo aišku, kad ėjimas į Seimą arba į atvirą politiką yra ne atsitiktinis. Žinant, kad pasibaigus D. G. kadencijoms reikės paslėpti kai kurios galus, kokių buvo ir FMe, kai ministeriavo D. G., pasirinkti įpėdinę buvo logiškas žingsnis. I. Š. aiškinimai, kad ji turi problemų su artimaisiais, neturi laiko ir nenori būti prezidente, tebuvo maivymasis prieš kameras, sėdint banke, laiko tikrai netrūko. ⤵ Pažvelgus į situaciją iš kitos pusės, anot E. Macrono: „Europa dar niekada… Skaityti daugiau »

Almantas>jei

Jei butum su kiausais butum senelis

Almantas

O apie pasisudeliavima reiketu paklausti” tata lansbiergi”.Jis delfije buvo isspausdines „mokslini”straipsni apie suda iki siol ten smirdi kaip lauko tupykloj

Tai

rimciausias Rusteikos straipsnis is anksciau spausdintu.Aciu autoriui.
O 12:48 komentras taiklus.Nebadant pirstais, padaugejo lekstu ir beprasmiu, neaktualiu komentaru.Kai kurie ir tendencingi.Is dalies gal ir del to, kad portalas Tiesos.lt raso nemazai aktualiju.O tai kai kam nepatinka ir neitinka.Stai ir drumzlinamas vanduo.Kad atbaidyti.Neverta blaskytis ir kreipti demesi i provokacijas.

močiutė

Ačiū gerb.Algimantai,pasirašau po kiekvienu Jūsų žodžiu.Deja,mūsų mylimoj Tėvynėj jau prasidėjo”1984-ieji” pagal G.Orvelą.Kaip parodė referendumas dėl žemės pardavimo užsieniečiams,šalyje tik apie 13% yra piliečių,kuriuos beje „teisingai”mąstyti pastoviai moko purvasklaida, teisėnaika ir l o v i o partijos su savo vadukais.Manau jiems sekasi puikiai.Likusi visuomenės dalis-p r o l i a i,jiems suvokti apie ką Jūs kalbate, yra neįveikiamas uždavinys.

Almantai,

negi esi genitalijų specialistas? Gerai išmanai, ane?

manitu.

straipsniai sau ,karavanas sau.be apvaizdos isikišimo nieko nebus.

Ehrmantraut

mūsų liberalkomunistai, visa dvaro svita ir pakalikai per „nacionalinį” transliuotoją tyčiojasi iš Trampo, neranda kalbos su Vyšegradu, ignoruoja AFD ir viskas tik dėl to, kad tulpė po kadencijos gautų postą kokiam Briuselį, kaip sakoma, eisim iki galo, iki paskutinio lietuvio, kad tik patektume prie eurolovio.

Tarabilda

Nužydėjusi tulpė yra smirdinti šiukšlė.

StasysG

Autoriui didelis pliusas, kad pradėjo rimtai analizuoti DG valdymo palikimą. Bet mases apkaltinti, kad jos išrinko DG, neteisinga. O kas ją įstūmė į tą kėdę? Kas ir kodėl pasakė, kad tebūnie Dalia mūsų dalia? O gal galingesnės jėgos tuo pasirūpino?

StasiuG

Pone SG, pasiklausius jūsų išvedžiojimų, reik suprasti, jog tamstos & Co buki balsavimai yra нипричём?
Dėl atkaklaus durnmo atsakomybės prisiimti neketinate?
Kad be jokios atsakomybės į urnas primėtydami „iš lempos” padarytų „pasirinkimų” esate „švelnūs ir pūkuoti” geruliai?
???
Tamsta padorioje kompanijoje gautumėt per snukį.

StasysG

Negaučiau per snukį. Nes nebalsavau už ponią. Dievas matė. Ir prisiimti atsakomybės neketinu, gerbiamasis „причём”.

Dzeikas

Negalima masiu kaltinti tik del pirmos kadencijos, nes Gryb. pateike suklastota autobiografija.Jei ne suklastota, tai nutyleta – su daugeliu baltu demiu. Taciau visa tai islindo lauk ir jau po 2-3 metu faktu pakako, kd kelt atstatydinimo byla.O jau triuskinantis perrinkimas, zinant, kad kanddatas apsimelaves iki ausu…Jei tai butu Pravieniskiu zonos, ar kokio Marijampoles kalejimo atskirai pamti rezultatai, bet visos Lietuvos – tik irodo, kad Prunskienes, Uspakicho fenomenai nera atsitiktiniai dalykai ir Lietuvoj susiformavusiam etnoso tipui (t.y. ne etniniams lietuviams, bet gyventojams apskritai ) Redjardas Kiplingas dave labai tikslu apibudinima savo noveliu apie Maugli rinkinyj.

patrijotas

Dzeikas yra Didingos Lietuvių Tautos priešas!
Lietuvos žmonės niekada neklysta, o balsų dauguma yra Tiesa.

stasys

Smagu matyti kaip žmonės plėšo savo marškiniu sagutes prisiekinėdami nebalsavę už D.G.  Priešingai nei autorius aš pagirčiau Dalia Grybauskaite, ji tikrai atliko reikšminga darbą Prezidentaujant Lietuvoje  , ir šiandiena ji yra tas Prezidentinis atitikmuo į kurį sekančiam Prezidentui nori ar ne tenka lygiuotis . Tęstinumas baisus žodis opozicijai ..pabandyk iš Juozaičio padaryti puse Dalios Grybauskaitės (kalbu retoriškai ) ? o iš Nausėdos ? Kaip atrodytu vyras panašus į moterį fiziologiškai ? Neįtikėtina bet tai įmanoma ..Nežinomybė gąsdina žmones , o tai sveikstančios visuomenės požymis ..kuri nenori savo ateitį įdėti į rankas pirmam pasiūlytam žmogui . Mes pereiname į tokia politika , kai greitieji liftai į valdžia taps nebeveiksmingi ,o tada būsime priversti grįžti prie natūralios lyderystės ..kai matai… Skaityti daugiau »

Cha

Tikra tiesa parašyta. Juk paaiškėjo ir tai, kad „didžiausias pūlinys” teisėsaugoje yra ne teisėja Venckienė, o dešimtys teisėjų „teisuolių”. O kiek dar paaiškės ryt-poryt-užporyt? Cha!

Kiek galima?

*Sekantis* – tada,kai kas nors eina paskui,t.y.seka!Kai kas nors ateina pakeisti – KITAS.Jau nekalbu apie nosinių rašymą gimtosios kalbos rašyboje.

Misteris

Tobula DIAGNOZĖ muravjovkos PACIENTEI.

Janina

Emigrantų vardu dėkoju už politinės veidmainystės analizę. Gal jau geriau suprantama, kodėl sąžiningi, darbštūs piliečiai bėga iš Lietuvos. Juk jeigu pakilsi į kovą už teisybę – korumpuoti teisėjai tave į kalėjimą pasodins. Nėra jokių prošvaisčių greitai Lietuvėlei pakilti…

40
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top