Algimantas Rusteika. Savus pardavę, kovos už kitų laisvę

Tai interneto epochos politinė klasika, kurią polittechnologai vadina „renginio perėmimu“. Kada į kitų organizuotą procesą ar pradėtą įvykį ateina miklūs vyrukai, prisiima nuopelnus, apsimeta vadovais ir dykai susirenka politinio reitingo taškų, žinomumo ir populiarumo.

Dabar jie perima „Baltarusijos renginį“. Tie, kurie metų metais kūrė politinių ir finansinių grupuočių valdomą imitacinę demokratiją, žodžio laisvę pakeitė propaganda ir visom keturiom už globalų Lietuvos išnykimą – visi tie savanaudžiai, sukčiai ir bailiai narsiai kausis už demokratiją ir laisvę Baltarusijoje!

O, kaip sužėrėjo beprotybe ir viltimi jų akutės! Visus iki vieno kubilius ir juknevičienes, landsbergius ir povilionius pamatėm, pamatysim ir dar matysim, laidos dabar sukamos ir scenarijai rašomi. Tokia proga – rinkimai ant nosies, žmonėms pasakyt neturi ką, o čia tikra dovana ir vėl gali gelbėti pasaulį! Kiti kalti, esi teisus ir už nieką nereikia atsakyti!

O jei baltarusių tautą ištiks bėda, tai ir tragediją privatizuos ir bus vieninteliai teisūs. O bet kokios abejonės ir bandantys suprasti ar kalbėti kitaip, bus apspjaudyti ir paversti valstybės ir pažangos priešais. Šis žaidimėlis seniai išmoktas, derinukai žinomi, žaidėjai, treneriai savi, konservavizijos aikštelė išblizginta laukia.

Jau matau nekaltą žvilgsniuką su „laisvės TV“ kryžiukais vyzdžiuose – tu ką, prieš baltarusių tautos laisvę?

Aš prieš savą tautą ir jos laisvę pardavusių bailių veidmainystę, fariziejišką moralę ir politines priešrinkimines manipuliacijas. Tikiuosi, bent dalis palaikančių baltarusių siekius tą sugebės suvokti ir atskirti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
38 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nuostabiai taikliai, mielas Algimantai,

ir vėl plevėsos besistumdydami braunasi į pirmąsias eiles. Vis dėlto tautoje kaupiasi sartriško šleikštulio gumulo kritinė masė tai stebint.

Birute

I desimtuka,bravo!

Kis

siulau isformuoti pulka,kuris sedi ir bezda kareivinese,priedo algas mokame.Jeigu prireiks isgainioti Landzbergio gauja tik pakvieskite,eisiu pirmose gretuose ir su smirdanciu slapimu skuduro atvanuosiu Patriatcha sis ozys visu musu nelaime.

Kiek žmonių

dėl kitų ligų negavo gydymo per virusą,kai kitose šalyse gydytojai dirbo…Ir šimtais daugiau mirė negu pernai šiuo metu.Gydytojai palaiko Baltarusijos gydytojus,tačiau nuo savų ligonių šaltakraujiškai užsirakino.Ten muša,o čia leidžia mirti.Ten muša tiesiai,čia slapta forma ,abejingai…Kuo mes skiriamės nuo Lukašenkos?Šiaip,tai palaikom baltarusių siekį į šviesą.

kampanija pagal kompaniją

Kandidatui Seiman pavilionius nuo Povilionių derėtų skirti.

Skaitytojas

Reikėtų nepamiršti, kad slavai nėra baltai ir nėra jokie mūsų broliai. Jie didelės meilės mums nejaučia, o labiau žiūri, kokių čia pretenzijų pateikus. Pirmiausia jie nori „pabėgti“ ir gauti „prieglobstį“ Vilniuje. Ten jie, žinoma, su mumis kalbės rusiškai, nes juk jie negali išmokti lietuviškai, o lietuviai rusiškai išmokti gali kažkodėl. Tada jie užsinorės „universiteto“. Žinoma, tam reikia ir rūmų Vilniaus senamiestyje, nes koks universitetas be to. Mokėti rinkos kainą jie neturi už ką, taigi rūmus gaus veltui. Tame „universitete“ „mokymas“ vyks, žinoma, rusiškai, nes žr. ankstesnį punktą. Tada jie užsinorės Lietuvos herbo. Žinot, čia mūsų istorinis herbas, sakys jie mums (žinoma, rusiškai). Istorinis. Tada jie užsinorės Lietuvos istorijos. Tada, žiūrėk, savaime, natūraliai pasirodys, kad Vilnius beesąs istorinė Baltarusijos sostinė. Ir… Skaityti daugiau »

stasys

Autorius pamiršo jog politikas PRIVALO visais klausimais turėti savo nuomone todėl ko gi čia piktintis tais problemos receptais kuriuos siūlo koncervatoriai ? Kol nėra geresniu , problemoms spręsti pas kaimynus , įsiklausyti ir į tokius manau nieko blogo . Be abejo tai nereiškia jog tai apie ką kalba Kubilius yra tinkamas vaistas baltarusių vidaus problemoms . Kol nežinau ką siūlo A.Rusteika nešūkaliosiu taip kvailai kaip Jis daro . Svarbu kad geri norai netaptu abejingumų autoriau ..

 > 2020-08-18 17:10

Birute, o kur tavo „dešimtukas”? Žemiau bambos ir aukščiau kelių?! Ir kiek kartų jis (A.R.) pataikė?!

DD plius DD

Kiaurai emocingų ir egzaltuotų Rusteikos ofenzyvų nėra kaip ir komentuoti- kaip tos įsiaudrinusios bobos amžiną skundą, kad „tu man gyvenimą sugadinai”… Na, nemyli ponas konservų, nesugeba blaiviai ir ramiai vertinti. Tai ką? Niekas ir nereikalauja. O konservams niekas netrukdo savo supratimu imtis kokių nors iniciatyvų. Lygiai kaip ir visiems kitiems nuo Nausėdos iki Jedinskio ar kokio Paleckio. Tema karšta, tai visi ir pasisako. Rusteikos gi logika lieptų konservams apsimesti, kad nieko nevyksta. Koks logikas, tokia ir logika… O kiek rimčiau kalbant apie politikų veiksmų pasekmes ir reikšmę, prisiminčiau vieną labai aktyvaus ir angažuoto kilniam laisvės reikalui Šimašiaus karjeros epizodą. Mūsų šviežiausias laisvės šauklys, būdamas teisingumo ministru, Lukašenkai į nagus atidavė baltarusių opozicionierių A.Beliasių. Ir štai prašom- šiuo metu Beliasius yra… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Beveik visada su malonumu skaitau gerbiamo Algimanto Rusteikos straipsnius. Bet pagal šį straipsnį matosi, kad gerbiamas Algimantas yra pasiklydęs tarp trijų pušų. Pats rašo apie idiotus ir kvailius mūsų valstybėje, ir štai jo straipsnis yra skirtas šitų kvailių ir idiotų stimuliavimui. Susidaro gana liūdnas vaizdas: Audrius Bačiulis, Lina Dūdaitė-Kralikienė, Nida Vasiliauskaitė rašo kokie blogi tie kovotojai su diktatoriumi ir koks šaunus tas Baltarusijos KGB ir OMON (pagal Audrių Bačiulį). Ir man labai apmaudu, kad štai į šitų MELAGIŲ tarpą pradėjo grūstis ir gana talentingas žurnalistas Algimantas Rusteika. Bet A. Rusteika užsiima ir politine veikla V. Radžvilo partijoje. Tai jeigu pažvelgti aplinkui, tai tas pasaulis yra spalvotas. Bet A. Rusteikia pradeda įtikinėti savo skaitytojas, kad jokių spalvų nėra, yra tik juoda… Skaityti daugiau »

DD plius DD

Iš dalies į temą.
Kartais stebiuosi, kodėl baltarusių savigarbos ir laisvės žygis pas mus tiek visokio dumblo į paviršių iškėlė. Tai boba ne tokia, tai Maskvos žaidimus žaidžia, tai, kaip Rusteika- konservų maitvanagius priviliojo, tai dar kas.
Paaiškinimų tokiais atvejais būna visokiausių, labai nesiplėsiu, bet vienas įvykis peršasi savaime. Ar įsivaizduojate, kaip dabar jaučiasi tie, kurie savo metu „komandiravo” Pociūną į Brestą? Juk žemė iš po kojų slysta tiems, pas kuriuos mūsų bretšneideriai mūsų pulkininką pasiuntė. Ir vargu ar jie, gerai uodegas prisvilę, tylės apie svetimas paslaptis.

O kas jiem belieka  ?

Jei esi mažos valstybėlės elitu ir nori toliaus juo būt , tai negi nevykdysi Visatos valdovų pageidavimų ir norų ?

tik 'Copy/Paste'

„…. kodėl kaimynai turi gyventi būtent pagal mus? Ar mūsų misija – ir į Amazonės miškų gentis nešti demokratiją ir genčių vadus rinkti tik kaip mes renkame?

Beje, jei įsivaizduotume hipotetinį scenarijų, kai Rusija vėl užsimano lįsti į Lietuvą, tai kaip ji veiktų: praėjus kokiems nors rinkimams Lietuvoje, surastų (arba jau specialiai į rinkimų karuselę įkištų reikiamą kandidatą) veikėją, kuris po rinkimų pradėtų šaukti, kad rinkimai suklastoti. Niekam realiai nebūtų įdomu, ar jie suklastoti, ar ne. Bet va, kad Lietuvai būtina atnešti „tikrąją” demokratiją, – tai taptų ypatingai svarbu.

Mano nuomone, jei vyksta neramumai kitoje šalyje – būtina laikytis neutraliai, o jei kažkas vyksta neteisingo su protestuojančiais žmonėmis (nemaišyti su smurtaujančiais), tuomet reiktų tik dėl to pasisakyti. „

Gerb. Česlovai  Iškauskai, Jūsų pasakymas

„šioks toks nusipezėjimas – be argumentų, be santūrumo ir logikos” yra
šioks toks nusipezėjimas – be argumentų, be santūrumo ir logikos (be kabučių).

Prašalietis

A. Rusteikos žodžiai – (sukonkretinus – profesionalūs komunistai ir KGB-istiniai sčjūdiečiai) „Savus pardavę, kovos už kitų laisvę…” būtų buvę „auksiniais”, jei jie būtų skambėję ant kiekvieno tuometinės Lietuvos kampo „šauniaisiais” 1995-2000….

Orveliškai kiaulėjančiam Reigardui 8:30

Juk tie, kurie skaitė intelektualius, analitiškus Audriaus Bačiulio, Linos Dūdaitės-Kralikienės, Nidos Vasiliauskaitės ir gliausiai Algimanto Rusteikos straipsnius ar pastebėjimus žino, kad nė vienas, skirtingai, nei Reigardas, nėra infantilai ir niekur nerašė, „kokie BLOGI tie kovotojai su diktatoriumi ir koks ŠAUNUS tas Baltarusijos KGB ir OMON”.
Kuomet kitus kaltindami melu reigardukai meluoja, ką gauname?
– Taip, reigardukų užsipultieji nemeluoja.

+Kis

kokie mes fainuoliai,kokia musu samone,mes visa pasauli apjuosime ,bet jau lenciugu.Duok kiaulei ragus ji visa dangu isbadys,tas sakitina ir apie Landzbergi ir jo pakalikus(galima realiau vadinti,bet nesinori cia,reketu Delfyje,bet t5en amziams uzblokuotas ,nes nemuliu isverstaskuriu nuo mazumes.Kas liecia drg Iskauska,labai nesuklysiu itardama ,kad jis 102 metams Landzbergio pasleptas.Bet uztenka ir mano protui suprasti,kad tu Iskauskai dirbai(siandiena pats esi per menkas,arba…?),nes tavo rasliava esu skaite ir mane stebina,kad Cvirka tautos isdavikas,o rase kur kas riebiau,niekam skersai gerkles nestovi.Kas liecia mus asmeniskai,elgiames nesolidziai,nes tai kas vyksta pas mus ziauriau negu pas Lukasenka,tas nors atvirai nedaro gesefto valstybes (o tai ir mano)biudzeto saskaita ir LRTV su visais skalikais nedirba vieninteliam rezidentui.Jeigu jis ,tas labai didelis melegis irodys ,kad ne taip tegu padeda irodymus.Kad… Skaityti daugiau »

> 2020-08-19 10:53

„…manau ne man vienai rupi”
tai tu, juliau Milaiti, šiandien boba?! Vakar dar vyru prisistatinėjei, kas kiek laiko pas tave tos transseksualinės mėnesinės?

Kisa,

atsisėst daboklėn nenori, a?

Raigerdas>Anonimas

Vargšui Anonimui, nesugebančiam pasirašyti net savo „nick’o, bet rašančiam savo šmeižikiškus prasimanymus (2020-08-19 10:53) tenka cituoti faktus, nes šitas apsinarcizinęs komentatorius, galimai „skaito knygą, bet mato špygą” (kaip išsireiškė A. Puškinas):”Situaciją Baltarusijoje pakeitė prasidėję protestai didžiosiose gamyklose. Ten ne gatviniai kovotojai ir ne proeuropinis ofisų planktonas, kuriuos be vargo sutvarkė OMON ir KGB, ten gerai organizuotas proletariatas – brigada, pamaina, cechas” … „Todėl ir Lukašenkos jėgos struktūrų vadas atsiprašė, kad kažką be reikalo primušė, ir pats Backa kreiptis į tautą ketina” (Audrius Bačiulis). O štai kita šmeižikė Lina Dūdaitė-Kralikienė trolina:”Pasakykit man, už ką kovoja tie žmonės? Už pasirinkimo teisę? Tarp diktatoriaus ir bailės? Kuri mėnesiui tapo kenčiančios tautos žvaigžde. Kuri žibėjo, švytėjo, žadėjo… Kalbėjo apie laisvę, pasirinkimą, vertybes. Ir kur… Skaityti daugiau »

O jūs, Raigerdai, ką

jūs esate konkrečiai nuveikęs? Kaip Tiesą paviešinęs, bent tiek pradžiai? Esate užtaręs nedesovietizuotų „bojevykų” arba milicininkų lupamą žmogų anuomet ir dabar?

Orveliškai kiaulėjančiam Reigardui 12:32

Na, ir kur nors vienas paminėtas autorius teigia,
“kokie BLOGI tie kovotojai su diktatoriumi
ir koks ŠAUNUS tas Baltarusijos KGB ir OMON”?
Rimtos problemos su teksto supratimu? – Kritiškai mąstančių autorių kalbama tik apie atskirus asmenis ir tam tikras socialines grupes (o kitos kaip tik įvardijamos kaip keliančios realią grėsmę diktatoriui). Pagarba jiems.

Gordon

Gordono pokalbis su NEXTA vyriausiu redaktorium Protasevičium.
https://www.youtube.com/channel/UCZIFo5MmrUJS5JbLOxgnHuQ

Antanas

Ačiū Algimantai už laiku ir taiklų straipsnį. Su pagarba Antanas

Lietuvos komuniagos

su savo vaikais kovos už kitų laisvę ir lietuvių skurdą.

Raigerdas

Kodėl pas mus tiek daug nevykėlių politikoje? Todėl, kad mes nebeturime savo tautoje tikrų lyderių, tokių kaip Chuck Norris. Jis nemekena, o pasako niekšui tiesiai šviesiai (delfi.lt):”Vaizdo įraše, kuris buvo patalpintas „Youtube“, garsenybė prezidentą pavadino „Saša nuliu procentų“ ir „ponu tarakonu“. „Žinote, kai pjaustau svogūnus, jie verkia. Taigi, jei nenustosite daryti to, ką dabar darote, atvyksiu į vieną jūsų rezidencijų ir jus pravirkdysiu“, – trumpai rėžė aktorius”. Pas mus galimasi niekšų, ir vis teigiama, kad jie tokie nekalti žmogeliai, kuriems vivirš skas gaunasi „netyčia”. Lietuvoje jau virš 80000 žmonių yra pasodinti ant antidepresantų ir kitokių psichotropinių vaistų. Moterys gimdys atitinkamai psichiškai nesveikus vaikus. Pažiūrėkite, kiek čia ir kitur rašančių komentatorių jau nebesugeba net sakinio suregzti ir rašo visiškai nelogiškus dalykus.… Skaityti daugiau »

Raigerdai,

jūs ką, manote, kad mes palaikome Lukašenką? Mes nepalaikome nei Lukašenkos, nei Lietuvos kolchoznikus ir lietuviškos valdžios įslaptintuosius kagebistus politikoje ir versle. Kuo geresnis Karbauskis už Batenką, a? Ar Seimo prezidents, ką?

Orveliškai kiaulėjančiam Reigardui 15:25

kviečiančiam „Pagal A.Lukošenkos elgesį, atpažinti psichopatus”:
užduotį rūpestingai atlikome – juk tai pats Reigerdas, pabėgęs iš gardo!
Deja, deja, psichopatas niekuomet nepripažįsta, kad yra psichopatas…

vakaroidų melo generatoriai

Aktyviai veikia amerikoniškasis CT TV tiesiogiai rusiškai nenutrūkstamu srautu transliuojantis reportažus iš visų didesnių Baltarusijos miestų, retransliuojantis idiotiškus feikus skleidžiančią NEXĄ, kalbinantis demonstracijų organizatorius, kurie giriasi „demokratijos“ supratimo įgiję, studijuodami Vilniuje. Tie veikėjai nuolat pasakoja, kur reikia rinktis, apsirengti šviesiais rūbais (jeigu sužeis, kad kameros galėtų aiškiai parodyti kraujo dėmes). NEXA kelis kartus skelbė, kad Lukašenka mirė, kad pabėgo. Kai tas pasirodydavo per TV, po paros vėl „numirdavo“ ar „pabėgdavo“. Antrą demonstracijų dieną, kaip vėliau paaiškėjo, neegzistuojantis Minsko greitosios pagalbos „gydytojas“ susijaudinusiu balsu aiškino, kad ligoninės užverstos tūkstančiais sužeistųjų, o žuvusių – šimtai. Vėliau paaiškėjo, kad tas „gydytojas“ – šarlatanas ir melagis, už didelius pinigus rankų mostais nuo visų ligų „gydydavęs“ žmones, buvo nuteistas už sukčiavimą, todėl baisiai siunta ant… Skaityti daugiau »

>Orveliškai kiaulėjančiam Reigardui

tikrai daugiau nei keistas tas Raigerdux. Jam visur vaidenas Lukašenkos ir OMON gerbėjai, KGB agentai, psichotikai, „kliedenčiai TSRS sugrįžimmu“.
Viską aukštyn kojom verčiančiam subjektui nelengva pagelbėti.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

“Tų, kurie linkę mąstyti apie šiuos įvykius, dėmesį atkreipsiu į signataro Petro Vaitiekūno, aktualiu laikotarpiu buvusio Lietuvos ambasadoriumi Ukrainoje, ir buvusio Lietuvos VSD vadovo Gedimino Grinos viešus paaiškinimus, kad šios kandidatės į Baltarusijos prezidentus, kurios vienintelė rinkiminė programa buvo: laimėjus šiuos rinkimus, paskelbti naujus rinkimus, vyras atvirai remia Baltarusijos ir Rusijos valstybių susijungimą.” (Zigmas Vaišvila)
Va čia
https://www.respublika.lt/lt/naujienos/nuomones_ir_komentarai/bus_isklausyta/zvaisvila_lietuva_bedale_i_ka_tave_klampina/
Kas dar galėtų patvirtinti tokią putinišką kombinaciją Gudijoje?

Illarionov

https://aillarionov.livejournal.com/ Dingo muziejaus direktorius Volkovyske, kuris atsisakė pasirašyti protokolą rinkimuose 2020 m. Rugpjūčio 16 d., 06:06 Konstantinas Šishmakovas – Bagrationo Volkovysko karo istorijos muziejaus direktorius. Vakar, rugpjūčio 15 d., Jis apie 17 val. Paskambino žmonai ir pasakė: „Aš daugiau čia nedirbu, einu namo“. Tačiau jaunuolis niekada negrįžo namo. 24 valandas šeima nežino, kur jis yra, jo telefono nėra. Jaunuolio tėvas Andrejus Šišmakovas susisiekė su redakcija. Jis patvirtino, kad nei automobilio, nei Konstantino iki šiol nebuvo rasta. – Viskas prasidėjo 9-ą dieną, – prisimena tėvas. – Kai jis buvo rinkimų komisijoje. Su juo buvo dar vienas vaikinas – nepamenu jo pavardės, nepavadinsiu jos. Jie abu nepasirašė galutinio protokolo. Anot jo sūnaus, jie už juos pasirašė. Jis paskambino žmonai ir apie tai… Skaityti daugiau »

people onliner

https://people.onliner.by/2020/08/19/postradavshie-ot-nasiliya-pri-zaderzhanii
Apie šalies teismų sistemos ypatumus. Teisėjai sėdėjo prie stalų, o teisiamieji turėjo atsakyti sėdėdami ant kelių ir žemyn galva, už neteisingus atsakymus jie buvo mušami prieš teisėjus.

stasys

žiu kaip plaka susijaudinusių širdelės , sakyčiau puiki tema išreikšti savo nuomone apie tai ka matome Baltarusijoje . Vaidas VDS ir tas karo daina užtraukė .

ciuc į būdą

sąsyyy

ah1

Jei laisvė bardakas, tada turėtų būti „savus pardavę kovos už kitų bardaką”, trumpai ir aiškiai.

Dzeikas

ah1, stumi komunistine propoganda ir apgaudineji zmones. Kame apgavyste? „laisve tai bardakas” – tavo melas.
Laisve tai atsakomybe uz savo veiksmus – tikros laisves esme.
Sia, tikraja laisve is musu nori atimti komunistu nuovalos a le tamsta.

38
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top