Algimantas Rusteika. Šeimininko belaukiant

Jei galvojate, kad kas nors iš jų galvoja apie lietuvas ar apie tai, apie ką galvojate, – galvokit sau į sveikatą. Jie net apie tai, ką kalba, negalvoja – turi rūpesčių. Ir viskas ten primityviai paprasta.

Programa maksimum buvo: Dalytė – į Kremlių, Ingridutė – daukantynėn, Gabriukas – premjeruosna. Dalytei nepavyko, nors šitaip visą antrąjį šalies penkmetį stengėsi – ten ir savų pakalikų pakanka. Ingridutei irgi nenuskilo. Liko programa minimum – beviltiškas Gabriukas arba buhalterė Ingridutė premjeruosna.

Arba visi, kaip brangūs Lietuvos žmonės sako, – į Pravieniškes. Vilties koks procentas būtų, jei nors kiek imtų apie kitus ir valstybę galvoti ar bent kalbėti, bet juk nei galvos, nei kalbės – programiškai neįmanoma. Ir minkštasis Gitanas nepadės – leis vykti viskam savo eiga, nes naktimis nemiega tik dėl ministro kotletų.

Tai ir gerai – šitas viskam leis vykti savaime, tai yra jo minkštoji galia ir ateities šansas tautai. Jei, kaip visada, nepramiegos, – beje, miegantys visada būna labai pikti, kada žadina ir gali įkąsti. Reikia atsargiai.

Šventoji šeima ir dvariškiai žaidžia žaidimą, kurio nemoka ir taisyklių nežino. Iniciatyva jau nebesugrįš, puolimai išsemti, liko tik komedijos, o gintis nesugeba. Visų kūno kalba rodo neviltį ir pralaimėjimo baimę.

Dvaro kiemsargiai už ėdesį dar loja, tačiau jau be ugnelės, tingiai, o ausys jau pastatytos, akys tik laksto į šalis – gal bus naujas šeimininkas?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
26 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
KaIp

cia nesizavesi autoriaus vaizdingais, ir labai teisingais, matymais ir improvizacijom.

tiek

taip ir yra ,rupūs …

grumstas

Ačiū , Algimantai. Tik dar norėčiau pridurti, kad tie, kurie dabar pasimetę ir laukia neramiai savo pabaigos yra panašioje padėtyje , kada kalinys laukia savo nuosprendžio įvykdymo; nieko nėra blogiau ,kaip nežinia laukiant. Čia tegul jiems būna atpildo dalimi už tuos rūpesčius , kuriuos sukėlė mums jiems bevaldant.

stasys

Man atrodo kad pribrendo laikas Algimantui susirasti sau personalinį balkonėlį ..Laisvės alėjoje . Turint tiek visko pasakyti Lietuvos piliečiams ..apsiriboti tik internetu butu didelė klaida . Galu gale tada ir dori piliečiai galėtu jam ,užverte galvas, užduoti protingus klausimus ir nereiktu baimintis už ėdesį dirbančiu dvaro kiemsargiu . cit.“ Programa maksimum buvo: Dalytė – į Kremlių, Ingridutė – daukantynėn, Gabriukas – premjeruosna. Dalytei nepavyko, nors šitaip visą antrąjį šalies penkmetį stengėsi – ten ir savų pakalikų pakanka. Ingridutei irgi nenuskilo. Liko programa minimum – beviltiškas Gabriukas arba buhalterė Ingridutė premjeruosna.“ .Čia dar reiktu ir su bato pakulne per klausytoju jausmus trinktelti , primenant geras senas Chruščiovo tradicijas „vrag nie proidiot .. my vsio vidim !!

tiek

stasys veržiasi ir ko gero is sėkmingiau – užimt garbingą „Tiesos” portalo juokdario sostą :))).Sėkmės.

šeimininkas YRA !!!

tai velnias.
Jis visada valdė komunistus, kgbistus, pederastus, pedofilus, prokurorus ir teisėjus t.y. niekšus (t.y. ‘elitą”).
Ir valdys – iliuzijų neturėkite.
—–
(Dievo pavaldiniai – nabagėliai, skursta, emigruoja jų vaikai – nenori nelabajam tarnauti)

jaucia

saasys nauja Seiminyka, oi jaucia, skalija arsiau

Atsakykite...

Kaip gali būti,kad paprasti žmogeliai neabejojo britų išstojimu,buvo tikri,kad Trampas bus išteisintas,o visa *elitinė*žiniasklaida ir visi dvaro politologai rašė priešingai?Kas tai:jie visai kvaili ar atidirbinėja užsakovams?
Piliečiai daug aktyvesni:ačiū Dievui.Nerūpėjo mums JE patarėjai,o dabar nusišneka pirmasis patarėjas,ir iškart klausimai:kokios jo pažiūros,juk vadovavo konservatorių štabui,kuom taip sužavėjo JE,juk tik dizaino mokslus baigęs!Ir tokio išsilavinimo bičiukas taip aukštai pakilo?Kas rekomendavo?Kokios jo kompetencijos?
Ir trečia *įžvalga*:Je sakė – išgirsiu visų žmonių nuomones ir įsiklausysiu.Tik bernelio pažadai?Kaip tie vystantys žiedai.

stasys

2020-02-7 15:08 > Na kaip čia praeisi pro šalį kai taip žmogus prašo padėti. Yra tam receptukas kuris visada suveikia , mažiau skaitykite A.Rusteikos‘ nuotaikos pliūpsniai ‘ , o jei kitaip neišeina perskaitote ir į lauka ..kad galva prašviesintu , juodos spalvos išsisklaidytu ir neliktu tu jo užslaptintu zombiu galvoje , kurie nuolat tai prunkščia tai zyzia ..tau į ausį . Patarėjus irgi galima suprasti jiems privalu skaityti visokį velnią , va taip diena čia pasėdi o vakarę jau ir pats nebežinai kurios valstybės pilietis esi . ..gal laplandijos o gal litxuanijos kurioje visi pliekiasi ir rauko nosis . Matote ir su kompetencijomis nėra viskas taip paprasta ., atsiverskite tu vargšeliu algalapius ir kas krenta į akis ju algos nėra… Skaityti daugiau »

sunkiam ligoniui stasiu

Jeigu atrodo – žegnokis, kol nevėlu.

Kis

Be jokiu cacku-pacacku,jokiu alegoriju.Prazidentas -antras Adamkus.Jeigu neuzteko 30 metu marazmo,ka tie gyvyliai padare is Lietuvos,turi pasirinkima-misraine su debiliuku-aniku ir sesku Palucku,lai dziaugiasi,bet tai vyks iki valstybingumo praradimo.O norint kapstytis is sudo duobes reikia perrinkti ir kuo didesniu atotrukiu valstiecius,kurie paveiks Gitana,velniop Pasili ir visus Rokucius ir jam panasus,lakste su raudona papke ir sauke as is „tremtiniu”.Tokias kirvarpas esu gyvenime maciusi ne viena,nesvarbu is kokios koses sulipdyti.

Visi  matom,

kad velniavos mūsuose yra , bet šis ,,rypautojas- rūpintojėlis ” savo depresija ir aiškiais ,,kremliniais” nusipezėjimais naujajį NS ruošiasi durnių laivu paversti jau irgi yra ženklų…

T0mas J.

Šeimininkas yra CŽV.
Šeimininkas sprendžia – kas turi kandidatuoti į prezidentus, kas turi laimėti,
kiek % valstybės biudžeto pajamų skirti kariuomenei,
ką skirti Krašto apsaugos ministru, ką Užsienio reikalų ir ką – Finansų,
ar reikia Lietuvoje JAV karinių bazių,
CŽV kalėjimų
ir t.t.

ah1

o kaip šeimininko vardas?

ah1

tai šeimininkas KGB?

Maloniai nuteikė autoriaus mintys

Tik oi, nenuvertinkime jų, ir nepervertinkime rinkėjų. Mums daug kas aišku, bet yra masė žiniasklaidos užkerėtų pensininkų, masė jaunimo, kurie apiburiami soc. tinkluose. Kol griovys neperšoktas…

siūlau naują himną

Šunauja,vergai jūs mūsų,
nustekenta žeme,
kur konservų banditėliai
milijonus semia.

Tegul tavo vaikai eina
vien takais niekšybės.
Arkit visi mūsų naudai
ir vagių gėrybei.

Tegul tavo vaikai eina
mums toliau vergauti
nes nukriošusiems senukams
lemta špygą gauti.

Tegul seimas Lietuvoj
kišenes ištuština,
Alkanus ir be skatiko
į kapus palydi.

Tegul tata žydaujos
dega amžiams pragare,
vardan tos šunaujos
oligarchai žydi.

*

>Visimatomui,       2020-02-7 17:28

niekas tau nedavė mandato saujelę taviškių tautos atplaišų, neliustrate, vadinti visais. Žinom gi, – ne tik matot, bet ir vykdot totalinį klausymą ir sekimą. Ir dar štai ne tik šitame portale bergždžiai bandote paveikti mąstančių žmonių nuomones savo nykia klouniška „stąsine” čekistine propaganda.
Betgi bijote, rupūžės. Oi kaip bijote dienos X…

ah1

JAHVĖ savo išsirinktiesiems liepė skolinti pinigus už palūkanas, o kas skolinasi tampa skolintojo vergu 22:7Patarlių knyga, Biblija. Tai va, šeimininkas tas kas skolina už palūkanas, o vergaujama tam kas skolina už palūkanas.Gaunasi šeimininkas JAHVĖ.

Dzeikas

TomasJui: Sovietiniu propogandistus isduoda ne ju pateikiami faktai ar nuomuones, o ju bejegiskumas issivaduoti nuo stereotipu ikaltu i ju galvytes vaikysteje. Taippat tiesinis mastymas. Na mazdaug isitikinimas ,kad sandauga ir sudetis tolygus veiksmai, tik priesai dirbtinai isskiria siuos veiksmus. Ir patvirtina savo isitikinima tuo, kad 2+2 = 2×2. Tik mala jie si suda ne aritmetikoje, bet geopolitikoje. Mat geopolitiskai skaiciaus >2 jie zino, bet nesuvokia.Jiems 3 ir daugiau kaip pirmyksciam zmogui – daug. Apie tamstos kiedesi. Amerika turi problemu del gyventoju mases neisprusimo, taciau skirtingai nuo LIetuvos TOKIE nuseda maksimum pirmos grandies vadovuose. O jau CZV tikrai svarbesniu reikalu turi negu rupintis Lietuvos kadru politika. JAV turi INTERESUS. Ir kol Lietuva atsizvelgia i juos ir nebezda bendruju gescheftu metu amerikieciai… Skaityti daugiau »

Dzeikas

DEL CIA kalejimu: Jankiai susitare del to kalejimo nenagrinedami Lietuvos teisiniu problemu del to. Cia buvo ne ju reikalas. Jiems reikejo vietos kur kvosti teroristus. Kankinimai? NKVD tik nusijuoktu nuo tokiu kankinimu ir isvadintu amerikos kolegas „frajeriais”-megejais. Nes pagal operatyvines veiklos istatyma kankinimas negali zaloti zmogaus. Tai mazdaug galvos panardinimas i kibira su vandeniu kol dust ims. Supuves liberalizmas – pasakytu enkavedistai. Nematau as tuose kalejimuose nieko blogo, tik Lietuvai reikejo susitart del kontroles ir nebesalygiskai.Ir pirmoje eileje pakoreaguoti istatymus ir Konstitucija , jeigu reikia. Tai jeigu Lietuvos valdziunai apsidirbo nesugebedami tu reikalu sutvarkyt ir sukele tarptautini skandala – tai cia amerikieciu kalte? Jie paprasciausiai NEISIVAIZDUOJA kad valdzia gali uzimti tokios bukenos. Kaip ir neisivaizduoja , kad prokuratura gali pareiskimo… Skaityti daugiau »

Pagarba autoriui

Už išvardintas isgamas

stasys

Reziumuojant str. autorius visiškai išsisėmęs tiek idėjomis apie kurias verta būtu rašyti čia , tiek tuo pačiu tekstu ..kuriam verta butu skirti laiko skaitymu . Toks įspūdis kad A.Rusteika dažniau nepagauna aktualijų kampo , todėl čia bando susikurti savo politiniu interesu apibrėžta lauka ir juo maitinti visokius Kauno lepšius ..kuriems ta valstybė tai lig savoje kišenėje barškantis eurai ..nuo kuriu kiekio ir priklauso kiek ta valstybė materializuosis ju pačiu realiame gyvenime . Tiesa sakant man ir toliau lieka paslaptis kam autoriui tokius tekstus rašyti tokiai publikai ? Gal čia savotiškas mazochizmu grįstas pasitenkinimas ? nors ką tie vsd triušiai apie tai gali išmanyti .. mums tik žolyte rupšnoti .. ir strikinėti palaukėse ..

beveik pasisekė

O bobikui štaziui Šeimininko laukti nereikia – štazis turi šeimininką, būdą ir antkaklį su „medaliu” liudijančiu, kad paskiepytas nuo pasiutligės.
Tik nuo trydos štazis neskiepytas.

Dzeikas

Kai „seimininkai” sugriz tai , nuliudinsiu, bonusu aptures toli grazu nevisi sulauke(n).
„Vierchas” tures pasiplaut, betkuriuo atveju uz jo gyvybe negarantuoju. Per daug zinos ,o kad valdys liezuvi – negarantija. Betarpiskai dalyvaves a la Vitkauskas-2 – tam bus atlyginta sinekura, „pajoku” (su ikrais). Likusiems kokia naujuju laiku Laptevu jura, ar „isbuozinimas”.Reikalas tame ,kad isdavikams atlygina tik vienietams, o likusia anonimine mase nudusina kur kaimo tualete. Cia sena rusu ir azijatu tradicija.
Tokias apokaliptines nuotaikas zadina ne tarptautine gresme,- turiu nuojauta ,kad galiausiai Rusija pakartos A.Hitlerio iskilima ir zlugima kaip papiginta farsa, – taciau tas kerintis, neiprastas lengvumas su kuriuo Lietuvos politikai prostituoja. Kazkaip naturaliai, nemirksint gaunasi kaip don Zuanui meileje prisipazinti.

>>> 2020-02-8 15:12

Susikišk savo rusiškas ir aziatiškas tradicijas ten, kur nesueina juliau Milaiti. Su ikrais ar be (prie Kremlin gold), derink su savo „vierchu” kremliuje

26
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top