Algimantas Rusteika. Štai ir finišo tiesioji

Prie Teksaso ieškinio Aukščiausiajam Teismui dėl rinkimų neteisėtumo prisijungė jau 17 valstijų, jungiasi ir D.Trampas.

Be ginčijamų 4 valstijų 62 rinkikų Bidenas turėtų 244, D.Trampas turi 232 balsus. Tai kulminacija.
Pripažinus rinkimų rezultatus neteisėtais Džordžijoje, Mičigane, Pensilvanijoje ir Viskonsine, rinkikų kolegijoje nei vienas iš kandidatų neturėtų daugumos.

Tokiu atveju pagal JAV Konstituciją prezidentą rinktų Atstovų rūmai. Ten demokratai turi daugumą, tačiau kiekviena valstija turi tik vieną balsą ir respublikonai turėtų daugiau balsų.

Nuo ieškinio baigties priklauso rinkimų rezultatai. DT turi AT daugumą, tik ar jie ryšis?

Viską lems asmenybės, jų atsakomybė, drąsa ar bailumas, sąžinė ir kitos žmogiškos savybės, kaip visada kritiniais istorijos momentais.

Nuo baigties priklausys ir Lietuvos likimas ir išlikimas. Šiaip ar taip tai – finišo tiesioji. Superfinalo pratęsimo paskutinės minutės.

Mūsų medijos tyli – gal ryt atsibus, kai gaus nurodymus, kaip reikia teisingai mąstyti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
48 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

Jei tame nors lašelis butų galimybės Trump , ans tikrai netylėtu . Kada gi taip buvo jog neužsičiaupianti socialinių tinklu pūtė turinti N milijonu savo asm. paskiros sekėju imtu ir nepasigirtu dar viena pasiekta pergale ? Protingi sako jog taip siekiama sukurti, tam rinkimu atvejui, precedentą kuris būtų nagrinėjamas A.T. Prezidento rinkimai jau nulemti ir tas rinkikų balsu skaičiavimas tik dar viena dirbtinai kuriama fikcija kuri leistu Trump ,kaip respublikonu atstovui, pretenduoti dalyvauti sekančiuose rinkimuose . Mielieji prisiminkite „maži napoleonai niekada nepralaimi” karybos prasme tai tik atsitraukimas į senas gynybines pozicijas, persigrupavimui . Mes lietuviukai , kol kas nesuprantame kaip veikia demokratija paremta sęna įstatimyne praktika .

abc.

prie ko čia šiaurės hondūras?nuo kurio niekas nepriklauso.

Deja,

Bravo Algimantui: matyt jau gyvename alternatyvioje Lietuvoje ir paraleliniame pasaulyje…

autoriui

nedidelė pataisa, – kol šis pranešimas buvo paskelbtas, prie anot stasių ir kitų komiteto „vertėjų”, JAV aukščiausiojo federalinio teismo „atmesto/nepriimto” Teksaso ieškinio keturioms Konstituciją pažeidusioms valstijoms vakar vakare buvo prisijungę jau 22 ieškinį palaikančios valstijos. Ir bendraieškovas p. Donaldas Trumpas. Korumpuotų demonokratų teisėjų sabotažas atskirų kelių valstijų teismuose su didėjančiu pagreičiu išvyksta į žinomą vietovę Peru.

Atsiverčiam durndelpę, anuš bent dvi eilutes paskelbė ta tema? Ui, baikit, kokie Teksaso ieškiniai… Kai „esame antri pagal kovydas europoje”…

>>  14:13

„Ui” – beveik kaip reklamoj – „daugiau už tūkstantį iškalbingų žodžių”.

Prašalietis

Štai kada Rusteika „išryškino” pseudoNacionalinio Fronto „tautos gelbėtojų tautos gelbėjimo receptūrą”. Išmirštančią, skurde gyvenančią, 30 metų kvailinamą tautą „patriotiniais šūkiais(vakarai mums padės, vakarai mus apgins, užgyvensim kaip Europoje ir t.t), tautos ir valstybės gelbėjimo ir vystymosi planus papildo dar vienas „gelbėjimo planas. Dabar pasirodo pagal NS „tautos gelbėjimo receptą” lansberginio durnių laivo keleivius „išgelbės” kas bus kitų metų sausį paskelbtas JAV prezidentu. Rusteika rašo-„Nuo baigties priklausys ir Lietuvos likimas ir išlikimas”. Čia tai bent pseudo nacionalisto „proto posūkis” nepriklausomybės, laisvės, tautos išgyvenimo, valstybingumo ir t.t. „jokiam užsieniui tarnauti nepriverčiamo, nepaperkamo tautinio patrioto ir tautos gelbėtojo” supratime…. Net besiskelbiančių „didžiausiais nacionalistais” NS atstovas Rusteika „pamatė”, kad net ir nuo didžiausių vietinių „patriotų ir tautos gelbėtojų” šiame pasaulyje visiškai nieko nepriklauso,kaip nieko… Skaityti daugiau »

StasysG

Tyli ne tik Lietuvos medijos, bet ir Amerikos. Visokie foxnews, cnn, nyt, guardian. visi laukia. nes psirodė pasipriešinimas iš tų 4 valstijų, kurias nori Texas paminti.

StasysG

Trumpas jungiasi? —-Trumpas ne „jungiasi”, bet inicijuoja, puola iš paskutiniųjų Amerikos demokratijos pamatus.

StasysG

Kodėl p. Rusteika laukia nesulaukia Trumpo pergalės per respublikonų valdomus teismus? Tai juk putino, lukašenkos kelias. Labai pavojingas.

Mažamečio samprotavimai

DEmokratinėse valstybėse į teismą turi teisę kreiptis kiekvienas. Tad džiugesys toks pats, kaip kas orą pagadintų demokratų štabe. Nieko, išsivėdins. Graudu stebėti, kaip putinistai ir šie tautinės Lietuvos propaguodojai plaiko bolševikinio-fašistinio, rasistinio, homofobinio mqstymo Trampą.

StasysG

Tai ką dabar daro misteris Trampas klausia CNN? Pasirodo, jis twituoja ir baliavoja su nuosavais prokurorais ir tikisi bet kokia kaina nugalėti dar ilgiems 4-ms metams („four more years.”): —-„What is Trump doing? Tweeting, mostly. He’s touted the states and lawmakers joining his quest, as well as repeated the falsehood that he won the election. He had more than a dozen GOP a t t o r n e y s general over at the White House on Thursday as well. During a Hanukkah party at the White House on Wednesday night, Trump told guests that with the help of „certain very important people — if they have wisdom and if they have courage — we’re going to win this… Skaityti daugiau »

EGIDIJUS

Trumpas kaip žmogus nelabai, bet kaip politikos figūra tai likusi vienintelė viltis Vakarams, nes kitų figūrų lentoje nėra ir nenusimato. Jam pralaimėjus viską užlies galinga globalizmo, LGBT, imigracijos ir durnumo banga.

Hm.

Puiku. Ačiū už gerą straipsnį! Pakėlė nuotaiką.

Kis

nesitikejau is sio vyrioko tokia politine trumparegyste?Kaip galima spresti apie zmogaus isitikimus vien is palaikimo vieno ar kiti kandidato net amerikos preziko.No comment.

Deivis

Lietuvos likimas visai nesusijęs su JAV. Nors ką čia žinot. Bet pardavė per karą, pardavė pokaryje, rėmė Stalino žydų chuntą, padėjo kruvinai raudonajai armijai. JAV yra žydų ir negrų šalis. Tfiu ant jų 🙂

ah1

stebint ir susipažinus su amerikos rinkimų sistema kilo klausimas ar nereikėtų kažką panašaus taikyti ir Lietuvoje, pvz. kad kiekvienas rajonas turėtų po vieną balsą, a tai dabar gaunasi pagal daugiametį rinkimų stebėjimą kad kai ateina didmiesčių rezultatai ir laimi tie kuriuos renka didmiesčių rinkėjai, periferijos interesų nelabai yra kam atstovauti ir ginti, ir praktiškai periferija baigia išsivaikščioti sunykus darbo vietoms periferijoje.

Propagandos aukoms

Rusteika pasiklauskite teisininku
nuomones pries rasydamas….
Yra Jav konstitucija …o ne asmenys kurie lemia…

>ah1

Nereikia išradinėti dviračio. Beveik visur proporciniuose rinkimuose yra regioninės apygardos, garantuojančios ne tik politinį, bet ir geografinį proporcingumą. Lietuvoje – viena nacionalinė apygarda. Sąrašų viduje beveik viską pasiima vilniečiai, dar trupiniai lieka Kaunui.

Demagogams

Siai dienai Visi 54 (!) trumpo sutves ieskiniai
Jav teismuose buvo atmesti kaip nepagristi…
Texas’o AG kaltinimai kitu 4 valstiju atzvilgiu
yra tiesiog trgikomiskai beviltiski

Tiesu skaitytojams

Aciu Dievui kad Ruteikos,sinicos,svarpliai,baciuliai ir kiti
Rusu agentai i seima nepateko

Rusteikai "teises specialistui"

Ka dabar parasysite ?
Ar zinote kas yra Teisine valstybe ?
Jav Auks.Teismas vel net nebande svarstyti,
o tiesiog atmetete Texas ieskini…

StasysG

Taip, AT atmetė. Autorius turėtų skaitytojams pasiaiškinti kodėl taip susimovė agituodamas už nuolat meluojantį p. Trampą.

Rusteikai

Finiso kreivoji !!!

Stasiui

Man atrodo kad Rusteika su keliais kitais Tiesu rasytojais
tiesiog vykdo putinistu isakymus,arba
yra trumpistu propagandos auka…,
ir nesugeba blaiviai vertinti informacijos saltiniu…

Kol kas nepaneigsi...

Yra ir tokia vizija:Amerika gali skilti į dvi,o Trampas bus paskutinis JAV prezidentas.Dėl spėjimų:kai kas lažinosi,kad valstiečiai šviežių bulvių nesulauks.Laukti liko ne daug,dar įspūdingas sutapimas 2020-12-22,ir sausis ateis.

DDD

Komentatorius ah1 gerai pastebėjo, kad Lietuvoje nėra normalaus atstovavimo mechanizmo. VIENINTELĖJE proporcinėje apygardoje įmanoma rinkti tik sąrašus, o atstovų iš tų sąrašų – jau ne, nes didžiausio miesto rinkėjai tampa didžiausia mažuma ir laimi BEVEIK VISKĄ. Lietuvą atstovauja VIENAS didžiausias miestas. Vienmandatėse dar blogiau – didžiausių mažumų partiniai kandidatai laimi ABSOLIUČIAI VISKĄ „(winner take all”). VISUS kurios nors savivaldybės rinkėjus atstovauja VIENA partija. Amerikietiška sistema lygiai tokia pat bloga, kaip ir lietuviška.

to Rusteikai "teises specialistui"

Taip, žinome, kas yra teisinė valstybė. Tai, kada esame okupuoti ir siunčiami Gulagan arba koviduojami. Pirmiausia teise visada būna Jėgos teisė – tai žinome gerai, bet va jūs, atrodo, šito dar nežinote. Nepasakė meilužė.

Žemaitis

Žinoma, kas vyksta JAV ir koks Prezidentas ją valdys mums yra svarbu. Bet mes nedaug galim tą įtakoti. Verčiau daugiau dėmesio skirkim Lietuvoje – į Seimo rinkimus ateikim ne 40%, o 70-80% rinkėjų, nerinkim į Seimą tokios opozicijos, kuri nepasiūlo nieko progresyvaus, o tik trukdo jo darbui. Griežčiau reikalaukim atsakomybės iš susikompromitavusių valdininkų. Ir tą teisę mums 100% suteikia Konstitucija.

Žemaičiui

Nemanote, kad Lietuvoje specialiai siekiama žemo aktyvumo? Kitaip nebūtų atkakliai laikomasi dabartinės rinkimų tvarkos kaip parašyta 8:59, kada rinkėjai „atpalaiduoti” nuo galimybės rinkti atstovus.

StasysG

Žemaičiui 2020-12-12 11:30
————————————
Verkiant reikia p r i v a l o m ų rinkimų kaip Belgijoje, Liuksenburge, Graikijoje. Antraip provincijos neatgaivinsit.
PS. Nors kaip Amerikoje. Aukštieji Rūmai sudaryti iš 2-jų deputatų nuo kiekvienos Valstijos, nepriklausomai nuo gyventojų skaičiaus jose.

>12:06

Privalomi rinkimai neatgaivins provincijos, jei proporciškai atstovauti gali tik didžiausiame mieste reitinguoti sąrašų kandidatai. Dar – balsavimas už 5 kandidatus sąrašuose yra tobuliausias „amžino išrinkimo” įrankis. Vienmandatės ne išeitis, nes jose atstovaujami tik kurios nors vienos apygardos partijos rėmėjai.

StasysG

>12:06 2020-12-12 12:21
—————————–
Ar manote, kad Begijiečiai, Liuksenburgiečiai, Graikiečiai yra visiškai kvaili, kad renkasi privlomus rinkimus?

s.m.

tiesos portalas 5 kartus iš eilės nukirto komentarą, kuriame su nuoroda į JAV aukščiausiojo teismo vakar nutartį Nr. 592 prikišamai ir detaliai paneigiau stasių g ir ne g, ir naujo agento „vertėjo” stumiamą naratyvą, neva Teksaso skundas atmestas.
Čiūdai dedasi. Tiesos,-delfėjate patys? Privertė? Ar komitetas be jūsų tvarkosi jūsų serveryje?….

>StasysG       2020-12-11 15:33

Teksas kažką nori „paminti”? Meluoji, niekše.

>StasysG       2020-12-11 15:37

Trumpas puola demokratijos pamatus? Meluoji, gebešnike.

>Mažamečio samprotavimai       2020-12-11 15:44

o ką, komitetas net mažamečius samdo?…

s.m.

pavargsiu demaskuoti visus bene penkis (gal tris) agentus, organizuotai puolančius Rusteikos paskelbtą faktą ir patį autorių ad personem.
Matosi, kad agonijoje besitampantiems marskizmo tarnams susimąstymas „o kas po to?” dar neatėjo…

s.m.

nevarkite minusuoti, stasiai vertejai… Jūsų niekalas nepraeis.
***
Tiems, kas netiki delfiasklaidom, pakanka jutūbėje susirasti sania vo floride, absoliučiai neangažuotą Amerikos ruselį (aha, tuoj gnidos mane apšauks kremliniu…), o nuo jo toliau atsišakoja, rasite, kitąameriketę Elena ir dar keletą ne satanoidinių rusiškų informacijos šaltinių. Absoliučiai ne putininių, ne kremlinių, ne bolševikinių. Ir be abejo, netruksite rasti maxnews TV angliškai ir kitas ne marksistines televizijas.
Dar paprasčiau atsiversti karzygys lt.
Nors ten vaikinai kai kuriais klausimais gal ir ne visai susivokę, bet bendrai paėmus demaskuoja stasiu tipo dezistus ir jų šeimininkus anapus Atlanto kaip riesutus gliaudo.

dėl sania vo floride

atsiverčiu jo paskutines naujienas ir matau, kad bachūriukas (kompiuteristas pagal amatą) nesuprato. Aukščiausias teismas nepasakė ne. Atvirkščiai, – certiorari granted reiškia BYLA BUS NAGRINĖJAMA. Tiesiog skaitykite vieno lapop nutartį 592.
***
„Vertėjau”, užbėgau už akių tavo „paneiginėjimams” mano „propagandos”. Lakit su sasiu toliau, nevarkite.

StasysG

tam ponui >StasysG 2020-12-11 15:33

———-
Žiūrim: NYTimes – atmetė:

„WASHINGTON — The Supreme Court on Friday rejected a lawsuit by Texas that had asked the court to throw out the election results in four battleground states that President Trump lost in November, ending any prospect that a brazen attempt to use the courts to reverse his defeat at the polls would succeed.

The court, in a brief unsigned order, said Texas lacked standing to pursue the case, saying it “has not demonstrated a judicially cognizable interest in the manner in which another state conducts its elections.””

StasysG

Dar tam ponui >StasysG 2020-12-11 15:33
————–
Toliau dar gražiau: The Guardian rašo, kad įkalta dar viena vinis į desperatiškų p.Trumpo pastangų grabą:

„The US supreme court has unanimously rejected a baseless lawsuit filed by Texas seeking to overturn the presidential election result, dealing the biggest blow yet to Donald Trump’s assault on democracy.

In a brief, one page order, all nine justices on America’s highest court dismissed the longshot effort to throw out the vote counts in four states that the president lost: Georgia, Michigan, Pennsylvania and Wisconsin.

The decision hammers another nail in the coffin of Trump’s increasingly desperate effort to subvert the will of the people and deny Joe Biden the presidency.”

StasysG

Dar tam ponui >StasysG 2020-12-11 15:33 ———————- Žiūrim CNN – penktadienį JAV AT ATMETĖ Trampo draugelio įtariamą machinacijomis Paxtono skundą. …Pirmadienį rinkikai jau nubalsuos už NS nekenčiamą Bideną ir niekas nesustabdys: —————– CNN: The Supreme Court on Friday r e j e c t e d a bid from Texas’ attorney general — supported by President Donald Trump — to block the ballots of millions of voters in battleground states that went in favor of President-elect Joe Biden. The court’s order, issued with no public dissents, to dismiss the challenge is the strongest indication yet that Trump has no chance of overturning election results in court, and that even the justices whom he placed there have no interest in allowing… Skaityti daugiau »

>14:12

Pamiršote paminėti Sovietiją – ten irgi rinkimai buvo kaip ir privalomi. Tačiau gausus dalyvavimas Lietuvoje nekeistų pačios rinkimų sistemos. Vienmandatėse vis tiek būtų išrenkamas vienos kurios partijos kandidatas, o vienoje daugiamandatėje sąrašuose laimėtų didžiausiame mieste reitinguoti kandidatai. Gali būti, kad pasiskirstymas tarp partijų būtų kitoks, bet juk tam ir taikoma tokia nesimpatiška sistema, kad kuo mažiau ateitų. Jei tokia lietuviška proporcinė sistema būtų taikoma JAV, tai tiek demokratų, tiek respublikonų sąrašuose laimėtų didžiausios valstijos (Kalifornijos) reitinguoti kandidatai.

The Epoch Times

DABAR: Žygis už Trampą Vašingtone | Epoch Times
https://www.youtube.com/watch?v=TIdVcnMD2a4

Fox News

WATCH: Mark Levin on Sean Hannity tonight!
https://www.youtube.com/watch?v=LBnnq7UoHy8

 Right Side Broadcasting Network

Dabar: Jerichono žygis Vašingtone, DC su Gen. Flynn and Others
https://www.youtube.com/watch?v=7OG_1sb-rjY

DDD

JAV AT nutarimo esmė – vienos valstijos negali pernelyg kištis į reikalus kitose. Jei tai galioja vienos valstybės rėmuose, tuo labiau galioja kelių/daugelio valstybių atveju. ES nėra valstybė, tad vienos valstybės tuo labiau negali nurodinėti kitoms .

> JAV AT

AT kuria precedentą – nesikiša į valstijoje vykusius procesus. Teksasas ir kitos 17 valstijų gali apeliuoti į precedentą ir prašyti nesikišti, kai nuspręs nevykdyti kurių nors federalinių nurodymų.

48
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top