Algimantas Rusteika. Susiliejam su gamta

Bangos geros, tik vanduo pilnas barščių, bet toliau, kur negalima – švariau. Taip visada – gerai ten, kur negalima, o jei dar galima, tai greit bus negalima. Nes kai prisimeni, kiek visko buvo galima – išprotėt galima.

Maudosi beveik visi, žviegia vaikai, širšės taikosi įlįst į burną. Moterys tai dažniausiai įbrenda iki bambos, pastovi minutėlę ir sugrįžta. Susiliejam su gamta.

Sako, rusai naudoja minkštąją galią. Bet ir lietuviškos turim sočiai. Kol žmona snaudžia, apsidairau pro tamsius akinius. Tikrai minkštoji ir tikrai galia, į jokius delnus netilptų.

Turiu šlapią svajonę. Milijonai šaltų adatėlių įsmigtų į gomurį ir liežuvį, iki skausmo nušaltų dantys ir visa palaima nusileistų žemyn. Dar ko riebaus, lietuviško, kvepiančio kiaule ir dūmais.

Netingėčiau, atidaryčiau restoraną COVID PRIDE“. Apetitingos armonautės su permatomais skafandrais, saviizoliacijos staliukai namų ūkiams, atskiri tamsūs kambariukai spalviams. Tyliai groja muzika, dainuojamąją poeziją apie šeimas repuoja Maldeikienė.

Užkandžiams – eiliuota Senelio kepeninė ir kepti Anūkėlio kiaušiniai su bulvytėmis. Žinovams – firminis Švabo kepsnys su bukalaurų padažu. Desertui – Raselės putėsiai, kas gi atsisakytų?

Barmenas – duomenų mokslininkas su firminiais marškinėliais „Devintoji banga“. Iš gėrimų galėtume pasiūlyti putojančio vyno Špricą PIŠ, pirmojo karantino virimo, nefiltruotą PRG tamsųjį, pilstomą iš kubiliuko. Stipresnių pojūčių mėgėjams didelis asortimentas leidžiamų, geriamų, rūkomų, uostomų ir žvakučių pavidalu vakcinų.

Interjeras šiuolaikiškas, vaivorykštiniai suoliukai, atskiri tualetai homofobams. Rūsyje atskiros patalpos aštresnių patiekalų gerbėjams su nemokama bizūnėlių ir pūkuotų antrankėlių nuoma. Prezervatyvų automatai.

Visiems klientams įteikiamos atminimo dovanėlės – raktų pakabukas su Dulkio autografu ir nuotrauka. Sąskaitos spausdinamos Galimybių paso lapuose.

Na, supratot, kas norit – padarykit, tikrai gerai uždirbsit, CNN parodys. Aš tai tingiu. Nusimaudau ir varau maukti Grinbergeno.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
DD plius DD

„Netingėčiau, atidaryčiau restoraną COVID PRIDE“. Apetitingos armonautės su permatomais skafandrais, saviizoliacijos staliukai namų ūkiams, atskiri tamsūs kambariukai spalviams. Tyliai groja muzika, dainuojamąją poeziją apie šeimas repuoja Maldeikienė.”.. :))
Žiaurios ir sadistiškos Rusteikos atostogos. Jau geriau tarp Sosnovskio barščių prie Vilnelės.:))

Kietai čia!

Ne kiekvienam dėdei suprasti… Bet gal kas nors ir pasigaus idėją – kaip kokio Grūto parko 🙂 . COVID PRIDE klestėtų, net jei visa Lietuvos ir pasaulio ekonomika žlugtų.

Džeromas

Puikiai tiko prie kavos ir kruasano.
Ačiū Algimantai.
Geras skonis.
Bet kur nenusipirksi.

Ayn Rand

Armonaitės apetitingai negali atrodyti pagal apibrėžimą. Ar nutylėjimą. Na, kaip morkų ar sojų kotletai. Visa kita – puikiai!

bijunelis

Taiklu

hmm..

Norvegija praso Dulkio, kad iskeistu Phaizer vakcina i ju turima vienkartine Jonson.
Kita savaite vyks mainai…

Vos tik uzvakar masmedia apie tai pranese, vakar besivakcinuojanciu skaicius padvigubejo.
Suzaista lietuvisku pavydu?..

> 9:49

Taip… Pavydime kaimynui net ir karpos ant nosies 🙂 .

Pagal tą dainą

Truputį pykčio, tiesos ir melo – ir mūs Tėvynėj gera bus. Kai kam. Nes visur ir visada taip būna.

Sakai,

turi šlapią svajonę.Super,poetiška mintis,tokių ir pačiam Orlauskui nebūtų gėda.Truputį visą meninę raišką sujaukia tie nusibodę koncervatorių personažai.Ar čia meilė, ar neapykanta ,koks skirtumas.Žinoma,geriausia būtų pasitarti su Froidu.Sėkmės šeimų fronte.

Hm.

Ponas Algimantas yra labai kritiškai atsiliepęs apie Senelį, bet, deja, jo paties kūryba tampa panaši į Senelio eilėraščius.

stasys

Neblogai , (raukau nosi) va ką daro atostogos ..:)

Prašalietis

Tik Gorbačiovinės perestroikos pagimdytame lansberginiame durnių laive galėjo „atsirasti” „patriotinių” tautinių ufonautų, kurie savo laiku, vadovaujami Lansbergio ar tarybinių laikų kolegų vadinamo „šūdo su rankena” Brazausko įsivaizduoja, kad jie „patriotiškai”pagulėję savivaldybėse ant grindų „iškovojo laisvę ir istorinę pergalę prieš rusiškus okupantus”, ir „sugebėjo atsiskirti nuo gamtos”. Nes tik šiuo atveju,”gerai pagalvojęs” Rusteika, kaip neeilinis šios „patriotinės” publikos „intelektualas” vietiniams, dar neišsivaikčiojusiams, vakarietiškai 30 metų „pasicivilizavusiems” čiabuviams pastebi ar siūlo – „Susiliejam su gamta”…

Šiaip.

Vakseriai yra mūsų silpnieji broliukai ir sesutės, kurie neturi dvasinės stiprybės, tad plaukia, kaip „Š” upės paviršiuje. Praeis kuris laikas ir pamatysite, kaip jie subliukš, lyg prakiurusi padanga.

Prochodimce 7:28

net ir vasarą galioja draugiškas patarimas:
rūpinkis savo kietasprandžiais tautiečiais, o ne lietuviais.
Bukaprotiškai atrodo ir tavo čia vis sukama užstrigusi plokštelė.
Pamąstyk, prieš rašinėdamas. Susilaikytum.

Bloga žinia BESTIJAI

SNORAO AKCININKAI padavė GRYBAUSKAITE į tarptautinį arbitražo Tribunolą Paryžiuje ir kartu pateikė milijardinį ieškinį Lietuvai.

nieko sau

o kur apie snorininkų ieškinį galima pasiskaityti?

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top