Algimantas Rusteika. Už mūsų ir jūsų sveikatą!

Per karantiną sustabdė beveik visą sveikatos apsaugą, vadinamąsias planines paslaugas, paliko tik virusinius reikalus, būtiną ir skubią pagalbą, skiepus ir onkologiją. Poliklinikos užsiėmė praktiškai vien nuotolinėmis konsultacijomis, t.y. papliurpimais telefonu ar skaipu, į ligonines nevirusinius guldyta tik kraštutiniu atveju, kai mirtimi vadavosi.

Ir ką – brangūs Lietuvos žmonės atsakingai, pilietiškai susiprato ir ėmė mažiau sirgti. Skubios ir būtinosios pagalbos, kurios ir taip niekas nestabdė, vis tiek suteikta 40 proc. mažiau negu pernai per tą patį laiką! Infarktų sumažėjo 30 proc., insultų – ketvirtadaliu!

Kad vyr.gydytojai nevirkautų, įstaigoms skyrė 1/12 mėnesinio finansavimo iš ligonių kasos, nepriklausomai nuo suteiktų paslaugų. Žodžiu, dirbti beveik viską uždraudė, pinigų davė kaip visada, algas padidino – atostogauk kabinete, skaityk delfius-feisbukus ir džiaukis!

Dabar atėjo laikas atnaujinti tas planines paslaugas, t.y. paleisti sustabdytą mediciną. A.Veryga balandžio 29 d. nurodė, kaip tą daryti. Pradžioj rekomenduota atnaujinti bent 50 procentų paslaugų.

Mėnuo toliau tebegaudant virusą pralėkė greitai. Ir štai net tas pusę paslaugų atnaujinti parengė planus tik 53 procentai ambulatorijų ir poliklinikų ir 56 procentai ligoninių! Ir tai tik planai – rašmenys ant popieriaus ar kompe, net viceministrė nežino, ar tos paslaugos iš viso aktyvuotos, tuo labiau – kiek jų realybėje suteikta.

* * *

Šitaip buvo smagu praktiškai nieko neveikti, verkšlenti ir gauti tiek pat. Ir lietuviai ėmė mažiau sirgti, nuo visokių širdies smūgių ar apopleksijų griuvinėti. Dar taip pusmetėlį nieko negydysim, ir tapsim sveikiausia tauta.

Dabar ministerijai didžiausias rūpestis – kaip toliau dalinti pinigus įstaigoms. 1/12 nuo metinio poreikio beveik nebeteikiant paslaugų – netinka. O finansavimas už paslaugas, kaip iki šiol, irgi negerai, nes paslaugų tiek, kad niekaip ant vandens neišsilaikys.

Sako, ieškos balanso ir sugalvos ką nors. Va šituo tai tikrai tikiu – jie visada ką nors sugalvoja. Greičiausiai pasisems ir padalins iš kokių nors gautų pagalbos fondų, nes nei verslui, nei žmonėms vis tiek nesugeba padalinti.

Už mūsų ir jūsų sveikatą!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pagarba

Ačiū. Taiklu, kaip visada.

Sabotažas

Gydytojų šeimynėlė , „besidarbuojanti rajono lygio ligoninėjė, gyvenanti šalia , dabar ištisas dienas , per karantiną, tvarko savo gyvenamosios vietos aplinką – pjauna trumpina šukuoja ir glosto žoliapjovėmis pievelę : tokiu būdu kovoja su virusu. Vieni daktarai išvažiavo užsienin ilgesnių pinigų, kiti dabar volioja durnių- tai tur būt daugiausiai tie kurie įsidarbinę provicijų poliklinikose ir ligoninėse.
Aišku, yra ir tie ,kurie dirba normaliai , kvalifikuoti specialistai, didesnėse klinikose ir centrinėse didmiesčių ligoninėse, tačiau visumoje medicinos paslaugos žmonėms sabotuojamos . Štai toks terminas apibūdinti dabartinę padėtį teritorijoje kurioje gyvename: sabotažas….

stasys

Nėra čia ko ant tos sveikatos sistemos varyti . Be abejo norisi kad viskas imtu veikti senu režimu ..truputi pakvailiojome namu areštu o štai vasarai atėjus vėl apie save priminė senos lygos . Galu gale kiek žmogus gali kentėti ? to daryti ilgai visuomenės interesui tikrai nėra linkęs . S.Skvernelis visiems medikams algas beveik sudvigubino ..užtat autorius ir veržiasi pamatyti realiai tuos geruosius pokyčius sveikatos įstaigose .Man atrodo viskam reikia laiko o tos susikaupusios sveikatos problemos ne per diena ar savaite bus išspręstos .Prisiminkime jog tie patys gydytojai iki karantino derino savo darbus su visa eile privačiu įstaigų .

Trys k

Progresuojam, kažkada, visai neseniai bvo du k dabar turėsim 3 k tai korona, karantinas, toliau,tikriausiai košmaras, jei ne kas nors baisesnio.

Vinis

Važiuosime gydytis į Baltarusiją?

Tie pagalbos fondai

irgi pasibaigs.O artimųjų netekčių žmonės jiems nedovanos.Kad ir su onkologija ne kas.Senolis,kuris turėjo gulti į ligoninę spinduliams kovo viduryje,dar vis negydomas.

Ir didelės ligoninės ,

paskambinus pasakydavo netgi gegužės 20 dieną,kad mūsų lovos rezerve.Matyt,gydytojams patinka tokia laisvė,tai gal jiems keisti profesiiją ir neužimti tikrų gydytojų vietos?Teks dirbti dar ilgai su kaukėmis ir prie to bent laikinai priprasti.Medicina-liberalios visuomenės moralės atspindys.Tiksliau moralės nerasta.Kaip reikės gyventi toliau anatūralios atrankos sąlygomis,kai žmoniškumas pandemijos metu krito pirmas?

Vis dar norisi

tikėti,kad yra ,kad ir plonas gydytojų inteligentų sluoksnis,kuris neapsiriboja keliais žemiškais poreikiais.Kurie turi idealų,siekių,svajonių ir tai,kas dabar vyksta,jiems nepriimtina.

Kažkaip reikia išmokti

gyventi su tuo virusu.Gal jis dar ilgai klajos po pasaulį.Keisti gyvebnimo būdą,-tai geriausia vakcina.Grįžta prie tradicinio maisto,neskubaus gyvenimo būdo ir visų kitų vertybių,kurios padeda stiprinti imuninę sistemą.Šis neribotas keliavimas ir maišymasis po pasaulį tampa parazitiniu ir gamta jį atmeta.

O kaip, jei negali?

gerai, jei gali paskambinti daktarui ir pasakyti „man ten ar ten skauda”. Gal ko nors paklaus ir iš savo profesinės patirties išrašys vaistų dažniausiai ligai su tokiais simptomais. O kaip, jei kalbėti negali? Jei pasakyti negali, kad skauda, kur skauda? Juk daktaro ne tik ausis, bet ir akis reikalinga diagnozei nustatyti? Labai skaudu, kad Ministras taip ilgai šito nesupranta.

Dabar

rajoniniuose miesteliuose bet kuriuo laiku gali sutikti gydytojus.Energingai ir entuziastingai diskutuojancius savo ismaniaisiais.Tikrai, kai kam, katino dienos.

ah1

ko nepadarysi dėl milijardų įsisavinimo.

Life Site News

2020 m. Gegužės 29 d. („LifeSiteNews“). Prezidentas Donaldas Trumpas šiandien paskelbė, kad JAV nutraukia ryšius su Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), kuri buvo smarkiai kritikuojama dėl to, kaip ji tvarkė koronavirusą, taip pat dėl ​​to, kad jai daro didelę įtaką Kinija. . „Kinija kontroliuoja Pasaulio sveikatos organizaciją, nepaisant to, kad per metus moka tik 40 milijonų dolerių, palyginti su tuo, ką moka JAV, tai yra maždaug 450 milijonų dolerių per metus“, – sakė D. Trumpas. Trumpas taip pat metė iššūkį Kinijai dėl to, kaip ji sprendė koronaviruso problemą, pranešė CNBC. „Pasauliui reikia Kinijos atsakymų apie virusą. Turime būti skaidrūs. Kodėl Kinija uždarė užkrėstus žmones iš Uhano į visas kitas Kinijos dalis? “ jis paklausė. „Jis nenuvyko į Pekiną“, – pridūrė prezidentas,… Skaityti daugiau »

abc.

rašinėliai nepadės traukiniui riedančiam bedugnėn.

Rusteika nusiplovė rankas nuo esminio klausimo?

Atgimti politinė savivaldi tauta jau dabar beveik neįgali… Nusvers tituluoti keistapročiai iš akademinio luomo ir nebus vieningo nacionaldemokratų kumščio spalį ar nusvers adekvatūs asmenys ir skestanti valstybė bei tauta turės bent šiaudą nusitvėrimui Seime.Keistapročių, trečiaeilių temų blusinėtojų pilnas prodemokratiškas tiesos portalas.NS duobkasio Šopausko svetainė ,manau samoningai:):),publikuoja tokių asmenų tekstų ir tokių temų laviną, kad tik komentatoriai ir bendrapartiečiai nesuprastų, kad rinkimai jau poryt, o mažiukai ir NS jau yra pasmerkti….Šis ,moksliniais laurais pasidabinęs ir apsvaigęs nuo antiliberalinių savo ,,paklodžių”, asmuo ,matyt jau tiek nuskridęs į kosmosą,kad ,ko gero, yra nuoširdžiai įsitikinęs,kad seimo rinkimai vyks už metų -kitų, o NS gaus 10 procentų,….Tada, kai jis, už metų-kitų, pradės talpinti medžiagą tuo klausimu portale.. Mūsų-demokratų- puikusis publicistas Rusteika rašo bet kokia tema,… Skaityti daugiau »

stasys

Alg. užplūdo dvejopi jausmai , gal tas sąrašas pildomas sunkiai ? Visko matę žmonės nenorį dėti parašu ties ta idėja kuri kelia neaiškius šiurpulius ir lūkesčius .. kas tie naujai iškepti „nacionaldemokratai” ..? kuo jie skiriasi nuo kompanijos einančios į svetima sodą obuoliauti turimos daugumos teisę .? Ar tas pats R.Karbauskis ne taip Seime elgiasi > Visa tai klausimai į kuriuos tokiems Algiams, Algirdams atsakyti per sudėtinga .. keliai virpa .

štaziui

stasele virpančia vagina, gana plerpti netinkamu organu. Tas organas ne kalbėjimui skirtas. Juo čia viską užbezdėjai. Todėl susikišk savo galvą į tą savo plepėjimo angą ir „koloboku” ridenkis link maskovijos ambasados. Tavęs tavęs ten laukia. Su šampano buteliais. Tik ne tam, kad įpiltų. Kam – pati pamatysi, kai nuriedėsi. O čia užteks gadinti orą.

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top