Algimantas Rusteika. Veidmainių ir persivertėlių fiesta

Įdėčiau į socialinius tinklus vestuvių, studijų laikų ar, apsaugok Viešpatie, kariuomenės nuotrauką, kur aš jaunas ir laimingas kvatoju su draugais, tai po pusės minutės tuoj aktyvuotųsi kokie 555 idiotai. Bemat subildėtų kanopos ir sulėktų man išaiškinti, kaip aš ilgiuosi ruso.

Pažertų tūkstantį nuorodų, nuotraukėlių ar tulžingų pašmaikštavimų, kokie tada visi iki vieno buvo žiauriai nelaimingi ir negyveno, nesijuokė ir draugų neturėjo, o tik dieną naktį verkė kampučiuose sukniubę dėl Lietuvos ir užsiiminėjo pasyviom rezistencijom. Ir jau būtinai kaip krautuvėse nebuvo mėsos, tarsi kas tą ginčytų.

Jei sužinotum tų idiotų biografijas, tai 99 proc. atvejų paaiškėtų, kad šitie smarkūs Lietuvos piliečiai buvo labai lojalūs sovietams žmogiukai, anuomet tupėję tykiai po šluota. Ir naktimis labai antisistemiškai kankinęsi iš pavydo komunistams, kad jų pačių nepriima į partiją, nepadaro kokiais nors viršininkais ir neduoda slapta nusipirkti žirnelių.

O likęs 1 proc. būtų apsivalgę konservų fabrikėlio grybų nusmuktaklyniai jaunikaičiai, kurių projektai tada saugiai gyveno tėčių sėklidėse, apie tuos laikus išmanantys kaip kiaulės apie debesis.

Ir jau nieko nebestebina, kai aršiausiais, krentančiais iš teisėto įtūžio nuomariu antikomunistais dedasi LLKJS CK sekretorius ar TSKP platformininkė, vadovaujantys valstybei, teikiantys rezistentams ordinus, apšaukiantys patriotus populistais ir mokantys visus taisyklingo, valdiško prisitaikėlių patriotizmo.

1940-siais pirmieji išdavė profesionalūs ir sotūs patriotai, kurie du dešimtmečius rėžė iš tribūnų kalbas, stovėjo pirmosiose eilėse per paradus, uniformuoti tarp vėliavų sukosi su gražiom, iškvėpintom poniom Ramovėj ir mokė visus teisingai Lietuvą mylėti. O sukilimuose ir miškuose jaunas galvas padėjo mokytojai ir moksleiviai, studentai, paprasti ūkininkai ir kariai.

Sakot dabar būtų kitaip? Galvokit sau į sveikatą, taip juk lengviau ir paprasčiau, o aš jaučiu kitaip. Tikra meilė nepyksta, nesididžiuoja ir nieko iš kitų nereikalauja, ji gyvena ne rūmuose, nemeluoja ir neieško sau naudos. Ir kiek tikrumo dar liko, jį rasi ne Vilniaus Lietuvoj.

Vergą visada galima nusipirkti, jis užauga iš baimės netekti ką įgijęs. Minta melu, įvairiausiais pavidalais apsigyvena viduje ir slepiasi po laisvės ir narsumo ženklais. Visi tą žinom ir jie žino, kad mes žinom ir bijo, kad atpažinsim. Iš čia tas veidmainių aršumas ir noras bet kokia kaina sunaikinti tikrumą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
26 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
čiombbė.

eilinis tulžies pliūpsnis…

Štai

vienas ,,mylėtojas” jau ir apsireiškė 🙂 .

O gal atvirkščiai,

vis dar tikimasi kažką tai pajudinti iš letargo.

Aktyviausioji visuomenės dalis

išvaryta iš šalies, o likę … bailiai. Vilniuje vyks 10-oji jubiliejinė Pasaulinė lyderystės konferencija, lapkričio 22-23 d. Vilniuje. http://www.marijosradijas.lt/transliacijos/153630-2019-10-23-08-00-aktualijos.html Dalyvaukime, pasisemkime jėgų ir išminties iš tų, kurie jau tapo lyderiais būdami „silpni ir nedrąsūs”, bet turėję svajonę. Sistemininkai pasistengė atimti iš mūsų net svajoti. Apsičiupinėkime, kad tik bambame, o svajonių nebeturime.

Ačiu

Taiklu, originalu, su turtingu jumoru.

stasys

Patempė autorius apatine lūpą ,mat ji kritikuojantis tik tie kurie truputi kitaip myli šiandiena Lietuva.Nesu tikras ar Kaunas taip jau labai skiriasi nuo Vilniaus poniu .. Tos pačios šukuosenos ir tas pats dėmesio sau troškulis , bet kokia kaina , bet kokia proga – „jei tavęs čia nėra tu neegzistuoji“ . Ar parašius savo eilinį opusą apie nieką ..galima gauti sau dėmesio ? Galima ir ta apačioje tekstai įrodo .. nei vieno doro klausimo tik maskatavimas kaklaraiščiais . Na kas išdris pasakyti kad autorius paprasčiausiai nusišneką ..?

Pagarba...

Rusteikos įžvalgoms ir pasišventimui viešiems reikalams…

Tik ką

mūsų šauniausia Burokevičiaus platformininkė išvadino mūsų rinktą valdžią bolševikais

Jules

Ne, kitaip nebūtų, o tik pasikartotų tai, kas jau buvo – generolai vėl nertų į krūmus su visais super patriotais kabutėse. Jie ranką gali kelti tik prieš savo neginkluotus(nuginkluotus) tautiečius.Policija jau mankštinasi, kaip teks daužyt nepatenkintus Raudonosios oligarchijos režimu lietuvaičius.

Paskaitykite

labai geras „Prof. Gediminas Merkys. Pelnyti prakeiksmai anksčiau ar vėliau savo tikslą pasiekia” straipsnis https://www.pozicija.org/prof-gediminas-merkys-pelnyti-prakeiksmai-anksciau-ar-veliau-savo-tiksla-pasiekia/. Taip, taip mūsų pareigūnai meta visas jėgas riaušėms malšinti. ” Deja, vietoje investicijų į civilinės saugos vystymą anuometinis ministras Skvernelis ir jo parankinis Stončaitis už mūsų pinigus pripirko vandens patrankų ir spec-automobilių su grotomis. Galimoms riaušėms malšinti.”

Atkreipkit dėmesį,

jog tikrai stiprinama tarybų valdžia vadinamoj laisvoj Lietuvoj – jau siūlomas į policijos viršininkus tikras tarybinės šeimos kadras, šeimos, kuri Smetonos laikais jau projektavo tarybų valdžią, o dabar jau pasižymėjo daužydamas piliečius, ramiai stoviniuojančius privačiame kieme, tad dabar jau tikrai turės progą panaudoti visą ginkluotę ir parodyti, jog nereikia svaigti – tarybų valdžia niekur nedingo ir visokie mėšlini stasiai jau trina rankas – dar padaužysim.. Taigi, taip atrodo gerovės Lietuva. Ar kada nors prezidentas žvilgtelės į realybę?

Laimis

Tokie išdavė ne tik 1940, bet ir 1991. Gal kas pasakys, kiek „signatarų” buvo sužeista ar žuvo tų metų sausį? Kiek jų stovėjo tarp žmonių prie televizijos bokšto? Tupėjo sau namuose; drąsiausi tik rypavo, kad beginkliai eitų juos ginti. O prie „signatarų” šėryklės vėliau visi sugužėjo.

Cool bravo bravisimo...

gerai Algimantai pavarei… taikliai ir su gera humoro doze…

Ramiros

Na, jau, ne pons Laimi. Dauguma sėdėjo ten kur jiems ir priklauso, – Seimo rūmuose. O tai taipogi buvo itin pavojinga zona, nes buvo viena iš pagrindinių okupantų taikinių. Va tik ambalistų dauguma tai namuose sėdėjo ir, matyt, žiūrėjo kuom tas pasibaigs, kad vėl galėtų mėginti sulįsti prie lovio, tik po kita vėliava … O pats jų vadeiva, anot Godos Ferencienės, kartu su jos vyru konjakėlį su kava gurkšnojo namuose. Gali būti, kad jam buvo vis vien kieno valdžia bus, prisitaikys ….

Prašalietis

„Ir jau būtinai kaip krautuvėse nebuvo mėsos, tarsi kas tą ginčytų.”… „Pabandysiu pasiginčyti”….Ką rodė be mėsinių 1988 metų ir Maskvos saulės nuniokotos Lietuvos statistika. Lietuvos TSR kiekvienas gyventojas vidutiniškai suvalgė 85 kg mėsos per metus, Rusijos FSR gyventojams teko vidutiniškai 75 kg mėsos per metus. Įdomu, kiek kilogramų mėsos įperka per metus neišsivaikščioję tautiečiai išsivadavusioje iš okupacijos Lietuvoje , esant pilnutėlėms parduotuvėms ir šviečiant parsineštai šviesesnei nei Maskvos Briuselio saulei …

Pr. -konformisto savanaudžio atvejis...

Seime nėra tautai tarnaujančių pol.jėgų, tik prooligarchinės-nomenkl. šutvės, besistumdančios dėl geresnės vietos prie ,,lovio”…Pats Pranckietis yra žemiau kritikos lygio. Priekaištavo visuomenininkai jam Kaune dėl svetimų rašmenų stūmimo į mūsų pasų pirmą puslapį, bet tas veiklus buvęs komjaunuolis-internacionalistas spjauna į valstybinę kalbą. Komjaunuolis Pr. Sąjūdžio pradžioje kovojo prieš trispalves…Jis kolaboranto, ministerio- globalisto, Lietuvos patriotų nekentėjo L.Linkevičiaus dvasinis brolis ir teisingai, pagal profesorių G.Merkį., yra politinis nulis, virtęs Anūko,liberalų ir socdemų marionete…Žmogėnas-nomenklatūrininkas, kuris kasdien už mūsų pinigus iš pakaunės su švyturėliais ir 2 mašinomis(…. ) švilpiantis Vilniun, užuot gyvenęs ten…Jam užpakalis priaugo-,,prisivirino” prie kėdės,lengvų pinigų, garbės vainiko ir kitų privilegijų…Tokių tautos ir kalbos niekintojų kaip V.P, su aktyvaus komjaunuolio kupra ,neturėtų atsirasti viršūnėse.Karbauskio kompanija pasirinko prastą asmenį, be vertybių ir turi atpildą.… Skaityti daugiau »

Erlickas-Laimiui

Aš irgi prisidurti rentą prie pensijos.

stasys

Prašaliečiui .. svarbu ne kiek tos mėsos suvartoja o kokios kokybės maistas ..Šiandiena jau gali rinktis kaip savo šeima maitinti ..o dešra su tualetiniu popieriumi nebėra išeitis be alternatyvos . Pasistenkite apsiprasti su mintimi kad tie sovietiniai laikai baigėsi .

Patarimas

Reikia skaityti šventą raštą,ir jei nors kiek protauji, atsiskleidžia daug aiškesnis vaizdas.

Birute

Aciu autoriui…nors cia atgaiva dusiai.Tiesa surasot.

zita-birutei.

neapykanta ir pagieža atgaiva dūšiai???

Ponia Zita,

jūs iš Mažeikių ar iš oligarchijos „Dviračio žinių” be pykčio ir labai tolerantiškai?

kaunietis

Puikus straipsnis, momentais smagiai pasijuokiau (iš likusių 1 proc.).

StasysG

Komentatorius „Atkreipkit dėmesį, 2019-10-23 16:01” gerai pastebėjo dėl Požėlos veržimosi vis aukščiau ir aukščiau.

BRAVO!

Taikliai, aštriai, be putos.

O...

Pranskietis salia brudu

26
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top