Algimantas Rusteika. Verktinių Lietuva

Kažkaip negirdėjau, kad stipriausios pasaulio saugumo tarnybos FTB, KGB ar dar kuri verkšlentų, kad koks nors Smitas ar Ivanovas kelia grėsmę jų valstybėms. Jei tikrai kelia – supakuoja, ir tiek žinių.

Galvojau, kad slaptosios tarnybos slaptai kovoja su grėsmėmis valstybei. Pasirodo – klydau. Dabar madinga viešai ir iškilmingai skelbti rašinėlius visuomenei ir tas grėsmes „įvardinti“.

Kiekvienoje valstybėje kur spjausi, ten rasi nepatenkintųjų valdžia. Visiškų runkelių, asilų, ar protingų bei talentingų, bet visada jų yra. Ir visada bus. Ir kiekviena priešiška valstybė savo propagandą adresuoja būtent jiems. Ir kam dar ją adresuoti, po galais?

Žinomesnius nepatenkintuosius galiu „įvardinti“ jau dešimtį metų ir be jokių VSD rašinėlių. Tie patys, gana atsibodę, viešai matomi, turi savo stovyklas internete ir lindynes feisbuke. Aršiai nepatenkinti, nusiteikę prieš valdžią, nuolat ją kritikuojantys ir pikti.

Bet ar būti nepatenkintam yra nusikaltimas ir grėsmė? Tai įprasta politiškai aktyvaus žmogaus būsena. Vieni idiotai visada viskuo patenkinti. Tik nepatenkinti, kad gyvenimo realybė ne tokia, kaip jiems sapnuojasi ir kad kiti nepatenkinti. Ir savo straipsneliuose visi skaniai juos apspjaudo visų mūsų džiaugsmui.

Taip, ten yra daug neapykantos ne tik valdžiai, bet ir valstybei. Bet dažniausiai todėl, kad valdžia elgiasi taip, tarsi ji ir būtų valstybė. Taip, tai naudinga Kremliui. Bet įsirėžkit sau ant kaktos – tai nėra nusikaltimas. Ir nėra grėsmė. Tai natūralu ir yra kiekvienos normalios valstybės kasdienybė. Tokią tikrovę patys sukūrėme ir jos nusipelnėme. Beje, šito gero iki valiai visose laisvesnėse pasaulio šalyse, kuriomis svajojame tapti.

Nusikaltimas – organizuota antivalstybinė veikla ir nekonstitucinės priemonės politikoje. Buvo tokia veikla? Tai įrodykit – ir į Lukiškes. Finansavimas iš užsienio? Nustatykit – ir į Lukiškes. Tai yra jūsų darbas, o ne isteriškus rašinėlius apie grėsmes rašinėti.

Nepatenkintųjų armijas gimdo ne Kremliaus propaganda, o mes patys. Mūsų valstybės ydos, valdžios pasipūtimas ir politinė korupcija, beviltiškumas ir perspektyvų stoka, dviguba ir keturguba teisė ir moralė. Valdžios neįgalumas, gobšumas ir abejingumas žmonių nevilčiai.

Grėsmė valstybei – ne žmonių nepasitenkinimas, o noras išorinėmis grėsmėmis užmaskuoti savo nesugebėjimą tvarkytis valstybėje. Didžiausia grėsmė valstybės saugumui yra tikrųjų grėsmės priežasčių nematanti (ar apsimetanti, kad nemato) valdžia.

Artėja rinkimų siaubas. Kaip nusiurbti nepatenkintųjų balsus? Senas žaidimėlis kurpiant visokius idiotiškus politinius naujadarus gali nebepraeiti. Reikia nepatenkintuosius atskirti nuo antisistemininkų ir išblaškyti balsus. Ir čia VSD suveikia ne kaip išorinių grėsmių užkardytojas, o kaip artimas imperatoriui baubas propagandinėje kovoje dėl valdžios.

Riktelk gatvės minioje „Gyvenimas gražus!“, „Aš labai myliu Lietuvą!“, „Paaukokime gabalėliui duonos buvusiam Seimo deputatui!“ ar dar ką. Niekas nepastebės. Na, pora priekaištingų žvilgsnių – sudrumstei ramybę.

O dabar garsiai garsiai pagadink orą. Atsisuks daugybė. Susidomėję, veidai linksmi, šypsenos. Susiraukę poniutės irgi atsisuks. Tai – viešieji ryšiai, reklama ir politika. Veikia be sutrikimų.

Už Lietuvą, vyrai! Viskas, ką sugebame, yra verkti, verkti ir dar kartą verkti. Kada priešai ateis prie sostinės ir išdėstys savo pajėgas, minties galiūnai tuoj pat tai įvardys. Pasakys, kas mąsto neteisingai, ką reikia mylėti ir ko neapkęsti. Ir grėsmės kaip mat pradings.

Su artėjančiais rinkimais, draugai!

algimantasrusteika.wordpress.com

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
37 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
monikutė delfinaitė

Rusteika – grėsmė valstybybingumui!

Julius Puras

Tiesos.lt turi trauka lrytui kaip ir delfiui kaip ir „valstiečiai” Karbauskiui. Tokiu būdu bandoma atgeasinti skaitytojus. Beje pliurpalo Rusteikos net neskaičiau.

Įdomu,

ar dar kas skaito pliurpalą Julių Purą?
Jei taip, spausti nykštį viršun, jei ne – žemyn.

Julius Puras

Rusteika kiek supratau tai lryte turejo pakeisti Uzkalni. Tik itariu idant Uzkalnis yra talentingesnis pliurpalas ir pliurpalas Rusteika yra tarsi nevykes pakaitalas visiskai degradavuseme lryte.
Kalbant apie Uzkalnio ir Rusteikos o taipogi kitu panasiu pliurpalu pliurpalistiku turini tai gilintis i nonsesus paprasciausei gaila laiko. Todel visiems geros valios zmonems linkiu vengti pliurpalu.

Juliui

Gal Julius ir teisus dėl Rusteikos, nes buvusių Lryto žurnalistų nebūna. Jei paėmus paskutinę laiko atkarpą atrodo, kad parašo šmaikščiai ir ne pagal „pagrindinę liniją”, tai dar nereiškia, kad čia tiesos žmogus ir bet kuriuo metu pakeis vertybes. Bet kol pila prieš „pagrindinę liniją”, paskaityti malonu. Tai gal Juliau nereikia taip užsisėsti ant to Rusteikos. Man kur kas baisiau yra Navickas ir jo arkliukas Puslys, kurie čia įsitaisė. Matyt rodomi puslapio apimčiai padidinti. Čia tai yra žalčiai su nuodingu dantimi. Nežinai ar čia žaltys, ar gyvatė. Nors kažkada ir pats Jakimavičius yra parašęs straipsnelį apie provincijos alkoholio parduotuvę su didele užuojauta, kas parodė tam tikras vertybes (tikimės jau buvusias). Šiaip labai sunku rasti žmonių, kurie atitiktų įsivaizduojamą idealą.

o aš visad užmetu akį

į Julių Purą – kad pamatyčiau, kurio šiandien pamaina: beraščio ar vidurinę baigusio. Jau kuris laikas beraščio nematyt – matyt, šeimininkai nusprendė jog neveikia ir skyrė … pretendentą į recenzentus. Nors pačiam sunkiai sekas mintį išreikšti, kritikuojamo autoriaus stilistiką būtinai įvertina. Apgailėtina

Letas Palmaitis

Bent dabartiniams kremliams greit kriukis, tad ko gero dar negreit mus saugantieji galės vėl draugauti su banditais kontradmirolais didikais:
http://kavkazcenter.com/russ/content/2016/04/01/111887/okhota-na-putina–publikatsiya-kompromata-Reuters-eto-signal-putinskomu-okruzheniyu-.shtml

Julius Puras i 6:32

„parašo šmaikščiai ir ne pagal “pagrindinę liniją”,” tai ir yra kaip jūs sakote. Kurema teisingumo ir teisingo požiūrio ir teisingos ir normalios kultūros iliuzija.

s.m. a'aš'ui

ale baikit, dirba abu, tik zstazys šiandie kuruoja kitus straipsnius ir ten minusus renkasi 🙂

Autoriui

Straipsnis puikus, atsakymas-komentaras troliams dar geresnis. Pagarba.
Viskas gerai, tęskite tai kä darote nestas darbas yra reikalingas ir naudingas.

Julius Puras i Autoriui       2016-04-1 17:11

Ką tas Rusteikos rąštas jum tokio davė tokio gero kad jūs jį vertinate puikiu? Ir ar neatrodo jums kad atsakymas kaip jūs vadinate „trolems” tai Rusteikos dvivaldystė? Nes jums atsakimas pasirodė dar geresnis.

grafomanui puriui

Ką man ar kitiems davė ir duoda raštas, tamstai išaiškinti yra neįmanoma- esi beviltiškai ribotas pataloginis beraštis.

puikus straipsnis

Štai kokia tiksli diagnozė. Bravo Algimantai.
„Nepatenkintųjų armijas gimdo ne Kremliaus propaganda, o mes patys. Mūsų valstybės ydos, valdžios pasipūtimas ir politinė korupcija, beviltiškumas ir perspektyvų stoka, dviguba ir keturguba teisė ir moralė. Valdžios neįgalumas, gobšumas ir abejingumas žmonių nevilčiai.

Grėsmė valstybei – ne žmonių nepasitenkinimas, o noras išorinėmis grėsmėmis užmaskuoti savo nesugebėjimą tvarkytis valstybėje. Didžiausia grėsmė valstybės saugumui yra tikrųjų grėsmės priežasčių nematanti (ar apsimetanti, kad nemato) valdžia.”

Julius Puras

Rąštas yra duotas tam kad užrašytume tai ką matome. Toje šviesoje noriu jūsų paklausti ką jūs matote tame Rusteikos rašte „Visiškų runkelių, asilų, ar protingų bei talentingų, bet visada jų yra.”?

Liepa-Gerbiamam Algimantui Rusteikai

Perskaičiau Jūsų atsakymą Purų „berniukui”. Sužavėjot taiklumu ir atvirumu.”Berniukas”, regis, taip pat „pamalonintas” Jūsų dėmesio… :)//
Jūsų straipsniai visada alsuoja tiesa. Įsivaizduoju, kad jei imtumėtės moderatoriaus veiklos(pagal galimybes), būtų kažkas fantastiško. Mums, skaitytojams, iškyla visokių klausimų, norisi patikslinimų,paaiškinimų iš straipsnių autorių,atvirų bei nuoširdžių(!) diskusijų, deja, pastarieji labai retai kada nusileidžia iki skaitytojų”lygio”.
Dėkui Jums. Pagarbiai.

Julius Puras

Liepa žavi Rusteikos rašte spindintis skurdas. Aš kitaip to pavadinti negaliu. Kas dėl patiksinimu tai pliurpalas už savo pliurpala neatsako ir nieko netikslina. Čia panašiai kaip kad nepakaltinamas būtų.
Giliau pažvelgus į pliurpala aš įžvelgiu Ramanausko konstrukcijas. Tarsi Rusteika būtų baiges Algio Ramanausko troliu akademija.

Algimantas - Liepai

Netikėkit tais, kurie sako, kad neskaito komentarų po savo tekstais. Tai melas ir įžeisto teisuolio poza. Nėra autoriaus, kuris neskaitytų komentarų. Grįžtamasis ryšys, dialogas visada svarbus. Tik daugelis nedrįsta veltis į ginčus su skaitytojais, galvoja, kad tekstas turi kalbėti už save. Be to, dažnai būna ir taip, kad protingi paskaito ir tiek, o komentuoja pikčiurnos ar ne iki galo tave supratę. Tada jokio dialogo nebūna, tik puolimas. Nebūčiau ir aš čia rašęs, bet tiesiog norėjau atmesti faktines nesąmones, kuriomis mane vis kaltina. Tai ne mano, skaitytojų ar portalų problema. Visas šias kovas be taisyklių komentaruose gimdo pats jų formatas, t.y. anonimiškumas. Julius čia išimtis, patvirtinanti taisyklę. Daugelis pasidrovėtų rašinėti nesąmones savo vardu, nes paprasčiausiai būtų gėda nuo pažįstamų, šeimos, bendradarbių.… Skaityti daugiau »

Julius Puras

Algimantas Rusteika nesugebėdamas prisiimti atsakomybės už savo žodžius yra neadekvatus. Gal būt į tai galima būtų nekreipti dėmesio jaigu Rusteika nebūtų premijuojamas Lietuvos visuomenei. Tikslas atbukinti Lietuvos visuomene kad pastaroji ne faktus ir skaičius analizuotu savo sąmonėje bet pasinertu tiesmukiška neadekvatu nekulturinga nepadoru ir taip toliau tokių rašinėtoju kaip Rusteika pliurpala.
Sarmata ant tavęs Algimantai Rusteika.

Palyginimui

Idiotizmas ir kretinizmas yra tik švelniai nuosaikios „juliapurizmo” formos.

Julius Puras

Viskas baigesi tuom kad ateina despotas ir aš aš turiu jiems ramybės linketi. Nu ką. Ramybės jum žmogau linkiu. Žemiau rašantis.

Julius Puras

Atsitiko taip kaip ir turėjo atsitikti. Rusteika ištrynė savo fb žinute. Tik jo bėda tame kad aš padariau nuotrauka jo galima sakyti liudijimo. Algimantas Rusteika prasitarė kad lrytas turi kategorišką nuomone vieninteliu Garliavos klausimu. Ka aš ivardinau kaip informacijos apie pedofilijos byla projektavima. Dabar gerbemi Kedžiai kaip ir gerbema Venckienė labiausiai per visa Lietuvos istorija apšmeižta šeima o lrytas pagal liudiudininkus pasirodo projektuoja informacija Rusteikos kalba kalbant Garliavos klausimu.
Dar karta pakartosiu. Sarmata ant tavęs Rusteika. Kaip ir sarmata ant tiesos.lt kurios užsitvindė neadekvačių personalijų pliurpalais.

Egidijus

Atsitiko tai, kas turėjo atsitikti, tik tu to neįkerti. Viskas su žinutėmis tvarkoj , jos yra tik tu jų nematai, hes esi užblokuotas. Senai buvo laikas aš savo fb tokius blokuoju iškart, besxžinau kad jie niekada neatstos. Stebiuosi autoriaus kantrybe tiek ilgaimtave pakęsti.

Julius Puras

Dar pasirodo prie viso to Rusteika yra despotas. Jaigu žmogaus sąžinė švari ir jis gali prisiimti atsakomybe už savo žodžius tai jam nereikia nieko trinti ir nieko blokuoti.

Amelija purui

Apsiramink jau, avigalvi. Įgrisai iki gyvo kaulo.

Julius Puras

Ramybės jum Amelija linkiu. Nuoširdžiai.

Liepa-Algimantui

Esat teisus- pagarbus elgesys viešoje erdvėje pašnekovui,argumentuotos diskusijos – beveik prabangos dalykai. Tapo madinga įžeidinėti, vaidinti nepajudinamą”proto bokštą”, kabinti nepagrįstas etiketes straipsnio autoriui ar nepatikusiam komentatoriui.
Mūsų -skaitančių ir komentuojančių – yra visokių. Įsivaizduoju, kad nevisad Jums, autoriams, rašytojams, lengva ištverti piliečius, randančius Jūsų straipsniuose net tai, apie ką net nerašėt… 🙂
Dėkoju už atsakymą ir pakvietimą į veidaknygę.

Julius Puras

Lietuvei net nepastebėjo kaip žurnalistika, analitika, faktai ir statistika buvo pakeisti į primityvius pliurpalus. Marginaliniai moralistai aš taip juos vadinu pilnai okupavo visa Lietuvos vieša erdve. Nėra ką atsiversti ir nėra ką skaityti. Rusteika iš tų marginaliniu moralistu dar išsiskire savo tiesmukiškumu o pliurpaluose publika mato visiškai kitokius ir priešingus vaizdus ir netgi vaizdus kokius nori matyti. Rusteika kaip psichologas viešumoje rodantis nonsensinius paveiksliukus o ji diskusijas užmeta akį tik pasižiūrėti ką tuose nonsensuose mato visuomenė. Ir tokiu atveju aš dar karta pakartosiu kad aš matau tai kas yra tai yra nonsensini pliurpala.

lakmus

Matyt, kad Autorius skaudžiai numynė chuntos šulams mazolius.
Jitištvajumatj koks erzelis.
Jau vien to subingalviu „puru” apsimetinėjančio agentėlio aktyvumas ką reiškia.
Bet kontoros tugadūmams niekaip nedašunta, kad čia ne delpiai ir tokie pigūs fokusai niekaip nepraeina.

Julius Puras

Tik nesutikciau kad Rusteika su tuo pliurpalu pretenguoja i proto boksta. Su tais nonsensais jis daugiau zaidzia dieva nei proto boksta. Is cia jo tokie ir kaprizai kad dievo reikia bijoti o cia atsirado tos julius puras kuris raso tai ka mato o ne tai ka pagal dieva turi matyti.

Liepai

Oi, kaip sakoma, kas įgimta, to neprarasi – esi prisiplakėlė menkysta, tokia ir išliksi . Jei nepažinočiau, gal ir aš prie tamstelės komentaro būčiau užlaikinęs. Tik negerbiamoji, viską ką prispausdinai – persiskaityk, ar tik ne spiečiaus adresu parašei? O ir tavo giminingas „lakmus”, labai jau juozapinį paranojiką primena, kuris kiekviename kvailyje, agentėlį įžvelgia.

kontoriniui

Algisai, nervai nebelaiko?
Sakai, nebelaikinsi? A ko tep? Juk prieš prigimtį būtų.
Laikink- laj, laj, laj, laika „Strielka”.
(O gal „Bielka”?)
Nesvarbu, vis tiek esi kerzavas sputnikas.
Tik biškelį ne į tą orbitą atskridęs.
Skrisk pas delfių pamazginius. Ten daug panašių.
Ufonautų.: )

Juozapini netrizniuok

Kad su galva tau negerai, čia ir arkliui aišku, bet kam kiekvieną kartą tai rodyti. Nors, iš kitos pusės žvelgiant, gal ir gerai, kaip žmogelis pilnai atsiskleidžia.

kontoros išakui

arkliui tai aišku, gal net kupranugariui irgi aišku, bet tau kontoros asile, niekaip nedašunta jog čia varyti savo supistos matrioškinės propagandos tiesiog nepavyks.

> kontoros išakui

Na, po tokio išsitriedimo, matyt, kad ne koks poilsis buvo? Išgerk raminamųjų ir saugok vaikeli sveikatą.

Liepa- "nemenkystai" 2016-04-3 22:13

Aha, atspėjot,menkas tas mano svoris, nes turiu saiko jausmą, atsakingai renkuosi maisto produktus, nesilankau „makdakuose”, netingiu ir pasportuot. Nors dabar galiu pražygiuot podiumu !
Paties,matau,niekas nedžiugina: – nei dar vienas puikus Algimanto Rusteikos straipsnis, nei nuostabus oras, nesaldus, sakot, medus ir turit alergija bitutėms? Vai, vai, kaip negerai…//
Paguosiu-, nesu Dievo Motina ikonoje,tad manęs garbinti nereikia. Esu kuklus ir,svarbiausia, laisvas” medis”, todėl plakuosi ir spiečiuosi, kur noriu ir su kuo noriu.// Man visiškai lietuviškai nusišvilpt ant tokių kaip tamsta kontorinių-trolinių „laikintojų”, skendinčių darbinėj depresijoj.

Julius Puras

Vienai labai puikus o kitam tai yra man visiškai degradavusi informacinė Lietuvos erdvė. Kokie mes esame skirtingi.

Julius Puras

Ir taip ir taip galvoju kad moteri trauke vyro susidievinimas. Ir tada vertinimo kriterijai pasidaro visai kiti. Nes aš kitaip to fenomeno kada pliurpalas pasirodo kažkam tai puikus paaiškinti negaliu.

37
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top