Algimantas Rusteika. Viskas tik prasideda

Ir saulė vėl tekėjo už Raseinių ant Dubysos, kaip per amžius. Ir nukepino mano plikę, kad grįžus vakare degančią kaip keptuvė teko tepti dukters kremais, nes nepakako proto užsidėt kepurės. Pats kaltas, kaip sako žmona ir kaip bus užrašyta ant mano antkapio.

Mat visi tie šeimų maršistai ir šiaip vatnikai, rusofilai ir kitas antivalstybinis gaivalas vis nerimsta. Vis jiems negana, kad užkirto kelią diedams ženytis ir jėga diegti septyniasdešimt lyčių vaikų darželiuose už valstybės pinigus. Užsimanė negirdėtų dalykų – kad žmonių jų išrinkta valdžia klausytų!

Ir sulėkė iš visų kampų prie Žemaitijos, kuri net Vytauto keliskart parduota neklausė Vilniaus ponų. Su vaikais ir šunimis, vėliavom ir gera nuotaika, viltim ir meile savo šaliai. Šalia, už tų medžių, tykiai sūkuriavo tamsi Dubysa ir visi buvom kaip broliai.

Šie žmonės – iš visos Lietuvos. Koordinatoriai – ne toks žodis. Tai – sielų darbininkai, kurie kasdien kiek galėdami dirbo, leido savo šeimų pinigus, naktimis nemiegojo, viską padarė, kad Maršas pavyktų. Tai jie pažadino miegančią Lietuvą.

Gera buvo pamatyt tuos šviesius veidus, paspaust daugelį rankų ir pajust apsikabinimų šilumą. Išklausyt kritiką ir pasiūlymus, kaip ir ką daryt toliau. Patikėkit – šie žmonės nepasiduos ir nenuleis rankų. Viskas tik prasideda.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Aciu

Saunu.Aciu.

Valio!!!!!!!!! Valioooooooo!!!!!!!!!!!!!

VALIOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!

Hm.

Tikrai šaunu.

Kazys

Dieve padėk

Sveiko proto žmogui neįmanoma,

kad pritartų esant daugiau, kaip dviems lytims.
Jei kai kurie užsimiršę įsileido vaivorykštinio nuprotėjimo marą,
kodėl jais turėtų sekti kiti?
Tikrai, Algimantai, išlikdami, kaip tauta broliais-seserimis, švęstume palaimingą pergalę. Ne tik Lietuvos, bet ir krikščioniškosios Vakarų civilizacijos.

butent-

tai sielu darbininkai, tie kurie mus sukviete. Ir jautemes ten visi kaip broliai.

Diedas

Nieks čia neprasideda.
To paties šeimininko Laisvės partija bei kiti seimo pastumdėliai ir to paties šeimininko bobikai uzurpavę jūtūbį,ir nors kiek skaitomesnį internetą kelia dirbtinį šaršalą. Vienžo plakasi tarpusavyje. Vieni kliedi nesąmones,kiti „kovoja” prieš jas.
Kas įdomiausia, abiejose pusėse dominuoja vata.
Prikurstyti nekalti žmogeliai kovoja su niekam nereiklaingais ir nereikšmingais įstatymais.
Ar nors vienas to maršo dalyvis pažįsta ar matė ženytis norintį gėjų. Tokių Lietuvoje gal susirinks keliolika porų, o gal tik kelios. Dėl tų kelių nukvakėlių, tiek triukšmo, triūbavimo, barabonų daužymo.
Kažkas bando įspirgint liaudį kitais tikslais.

Rasa

Dar kartą AČIŪ VISIEMS, RENGUSIEMS MARŠĄ ir dalyvavusiems jame. Pagaliau PONAS DIEVAS rado rankas ir kojas, kuriomis galėjo nudirbti Gerą Darbą.

Nuostabu!

Ačiū,ponas Rusteika!Nesmagu tvarteliui.Ar ne?

Didžiausia pagarba

Būkit pagarbinti Šeimų maršo organizatoriai ir sumanytojai. Seksim jūsų nurodyta kryptimi, nes kito kelio nėra. Arba mes juos, arba jie mus. Mūsų dauguma, todėl nepasiduosime ir tikrai, tikrai nugalėsime, nes Dievas ir Protas su mumis.

respect

renginys isties pavyko puikiai.
kaip A.Jokubaitis sako, kone stebuklas.. privertes isrinktuosius net perskaityt ir pamastyt, pries pasirasant koki svetimu infliuenceriu primesta istatyma.

vanduo sujudejo, Lietuva jau ne gendancio dumblo bala.
lietuviskas delikatus, tolerantiskas charakteris irgi turi savas ribas..
kai saikas virsyjamas, mokam nusipurtyt kerzava chebata nuo galvos, nors ir kaip bandytu isplautu smegenu MILENIANS mus itikint, kad neriama kilpa ant kaklo tai „e”progresas”, tai „laisve”,

Stiklo valytuvas

>> Diedas 2021-06-1 8:47
„Kažkas bando įspirgint liaudį kitais tikslais.“ (Dėl ‘liaudies’… hmm). O dėl to ‘kažkas’, ir kad prasidėtų, pradžiai būtina įvardinti problemines ištakas.
.
Todėl kartoju: kodėl necituojami „Siono išminčių protokolai“?
——
… > Siono išminčių protokolai > Frankfurto mokykla > JAV kultūrinė revoliucija su Sorošu ir jo sėbrais > …

Kis

Algimantai,o uz krumu kartais nematei Landzbergio,juk cia jis budavo grojantis pirmu smuiku,jis ir tremtinis NR1 ir aplamai nors ir tik puszydelis,bet turejo buti pirmas.Negi net neatsisveikino su Dubysa,kur jis tiek zmonems proto …Pypt.Draskosi kitame fronte, kol panes silpnutes kojeles,bur neblogai,kad nustotu ji nesioti si sventa Lietuviui zeme,tikrai butu dziaugsmo visiems.

HRR

Yra 5 vakcinos prievartos etapai, ir šiuo metu mes esame 3 fazėje. 4 etapas apima baudas ir kalėjimo laiką, o 5-ojo etapo metu bus vykdomas visas kinetinis ir biologinis karas prieš piliečius, kurį vykdys „pažadinta“ kariuomenė (arba bent jau tie nariai, kurie tuo metu nori „vykdyti nurodymus“).
https://www.naturalnews.com/2021-05-31-the-five-phases-of-vaccine-compliance.html

elfe > Stiklo valytuvui

ko isikinot i tuos „Sifonu ismincius”?..

maciau sia knyga Didziosiojoj Masonu lozej Londone, is rusu kalbos i anglu isversta 1929.
klausiau budincio, ka tai reiskia, juk ten kalbama kaip neva gudrieji sifonai pasinaudos masonais, bet atsakymo negavau.
taiklus pamfletas be autoriaus?.. vieni kalba, kad tai carines Rusijos slaptosios tarnybos sukurta, kiti, kad Rotschildo kalba per „sionistu” suvaziavima 1893 Sveicarijoj…
o ka manot jus?..

pora desimtmeciu Anglijos masonai buo taip ziauriai atakuojami iki 1980, jog turejo kreiptis net i Zmogaus teisiu advokatus… isliko, bet „nukenksminti”, turejo tapt atviri visuomenei.. ir ju reiksme tik formali… nors kas zino, ar jie nepateko B’Nai B’rith zydiskosos lozes itakon per kokius Rotschildus..

to HRR

Apie „oppression” kaip tik ir kalba Nida Vasiliauskaite.
Verta paklausyti.

to introduce the interrelated concepts of oppression and power and explore their relationship to the health and well-being of communities. … First, we give an overview of what oppression is. Second, we discuss the concept of power. Third, we discuss the relationship between oppression and power, because they typically never act alone. Fourth, we look at methodologies to deconstruct oppression and power.

Stiklo valytuvas

>> elfe > Stiklo valytuvui 2021-06-1 16:26 . Kad atkakliai NEnaudoji lietuviškų rašto ženklų, man nenorom peršasi mintis kad esi vienas iš „pateptųjų“. Baimindamasis kad gali suklysti kur rašyti „r“, o kur „h“, beveliji visai nerašyti lietuvybių. Jokiu būdu to netvirtinu, bet tokios mintys įkyriai zvimbia. . Jei esi lietuvis, tai pasitemk. Po galais… Gerbdamas pašnekovą ir save geriau pateiki. Kadaise V. Lansbergis sakydavo: „į kvailus klausimus neatsakinėju“. Neseniai komentaruose (berods stasys) perfrazavo: „kvaili klausimai nenusipelno protingų atsakymų“. Aš retoriškai paklausiu, – kodėl turėčiau atsakyti į klausimą žmogui, kuris piktybiškai tyčiojasi iš mano gimtosios kalbos. Visgi atsakysiu, ne todėl kad…, o todėl kad manau jog tas klausimas aktualus daugeliui. . O dėl ‘protokolų’. Jokio esminio skirtumo, ar covid-19 iš laboratorijos… Skaityti daugiau »

deja,deja

Plepalai. Niekas neprasideda. Ir neprasidės.
Nebent sistema žlugtų dėl force majore iš išorės,
(karas, mega pandemija, ar dar kokia pasaulinė krizė).
Tik tuomet kažkas keistūsi.
O šiaip, nieko nebus.
Nėra jokių prielaidų.
Svajonių ir norų nepakanka.
O be to – reikia žinoti, suvokti kokių pokyčių reikia.
Mulkiško „Kat būtū gereu” nepakanka.
Reikia strateginio mąstymo, reikia bent minimum išminties kritinės mąsės.
Ir čia apsinuogina karti realybės tiesa – lietuviai tam neįgalūs.

stasys

Na va atslūgo įtampa , juodi debesys su VSD rekomendacijomis nuslinko . Algimantas Rusteika gali apglėbti tikra žmogų ir pasakyti draugas- bendražygis Sveikas!. Su nedidele ironija ,Lietuvoje vėl šviečia saulė , o tas tikslas atrodo jau ranka pasiekiamas .

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top