Algimantas Rusteika. Zombiai atrieda atidunda

Visų šalių zombiai, vienykitės! Ir štai, zombiai jau mūsų sostinėje – Europos G taške. Nenustebčiau, eisenoje pamatęs Remigijų Merą, profesionalų mažumų atstovą ir visą Nelaisvės partiją. Juk tai jų elektoratas.

Mylėkim svetimus ir nekęskim savųjų. Kas šiuo keliu toliau nueis – bus palaimintas pro kur tik nori.

Vis stebiuosi, ar yra koks nors dugnas? Ar yra kokia nors sveiko proto riba, kurios būtų kažkaip nepatogu peržengti?

Ir vis labiau įsitikinu, kad nėra. Modernizuotas kvailybės pasaulis beribis ir skaidrus, kaip debilo šypsena.

Galvojat, viskas vyksta kitur ir ekranuose? Ne, jie tapo žmonėmis ir gyvena tarp mūsų.

Ir štai, Jie ateina. Viską išdaužys vardan kitų. Linksmi, ryžtingi, kupini jaunatviškos energijos numirėliai.

Susipažinkime, asmeniškai pasveikinkime, pasiųskime žinučių, paspauskime doras, garbingas moralinių tuštučių rankas. Štai, jie visi čia:

Bet ne visi Lietuvoje numirę. Išvakarėse Vilniuje, prie JAV ambasados įvyko ne gatvės plėšikų ir parduotuvių degintojų, o tikrų amerikiečių ir tikro prezidento Donaldo Trump’o palaikymo piketas:

PAPILDYMAS. MGB-LRT programa Vremia-Panorama visą reportažą skyrė „smurtaujančiam Trumpui“. Teroristų, plėšiančių parduotuves ir deginančių namus, smurto ekrane nebuvo nei sekundės. Rengėsi palankiam antitrampiškam eitynių reportažui.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
33 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
O.Rusteikai

Zombiai jau senokai atvyke, ir me tik medijose, bet ir mokyklose ir darzeliuose

Nešmeižkit

programos Vremia . Nors buvo Andžela Devis, bet iki tokio lygio nenusileisdavo .

>20:48

Pritariu – Panorama jau pranoksta VREMIA.

Įvyko!

Na va, o sakė kad dėl coronos šiemet nebus lezbių ir pederastų parado.

Perskyra. Mielas Algimantai,

(„Modernizuotas kvailybės pasaulis beribis ir skaidrus, kaip debilo šypsena”), žmonių su proto negalia skriausti, mušti – nevalia.
Priešingai, Sorošo remiamus antifinius antivalstybinius darinius,
įsisiautėjusius moralinio ir materialinio kitų sukurto gėrio
postmodernius „dekonstruotojus” – privalu stabdyti ir tai daryti kietai.
Mat, juos užvaldę savinaikos demonai geidžia jais pasinaudoti kaip malkomis naujam pasauliniam gaisrui įpūsti, kuriame spirgėtume visi.

nuomone

Sitie zombiai tai yra nepriklausomos” Lietuveles produktas.O tokiu durneliu pilnos mokyklos ir universitetai,kaip bebutu gaila.Tai kokia salies gali buti ateitis?.Idiotai jus savo salies problemas kelkite- korupcija,neteisingumas,vaiku atemimai,seimu griovimas ir t.t.

Perskyrai

Retas sveiko proto pasireiškimas šioje palėpėje. Pagarba.
Iš esmės savo prigimtimi, žmonės vienodi abejose pusėse, (na, gerai, anie panašesni į bezdžiones), todėl verta pagalvoti, kaip prieš sorošinius atsukti jų pačių ginklus. Tie padarai, jiems vadovaujančios struktūros įsigali, dėl organizuoto oponentų pjudymo. Sumokėkim padloms jų pačių moneta. Čiupkim eilinius.
Yra gi pilna sutraukų „renginio” foto. Reikia išsiaiškinti tapatybes ir užkurti lachudroms pirtį.
Egzistuoja 100 000 000 000 būdų kaip niekšų gyveni mus paversti pragaru.
Priverskime kurwas slapstytis. Tik taip sustabdysime tą amarą.

čia mūsų, komunistų, vaikai

Draugė Grybauskaitė mus gerai mokino partškoloje.
Mes pagal ją irgi mokinome savo vaikus:
– reikia nekęsti nacionalistų, šovinistų, patriotų, juodaskvernių, davatkų.
– reikia nekęsti homofobų ir t.t.
——
Už neapykantą Partija VISADA gerai atsimoka !
VOT !!!

Kis

atsiminkite 60 mokyklu padovanuota Vilniaus kraste kazkokiam surum-burum uz tai ,kad Landzbergi ismoke mekenti,o nespipsti,kaip zalti.Juk Stiopka savavaliskai to niekada nepadarytu.Beje verta paklausti,juk jis ten trinasi prie tu,kurie vis neistardo,mat „sudetinga „,paimti uz febiurze ir viska isklotu per pusvalandi ir net daugiau pasakytu ,ka tik sapnaves.Su parazitais reikia elgtis adekvaciai.

Ar ji turi proto?

sabatauskaitė pasirodė visame gražume. Še tau ir žmogaus teisės. Kultūros nerasta, vaikai užzombinti. Bet kita vertus ir gaila tų vaikų, žiūri ir galvoji- ką jie su jumis padarė? Nevyriausybinė organizacija trankosi, rėkauja prisivežus svetimšalių, įvelia į tai vaikus. Ar ji suvokia ką ji daro ir kur ji lenda?

Jezebel's war with America

„Fuck police” nuotraukoje vien moteriškės sutūposios aplink vieną juodą moterišką „Kad suprastume Jezabelės dvasią, privalome suprasti ir ją įasmeninusios būtybės kilmę, kuri aprašoma Biblijoje. Pirmą kartą Jezabelė minima kaip sukilusi manipuliatorė, karaliaus Ahabo žmona. Dvasia, apie kurią kalbame, veikė per karalienę Jezabelę, priversdama daugybe hebrajų – išskyrus septynis tūkstančius ištikimų sielų – nusilenkti Baalui, sulaužyti sandorį, išgriauti šventuosius aukurus ir išžudyti pranašus (žr. 1 Karalių 19, 14-18). Šiai vienai dvasiai krito beveik visa atsakomybė už tai, kad ji iš kelio sugebėjo išvesti visą tautą. Ta pati kunigaikštystė visas pajėgas mestų ir prieš mūsų tautą šiandien. Nors Jezabelę mes vadiname “ji”, pati dvasia iš tiesų giminės neturi. Nežiūrint to, jog lyderių pozicijose esantys vyrai esti pagrindiniai daugumos kunigaikštysčių taikiniai, svarbu žinoti, jog… Skaityti daugiau »

???

Tai mes visi žinom. Gal apie priežastis vertėjo bent šį tą pasakyti?

Paulius

emocijos emocijos emocijos…vietoje to geriau ruoštumėtės pirmadieniui, klausimus Skverneiui, Verygai ,Šimašiui, Požėlai. kas ir kodėl davė leidimą „taikiai demonstracijai“ pažeisdamas vyriausybės nutarimus dėl karantino. kaip tie užsieniečiai atsidūrė Lietuvoje? Ar sulaikytas „taikus protestuotojas“ ir kokie kaltinimai jam pateikti, jei apskritai pateikti. Eilinį kartą „smulkus chuliganizmas“? KOkių priemonių bus imtąsi prieš leidimo išdavėjus ir policininkus ir jų vadovus, mačiusius įstatymo pažeidimus ir neužkardžiusius jų? Tik įtariu, viskas baigsis kaip visuomet – parypausit pavirkausit vienas kitam ant peties ir bus kaip su pareigūne karina kuriai nereikia pagrindo

Iš esmės

tai buvo antiamerikinė demonstracija. Logiška kitą kartą sulaukti lozungų „amerikietiškus naikintuvus lauk iš Lietuvos, jei Amerikoje skriaudžiami juodaodžiai”. Bet čia jau prorusiškas kvapelis, konfliktuojantis su Lietuvos nacionalinio saugumo reikalais, todėl turintis sudominti VSD. Todėl Panoramos ir Vremia gretinimas prasmingas ne vien smegenų plovimo masto aspektu, bet ir to plovimo geopolitinio tikslo tapatumo aspektu.

Paulius

beje, kiek pamenu, pagal viešų susirinkimų įstatymą ar kaip jis ten vadinasi draužiama demonstruoti su kaukėmis Taigi grubiausiu būdu buvo pažeistas ir tas teisės aktas. Klausimas netgi ne kas atsakys už pažeidimus, kas išdrįs paklausti ir pareikalauti atsakomybės

stasys

Jus pastebėkite kaip persipynė A.Rusteikos str. tiesa su norais . Pasirodo jau vienoje valtyje sėdi Sorošas ir LRT, ar labai suklysčiau jei į A.Rusteikos valtį Vl. Vladimirovičių pasodinčiau ? Aišku čia spekuliacija , galima iš tokio blogo reiškinio išspausti naudingo Lietuvai patirtimi .. deja A.Rusteika čia nepadės . Viską pakišti po lovą ne išeitis .

Pauliui

geras tamstos komentaras. bet tokius klausimus siaip jau kelia ar bent turetu kelti opozicija. nes pozicijai cia viskas gerai, cia atitinka ju ideologija. bet kas kels- konservatoriai ar liberalai o gal socdembebrai? jie gi visi irgi is esmes tam pritaria. stai ir pasimato situacija, kad kitos jegos nera is viso atstovaujamos parlamente, o be parlamento, medijos tu kitu jegu zinuciu paprasciausiai nepriima. ir niekas nepasikeis tol,kol NS negaus bent vienos vietos seime. vienmandateje bent jau nes apie 5 proc kol kas kalbeti nelabai iseina.

Ehrmantraut

už tokį plakatą kaip 1-oje nuotraukoje, žinant, kad ant dienų Mažeikiuose buvo nušautas pareigūnas, mažų mažiausiai spragilais šonus atvanot. degradai.

Prašalietis

Taip jau buvo,yra ir bus pasaulyje, kad šiaip taip išsikrapštęs iš alkoholizmo liūno žmogelis nepakenčia matyti net tuščio nuo degtinė butelio, vagis nepakenčia kito vagies esančio jo teritorijoje, buvę svajose ir nieko nepešę mitingų ir Baltijos kelių naivuoliai ir liumpenai negali pakęsti po 30 metų matydami tokius pačius kaip jie patys svajotojus, kovotojus už laisves, teisingumus, sotesnį duonos kasnį, valdžios taburetkę…

Paulius

„pozicija“ „opozicija“? Esate linkęs papokštauti šiandien? Kokiu pagrindu toks skirstymas, galima sužinoti? Nebent kad vieni kriuksi prie lovio, o kiti jiems pavydi ir viliasi juos nustumti… šituos klausimus viešai gali ir turi užduoti žurnalistai, gal kreiptis į prokuratūrą teisininkai…Kalbama apie elementarius teisės aktų pažeidimus, į kuriuos turi reaguoti prokuratūra. Bet ji nereaguuos,nes negavo komandos fas. Ir negaus. ir skvernelis apsimes kad vsiozakonno,kol kas nors viešai jo neprispirs reaguoti. Mokykitės iš tų pačių tolerastų, pakeliančių didžiausią spiegesį dėl tariamų pažeidimų. o čia jie toli gražu visai ne tariami….

DDD

Būtų vertinga informacija, kurių Vilniaus gimnazijų paauglės dalyvavo demonstracijoje.

Paulius

tiesa, aišku, veiksmingiausia būtų,jei į prokuratūrą ir į mp viešai kreiptųsi visuomeninės organizacijos ar tas pats ns, turintys teisininkų, ir galintys tinkamai atlikti visas procedūras bei pateikti teisiškai tvarkingas formuluotes, kurių būtų neįmanoma ignoruoti. Tiesą sakant, to tikėjausi istorijoje su pareigūne karina nereikalinga pagrindo. bet… aiškiai ereliai nusprendė kad musių gaudymas jiems per menkas dalykas – prieš juos didūs darbai, o ne kažkokios „beveik buitinės peštynės“…. pvz klausimas kaip gauti kuo didesnę vyriausybės dotaciją per pyrago visuomenininkams dalybas. arba įveikti tuos išsvajotustus 5%…

Pauliui

pozicija ir opozija butent taip ir laikau- formaliai. vieni dabar yra daugumoje, o kiti jiems oponuoja, kartais is tikruju, o kartais apsimeta. siuo ir kitais labiau vertybiniais klausimais, jie niekuo nesiskiria. bet be opocizijos, daugiau niekas tu klausimu iskelti tiesiog negali, nes medijos kitu nuomoniu nepriima, o kazkokio supermoraliniio autoriteto Lietuvoje nera, kad zmones tiketu, o politikai ir mediaverslas bijotu. ta ir turejau omenyje. o del prokuraturos, kaip suprantu Jus pajuokavote. jau kam kam, bet prokuraturai sitas visais laikais buvo, kaip kad budistai sako dzin. ir viesiems milicininkams, iskaitant milicininka nr 1. beje, daugelis is ju netgi tikrai nuosirdziai nesupranta, kas cia per problema, ju protelis toks, net apsimesti nereikia, kaip kad kokiems konservatoriams

Kompetetingi ir dalykiški Pauliaus komentarai

Ačiū.
Gal rastųsi ryžtas jais pasinaudoti?!

to Jezebel's war with America 23:35

„“Fuck police” nuotraukoje vien moteriškės sutūposios aplink vieną juodą moterišką”
Ieškojau, bet neradau Jūsų paminėtos nuotraukos. Įkeltumėte nuorodą?
*******************************
Dėkoju už eschatologiškai vertingą medžiagą (nors profaniškai sąmonei, deja, ji neatpažįstama).

Ar šis komentaras (Anti)Antifos propagandisto?

Edis (Istorija nepamirštama, Romai (Sadauskai-Kvietkevičiau): „Tai, kad Vakarų civilizacija tapo išsivysčiusia tik dėka kitų šalių grobimo, vergų išnaudojimo. Kai vergai dirbo juodžiausius darbus plantacijose, save laikantys „civilizuotais” baltaveidžiai galėjo šviestis, mokyti savo vaikus, kurti meną ir t.t. Kai baltaveidžiai sunaikindavo net kitas civilizacijas, jų teritorijas paversdami kolonijomis, iš jų už vergišką kainą`gaudami gėrybes baltaveidžių kolonijinės valstybės klestėjo. Niekas nepamiršta. Ir tai, kad baltaveidžiai sau susikūrė savo teisinę sistemą, pagal kurią nėra jokios atsakomybės valstybėms už jų kolonijinę praeitį ir už vergovę nereiškia, kad pasikeitus rasinei Žmonijos struktūrai ir baltaveidžių, vergų ir kolonijų išeivių pakikuonims, tapus mažuma, TEISĖ TAPS NE BALTAVEIDŽIŲ NAUDAI. Ir teks, oi, žiauriai teks baltaveidžiams atgailauti už vergovės genocidą. Ir užrašai autobusuose, kurie dar buvo JAV prieš 50… Skaityti daugiau »

>> 18:08

Kur Lietuvoje buvo tos plantacijos, dėl kurių teks atsiklaupti? Geografinė platuma, ilguma, vietovės pavadinimas – prašom konkrečiai.

Jules

Dieve, Dieve, kur mes einame? Negi Kaušpėdas tikrai pagaliau prisikvietė zombius su savo šikarnomis dainuškomis – sunku patikėti. Kvietėsi, kvietėsi ir pagaliau atbildėjo, atriedėjo, tiesa? Mon Dieu où allons nous et bon Dieu pardonne nous, car y’a trop de méchanceté dans ce monde…-tikrai.

to Ar šis komentaras

Lietuviai nei Afrikos okupavo, nei plėtė savo Lebensraum’ą ten, nei kūrė vergiją, o patys 200 metų buvo pavergi, okupuoti ir aneksuoti. Žečpospolita irgi buvo ne pyragai mums, o labiau pragaru. Tad nevaryk čia savo deziuko ant mūsų, gerai? Mes neturime nieko prieš Afriką ir jokių jos teisių nepažeidinėjime, o norime tik abipusiai naudingai prekiauti, ne daugiau ir jokių žmogaus teisių ten nepažeidinėjame.

Tvankstas

Dėkoju iš anksto visiems tiems, kurie mane apšauks rasistu. Mano gyvenimo kelyje sutikti afrikiečiai ir afro-žmonės mane pripažino kaip retą raudonodį (taip jie vadina baltuosius), kuris nėra rasistas. Žuanas iš Angolos, Bakongo genties, pasakė man : ‘sutikau pirmą raudonodį per 20 metų gyvenimo Europoje, kuris nėra rasistas”. Yra genetikos įtaka žmonėms, tai štai afrikiečių smegenų kiekis vidutiniškai yra 1000 gramų, kai baltųjų 1350 gramų, azijiečių kiek didesnis – apie 1400-1450 gramų. Esant temperatūrai virš 30 laipsnių Celsijaus, su kiekvienu laipsniu kone geometrine progresija pradeda gamintis hipofizio įsakymu lytiniai hormonai, žmogus kvaista norėdamas pasiekti sueitį, išleisti hormonus ( Afrikoje įprasta praktika – susitiko vyras ir moteris eidami keliu ar takeliu, ir netrukus jau mylisi, tarp kitko, kinų verslas Afrikoje negali samdytis… Skaityti daugiau »

Tvankstas

18:08 – reikia žinoti vergų prekybos istoriją. Pirkliai didžiąja dalimi buvo banksterių tautos. Vežti afrikiečius darbams į Naująjį Pasaulį pasiūlė vyskupas B. de las Casas po 1517 m. raupų epidemijos Kuboje, Dominikoje, Puerto Rike,…, kai liko 500 vietinių iš 150 tūkstančių. Tam Antverpeno žydai sukėlė 1566 m. Olandijos sukilimą, pasiremdami kalvinistais, prieš Ispaniją, tesugebėjo atplėšti šiaurinę dalį, savo kapitalus pervežė į Amsterdamą. Tikslas turėtas dvigubas – piratauti Ispanijos laivus, krautus auksu ir sidabru (tai neatsipirko) ir verstis vergų prekyba – tai atsipirko iki 1863.07.01. Afrikoje klestėjo vergų gaudymas ir prekyba jais. Europiečiai tik išplėtė poreikius, visiškai nualindami pietvakarių Afriką – dab. DKK, Gana, Togas, Nigerija, dėl žemdirbystės klestėjimo, turėjo fiziškai stipriausius afrikiečius, kurių poreikis buvo nepasotinamas. Žiauriausiai elgėsi Nyderlandų vergvaldžiai… Skaityti daugiau »

Tvankstas

Tarp kitko, tie 500 likusiųjų buvo TAINO tautos, kurių dievybių, žmonių vardai, daugybė žodžių yra stebėtinai lietuviški.
Išlikęs tapytas paveikslas, kaip taino sutinka K. Kolumbą – stebėtinai europietiškos išvaizdos Antilų ir Bahamų salose gyvenę žmonės.

TOLERASTŲ ARGUMENTACIJOS VADOVĖLIS

Naudok šią patikrintą taktiką,kai diskutuoji su išsilavinusiais oponentais.

1.Visiškai ignoruok faktus, kurie paneigia tavo poziciją.
Jei tai nepadeda:

2.Sakyk oponentui: „tau trūksta tolerancijos,turbūt esi homofobas”.
Jei ir tai nepadeda:

3.Išvadink oponentą rasistu, naciu ir dėk į krūmus.

Pastaba: jei ir tai nepadeda-rašyk skundą prokuratūrai pagal BK 170-tą straipsnį.

33
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top