Algirdas Patackas: Gėda ir skaudu – auka paskelbta nusikaltėle, ir Seimas šiandien tam pritarė

Skelbiame Seimo nario Algirdo Vaclovo Patacko repliką-pareiškimą po balsavimo dėl N. Venckienės mandato panaikinimo, kurio neleido pagarsinti Seimo posėdžio pirmininkas Algirdas Sysas.

Prisipažinsiu, niekada nebuvau geros nuomonės apie mūsų teisėsaugą ir ypač prokuratūrą. Nepavyko atkurti to autoriteto, kurį turėjo prieškario teisininkai, tarp jų buvo ir mano tėvas. Tačiau finalinis prokuratūros žingsnis, kai Neringa Venckienė buvo apkaltinta „intelektualine“ pedofilija, viršija viską. Auka paskelbta nusikaltėle. Teisėja, paaukojusi karjerą gelbstint žuvusio brolio dukrą, yra įvardinta tuo šlykščiu terminu, kurio net nesinori ištarti. Vertinu šį prokuratūros akibrokštą niekšišku ir skandalingu, neturinčiu precedento naujosios Lietuvos istorijoje.

Tačiau dar labiau nuvilia tai, kad Seimas irgi pasirašė po juo šios dienos balsavimu. Gėda ir skaudu.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
52 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
tai kad

nėr ką ir bekomentuoti… Blogis ima viršų. Bet gal tai tik regimybė. Apvaizdos planų mes nežinom. Belieka neprarasti vilties ir melstis.

Arne

apversta viskas aukštyn kojomis; nors referendume parodykime, ad norime kitokios valdžios.

praeivis

todėl ir sakau – ŠĮ SEIMĄ BŪTINA P[ALEISTI PIRMA LAIKO.

Abu labu tokiu – vieni prasibrovė į seimą, pasinaudoję Venskiene ir toliau ja manipuliuoja, o kiti ją ir jos šeimą daro atpirkimo ožiu. O kartu susitarę visą šią velnivą kreipia [pprieš Prezidentę. Bjauru.

praeivis

Patackai, o kodėl pas tave patarėju dirba Juro Abramavičiaus žudikas, leisk paklausti ?

taip

geras diedas buvo Patackas, o dabar – „chuilo”? O gal ir nebuvo?

biss

tai ką turim? Jonas Zajančkauskas ramiasiai dirba seime, nors buvo įtariamas VDF darbuotojo Juro Abromavičiaus nužudymu. O Abromavičius buvo tas žmogus, kuris neleido suklaidintiems savanoriams naudoti ginkluotą pasipriešinimą… . Zajančkauskas buvo Au. Butkevičiaus,atsėdėjusio už kyšį, žmogus. Butkevičius dabar Pakso partijoj ir laikomas žymiausiu juodųjų technologijų ekspertu, nes šio meno pasimokė žd Einšteino institute kaip taiki būdu versti demokratiškai išrinktas vyriausybes. Dalyvavo Oranžinėj revoliucijoj, Gruzijoj… bendravo nemažai su Berezovskiu… gal samdomas revoliucionierius? Buvusi draugužė Janutienė taip pat galimai jo įkvėpta parašė knygą apie Prezidentę… Jei klystu, pataisykit… Bet Laisvas Drižiaus laikraštis ir „Sąmokslo teorija’ taip pat gerojo kremliaus draugo – Pakso ruporai. Drąso Kelio partija su visai Jonais Zajančkauskais, globojama Uspaskio… Putiniški referenDūmai dėl žemės, Konstitucijos ir Euro – taip pat… Skaityti daugiau »

Tu praeivi

vienas is tu ,kurie aklai tiki melage dviveide Grybiene.

>biss

VSD darbuotojo – turėjo būti.

O juk buvo nužudytas ne vienas VSD darbuotojas. Ritos Miliūtės vyras irgi buvo pašalintas neaiškiom aplinkybėm, nors ir neiškrito per langą kaip Pociūnas.

biss

„menininkų” „ekspertas” aktorius Nakas, taip pat nevykusiai vaidinęs ir kai kuriuose” Dviračio šou” epizoduose, savo portale nei vienu žodeliu nepaminėjo Dviračių šou genialaus politinio humoro prodiuserio Gintaro Ruplėno netikėtos mirties. Jokio nekrologo, nieko. Nors tiek Ruplėnas, tiek Ramanauskas, tiek kiti menininkai humoristai ir nehumoristai jau senai atakuojami už taiklų žodį. Galimai į juodus sąrašus jau įtraukti ir politiniai žurnalistai… Jakelaiti, Milūte, būkit atsargūs. Tikras Menininkas – skulptorius S.Kuzma nepaklausė kėgėbistų patarimo išeit iš Meno akademijos. Po mirtino apspardymo išgyveno tik genialaus chirurgo dėka… net iki 60 metų. Žinoma, į Akademiją nebegrįžo. Bet mes netikim ir kad Šapranauskas nusižudė, kad Pociūnas iškrito pro langą, kad su neolkairiais sukonfliktavęs teatro kritikas Valdas Gedgaudas staiga netikėtai mirė pačiam amžiaus brandume, netikim, kad teisininkams… Skaityti daugiau »

Gerbiamas Patackai

Paskelbk sąrašą tų balsavusių niekšų dėl Venckienės nušalinimo. Mes turime žinoti Lietuvos niekšus.

biss=marta

=taigi=conspiracy=vizitor=je je=jo jo = kontorinis ciuce, amsintis uz pinigus. Tiek ziniu.
Buvom tiesiog pamirse „martos” dar viena sena slapyvardi.
„biss” yra sotrudniko vartotas pries puse metu ir anksciau.

Taigi

Visos Lietuvos teisėjas ir teisingumo vykdytojas nusprendė, kad Venckienė nekalta, auka 🙂
Kaip Patackas yra susijęs su Garliavos šeimos nusikaltimais, ar tai ne jis padėjo Dėdulei, pasinaudojant tos šeimos nusikalstoma ir amoralia veika, organizuoti Lietuvoje didžiausią nusikaltimą prieš visuomenę?

ruta

Kai Valstybes vadove sovietmeciu buvo aktyvi sovietines sistemos sarge , o siendien jau ‘patriote’ , tai tokia ir Lietuvoje teisesauga -butaforine .Geras ginklas zlugdyti ir traiskyti ne savus , kaip sakant , priesams istatymas , o saviems -kabinetine ir telefonine teise .Kiek politiniu vagiu ir sukciu / pirmaujame ES pagal korupcija/ praleista pro pirstus , kiek milijonu isplauta per projektus ir nieko , nei vieno nuteisto politiko , o stai ponia Venckiene , pasirodo , pats didziausias nusikaltelis , suprantu , pinigus politikoje nukomunizdina dauguma , o stai pasipriesinti teisesaugos ne tik neveiklumu , bet iskelti i viesuma prielaida , kad pedofilai puikiai ir saugiai ‘ganasi’ aukstose postose , tai jau pavojinga , ipac , jeigu tas pedofilas tupi saugumo… Skaityti daugiau »

Taigi

Patackai, sklinda kalbos, kad kažką veikei Gruzijoje prieš jos įsiveržimą į Pietų Osetiją?

jonas

Suzverejimas

Rita

Dar vienas mat siemkų vagis pragydo.VaidIno didelį ligonį .Greičiau esi psichinis ligosnis .Ar normalus žmogus vogtų lemputę su siemkėm ,ar normalus žmogus galėjo taip paslįsti ,kad susidėti su neaiškia gauja -mafija-kedvenckių .Na nežinau…

Neringa kaip Jėzus

Nuteista už PIKTŽODŽIAVIMĄ prieš iškrypėlius.

Manau

Ritai teks daryti chemoterapija,nes pati likimo paprase,izeidinedama kita……

to taip

nebuvo Patackas diedas. Buvo jis kaip sakai ukrainietiškai „chuilo”. Be to dar pasirodo ir kleptomanas, o kas žino ar nepedofilas, kaip Gylys-nekomunistas, Varkala – nekunigas, Vasiliauskas – ne KGB agentas it t.t. ir panašiai. Žodžiu visi jie -„Хуйло” la-la-la-la-la

ana

Nuo Kristaus laikų niekas nepasikeitė. Nekalti nuteisiami, o nusikaltėliai išteisinami. Jei teismų sprendimus apversti aukštyn kojom, tai gautume panašiau į teisybę, nes visi jie tarnauja tik valdžios interesų gynimui. Kur prasideda teismai – ten baigiasi teisingumas.

gudi giria

ateis diena ir ivyks atpildas,dabar juos palaiko uzsienio barbarai,tai jiems suteike drasos.VISTIEK LIETUVA BUS LAISVA

Lietuvos partizanas Patackui

O Landsbergį tai vis gini,nors jis seniai atsistojo į vieną eilę su pedofilais.

Ryt'as

Nepaisant , kad N.Venckienės nėra Lietuvoje , kad „95 šlykštukai” ją neteisėtai išbraukė iš seimo narių , tiems šlykštukams ir juos atstovaujantiems komentatoriams ta pavardė ir toliau dar kelia nerimą.
Ir dar – tiek Paksas , tiek Paulauskas , tiek Uspaskichas gali būti
ramus dėl savo nulinės ateities bent jau šio seimo kadencijos metais.
95 iš 118 dalyvavusių – „sistema” dar niekada neturėjo tokios persvaros.
O kas tie penkiolika (ar šešiolika – šį kartą nebalsavo Butkevičius) , prisidėjusių prie ankstesnio 80 – ies juodojo sąrašo – atsirinkti ne taip ir sunku.

Al.

Kodėl portalo redakcija nesusipranta užblokuoti sąmoningai, atvirai ir šlykščiai įžeidžiančių ir šmeižiančių komentatorių ? Juk taip naikinama diskusijos galimybė ir pats portalas.

sextas

Dieve, koki „atlygi” paruosei tiems 95?

Taigi

Violetiniai, kaip kokie zombiai, niekaip nesupranta elementaraus dalyko, kad jeigu neini į darbą, tai jo negali dirbti, jeigu negali dirbti, tai atsistatydink, jeigu neatsistatydini, tai atleidžia.
Žmogus, kuris neatlieka savo pareigų, negali dirbti.

Laikykites, Neringa,

dar turejau vilties, kad ne visi liberastu subilaiziai sedi Seime. Labai jau bijosi jie Jusu. Vienintelis kelias uzciaupti burna – atimti teise kalbeti. Bet turime tiketi, kad Tiesa viena grazia diena triumfuos. Tuo ir gyvenkime, neleiskime mus mulkinti.

Svarbiausia -  žmogus socialdemokratas, konservas

Patacko repliką-pareiškimą po balsavimo dėl N. Venckienės mandato panaikinimo, kurio neleido pagarsinti Seimo posėdžio pirmininkas Algirdas Sysas. Perskaitėt. Dabar priminsiu Venckienės , čia jau ne replika: Valdiškoje kišenėje drąsiai tupintys politikos senbuviai prieš mano pasiūlymą nustoti melžti Lietuvą jų pačių poreikiams, reagavo audringai. Socialdemokratas Algirdas Sysas, kuriam jau vien pagal deklaruojamas politines nuostatas turėtų rūpėti labiausiai nuskriausti Lietuvos žmonės, nė nedvejodamas išrėžė, kad už mano siūlomą įstatymo pataisą balsuotų kategoriškai prieš. A.Sysas net ėmė spekuliuoti demokratijos prigimtimi ir tvirtino, kad bet kokia demokratija kainuoja pinigus, o partijų įteisintas valstybės melžimas esą vis tiek atsieina pigiau, nei politikų bandymas laimėti rinkimus savo idėjomis ir darbais. Aš suprantu A.Sysą, nes lietuviškiems socialdemokratams likusio pasaulio socialdemokratiniai principai jau seniai nėra nei svarbūs, nei… Skaityti daugiau »

Senjora

Širdimi jaučiu, kad Venckienę pašalinus iš kelio bus nutrauktos visos jos paieškos ir šaukimų siuntinėjimo procedūros. Nei kas jos beieškos nei ji bus kam įdomi. Reikalai sutvarkyti. Venckienės nebėra seime nebėra ir problemos. Nebebus ir Drąsos kelio frakcijos seime kitame seime, o tai ir buvo didysis tikslas. O tada ir pasimatys tikrieji tikslai ar tai buvo politinis susidorojimas ar Venckienės apkaltai ir po jos pareikšti įtarimai turėjo pagrindą. Pagyvensim pamatysim.

KAD PATI

DK partija per mažai kovojo už savo lyderę..Dabar – šaukštai po pietų…

Lietuva tiesiogiai kitą savaitę transliuos kitas „peripetijas” apie Venckienę. Šiandien černiauskas paskelbė „imbierinę” žinią apie Mergaitės gyvenimą su išgimdytoja…Serialas tęsis….

Judošiaus era

Aš jau nieku nebetikiu ir laukiau šitokio sprendimo. Gyvename kreivų veidrodžių Lietuvoje. Kol kas nuo padorių žmonių nusisukus Fortūna ir visa šalis krenta vis žemyn ir žemyn. Kas dar galėtų atsitikti blogiau? Žemes išsiparduosime, litą jau traiško į metalo laužą, dar lietuvių kalbą sudarkys… Nežinia ką dar sugalvos šitie judošiai.

kur ritasi Lietuva?

Po Pocūno nužudymo visi, galintys kažką pakeisti, pritariamai tylėjo. O su Venckiene susidorojo savomis rankomis. Žydšaudžiai prakeikti

argi

kas nors iš mūsų stebėjosi tokiu nuosprendžiu, ar pirmą kartą įsitikinome, kad turime ne seimą, o nusikalstama tautai veika užsiiminėjančią grupę? Ką naujo jie mums pasakė? Tą patį šimtus kartų: esam be sąžinės, be doros, be moralės ir širdies, esam zombiai, mirę žmogiškumui ir teisingumui.

ole ole

Kodel Venckiene-auka ? Ne nekaltas nusautas teisejas Furmanavicius,ne Naruseviciene,o bütent Venckiene ? Ar kas ja persekiojo,ar kesinosi ? Pabego privirusi koses,dar vaika paaugli issitempe,kuris turbüt per daug zinojo. Senukai Kedziai tai tikrai aukos,tampomi po teismus. Vargsei Kedienei doroji Neringa net vezi ivare. Bet jai del kencianciu tevu nei silta,nei salta… Stebiuos pono Patacko pozicija.Ko taip ardytis del tos apkaltos ? Kad zmogus neina i darba daugiau kaip metus-jums normalu?Negi nesuprantate,kad ginate tik Venckienes tiesa? Ar jums pakeliui su Gyliu,Vasiliausku,Matulevicium ar Grazuliu?

BAISU

Pamastykite kiekvienas kodel zmones lekia is lietuvos ,kaip is skestancio laivo..jei galvojama ,kad vien del pinigu labai klystama…zmones bega nuo neteisybes ,del savo vaiku saugumo…pedofilija isibujojusi ir visiems viskas gerai…kas tie ,kuriuos nori issukti paaukojant seimo nare ir net maza mergaite/?

TO OLE OLE

O KAS KUR ARDOSI …KODEL GALVOJI,KAD PATACKAS ARDOSI…ZMOGUS GGARBINGAS ISSAKE SAVO NUOMONE ,KURIAI PRITARIAU DAUGUMA LIETUVIU IR EMIGRANTU..TOKIA GEDA DEL TOOS APKALTOS ,KAI RENGIAMA NEBUNANT ZMOGUI,,,TAI KUR TADEMOKRATIJA?O DELTO VEZIO …TAI CIA JAU KIEKVIENAM GALI TAIP ATSITIKTI …NEREIKIA ESKALUOTI ,NES GALI PRISISAUKTI…

Dalgis

geda, skaudu ir neramu…

To ole ole       2014-06-20 0:24

Tu gal pirma išsiaiškink kodėl iki šiol nenustatyti teisėjo ir naruševičienės žudikai ir priežastis šių žudynių, nekarksėjęs nesąmonių.
Seimo narys nėra priimamas į darbą, jis yra renkamas ir atstovauja rinkėjus. Ar jauti skirtumą ar nėra smegenėlių elementariai nuovokai ir logikai…loji šuniu pasivertęs bele ką.

Manau

Kad dabar ,kai neringa išmesta iš seimo ,teisėsaugai atriš labiau rankas .Ką jūs sakysite violetiniai tada ,kai pagarsins visus turimus darytus kedžių namuose įrašus ,apie mergaitės dresūrą ,apie politikų pokalbius ,apie liepimus sekti ir t.t. Man jūsų violetiniai galia.Esat ant tiek būki ,kad jau graudu nuo jūsų .Jūsų ”šventoji ”venckė ,greitai iš vis atsidurs už grotų ,kur jai ir vieta jau seniai paruošta.Šitiek sudirbo viską ,prikūrė ,primokino ,priintrigavo ,apkvailino (rafinuotai )patiklius žmones ,tvirkino -intelektualiai mergaitę .(per veiksmus ,žodžius)Manau ,kaip sakė vienas veikėjas ,jei viską sąžiningai teisėsauga išnagrinės ji t.y. venckienė turėtų sėsti iki gyvos galvos.To ir tikiuosi sulaukti ,nes tikiu Lietuva ,tikiu mūsų teisėsauga ,kokia ji bebūtų -kartais klystanti ,bet ši byla neeilinė .Mes norime visiškos TIEsos.

to manau

Taip norime TIESOS žinoti kas nutiko su mergaite kad net auginę seneliai 2 metus negali pamatyti ar čia normalu seneliai su motina vežiojo į pasimatymus o čia negali nė karto per mėn jai pasimatyti ??? Žodžiu viskas vyksta i vienus vartus jokio teisingumo nematyti

olei-martai-je je gebistui

ar neliepe leitenantas siandien vadintis „Ne ne”? Ar neuzsiimi saviveikla, „taigi”? Esi apgailetinas, isdavike. Kazkodel prisiminiau filma apie Tada Blinda ir auksta pusi…

Bolševikinė-menševikinė

isterija valdžioje.

taip manom

sugris Venckiene ir pakelta galva ismokusi ne tik Lietuvos teise , bet ir Pasauline teise ir presides prie Tie sos Lietuvoje

PATACKUI

svarbiausia islikt padoriu zmogumi
jus juo islikot.labai gaila .kad tokiu zmoniu mazai yra.
gaila koncervatoriu .kad jie pasuko ne tuokeliu.
tusceju .sauna juos perkunas.

Kas žino?

kas tas „Taigi”. Visokių pašlemėkų čia prisirinko. Buvusių ir dar galbūt esamų KGB-istų. Tokie (ar vienas)ir yra šaukštai deguto medaus statinėje. Kaip ir dauguma seimūnų – Lietuvos gėda.

profesorius VL sako

„…Galima taip manyti, bet tada mes esame siaubo valstybėje, kurioje mergaitė gali būti saugoma dieną naktį, nes ji galbūt yra liudininkė – po to nustatoma, kad ji jokia liudininkė, bet ir TOLIAU saugoma, ir taip, kad net Lietuvoje jos apsaugoti negalima – ji išgabenama iš Lietuvos..”/is KK interviu/

geda,kad

neturim tautos,o yra ,tik zombiai,kurie tiki ka jiems valdzia sako ir tinginiai,kuriems rupi,tik savo kailis,o mastanciu zmoniu labai mazai,mano nuomone

Geda ir skaudu

Kai atrodo buves garbingas vyra dabar turi atidirbineti uz kede seime ir rasineti nesamones. Gerai kad bent trumpai. Matyt labai jau reikia prisiversti. Bet pinigai geri, kur tokius dar gausi? Net PATS Landsbergis atrodo jau atsikvosejo. Bet ji galima pateisinti – jis ne ant Garliavos tragedijos ir ne ant mergaites asaru i silta vieta nujojo. Tai kur berniukas? Girdejau jau negyvas!?

aš manau

kad ji karjerą ne paaukojo, o kaip tik padarė – iš niekam nežinomos teisėjos (na nebent Daktarų tarpe) – seimo narė. Praktiškame Kaune už tokią karjerą daug aukojama… Labai juoką kelia pabėgimo motyvas – „atėmė neliečiamybę, tai kilo pavojus gyvybei iš pedofilų pusės…” Koks „teisiškas” pas mus pedofilų klanas – „su neliečiamybe” žmogaus nešauna. O dar sakote „neteisinė valstybė” 🙂 Manau, kad ponia žino daugiau už mus visus (ir už poną Patacką) tos bylos medžiagos ir matyt suprato, kad ir teisėsauga jau kažką žino (įrašyti pokalbiai). Todėl ir movė. Ir dar sūnų pasiėmė, kad neišpliurptų ką matė. O kadangi pokalbiuose matyt yra svarbių asmenų balsų, todėl visiems yra labai paranki dabartinė situacija. Gal tik nužudytų žmonių giminės norėtų TIESOS, bet… Skaityti daugiau »

Ašai

Kiekvienam zmogui ateina laikas, kai jis tampa ne toks protingas, ima nesigaudyti aplinkoje, elgtis nelogiskai, ar net pavojingai. TACIAU JIS NIEKADA TO NEPRIPAZINS!. Kai kam tai buna 80-ies, kai kam dar veliau. Kitas del ligos gali nesugebeti pasirupinti savimi jau vidutinio amziaus budamas. Graudu ziureti i tokius „ismincius”, kurie kalbedamiesi telefonu Pravieniskio zeko neatskiria nuo FNTT pareiguno, kurie budami pries prostitucija, tuo pat metu yra uz abortus… Taciau jie dirba Seime, ar net Europarlamente, lemia musu likimus! Ponas Patackai – ranka prie sirdies – ar nebuvo paciam nutike pastaraisiais metais dalyku, kuriais galbut pats Dievas sako – „zmogau, tu jau ne toks stiprus ir protingas! Pailsek gal jau…”

52
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top