Almantas Stankūnas. Ačiū jums!

Veidaknygė

Gauta gyventojų parama iš GPM Nacionalinis susivienijimas lenkia tokias partijas kaip LVŽS, Vardan Lietuvos, Regionų ir kitas. Po deklaracijų patikslinimo ir papildomos paramos įkritimo šiais metais turėtume gauti apie 160 tūkstančių eurų. Šį skaičių ir reikia lyginti su ankstesnių metų skaičiais, kurie yra nurodyti grafike.

Tikiu, kad ši parama toliau augs. Daug kas būtų linkę ją skirti NS, bet neskiria, nes galvoja, kad padalinus 1,2% GPM įvairioms organizacijoms, negalima skirti 0,6% paramos politinei partijai – netiesa – jūs galite skirti ir 1,2% ir 0,6%, o taip pat dar 0,6% profsąjungoms – viso galite padalinti 2,4% nuo jūsų sumokėto GPM.

Nacionalinis susivienijimas:

„Auga palaikymas – auga parama

Paskelbta, jog Nacionalinis susivienijimas gavo 143 tūkstančius eurų gyventojų GPM paramos. Dėkojame už paramą visiems ją skyrusiems!

Tai reiškia kelis dalykus:

– parama NS ir rėmėjų skaičius toliau kasmet auga ir auga vis didesniu tempu.

* Visų ankstesnių metų parama pateikta su aukomis, papildomai gautomis metų gale, po pataisytų deklaracijų priėmimo. Praėjusiais metais be šių papildomų aukų liepą skirti 98 tūkstančiai, su kuriais tiksliausia lyginti šių metų sumą.

– GPM paramą NS skiriančiųjų skaičiumi ir suma lenkiame 3 parlamentines partijas.

– paramos NS augimas yra didesnis nei visų partijų, išskyrus TS-LKD.

Jūsų dėka galime rimtai ruoštis laukiantiems iššūkiams. Ačiū!”

4.6 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top