Almantas Stankūnas. Apie JAV demokratiją

JAV demokratija yra labai pavojingai, galbūt net mirtinai, sužeista. Kartu sužeista ir visų taip vadinamų liberalios demokratijos šalių demokratija.

Kiek tai yra rimta, mes turbūt dar vis negalime suvokti. Kitaip turėtų būti visuotiniai reikalavimai, kad JAV mestų visas teisėsaugos pajėgas ir užtikrintų skaidrų ir išsamų visų rinkimų pažeidimų tyrimą ir tokiu būdu susigrąžintų visuomenės pasitikėjimą dėl to kas įvyko rinkimu metu.

Tačiau taip nėra. Vietoj to, visiems, kurie abejoja rinkimų JAV rezultatų legitimumu metami niekinantys ir netgi grasinantys pareiškimai. Štai pasidalintame video jau yra faktų, kai darbo vietos išlaikymas priklauso nuo to ar pakankamai greitai darbuotojas pasidžiaugs Joe Biden pergale. Bet tai juk diktatūra! Tai juk marksizmas visu savo baisumu!

Ar JAV Dempartija rengiasi pasirūpinti, kad tas tyrimas įvyktų? Visiškai nepanašu.

Ar to galima tikėtis vėliau, kai Prezidentu bus Joe Biden galimai tiek Kongresas, tiek Senatas – Demokratų? Atrodo visiškai neįtikinama. Labiau tikėtina, kad bus tik blogiau.

Taigi arba dabar tai padaroma arba JAV demokratija yra nužudoma ir apie 100 mln. žmonių tenai pasijaučia persekiojami ir visaip tildomi. Ar jie dėl to pakeis savo nuomonę dėl demokratijos JAV? Tikrai ne.

Kuo tai baigsis? Manau puikiai suprantame, kuo – dar labai neseniai Lietuvai tai teko patirti.

Ir visa tai, turint omenyje JAV įtaką ir galią turi visas galimybes pasikartoti visose taip vadinamose liberalios demokratijos šalyse – įskaitant aišku ir ES bei Lietuvą. Juolab, kad visos jos skuba sveikinti ir džiaugtis Joe Biden išrinkimu taip parodydamos, kad jam labai simpatizuoja ir yra pasirengusios prisidėti prie JAV ir viso Pasaulio demokratijos nužudymo, kad tik nekiltų grėsmės jo išrinkimo patvirtinimui.

Aštru? Gal. Tačiau kviečiu įjungti kritinį mastymą ir pasvarstyti ar neprieisite prie tų pačių išvadų.

O čia daugiau apie tai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
32 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
32
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top