Almantas Stankūnas. Ar Generalinė Prokuratūra ir STT nesiims tirti klausimo dėl IGNITIS smulkiųjų akcininkų?

Apie tai, kodėl dalinis Ignitis grupės privatizavimas yra kliūtis imtis daugelio svarbių veiksmų, kurie sumažintų elektras kainas tiek aš tiek partija Nacionalinis susivienijimas rašėme ir kalbėjome jau nuo šių metų vasaros. Kartu kilo pagrįstas klausimas, kodėl valdantieji taip atkakliai vengia diskutuoti dėl „Ignitis” smulkiųjų akcininkų valdomų akcijų išpirkimo klausimo?

2022 m. rugsėjo 6 d. buvo paskelbtas Nacionalinio susivienijimo (NS) pareiškimas dėl energetikos sektoriaus žlugdymo, kuriame keliami klausimai dėl galimų nusikalstamų Lietuvos politikų ir pareigūnų veikų ir todėl pareiškimas buvo adresuotas be kitų institucijų ir Generalinei prokuratūrai.

Pastaroji kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą, kad ji papildomai išnagrinėtų NS pareiškimą, o 2022 m. rugsėjo 25 d. Nacionalinis susivienijimas pateikė papildomą raštą STT, kuriame be kita ko yra liečiama ir galimas veikimas prieš Lietuvos elektros vartotojų interesus dėl smulkiųjų „Ignitis” akcininkų interesų. Teko asmeniškai pabendrauti dėl šio klausimo su STT.

Deja, STT nematė reikalo atlikti išsamesnio tyrimo.

LRT tyrimas patvirtino spėjimą, kad tarp smulkiųjų „Ignitis” grupės akcininkų yra įtakingi politikai – tiek šią grupę kontroliuojančios Finansų ministerijos viceministras, tiek, netiesiogiai, ir Energetikos ministras Dainius Kreivys. Neskaniai pakvipo.

Kažin ar Lietuvos Respublikos Generalinė Prokuratūra ir Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) nematytų reikalo grįžti prie Nacionalinio susivienijimo pareiškimo bei papildomo išaiškinimo ir imtis patyrinėti šio ir kitų klausimų taip, kaip turi tai daryti teisėsauga, panaudojus visas galimas tyrimo ir sekimo priemones ne tik dėl šio, bet ir dėl kitų Nacionalinio Susivienijimo keliamų klausimų?

Nuoroda priminimui į Nacionalinio Susivienijimo pateiktą išaiškinimą STT ir žinią apie LRT tyrimą ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
T0mas J.

Portalo leidėjai, kodėl slepiate savo kontaktus ir veikiate incognito?
Esate NEatviri visuomenei, todėl jums labai netinka tituliniame puslapyje patalpinti žodžiai „Lietuvos piliečių ir bendruomenių diskusijoms ATVIRA svetainė“ – skamba veidmainiškai.
Tarkim, nori piliečiai ar bendruomenės paprieštarauti A.Stankūno, V.Sinicos ar V.Radžvilo straipsnio koncepcijai, pateikti diskusijai savo KITOKĮ požiūrį – jie net negalės savo požiūrio portalui tiesos.lt pristatyti! – nepaviešinti kontaktai. Nėra svetainės el.pašto adreso, jokio redakcijos telefono.. Net neaišku kas ta redakcija – viskas slepiama.
Tai nėra normalu.

jo jo

kas ta Tiesos.lt redakcija?

stasys

TomuiJ … sena pasaka . Užteko kelis komentarus ekspertuose.eu parašyti, kurie jiems labai nepatiko, rezultate visus komentarus ištrynė ir uždėjo bloka , būtumėte mates kaip geltonasZ ten man pasirodžius ašarojo . Viskas kaip prieš dešimt metu . :))) Privatus tinklalapis pats sprendžia kam kokia informacija teikti ir kokios politikos laikytis .:))) Tiesose ekspertu ‘xuilo satrapai’ puotas kelia ir niekas net nebando ju pezalu čia liesti ar blokuoti . Demokratija . Be abejo yra matyt ir tam kaina .. kuria Tamsta nepatenkintas .

Oligarchinė dimokratija,

ko daugiau norėt? Tik paklust neobolševikams ir jų matuškoms.

Stasiui

..man tai keista,kodel tas nugelltes padvodnykas nesibazuoja l.dienoje.Taigi ten jo partagenossu xujasosu nerstaviete…,labai keista.O gal tiems urodams da vieno urodo nereik.Ten toks mynde siauteja.Baisus iskrypelis.

Kis

„smulkus”akcininkas-adekvatus :stambioms vagystems.Ir sugalvok tu tokioje pinigu stirtoje buti smulkiu akcininku,juk verslininkas online forume reikalaujatukstanciu euru,ar ne bltva?

Kis

Kas tas ,kuris baisiai nori buti redaktoriumi?Galiu leisti uzsiimti ant tvoru rasymu.

Kęstutis Vagneris (Kęstutis Vagneris)

Kęstutis Vagneris. Prezidentė man sakė, kad nekalbėčiau viešai
https://www.youtube.com/watch?v=Lb_aprV64WA&ab_channel=OPOZICIJOSTELEVIZIJA

Jules

Reikėjo anksčiau apie tai kalbėti, o ne vėl su tam tikru konspiraciniu kolchoznikų tikslu. Kolchoznikai yra atsakingi už Skvernelį ir į jį panašius. Jokios opozicijos nėr. Visos buvusios opozicijos, patekusios į valdžią, iškart išduodavo savo rinkėjus. Vieni apsišaukėliai keičiami kitais iš tos pačios neosovietikų bendruomenės, ne daugiau. Žodžiu, kapsukiečiai – tai jėga. Kolchoznikai yra atsakingi ir už kovidistų siautėjimą kartu su konservatoriais ir pseudo liberalais, už Lietuvių kalbos naikinimą, už energetikų iubermenšizmą ir t.t., deja. Ką Pasaulio Vyriausybė lieps – tą ir darys. Mažų, neskaitlingų tautų, turi nelikt – tam jie ir dirba, nesvarbu, pozicija ar opozicija, ar kažkas, kas buvo susietas ar susieta su Kapsuke ir jos hipnoze. Tas pats per tą patį ir tam pabaigos nematyt.

T0mas J. -> Julei

Kapsukė čia niekuo dėta. Skvernelis baigė kapsukę – egoistas, kenkiantis valstybei. Aš baigiau kapsukę – niekad neišdaviau valstybės.
I ką?

T0mas J. -> Julei

Atsiprašau, Skvernelis nebaigė kapsukės, tik pabuvo fuksu metus laiko.. Universitete jam per sunku buvo, jis autošaltkavio pašaukimo..

Jules

Šaunuolis, Tomai, kad jūs toks, bet jūs be įtakos, baigęs VU. O tie su įtaka, baigę Kapsukę. Dauguma Lietuvos drapalintojų baigę Kapsukę. Profesionalūs dezistai (dezinformatoriai, demagogijos meno profesionalai, „babuškų” apgaudinėtojai, studentų mulkintojai ir vakcinuotojai) irgi beveik visi baigę Kapsukę. Logiškai mąstantys žmonės supranta, kodėl aš taip juos vadinu ir nepyksta. Jie mus vadina atvirkščiai – lochais, marginalais, debilais, nevykėliais, „niemcais”, fašistais, naciais, ekstremistais, radikalais, kraštutiniais dešiniaisiais, teroristais ir panašiai, žodžiu, kaip sovietinėje kariuomenėje anuomet. Ir nieko, mes prie to pripratę – užsigrūdinę. Sovietinėje kariuomenėje taip vadino Baltijos tautų rekrutus.

binance registro

Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top