Almantas Stankūnas. Ar neužuodžiat kriminalinio kvapelio?

Prašau padėkite man išsiaiškinti ką gi IŠ TIESŲ tokiais pareiškimais nori pasakyti VERT pirmininkas Renatas Pocius? Kokių pasekmių jis tikisi taip kalbėdamas?

Gal tai žinia – nebūkite optimistais, greitai nepagerės, nusiteikime veržtis diržus?

Gerai, kai nesišvaistoma nepamatuotu optimizmu, kuriuo patikėjus vėliau ateina nusivylimas.

Tačiau šiuo atveju turime kognityvinį disonansą nes VERT pirmininko žinia absoliučiai prieštarauja tam ką matome elektros ir dujų biržose, tam ką kalba ekspertai. O matome ir girdime iš ekspertų, kad nėra rimtų prielaidų kainoms augti lyginant su tuo kas yra biržose dabar.

Tai ką tada gali reikšti teiginys, kad visus metus visuomeninio elektros tiekėjo kaina bus apie 56 cnt/kWh, kai pagal biržos tendencijas ir ekspertų vertinimus ji gali būti 30-40 cnt/kWh?!

Apie tai, į panašų lygmenį lėtai leisdami kainas, jau signalizuoja ir tiekėjai.

Ką gali reikšti teiginys, kad dujų kaina ir toliau turės būti 19-24 cnt/kWh, kai birža signalizuoja, jog ji, su visais papildomais skirstymo mokesčiais gali būti 12-15 cnt/kWh?!

Turiu tik vieną logišką atsakymą. Tokią žinią VERT pirmininkas siunčia galimai rūpindamasis padėti nepriklausomiems tiekėjams apgauti vartotojus įperšant jiems ilgo laikotarpio fiksuotos kainos sutartis.

Ar neužuodžiant kriminalinio kvapelio?

Nuoroda į žinią komentare ČIA:

4.5 8 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
užuodžiu

užuodžiu planą globalistų, ruporą švabą ir mūsų pragyvenimo lygio bloginimą, siekiant tikslo „nieko neturėsit ir būsit laimingi”

1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top