Almantas Stankūnas. Delfi.lt kartoja Kremliaus naratyvą

Ei, DELFI.lt įsikalkite į savo globalistinės neokomunistinės ideologijos pažeistas smegenis, kad tie jūsų taip vadinami kraštutinių dešiniųjų pažiūrų nacionalistai yra vieninteliai, kurie gali apginti Ukrainą ir Lietuvą nuo siaubingo rusiškojo imperializmo.

Jūs, gąsdindami žmones taip vadinamais kraštutinių dešiniųjų pažiūrų nacionalistais, kartojate Kremliaus naratyvą.

Ir dar jūsų suvokimo supratimui: neokomunistinės revoliucijos tikslas yra pakeisti Tikrovės principą Malonumo principu. Padariniai siaubingi: žmogus yra vientisas. Jeigu sutinka vadinti moterį vyru ar atvirkščiai. t. y. praranda autentišką realybės suvokimą, kaip jis gali adekvačiai suvokti ir karinę grėsmę? Ir kaip matote ši ideologija užvaldė ir didžiausias NATO nares – Vokietiją, Prancūziją ir galingiausią narę – JAV, nes kitaip jau seniai Ukraina būtų gavusi pilnavertę karinę pagalbą ir Rusija būtų išvyta iš Ukrainos tokiu būdu išgelbėjant tūkstančių žmonių gyvybę.

O dabar pasiklausykite kraštutinių dešiniųjų pažiūrų nacionalisto iš Mariupolio. Jūs patys save marginalizuosite, jeigu toliau žeminsite tokius žmones:

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Prezidentas VZ

Kaip pasakė tūlas Butkevičius, vakarai 50 metų laukė tokio konflikto. Dabar labai džiaugiasi, kad tai įvyko. Pasidžiaukime ir mes.

Šiaip

Balutė raibuliuoja Saulės atspindžiais, kurie akina stebėtoją. Jam pradeda vaidentis, pvz.:
Vokiškai: der Sieg [tariama „der zieg”] – pergalė. (Iš čia nacių „zygavimas” – žinomas jų pasveikinimas ištiesta ranka…). Nepainioti su die Ziege [tariama „die ciege”] – ožka. Angliškai: Viktory – pergalė.
Taip kas panorėjęs ieškoti simbolinių įžvalgų Ru kariaunos ženkluose Z ir V gali įžiūrėti „giluminę ženklo” prasmę, arba raibulių apakintas mato tai, ko ten kažin ar esama…
Ar „delfinai” tikrai yra apspangę nuo raibulių?! 🙂

kur jau ten

lygint kazkoki Azova su zeureis raskeviciaus pederastu buriais,kurie tuoj tuoj nugales katakombu ziurke botoksini vovka.

Kis

paprasta aksioma,kas moka pinigus to ir daina dainuoji.Delfis ,berods tiesiogiai ne is Kremliaus,yra finansuojamas Putino,tad choziajinas Vovanas ir Delfis bamkine nebijantis issukauti,juk uznugarys is Derzavos,cia ir yra toji mjus didzioji paslaptis,kad myli Landzbergio gaujele,reikalui esant pagrumoti atsargiai i rytu puse nezymiai,tad jokiu cia stebuklu,nebus Putino pradings ir Delfis.

daug to mėšlo Vilniuje

ne tik šimašius, GP, TM, VRM, komunistai, pedofilai ir t.t.
bet ir delfi.

Joo

DELFI propagandistai net nežino, kad Azov šiuo metu yra pulkas. Verčia iš Lavrovo kanalu net info nepatikrinę.

Žmoga Putaitė

Kas neišlaiko savo žiniasklaidos, išlaiko užsienio (Alfredas Šnobelis).

Smagu

Grėsmingiausio „Azov” nac. pulko kariautojai pabėgo iš Mariupolio ir pasislėpė „Azovstalj” metalurgijos kombinate. Turėjęs evakuoti „Azov” lauko vadus helikopteris „Mi 8” buvo numuštas. Kažkaip labai džiugu širdyje.

Smaguriui

…kad tik smagiai a a a kelnesna nepridirptai

Jonas

Va patys matote, kiek čia komentuojančių vatinkų, kurios smirda dar stalininiu naftalinu…

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top