Almantas Stankūnas. Elektros tiekimo “prichvatizacijos” grimasos

A.Stankūnas yra Nacionalinio susivienijimo valdybos narys, Vilniaus m. savivaldybės  tarybos narys

Faktai kalba patys už save.

Viską iš esmės pakeistų teisė vartotojams, nepriklausomai nuo jų naudojamo elektros kiekio, laisvai, nepatiriant jokių baudų, migruoti tarp visuomeninio elektros tiekėjo ir nepriklausomų elektros tiekėjų (NET).

Yra dar visa eilė svarbių pakeitimų apie kuriuos rašiau ne vieną kartą ir kurie, užsispyrusioje bolševikinio stiliaus ideologinėje ir dar turbūt savanaudiškų interesų dvasioje, yra ignoruojami.

NET tuo tarpu džiaugiasi didėjančiais pelnais nešamais vartotojų ir valstybės, mokant kompensacijas.

D. Kreivys, I. Šimonytė ir kiti neseniai užtikrino, kad NET negaus valstybės kompensacijų, jeigu nepagrįs jų poreikio sąnaudomis.

Apie ne vieną būdą kaip dirbtinai išpūsti tas sąnaudas jau rašiau.

Tuo tarpu priminsiu štai tokią citatą iš mano vasario mėn. teksto:

“Lyg reaguodami į minėtą kritiką ministras D. Kreivys ir tas pats R. Pocius pradėjo raminti visuomenę, kad nepriklausomi tiekėjai negaus nepagrįstų pajamų gaudami kosminio dydžio kainos kompensacijas iš valstybės dėl vartotojams dėl išpūstų kainų, nes bus reikalaujama pagrįsti sąnaudas.

Bet jeigu viskas buvo taip gerai sutvarkyta su tiekėjų kontrole, kodėl Vyriausybei staiga, skubos tvarka prireikė priiminėti naują dokumentą dėl kompensacijų tvarkos? Tai gal nebuvo viskas tvarkoje p. Kreivį, p. Pociau ir p. Šimonyte?”

Nuoroda į šio VŽ pranešimo tekstą: https://www.vz.lt/pramone/energetika/2023/03/07/apklausa-daugiau-nei-puse-lietuvos-gyventoju-permoka-uz-elektra

Nuoroda į mano anksčiau skelbtą tekstą: https://www.pozicija.org/almantas-stankunas-energetikos-sektorius-tamsiu-schemu-ir-manipuliatoriu-rinkeju-simpatijomis-ikaitas/

5 4 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Žodžio laisvė

Almantai Stankūnai, kadangi esi išrinktas į Vilniaus miesto Tarybą ,tai neužmiršk mums nors kartą per savaitę parašyti į Tiesos. lt. Lauksime iš Tavęs žinių.

Pastabus

..jo,pamatysim NS ‘na dielie’.Sekmes.

Skaitytojas

Su visa pagarba autoriui, aš vis dėlto susilaikyčiau nuo rusicizmo, net jeigu jis atrodo labai šmaikštus. Be to, tam šmaikštalui jau kokie 30 metų.

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top