Almantas Stankūnas. Kovos su proPutinistais metodai

Almantas Stankūnas yra Nacionalinio susivienijimo valdybos  narys, naujai išrinktas sostinės tarybos narys

Yra toks kaip Šurajevas.

Laisvamaniui Šurajevui viskas baigiasi čia ir dabar. Jis netiki žmogaus atsivertimu. Visi kurie jam nepatinka yra priešai, kuriuos galima sunaikinti – jeigu ne fiziškai tai psichologiškai ar dar kitaip.

Jis yra bolševikas, transformavęsis į kitą labai pavojingą neomarksisto pavidalą, kuris vardan savo revoliucijos tikslo – dekonstruoti žmogaus prigimtį ir sukurti Antžmogį pagal neomarksistų viziją – pateisina praktiškai visas veikimo priemones.

Jo rėmėjai, įskaitant politikus, yra panašios sanklodos. Įdomiausia, kad tarp tų rėmėjų atsiranda ir tikinčių žmonių. Bet jie yra iš taip vadinamų liberalių katalikų, kurie palaipsniui išsižada Bažnyčios mokymo ir slysta į laisvamanybę.

Šis kovos būdas nemažina proPutinistų skaičiaus Lietuvoje bet didina. Jis mobilizuoja visus įžeistus, emocijų užvaldytus žmones, skatina juos stoti ginti Putino režimui daugiau ar mažiau simpatizuojančių politikų, diskredituoja paramą Ukrainai ir pila vandenį ant Kremliaus propagandos malūno rato.

Papildomai tą vandenį dar pila TS-LKD, LS, LP, socdemų ir Co bandymai įteisinti neomarksistinę ideologiją griaunant šeimos instituciją, juodinant Tautos didvyrius arba stumiant juos į užmarštį ir kiti juodi jų darbeliai, kuriems prieštarauja didžioji Lietuvos visuomenės dalis.

Kitas metodas yra toks kaip disidentės Nijolės Sadūnaitės. Ji be baimės, rizikuodama savo sveikata ir gyvybe kovojo prieš sovietinę sistemą, bet kovojo ne siekdama sunaikinti oponentus, bet išgelbėti jų sielas.

Savo laikysena, viešu įsipareigojimu melstis už jos budelius, kuris kilo iš gilaus tikėjimo, ji nuginkluodavo KGB tardytojus, jie pasimesdavo ir galbūt dalis iš jų bent iš dalies pasigailėjo dėl savo darbų.

Ji taip kovojo, kad sovietinė sistema neturėjo priemonių prieš ją. Jeigu būtų ją nukankinę ar nužudę, jos laikysenos ir aukos įkvėpti būtų atsiradę šimtai naujų sadūnaičių.

Čia reikėtų prisiminti, kad krikščionių kankinių (jie kovojo su savo persekiotojais be neapykantos bet labai tvirtai ir be kompromisų) kraujas yra krikščionybės gyvasties versmė, nes gimdo milijonus naujų krikščionių.

Politikai, kuriuos įkvepia Nijolė Sadūnaitė yra pati didžiausia ašaka gerklėje Kremliui, nes juos labai sunku sukompromituoti ir marginalizuoti, o jų veikimas suteikia viltį ir alternatyvą šurajevo tipo politikams, nebėgant pas politikus su neaiškia geopolitine orentacija.

Paradoksaliu būdu šurajevo linijos politikai apsijungia su proKremliniais politikais ir agentais, nes ir tie ir tie talkina Putinui ir silpnina Lietuvos valstybę.

3.9 14 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top