Almantas Stankūnas. Kovos su proPutinistais metodai

Almantas Stankūnas yra Nacionalinio susivienijimo valdybos  narys, naujai išrinktas sostinės tarybos narys

Yra toks kaip Šurajevas.

Laisvamaniui Šurajevui viskas baigiasi čia ir dabar. Jis netiki žmogaus atsivertimu. Visi kurie jam nepatinka yra priešai, kuriuos galima sunaikinti – jeigu ne fiziškai tai psichologiškai ar dar kitaip.

Jis yra bolševikas, transformavęsis į kitą labai pavojingą neomarksisto pavidalą, kuris vardan savo revoliucijos tikslo – dekonstruoti žmogaus prigimtį ir sukurti Antžmogį pagal neomarksistų viziją – pateisina praktiškai visas veikimo priemones.

Jo rėmėjai, įskaitant politikus, yra panašios sanklodos. Įdomiausia, kad tarp tų rėmėjų atsiranda ir tikinčių žmonių. Bet jie yra iš taip vadinamų liberalių katalikų, kurie palaipsniui išsižada Bažnyčios mokymo ir slysta į laisvamanybę.

Šis kovos būdas nemažina proPutinistų skaičiaus Lietuvoje bet didina. Jis mobilizuoja visus įžeistus, emocijų užvaldytus žmones, skatina juos stoti ginti Putino režimui daugiau ar mažiau simpatizuojančių politikų, diskredituoja paramą Ukrainai ir pila vandenį ant Kremliaus propagandos malūno rato.

Papildomai tą vandenį dar pila TS-LKD, LS, LP, socdemų ir Co bandymai įteisinti neomarksistinę ideologiją griaunant šeimos instituciją, juodinant Tautos didvyrius arba stumiant juos į užmarštį ir kiti juodi jų darbeliai, kuriems prieštarauja didžioji Lietuvos visuomenės dalis.

Kitas metodas yra toks kaip disidentės Nijolės Sadūnaitės. Ji be baimės, rizikuodama savo sveikata ir gyvybe kovojo prieš sovietinę sistemą, bet kovojo ne siekdama sunaikinti oponentus, bet išgelbėti jų sielas.

Savo laikysena, viešu įsipareigojimu melstis už jos budelius, kuris kilo iš gilaus tikėjimo, ji nuginkluodavo KGB tardytojus, jie pasimesdavo ir galbūt dalis iš jų bent iš dalies pasigailėjo dėl savo darbų.

Ji taip kovojo, kad sovietinė sistema neturėjo priemonių prieš ją. Jeigu būtų ją nukankinę ar nužudę, jos laikysenos ir aukos įkvėpti būtų atsiradę šimtai naujų sadūnaičių.

Čia reikėtų prisiminti, kad krikščionių kankinių (jie kovojo su savo persekiotojais be neapykantos bet labai tvirtai ir be kompromisų) kraujas yra krikščionybės gyvasties versmė, nes gimdo milijonus naujų krikščionių.

Politikai, kuriuos įkvepia Nijolė Sadūnaitė yra pati didžiausia ašaka gerklėje Kremliui, nes juos labai sunku sukompromituoti ir marginalizuoti, o jų veikimas suteikia viltį ir alternatyvą šurajevo tipo politikams, nebėgant pas politikus su neaiškia geopolitine orentacija.

Paradoksaliu būdu šurajevo linijos politikai apsijungia su proKremliniais politikais ir agentais, nes ir tie ir tie talkina Putinui ir silpnina Lietuvos valstybę.

3.9 14 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Marius

Šurajevas yra rusas, rusiško mentaliteto žmogus. Rusai yra tokie maksimalistai užsiciklinę su savo tuo „huj” keiksmažodžiu, na tai žmogus išsivertė į lietuvišką atitikmenį. Gaila, kad Lietuvoje 1991 metais buvo įvestas nulinis pilietybės variantas – tokių šurajevų lietuvoje dabar nebūtų, būtų išvykę su savo tėvais į plačiąją tėvynę iš kur ir yra atvykę. Antra, norint išeiti iš šitos rusiškos kultūros įtakos reikia nustoti mokyklose dėstyti rusų kalbą, bet jokiu būdu nereikia mokinti ukrianiečių, kaip kad primityvai siūlo, tais tas pats rusiškas maksimalizmas: juoda-balta. Yra ispanų, prancūzų, netgi vertėtų kinų kalbą dėstyti – patinka, ar nepatinka pasaulio pramonė sukoncentruota dabar Kinijoje. Tai būtų į sveikatą lietuvių sąmonei.

Dzeikas

Vienos patriotiskos seimyneles atzala istiko aparpulis kai pamate kazinkur Ignalinos rajone , sovietiniais laikais dar, eilute prie alaus backos.Jei kas pamena budavo tokios geltonos backos ir is jos trokstantiems ipildavo alucio.
Is ankstaus ryto prie ju issirikiuodavo pilieciai su „deganciomis sachtomis”. Ivykus kokiam sutrikimui ir neatvezus alaus ivykdavo vietinio masto kipiezas panasus i sajudistini ivykus keliais metais veliau.
Panasu kipiza jaunoji patriotu atzala ir stebejo tada: pirmiausia atzala issprogino akis.Po to isstenejo – ziurek ziurek! Visas sis zbrodas lietuviai! Kaip tai gali buti??? !!!🤣🤣🤣
Mariusas turbut tos atzalos palikuonis kuris isivaizduoja rusus pacukais, o lietuvius titanais.
Sovietiniais laikais tai buvo pateisinama,lietuvaiciai , lygiai kaip kitos sovietu ikalintos tautos nezinojo pasaulio, be dabar toks nezinojimas tegali buti vertinamaskaip piktybinis debilizmas.

Pastabus

..tos backos buvo klaikokas reikalas,ju vietoj atsirado lariokai.Trokstantys net pavadinimus jiems sugalvodavo.Menu,buvo…Tevo kapas,prie Onos baznycios,Bermudai prie Kronikos.Tas tai buvo geeeeras,nes daznai budavo Tauro ar Sirvenos alaus.Studenciokai eidavom su trilitriakais,budavo bais linksma ir juokinga.

Marius

Kažkokia abrakadabra, niekur neteigiau, kad lietuviai yra ūbermenšai, o rusai – untermenšai. Niekur! Tad jūsų pasažas apie titanus ir pacukus yra ne prie ko. Taip, lietuviai yra latrų tauta, pagal išgeriamo alkoholio kiekį yra/buvo 3 vietoje pasaulyje, bet ne 1 vietoje kaip aiškino Karbauskis. Ir šita girtuoklystė yra nuo „auksinių”, anot Bumblausko, Abiejų Tautos Respublikos laikų, kai dvarininkas liepdavo priverstinai išpirkti arielkos kiekį iš savo paties karčemos išnuomotos žydui. Vyrai gėrė, vyrai gers kol žemelė apsivers – ne aš tai sugalvojau. Tai va, bet rusiško mentaliteto, rusiško gyvenimo būdo aš nemėgstu. Ir nulinis pilietybės variantas buvo klaida, ir tą klaidą padarė dar 1990-92 kadencijos Aukščiausioji Taryba, kurios pirmininkas buvo Vytautas Landsbergis kuris atbuline data paverstas valstybes vadovu, o pati Aukščiausioji… Skaityti daugiau »

Ligoniai

Stankūnai, geriau rašinėk apie elektrą, nes primeni Landsbergį.

GOJUS

Stankūnai, eik gadinti biuliotenio, kad išrinktų, anot tavęs, neomarksistinę ideologiją stumiančios partijos statytinį Benkunską.

Pastabus

…o kodel ‘prokremliniai’ rasote didziaja…kas cia per ciuuuudas butu….Ir apskritai…ar ne per daug garbes tam myzniui surikui…

bliausiu dėl putino

nabagą putiną nori areštuoti !!
siaubas !!
kas toliau naikins rusiją ir ruskius – jei nebus putino ?

Tata

Didi durnystė yra sugalvoti kažkokius putinistus, ir savo oponentus „demaskuoti“ ale jie ir yra anie.

stasys

Te nepyksta autorius bet tekstas tikrai ne jo rašytas o baltos kumelės norinčios jog visi žmonės taptu bet kuo tik ne konservatoriais . Šie rinkimai parodė jog konservatoriu citadelė Vilnius vis dar laikosi o va periferija jau dabar linksta į socialdemokratus .

Elektrikas iš Turmanto apylinkės

Stipriai šiuokart Autorius. Ir pagrįstai, teisingai. Jei dar, būdamas inžinierius, suprastų, kad „žalioji saulė” ir „žaliasis vėjas” yra brangiausi elektros energijos šaltiniai, būtų jau visai neblogai!

habilitâs

Ilgoka laida (1,09 val.), bet yra įdomių dalykų (Gorienė – A. Matulevičius):
https://youtu.be/LID98O5Ac0w

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top