Almantas Stankūnas. Narkomafijos tramdymas Subačiaus g. rajone ir policijos bei Vilniaus m. savivaldybės prioritetai.

Kovo mėn., gavęs susirūpinusių sostinės Subačiaus g. gyventojų pranešimus apie šalimais klestinčią prekybą narkotikais ir pasinaudodamas savo, kaip tarybos nario įgaliojimais, kreipiausi į Vilniaus m. savivaldybę, kad skubiai užkardytų nusikalstamą veiką.

Savivaldybė atsakė, kad imasi visų būtinų priemonių ir persiuntė mano raštą policijai. Pastaroji atsakė, pateikdama informaciją apie, nuo 2022 m., sulaikytus asmenis Subačiaus g. rajone dėl narkotinių medžiagų platinimo – nelabai įspūdinga informacija tik apie 10 asmenų sulaikymą, įskaitant tik vieno asmens sulaikymą 2024. Taip pat policija užtikrino, kad imsis papildomų priemonių, kad užkardyti narkotinių medžiagų platinimą.

Birželio mėnesį gavau iš gyventojų naują pranešimą apie tai, kad narkotikų platinimo problema nesumažėjo, bet priešingai – tik išaugo. Cituoju: “Kiekvieną mielą dieną kvaišalų vartotojų srautas plūsta į Markučius, į ……………… gatvę, po to – į Subačiaus (nurodytas konkretus numeris) namo kiemą ir tada jau maurodami, klykaudami ir merdėdami pasklinda po gatves, kuriomis vaikšto mūsų vaikai. Atrodo, kad sostinės valdžia Markučius paliko Viešpaties valiai

Tiek ankstesniame gyventojų pranešime, tiek šiame buvo nurodytos konkrečios vietos kur intensyviai platinami narkotikai, todėl policijai yra itin lengva užkardyti narkoprekybą ir sulaikyti ne vieną o visą tuziną nusikaltėlių.

Liepos 2 d. kreipiausi pakartotinai į Vilniaus m. savivaldybę ir policiją dėl to paties klausimo.

Priminiau, kad Vilniaus m. taryba neseniai yra priėmusi sprendimą mokėti policijos pareigūnams papildomus priedus, kad būtų užtikrintas pakankamas pareigūnų kiekis mieste. Suprantama, kad tokiu sprendimu buvo sumažinti asignavimai kitoms aktualioms Vilniaus reikmėms.

Priedai nepadėjo sutramdyti narkomafijos Subačiaus g.

Gal taip yra dėl to, kad policijos pareigūnų prioritetas yra ne nusikalstamų veikų užkardymas, bet tokiems darbams, kaip atminimo lentos Kaziui Škirpai sudaužymas, panaudojant brutalią jėgą prieš susirinkusius patriotiškus piliečius ar žmonių, kurie nori pagerbti Kazio Škirpos atminimą uždegant žvakelę toje vietoje, kur buvo sunaikinta atminimo lenta, sekimas ir gąsdinimas?

Priminimui pridedu nuoroda į įrašą apie atminimo lentos Kaziui Škirpai nuplėšimą birželio 23 d. – Birželio sukilimo pradžios metinių dieną.

5 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top