Almantas Stankūnas. Nekenčiantys Trumpo bus atsakingi už marksizmo atgaivinimą JAV ir pasaulyje

Ponai liberalai ir save vadinantys konservatoriais bet faktiškai jau esantys liberalai,
tai yra realybė.
Jeigu Biden laimės prieš Trumpą, taip ir bus.
O ant jūsų visų, kurie nekenčia Trumpo, sąžinės kris bendradarbiavimas atgaivinant marksizmą JAV ir visame pasaulyje su visomis po to išplaukiančiomis siaubingomis pasekmėmis.
Ir Lietuva neliks nuošalyje – pajus tai labai skaudžiai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Žodžio laisvė...

Pasaulyje antimarksistų yra daugiau nei marksistų,be to lietuviai jau yra pasiskiepyję nuo komunizmo viruso,tai Lietuvai negresia to brudo sugrįžimo.

hmmm

yra tiesos. jei Binenas laimetu, tai leftistine ideologija butu stumiama netgi greiciau, nei kad iki siol, nes jie mato, kad laikas bega ir nori ta laika isnaudoti tam, kad konservatyvus sparna butu nugaletas visiems laikams, kaip kad pvz yra Vakaru Europoje, kur kai kuriose valstybese tradicines konservatyvios partijos jau nebeturi sansu del iskiepytos ideologijos mokyklose, medijose ir kt. ir ypac del pasikeitusios ir toliau besikeiciancios demografines situacijos

> Žodžio laisvei

Tai paskiepykite Šimašių, Gabrielių, Armonaitę, Čmilytę… Paskiepykite tuos, kurie savo pinigais juos išlaiko ir piarina. O kuo paskiepysite tuos, kurie taip pamėgo tarptautinių finansinių korporacijų pinigus? Mes nesame sala vidury vandenyno. Dar šiek tiek laikomės, kol laikosi Lenkija, Vengrija. Bet JAV praradimas būtų labai didelis praradimas. Chaoso padaugėtų.

Marksistas

prie ko Marksas – ten aplamai bardakas .

stasys

Protaujančiam skaitytojui išversiu kaip pridera : “ kto nieskačit tot moskal“ . Autoriau, būkite atidesnis su tokiomis išvadomis , taip nesunku apsiauti ir A.Rusteikos „patriotines iki raudonumo įkaitintas klumpes“.

Velniop lietuvių kalbą

Biden Trumpą? Trumpą Biden – Trumpo? Trumpo Biden? Biden Trumpo – Trumpą?

Kis

mano galva,jeigu ne demokratai kovojantis senate ir kongrese su Trumpu,kartu su Putinu ir Tashe to day senai JAV vyrautu komunizmas su bezdziones veidu.O mano galva retai saudo pro sali.Tad tikekite savo makaulemis,nes hibridinis karas niekur nedingo,jis keicia tik spalvas pagal reikala?

Toto to Žodžio laisvė...

Durneli, pažiūrėk kas Vilniuje šeštadienį vyko, kas buvo birželio pradžioje…

> 2020-07-13 19:25

o tu, juliau Milaiti, turi galvą? Kurioje vietoje?

Laisvės su deglu  statula JAV

(Liberty Enlightening the World),
su ar be Lenino makaulės,
yra masonerijos simbolis. Faktas.
Išvadas kiekvienas tepasidaro pagal išsimokslinimą.

valdžiagyviams-poema apie sočią kiaulę

Na, kam gi kiaulei dar ieškoti gilių? Juk rudeniop jos pačios žemėn kris, O komsomolcai pagal tulpės stilių Sukals į grabą Tautai tik vinis… Na, kam gi kiaulei rūpintis dar loviu? Jame – putra, raudona ir dykai,- Ir jei lovy dar riogsai visu svoriu, Sapne vis grįžta Lenino laikai… Na, kam gi kiaulei rūpintis paršeliais? Vistiek juos kartą ims ir iškastruos. Bet bilietukas raudonais viršeliais Lig amžiaus galo vis širdy kabos… Na, kam gi kiaulei motiniška meilė? Jei kas šėlios, – ji tą tuojau suės, – O tie, kas mikliai persidažė kailį, Šiauduose kuiliui pilvą kasinės… Na, kam gi kiaulei žinios apie tvartą? Juk ėsti gauna lygiai su visais… Tad kas padus palaižė vieną kartą, Tas visad eis takeliais raudonais…… Skaityti daugiau »

stasys

poema.

@ Žodžio laisvė...

Tamsta, jeigu taip supranti šiuolaikinį pasaulį, tai galima įtarti, kad ir pats esi marksistas, tiksliau neomarksistas. Juk, giliau pasvarsčius, nesunkiai galima prieiti išvadą, kad šiandien pasaulis yra pasidalinęs į dvi stovyklas. Vienoje stovykloje – promarksistiniai materialistai, paneigiantys praeities dvasinę kultūrą kaip atgyveną, kitoje stovykloje – nuosaikūs idealistai, besiilgintys praeities dvasinės kultūros atgimimo. Reikia pripažinti, kad būtent pastarųjų šiandien yra mažuma ne tik Lietuvoje, bet ir visame postkrikščioniškame pasaulyje.

Marksistas

kuo skiriasi nuosaikūs idealistai nuo nenuosaikių idealistų ?

Marksistui

Nuosaikūs idealistai be dvasinės gerovės taip pat kažkiek vertina ir žmogaus materialinę gerovę, o nenuosaikūs idealistai materialinę gerovę yra linkę paniekinti.

ah1

na jei dar būtų pridėta prie žydo Markso Mordoxajaus teorijos ir žydo Trockio Bronšteino marksizmo taikymo praktika suformuota Rusijoje, tą praktiką vadinant trockizmu tai gautųsi pilni vaizdeliai išgirdus marksizmas-trockizmas, pradžia mąstymo vaizdiniais apie tą marksizmą.

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top