Almantas Stankūnas. Reikia atsirinkti iš kalbančių apie prigimtinę šeimą tuos, kurie stumia Lietuvą į mirtiną pavojų

Almantas Stankūnas, partijos Nacionalinis susivienijimas valdybos narys

Karas Ukrainoje yra siaubingas. Kartu jis yra rimtas išbandymas mums čia Lietuvoje, kad susivoktume kas iš tiesų yra kas, kad atskirtume žmones, kuriems pirmiausia rūpi Lietuvos nepriklausomybė ir kurie visa širdimi trokšta, kad ir kitos šalys būtų laisvos ir nepriklausomos. Ypač ši nuostata yra svarbi jeigu kalba eina apie Ukrainą, kuri kartu su Lenkija ir dar keliomis Vidurio Europos šalimis gali suformuoti rimtą geopolitinį bloką suteikiantį politinę alternatyvą tarp kruvino rusiškojo imperializmo ir destrukcinio neokomunizmo atslenkančio iš Vakarų.

Sekantis panašus išbandymas mums jau būtų Lietuvos užpuolimas, kai, kaip pokaryje, galutinai krito kaukės ir pamatėme tikruosius savo didvyrius ir niekšus išdavikus. Neduok Dieve dar vieno tokio. Tačiau, kad jo nebūtų labai daug priklauso nuo to ar sugebėsime išlaikyti pirmąjį išbandymą, pirmąjį egzaminą dėl Ukrainos.

Viktoras Jašinskas, aktyvus Lietuvos šeimų sąjūdžio dalyvis, galima sakyti vienas iš jo ideologų, savo įraše Facebook tinkle yra rašo:
„Tai ne Rusijos ir Ukrainos konfliktas. Tai pasaulio stambiųjų galių, ne valstybių, o transnacionalinių korporacijų kovos laukas už įtakos zonas, panaudojant žmonių emocijas, perteklinį nacionalizmą ir senas nuoskaudas.“

Tai p. Viktorai, gal ir Lietuvos kova už nepriklausomybę buvo tik kažkokių korporacijų kovos laukas, gal net nebuvo Tautos valios gyventi laisvoje ir klestinčioje valstybėje? Ar jums nacionalizmo Ukrainoje per daug? Tai gal norite daugiau globalizmo. Žinau vieną pagal p. K. Švabą „Great Reset“. O jūs kokį turite omenyje? Gal „šlovingosios“ Rusijos imperijos sudėtyje?

Toliau jis rašo:
„Supraskite, kad šiame kare nebus nugalėtojų! Tai atves į dar didesnį paprastų žmonių susiskaldymą. Primityvus vertinimas ir vieno priešo įvardinimas yra didžiausia bėda. Sunku analizuoti ir suprasti, todėl instinktyviai pasirenkama viena pusė ir niekinama kita.“

Ką reiškia nebus nugalėtojų jeigu jau akivaizdu, kas gręsią Ukrainai jeigu ji bus Rusijos okupuota ir tenai vyks tai kas vyksta kitose okupuotose Ukrainos dalyse? Jūs braukiate per Ukrainos Tautos laisvę ir troškimą tvarkytis savo valstybėje taip, kaip tai daro pavyzdžiui Lenkija ir sakote, kad nėra didelio skirtumo jeigu Ukraina bus marionetinės Rusijos vyriausybės valdoma teritorija?

Oi kaip ploja Putino pakalikai tokiems įrašams kaip šis p. Viktorai. Ir jiems viskas tinka su jūsų veikimu ginant prigimtinę šeimą. Tik ką darysime su ta šeima, kai Lietuvoje po galimos Rusijos okupacijos (o juk akivaizdu, kad jeigu kris Ukraina toliau seks agresija prieš Baltijos valstybes), siautės kriminaliniai nusikaltėliai ir turėsime Moskovijos gubernatorių su savo orkų gaujomis?

Dabar tampa akivaizdu, kodėl LŠS vadams nesinorėjo nuo pat pradžių pakloti ant stalo visos jų politinės platformos, nerūpėjo teisinga Lietuvos istorija, tiesos apie Lietuvos didvyrius apgynimas ir daugelis kitų Lietuvos valstybingumo stiprinimui svarbių dalykų – visa tai dėl ko niršta ir ką nori sunaikinti Rusijos propogandistai ir Putino saulės nešėjai – tarp kitko kartu su neokomunistiniais K. Schwabo globalistais.

Nelabai nustebau, kai paramą šiam Viktoro įrašui parodė kitas LŠS lyderis – Algimantas Rusteika. Tačiau stebiuosi dėl daugelio kitų, kurie irgi jam pritarė.

Tikiu, kad daugelis LŠS renginiuose dalyvavusių žmonių yra nuostabūs Lietuvos patriotai, kurie didvyriškai gins Tėvynę pavojaus akimirką ir nenubėgs Putino sidabrinių. Tik kviečiu juos kuo greičiau atsirinkti iš visų gražiai ir teisingai kalbančių apie prigimtinę šeimą tuos, kurie kitoje vietoje stumia Lietuvą į mirtiną pavojų ir tuos, kurie nuosekliai kovoja už vis tvirtesnį Lietuvos nacionalinį saugumą ir Tautos teisę pačiai pasirinkti kokioje Lietuvoje ji norės gyventi.

Nuoroda į p. Jašinsko įrašą: https://www.facebook.com/stratusbs.fransizes/posts/5363852010314383

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top