Almantas Stankūnas. Su kuo vienytis? Ar su kompanija, kurioje yra viską diskredituojantis ir griaunantis p. Petras?

Turime tokį Seimo narį Petrą Gražulį, kuris kuo garsiau bando vaizduoti didžiausią visų valdžių opozicionierių, nesutaikomą kovotoją su neokomunistine ideologija, korupcija, žmonių skurdinimu ir valdančiaisiais.

Tačiau, aš, valdančiųjų vietoje, įteikčiau p. Petrui Nacionalinę premiją už visokeriopą pagalbą valdantiesiems. Taip, taip, už pagalbą.

Prisiminkime jo kovą su LGBT paradais, pasisakymus už kuriuos tiesiog plojo visa LGBT, nes tokie pasisakymai yra puikus argumentus reikalauti visokių naujų teisių ir daugiau finansavimo kovai su tariama homofobija.

Jo kova šiame fronte buvo vainikuoti garsiuoju neatėjimu į lemiamą balsavimą dėl Konstitucijos keitimo, kuris būtų užkirtęs kelią bet kokioms homoseksualių asmenų partnerysčių, civilinių sąjungų ir suprantama šeimų įteisinimui. Primenu, kad pritrūko vieno balso – p. Petro.

Visą jo oponavimą jis pats sėkmingai nubraukė nuolat pabendraudamas su proKremliniais ekspertais.eu ir jų bendraminčiais. Neaiškūs verslo reikalai – atskira tema.

Dabar p. Petras sugalvojo sugadinti dar kovą su beprotišku elektros rinkos liberalizavimu.

Jis registravo tikrai reikalingą ir svarbų pasiūlymą – valstybei išpirkti smulkiųjų Ignitis Grupės akcininkų valdomas akcijas, kad valstybė, viena valdydama įmonę, galėtų įmonės veiklą pirmoje eilėje skirti ne maksimalaus pelno uždirbimui, bet elektros kainų sumažinimui.

Tačiau p. Petras ir vėl likdamas ištikimas sau sugebėjo viską sugadinti. Jis net nesugebėjo ateiti į Teisės ir teisėtvarkos komitetą ir apginti savo pasiūlymo, bei įrodyti, kad kaip pasakė p. Šedbaras „Yra 29, 23 Konstitucijos straipsniai, nurodantys, kad nuosavybę tu gali paimti tik visuomenės poreikiams teisingai atlyginant“. Iš tiesų minėtas akcijų išpirkimas yra akivaizdus visuomenės poreikis. Nebūdamas teisininku ir specialiai nesiruošęs galėčiau ginti šią nuostatą ir pastatyti p. Šedbarą į labai nepatogią padėtį.

Štai taip Seimo narys, Tautos ir teisingumo partijos (apjungė buvusias Centro ir Tautininkų partijas) Petras Gražulis gadina ir diskredituoja viską prie ko prisiliečia.

Jis sėkmingai laidoja buvusias Centro ir Tautininkų partijas. Negaliu suvokti kaip jose iki šiol dar gali likti padoresnių žmonių.

Toliau atrodo p. Petras sėkmingai laidos visas naujas koalicijas į kurias planuoja jungtis oponuojantys valdžiai. Todėl kaip tikras nesusipratimas man atrodo vis dar pasigirstantis klausimas Nacionaliniam susivienijimui – kodėl nesivienijate?

Su kuo vienytis? – ar su kompanija, kurioje yra viską diskredituojantis ir griaunantis p. Petras?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
35 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Diedas

Jau prieš tuos išsišokimus prieš gėjų paradą rašiau, kad Gražulus išreklamavo niekam neįdomų renginį.
Ir po to visur kur tik reikėjo sužlugdyt gerą pilietinę iniciatyvą, kviestas ar nekviestas visur jis atsirasdavo.
Po šeimų maršo suskaldymo į kelias organizacijas panašiais pavadinimais, drąsiai galima sakyt, kad Petriukas Šimonyčios globalistų agentas.
Nė vienas doras žmogus nė per šūvį prie jo neprisiartintų.
Vieną sykį mačiau Šilutėj iš arti, didžiausią pasišlykštėjimą sukėlė išvarvėjęs makiažas.

T0mas J.

Nesivienykit su niekuo NS, būkit už visus švaresni, protingesni su 0,5 – 1 procentų reitingu rinkimuose. Ir po rinkimų..
Bet švaresni, sąžiningesni jūs būsit tik tuo atveju, jei atvirai ir aiškiai papasakosite skaitytojams kaip įsigijote portalą Tiesos.lt

Raimundas

Nesivienyk su Petru, vienykis su kitais, kurie yra ne Petrai. Bet jie gal nenori vienytis su Vytautu. Baikit durnas ambicijas. Vienija idėja, bet ne atsitiktiniai pajacai. Vienija tikri lyderiai, kurie vis dar slepiasi lapuose….

man tai

labai įtartinas

Gedas

Kas toks Petras Gražulis tai žmogus kuris labai daug dirba kiek buvau mitinguose visalaik jis būdavo prašytas ir nepršytas.Seimo salėje daug kalba ir kritikuoja valdzia.Tiesa Skvernelio nekritikavo nors nesamoniu dare nemaziau.Mano nuomone Petras suktas zmogus pasitiket neverta.bet dar daugiau nesuprantu ns kuris tapatina Petra su juo partija.Partija yra zmones kuriem ns idejos yra gal artimesnes nei Petro.Vel susidaro ispudis ns nenori su nieku bedrauti.

yra toks darbas

-dirbti provokatoriumi

juk

kokie partijų pirmininkai, tokios ir partijos. Juk pirmininkas – pats geriausias, labiausiai patyręs, protingiausias, daugiausiai nuveikęs iš visų partijos narių.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Taip Almantai, Petras Gražulis – Lietuvos priešas.
2003 sausio 23,
Petras Gražulis nedalyvavo seime balsavime dėl konstitucijos 47 straipsnio keitimo. Tai yra nesipriešino bemaž didžiausios aferos įgyvendinimui pagal klaikią idėją – žemė užsieniečiams, o ne piliečiams.
2003 sausio 23-iosios aferistų bendrininkui Petrui Gražuliui dera pati didžiausia bausmė – tremtis iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu. Petrai Gražuli, ant kelių, bjaurybe.
____________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neligitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2022 spalio 14

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Štai 2003 sausio 23 apsišaukėlių seimagyvių, aferistų, išdavikų, Lietuvos priešų sąrašas. ****************************************************************** Balsavo už 47 straipsnio pakeitimą ir yra verti pačios didžiausios bausmės – tremties iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu: 1  Andriukaitis Vytenis Povilas  2  Babonienė Ona 3  Balčytis Zigmantas  4  Barakauskas Dailis Alfonsas 5  Baravykas Vydas 6  Bastys Mindaugas 7  Baura Antanas 8  Bernatonis Juozas  9  Bradauskas Bronius 10  Budrevičius Jonas  11  Burbienė Sigita 12  Butkevičius Algirdas 13  Čiulevičius Jonas  14  Dalinkevičius Gediminas 15  Degutienė Irena   TSKF  16  Didžiokas Gintaras  17  Dmitrijev Sergej  18  Dovydėnienė Roma  19  Einoris Vytautas 20  Fiodorov Vasilij  21  Greičiūnas Valentinas  22  Gricius Algirdas  23  Indriūnas Algimantas Valentinas  24  Jakavonis Gediminas  25  Jakučionis Povilas   TSKF  26  Jučas Jonas  27  Juknevičienė Rasa   TSKF  28  Juozaitienė… Skaityti daugiau »

xxl

Išdėjot į šuns dienas visas partijas, o dabar dar ir vargšą Petrą, ir klausiat,su kuo vienytis.Ogi- nė su kuo. Nei jūs su kuo nors ,nei kiti su jumis- per daug arogancijos.O straipsnis keistas, tarsi užsakytas .Negi apie koncervus jau viską išdėjot, kad ėmėtės Petriuko ,o gal norėjot jį pareklamuoti.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Su kuo vienytis?
– Išmintingiausia būtų NS veikti išvien su Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga (Lpkts), bet juos landsberginiai klastingi banditai prisiviliojo. Tremtiniai bei partizanai susidėjo su labai klastingais Lietuvos preišais landsberginiais. Liūdna.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

(pataisyta papildyta)
– Su kuo vienytis?
– Išmintingiausia būtų NS veikti išvien tik ir tik su Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga (Lpkts), bet juos landsberginiai klastingi banditai prisiviliojo. Tremtiniai bei partizanai susidėjo su labai klastingais Lietuvos priešais landsberginiais. Liūdna. Katastrofa.

Al.

Priešas į visas partijas prikiša savo agentų ir provokatorių. Tam, kad jos amžinai ėstųsi ir nesusivienytų. Bet jei, tai žinodami, sukuriat Nacionalinį susivienijimą, tai reiškia turit planą kaip vienysitės? Nepaisant šitų priešo pinklių. Ne įrodinėkit kodėl nėra su kuo vienysitės, o rodykit veiksmu kaip vykdysit savo partijos užduoti – suvienyti tautą.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Su kuo vienytis?
– Vertėtų tartis dėl susivienijimo su partija „Jaunoji Lietuva“, su vadovu Stanislovu Buškevičiumi.

ah1

kaip sukurti nušluojančią partiją instrukcija duota Hiterio veikale „Mano kova”, skaitykit.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Prieš vienijantis, reikia:
– išmesti iš NS l klastingo Lietuvos priešo Vytauto Landsbergio padlaižūną Gaudentą Aukštikalnį;
– panaikinti NS programos Vytauto Daujočio (…) plėšikišką nuostatą, va šią – „Atskirų profesinių grupių reikalavimai didinti atlygį už darbą yra visiškai pagrįsti, bet jų neįmanoma patenkinti dėl valdžios nuolatinio vengimo padidinti valstybės pajamas.
31.2. Skaičiavimai rodo, kad pagal dabartinį Lietuvos ekonominio išsivystymo lygį valstybės pajamos iš per metus surenkamų mokesčių galėtų būti mažiausiai dviem milijardais eurų didesnės.”

Al.

Valstybės pajamas padidinčiau ne didindamas mokesčius, o nacionalizuodamas natūralias monopolijas, sukurdamas valstybinį banką ir mažindamas valdymo aparatą. Tam supaprastinčiau valdymo procedūras.

to ah1

Pats pirma „Moja žiznj” Liūto Trockio perskaityk ir tik po to lygink, kas geriau runkeliokams ir vakcinuotiems-edukuotiems. Kovidistų revoliucija iš tos pačios serijos – „Moja žiznj” (Моя жизнь).

to Gedas

O Petro firma kartais ne „Judex”? Kas žinote, patikslinkite? O tai Halės turguje IT specialistai iš Gudijos ir Rusijos visokias nesąmones kartu su kolchoznikais ir obechaesu kalba.

realistas

Būtent! Petras Gražulis yra viso labo rėksnys vaizduojantis kovojantis už teisybę, o realiai yra visiškas nevykėlis.

Ell

Iš straipsnio pavadinimo supratau ,kad Petras buvo paskutinė viltis,bet jis-,,diskredituojantis ir griaunantis,,.O,pasakykit, ar kokia nors viena partija nusipelnė NS prielankumo, su kuria galėtų vienytis, labai norėtusi išgirsti.

tik nereikia mūsų ....

NS šifruojas kaip „Nacionalinio susiskaldymo” ….Išvada: ar ne konservams palankiausia ši „nauja” šobla .Šiaip ,tai nereikia būt dideliu specu,kad suprast iš esmės tą valdžios aferą su elektra. Tik „šitie” specai tikrai nieko nepadarys aferai sustabdyt ,o tai reiškia tik viena…Ir čia taip pat nereikia būt kažkokiu specu,kad pasidaryt tinkamą išvadą : kas yra kas .

Kvailas klausimas

Su kuo vienytis? O kam iš viso vienytis su kažkuo? Vienykite Lietuvą, tauta seniai šito nori ir laukia. Bet tam reikia sąžiningų vedlių. O ponai Stankūnas, Radžvilas, Sinica, Juozaitis ir kiti – kuo jie skiriasi nuo Petro? Na, nebent tuo,kad gal nevalgo koldūnų „Judex”…

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Al. (su nr 2022-10-14 17:11), kad bent jau s_u_s_t_a_b_d_y_t_i Tautos išvarymą svetur, Lietuvoje reikia: 1) panaikinti privalomąjį sveikatos draudimą (PSD); 2) panaikinti pridėtinės vertės mokestį (PVM) būtiniausioms maisto prekėms, vaikiškiems drabužiams bei avalynei; 3) panaikinti “sodros įmokų grindis”, taikomas nuo 2018 sausio 1; 4) atsisakyti visokiausių naujų mokesčių prisigalvojimo. *** Ar padarytum va tai ko reikia? ________________________________________________________________ (dėl aiškumo, laiško turinys valstybės tarnautojams) „Apie katastrofą  Lietuva – sparčiausiai tuštėjanti valstybė pasaulyje taikos metu. Bemaž, pusė darbininkų išvyko svetur gyventi bei dirbti ir bijo sugrįžti todėl, kad Lietuvoje yra naudojamos mokesčių taisyklės – plėšikiškos. Tai yra akivaizdžiai matoma, paskaičiavus surinkto biudžeto dalį, tenkančią vienam gyventojui (neskaitant ES biudžeto pinigų). Lyginant su Jungtine Karalyste (JK), plėšikiškai surinktas biudžetas Lietuvoje yra perteklinis, bemaž,… Skaityti daugiau »

>  2022-10-14 17:18

trockis nevykėlis, kurį nuboksavo dzeržinskis su blanku ir vasarionovičius padėjo į vietą

pranašas

Dar truputį ir įvyks pilna neoliberalizmo pergalė Lietuvoje: Armonaitė šers lietuvius narkotikais, Šikalienės chebra atiminės iš apkvaišintų šeimų vaikus ir juos tieks homoseksualistų „šeimoms“, o į išvalytą nuo lietuvių teritoriją Vištgaidis PIŠ veš pagal Globalios migracijos paktą laukinius afrikos negrus kolonistus, steigs jų bantustanus nuo NATO poligonų likusioje teritorijoje. Tik lietuviai čia nebegyvens, jeigu mes nesutraiškysime šias Lietuvos kraują siurbiančias utėles armonaites.
Atrodo, reikia rimtai pradėti domėtis, kokios iš tikrųjų gyvenimo sąlygos Šiaurės Korėjoje, nes jei taip bus ir toliau, pačiu artimiausiu laiku reikės ieškotis saugesnės gyvenimo vietos. Visa ES tiesiog akyse virsta silpnapročių ir iškrypėlių valdoma viena didele griežto režimo koncentracijos stovykla, su spalvotais žviegiančiais prižiūrėtojais ir pavlikais morozovais paverstais kaimynais

Al. LJPajėgoms

Palikčiau pajamų mokestį, be jokių privalomų draudimų. O PVM iš vis panaikinčiau, kaip neteisėtą apiplėšinėjimą. Ir jei valstybei išsilaikyti neužtenka dešimtinės, tai ji tampa panaši į nusikalstamą susivienijimą.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Dešimtinė? Kas tai?

Stalinas, Leninas, Džeržinskis

be Trockio būtų tuščia vieta. Na, o Leninas- tai Fantomasas jums, kaip Paksius politikos fantomas babuškoms, ar supratote? Ir Gražulis iš tos pačios serijos, kaip ten ta jo firma vadinasi? Nebesiremk Kapsukės parengta TSK(b)P istorijos vadovėliu mokslo pirmūnams.

Al. LJPajėgoms

Prie rusų mokyklinė istorijos programa aiškindavo kaip bažnyčia dusindavo jiems pavaldžius žmones, rinkdavusi dešimtinę – dešimtą dalį nuo pelno, ar derliaus. Žiauru, žinoma. Bet mūsų valdžia bent jau tuo pasitenkintų.

Armonaitės

ne tik šers lietuvius narkotikais, bet dėl orgazmo gylio, keis juos ne lietuviais, prisidengusios Tarptautine teise ir dimokratija.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Al. (su nr 2022-10-14 23:49),
ar yra pasaulyje valstybė, kurioje valdžia pasitenkina su dešimtine?

Al. Pajėgoms

Nežinau. Tikiuosi, kad yra.

T0mas J.

P. Gražulis laimėjo rinkimus į seimą vienmandatėje apygardoje
Astra Astrauskaitė surengė daugiatūkstantinį protesto mitingą.
LŠS surengė kelis daugiatūkstantinius protesto mitingus.
A.Stankūnai ir V.Radžvilai! Mokykitės iš tų, kurie sugeba politikoje daugiau už jus, o ne kritikuokite juos.

Binance Pag-sign Up

Your article helped me a lot, is there any more related content? Thanks!

35
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top