Almantas Stankūnas. TS-LKD Seimo narys Matas Maldeikis: Nacionalinis susivienijimas – grėsmė, o su Gražuliu lengvai susitvarkysime

Suprantu, kad daugumai, balsavusių už Gražulį ir jo „už Lietuvą vyrai“, jis yra beveik šventasis. Dalis balsavo, nes visa žiniasklaida pasirūpino, kad apie Gražulį žinotų, net atokiausių kaimų gyventojai. Ką ten kalbėti apie Gražulį, jeigu tie gyventojai turbūt žino ir apie Celofaną.

Tuo tarpu Nacionalinio susivienijimo Pirmininkas profesorius Vytautas Radžvilas yra sąmoningai slapstomas nuo visuomenės jau daugiau negu 15 metų – po to kai labai skaudžiai, taikliai ir teisingai užvažiavo ant D. Grybauskaitės. Tada ir prasidėjo profesoriaus persekiojimas ir neomarksistinių chunveibinų rankomis vykdytas išvijimas iš TSPMI. Bet aukos aureolės tautos akyse profesorius negavo, nes žiniasklaida visais įmanomais būdais blokavo šią informaciją. Slapstomas ir Nacionalinis susivienijimas.

Tačiau su kaupu buvo pasirūpinta, kad kankinių aureoles ir tuo pačiu greitaeigį liftą politikoje gautų Gražulis ir Žemaitaitis.

Tai kodėl taip vyksta?

M. Maldeikis atsakė: nes tik Nacionalinis Susivienijimas yra mirtinai pavojingas globalistų ir neomarksistų vis labiau užvaldomiems konservatoriams ir visiems kitiems panašiems, kurie taip pat yra pasiruošę parduoti ir sunaikinti Lietuvą už papildomus milijonus iš Briuselio arba Maskvos.

Tuo tarpu Gražulis ir Co ne tik, kad jiems nepavojingi, bet netgi naudingi, nes savo veikimu ir kalbėjimu diskredituoja nacionalizmą ir tradicionalizmą ir taip sukuria papildomas galimybes priimti destrukcinius įstatymus.

Politologiškai vertinant Gražulis ir pagal analogijas dirbtinai sukurtą ir išgarsintą kankinio aureolę Žemaitaitis yra genealūs konservatorių projektai. Tuo tarpu visi, kurie aiškina, kad NS yra konservatorių projektas iš tiesų patys, to nesuvokdami, dirba konservatoriams. 😉

Nepaisant viso to Nacionalinis susivienijimas toliau augina savo rezultatus. Palaikymas padidėjo lyginant su 2020 Seimo rinkimais, o Vilniuje, Kaune, Ignalinoje ir Trakuose – lyginant su 2023 savivaldos rinkimais.

Taip, tiek daug ir sunkiai dirbę, tikėjomės, kad palaikymas didės daugiau ir matėme realią galimybę gauti mandatą į EP. Taip neįvyko, todėl peržiūrėsime savo veikimo strategiją ir taktiką, komunikavimo būdus. Kai kas keisis. Nesikeis esminės idėjos, nes jų tinkamumą ir aktualumą patvirtina kitos ES šalys: nacionalistų palaikymas ir įtaka auga, o neomarksistinių kairiųjų, įskaitant žaliuosius – mažėja.

Tendencijos Lietuvoje visą laiką vėlavo lyginant su Vakarų Europa – tiek vykdant hibridinę šalių okupaciją imigrantais, tiek naikinant prigimtinę šeimą su neomarksistine LGBT, tiek griaunant ekonomiką su ekstremaliu žaliuoju kursu.

Bet viskas, kas vyksta Vakaruose, neišvengiamai ateina ir į Lietuvą. Todėl ir Lietuvoje, anksčiau ar vėliau, į valdžią ateis tradicinių pažiūrų, patriotiškas, nacionalistinis, prieš nesaikingą žaliąjį kursą pasisakantis Nacionalinis susivienijimas. Juo labiau, kad jis šalia dar yra už Lietuvos gynybos stiprinimą ir ryžtingą pasipriešinimą žmogžudžiams iš Rytų.

Mes, Nacionalinio susivienijimo aktyvistai dirbome ir toliau dirbsime be užmokesčio, aukodami savo laiką ir pinigus, nes puikiai suvokiame į kokią bedugnę slenka Lietuva. Kai suvoki tai, nieko nedaryti neįmanoma, nes kitaip užgrauš sąžinė, o ji yra baisus dalykas mirties patale, kai reikia iškeliauti į Amžinybę – į Amžinojo Tėvo Namus arba į tamsą.

Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie balsavo už Nacionalinį susivienijimą. Dar labiau dėkoju tiems, kurie ne tik balsavo už mus, bet ir agitavo tai daryti kitus – darykite tai toliau, nebijokite, nes nėra dėl ko bijoti, galima netgi didžiuotis, kad remiate Nacionalinį susivienijimą.

Yra mūsų rėmėjų, kurie skundžiasi, kad atvirai parėmę Nacionalinį susivienijimą, jie rizikuoja prarasti darbą ar klientus. Taip, prisigyvenome iki to, kad tapo pavojinga atvirai remti patriotišką, tradicinių pažiūrų partiją Lietuvoje – ar jau sugrįžome į Sovietinę Lietuvą?

Kita vertus – negi pasiduosime, negi leisime, kad naujieji marksistai mus įstumtų į naują totalitarizmą. Jeigu nutarsite, kad jums laisvas žodis ir savo pažiūrų išsakymas yra brangu, visada atrasite kaip išspręsti dėl to kylančius iššūkius.

Kuo daugiau bus agituojančių už NS iš lūpų į lūpas, tuo greičiau įvyks proveržis. Kiekvienas balsas yra neįkainuojamas, nes suteikia papildomų jėgų mums toliau dirbti ir vilčių Lietuvai, kad dar ne viskas prarasta.

Todėl neskaičiuokite ir neabejokite, kad gal NS neįveiks rinkimų kartelės ir jūsų balsas pražus, nes nėra kitos esminės alternatyvos tiems kurie dabar sėdi Seime.

Taip pat noriu pakviesti jus jungtis prie Nacionalinio susivienijimo komandos. Dalyvavimas yra visiškai savanoriškas, kiekvienas prisideda tik tiek kiek gali. Nekeliame jokių reikalavimų jūsų amžiui, išsilavinimui, profesijai. Mums svarbiausia yra, kad nuoširdžiai mylėtumėte Lietuvą ir galėtume sutarti dėl esminių partijos programinių nuostatų.

Pažadu jums nuostabų bendražygių ir bendraminčių sambūrį, kuris labai praturtins jus o gyvenimui duos papildomą prasmę. Tokio draugiško, solidaraus, Lietuvai atsidavusio, intelektualaus ir kultūringo sambūrio nėra jokioje kitoje partijoje.

Mums reikia jūsų dabar, kol dar nesame valdžioje, kad sutvirtintume partiją tikrais Lietuvos patriotais ir neprisileistume savanaudžių ir bestuburių politikos perėjūnų, kurie neišvengiamai pradės belstis į NS, kai tik pakvips valdžia.

5 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top