Amerikos FDA sprendimas: trečioji dozė rekomenduojama tik nuo 60–65 m. ir rizikos grupių žmonėms. Andriaus Švarplio replika

Amerikos FDA (Maisto ir Vaistų Agentūros) patariamasis ekspertų komitetas, suprantama, sudarytas iš autoritetingų ir kompetetingų mokslininkų, nubalsavo prieš Pfizer vakcinos papildomų (palaikančių, sustiprinančių) dozių naudojimą 16–60 metų žmonėms. Pasisako už skiepijimą 3-iąja ir daugiau dozėmis tik nuo 60–65 m. ir rizikos grupių žmonėms.

Neigiamos pozicijos priežastis: nėra patikimų duomenų apie ilgalaikio poveikio efektyvumą ir saugumą jauniems žmonėms.

Daugiau apie tai galite perskaityti „FDA panel votes against broad rollout of Pfizer booster shot, endorses narrower use“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Morta

Pas mus galioja viena taisyklė :kaip iškišt skiepus kuo greičiau, nežiūrint į amžių ar į tyrimus. Giriamasi, kad jau paskiepyta trečiu skiepu apie 7 tūkst. žmonių5

123.

vakseriai kaip tos plaštakės besiveržiačios link šviesos…

Tai aišku,

kad sergančius senius reikia kuo greičiau išsiųsti pas Abraomą, kad nereikėtų gydyti ir pensijų mokėti. Tie amerikonai moka skaičiuoti doleriukus.

Nagi reik

pensininkų ir vyresnio amžiaus žmonių atsikratyt, kad greičiau būtų galima šalį afrikanizuoti ir islamizuoti pagal Pasaulio Vyriausybės planą.

The Epoch Times komentatoriai

The Epoch Times skaitotojų komentarai po rašiniu apie Fauči pasisakymą, kad trečiu skiepu kol kas nesiskiepytų, kol nebus patvirtintas: Sina Jafroodi, 2021-09-20 22:07 Avys visą gyvenimą bijo vilko,… kad jas nužudytų ir suvalgytų piemuo! bubba9399, 2021-09-20 21:50 – Tai turim klausyti patarimų iš masinio žudiko , kuris dirbo su Kinijos komunistų partija, siekdamas sąmoningai sukurti netikrą pandemiją, kad galėtume į savo kūną susileisti mirtiną cheminių medžiagų derinį, kad būtume „saugūs“? Būsime saugūs, kai tik žmonėms bus paskelbta tiesa ir Fraudci stovės prieš šaulių būrį. IdahoGrayWolf, 2021-09-20 22:14 Fauci turėtų būti kalėjime ir gauti mirtiną injekciją. Arba įpareigokite jį paskiepyti „skiepais“ nuo savo sukurto viruso! Garantuoju, kad jis nepasiskiepijo ir to nepadarys, nebent būtų paskiepytas surištas. Stephenas Maio, 2021-09-20 22:20 Buvo… Skaityti daugiau »

Bejėgius, nebegalinčius

apsiginti lengviausia patvarkyt ir sumažinti užsienio bilijonieriams, užsienio agentams, naštą.

Pasvarstymui

Prieš tą sprendimą būta didelės dramos su atsistatydinimais iš FDA, straipsniu „The Lancet”, farmacijos firmų akcijų kritimu po 7-5 proc… Kur tiem autoritetams po to dėtis – teko irgi paprieštarauti. 🙂
CNBC dramą aprašė dar aną pirmadienį, 2021-09-13 d., DELFI paminėjo tik sekmadienį – 2021-09-19 d.

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top